mohammad_cherik

درصد موفقيت دكترين جنگ نامتقارن و شهري در مقابله حمله

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام حيف كه مرخصي لعنتي تمام شد و بايد برم محل خدمت لعنتي
(براي 5سال )و تا 2ماه ديگر كه بيام نميتوانم جواب دهم
خوب به نظر شمه تمام سربازان وظيفه(كه خودم ديدم خيليهاشان نماز هم نميخوانند)
وآنها كه در اثر بمباران مريضي گرسنگي و غيره ميميرند اعتقادشان ايجاب ميكند بميرند.

دوست عزيز ، وتن پرستي به نماز خوندن و مسلمان بودن ربطي نداره ، اگه به كشورشون حمله بشه مطمئن باش همينايي كه از صبح تا شب خيابون متر مي‌كنن جزو اولين نفراتي هستن كه به طور داوطلب اعزام مي‌شن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من باید ابتدا منابع سوختشون رو از بین برد مانند مخازن بنزین و گازوئیل یه راهم دارم اگه مخازن نزدیک شهر یا زمین کشاورزی اطافش بود شیب زمینم به سمت شهر بود یا زمین بود ابتدا مخزن رو سوراخ می کنیم تا مواد سوختی نشت کنه و تمام شهر یا زمین های اطراف رو بگیره بعد با یک جرقه کوچک تمام مردم شهر تو اتیش میسوزن درست مثل همون بلایی که سر مردم ناکازاکی و هیروشیما اوردن . یک راه دیگه هم هست اگه جنگ تو زمستون باشه این راه عالیه چون شهر های بزرگ مثل نیویورک از سیستم بخار اب داغ برای گرمایش استفاده میکنن ما راهت میتونیم چند تا از این لوله ها رو منحدم کنیم تا توی سرمای شدید زمستان های امریکا همشون به درک واصل شن در ضمن میتونیم با چند عملیات انتحاری تو مراکز شلوغ خرید هم وحشت ایجاد کنبم هم خون چند تا زن بچه کثیف شون رو بریزیم تا بفهمن کشتار مردم بیگناه خرمشهر یا جاهای دیگه چه طعمی داره یه راه دیگه هم هست شبانه یه گروه 10 نفره شروع کنن به کار گذاشتن C4 روی بام خونه هاشون مثلا 100 تا خونه بعد زمانی که همه تو خونه هستن که بهترین زمان ساعت 2 تا 3 صبح هست با یه الله اکبر تمام خونه هاشون رو مثل خونه هایی که تو جنگ عراق بمبارون کردن از بین میبریم در ضمن فکر نکنید این کارها وحشی بازی و نشانه افول انسانیت هست چون مطمعن باشید همین کارا رو بدترش رو اونا انجام دادن :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با عمليات‌هاي انتحاري و بمب‌گذاري مخالفم ، درسته كه اونا خيلي ......... خوردن اما اين دليل نمي‌شه كه ما هم همون كارار رو تكرار كنيم . اگه ما هم به روش‌هاي متوصل بشيم ديگه فرقمون چيه ؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم با حمله به غیرنظامیان مخالفم و به دور از انسانیت و مسلمان بودن است انجام چنین کارهایی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان شما چرا دلت به حال اینا میسوزه من 1000 تا شون رو کباب میکنم فقت واسه یه تار موی مردم کشور خودم :| اینا موقعی که به صدام کمک تسلیحاتی و مالی میکردن یا ناو وینسنت شون هواپیمای مسافر بری مارو رو خلیج فارس زد که اون همه ادم سوختن و جسدشون خوراک کوسه شد بعدش هم به اون یارو مدال دادن یعنی کارت درست بود :| فکر نمی کردن که عیسی گفته کشتن بیگناه گناه بزرگی هست بعدشم جنگ چیزی نیست که توش شیرینی خیرات کنن احتمال داره تمام نزدیکات ادم بایه موشک بمیرن پس ادم باید برای توقفش هر کاری بکنه حتی کشتن یه مشت (ببخشید) خوک امریکایی . شما ظاهر این مردم رو میبینید میگید بیگناه ولی اگه خودشون نمی خواستن که تو عراق یا افغانستان باشن عمرا میزاشتن بوش همچین کاری بکنه . اوناهم فقط به فکر کثافت کاری های خودشونن نه مردم عراق یا کشور دیگه ای

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب -KGB- ما مسلمان هستیم و شیعه مرتضی علی. پس لطفا از سلاخی غیر نظامی ها به این شکل صحبت نکنید، اگر قرار باشد که ما هم مانند آنها عمل کنیم که دیگر با آن جنایت کاران چه تفاوتی داریم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اخر کار یک کشور یا یک سلطنت ان زمانی هست که به فکر کشته های طرف مقابل بیفته و دلش بسوزه ولی این فکرو نکنه که همین ها اگه الان قل وقم نشن دوباره در اینده قدرت میگیرن و در سدد حمله و تجاوز جدید میوفتن . من که به دشمن خواهر وبرادر های خودم که اگه وارد کشور بشه کوچکترین رحمی نمی کنه و به ناموس های این مملکت تجاوز میکنه کوچکترین رحمی نمی کنم :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کی جی بی جان بابا خیلی خشن برخورد می کنی! همون روشی که خودم گفتم مسموم کردن ذخایر آب آشامیدنی به سیانور، سیاه زخم، طاعون، وبا و غیره...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این روش هم خوبه . میدونیی چرا میگم باید غیر نظامی ها حدف قرار بگیرن چون امریکایی ها اولا بسیار جون دوست و ترسو هستن نمونشم 11 سبتامبر هست دیدید چجوری کل امریکا توی ترس و وحشت فرو رفته بود :| ما با این کارمون میتونیم مردم رو تهدید کنیم که اگه جنگ ادامه پیدا کنه وضع برای اونا خیلی بد میشه . هم از لحاظ اقتصادی ضعیف میشن هم امریکا جای نا امنی جلوه میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما باید کاری کنیم که دولت دشمنان به ستوه در بیاد در ضمن من نمیدونم اونا از آب معدنی استفاده میکنن یا آب تسویه شده تو لوله نابود کردن نیروگاههای برق،پلها،سدها،آلوده کردن آب،و تمام اینها به راحتی انجام نخواهد شد و 1 گروهک نظامی نیاز داره که با حملات سریع و بقولی بزن در رو این کارو بکنن اما دوستان من یادم هست تو کشور خودمون در زمان جنگ نیروگاههای برق توش تانک هم داشتن برای مقابله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واسه همینه که من میگم بریم سره وقت جاهای مسکونی و تجاری مثل shoping Center های بزرگ یا لوله های بخار یا مترو که اولا تو دید باشه بعدشم امکان حفاظت قوی توش نباشه :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان می خواین بمب اتم کار بزاریم توی نیویورک تموم شه بره پی کارش دیگه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:| این که اگه بشه عالیه . اصلا هرچی که بتونه امریکایی یا اسرائیلی کباب کنه عالیه فقط کاشکی یه راهی باشه من در موقع پختنشون انجا باشم دودشو تنفس کنم روحم تازه شه :| راستی مگه لیتل بوی چه قدر بود ؟ نمیشه قاچاقی برد تو امریکا بعد بزاری توی یه ون ببری وسط شهر بعد بوووووووووم دوتا منفجر کنیم تمومه تسلیم میشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا بنده با کشتار غیر نظامی ها بخصوص غیر نظامی های زن و بچه مخالفم! ولی می تونیم چند سد را منفجر کنیم و یا تیپ هایی از کماندوهای حرفه ای با تجهیزات را در آمریکا بصورت مخفیانه مستقر کنیم تا مراکز مهم را هدف بگیرند! درسته این نقشه یکم دور از ذهن می رسه ولی ما بهترین چریک های جهان رو داریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا بنده با کشتار غیر نظامی ها بخصوص غیر نظامی های زن و بچه مخالفم! ولی می تونیم چند سد را منفجر کنیم و یا تیپ هایی از کماندوهای حرفه ای با تجهیزات را در آمریکا بصورت مخفیانه مستقر کنیم تا مراکز مهم را هدف بگیرند! درسته این نقشه یکم دور از ذهن می رسه ولی ما بهترین چریک های جهان رو داریم!

اگه صحبت حاج آقا عباسي رو گوش كرده باشيد صحبت از وجود بيش از 2ميليون ايراني در اونجا رو كرده
ضمن اينكه كسان ديگه اي جز ايراني ها هم وجود دارند كه با اون دولت مخالف هستن
و از اونا هم ميشه استفاده كرد فقط ساماندهي اونا بايد سريع انجام بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.