Recommended Posts

با توجه به قدرت و جسارت وزارت اطلاعاتمون بله
من كاملا مطمينم
در ضمن حدود سال 1376 ( اگر درست يادم باشه ) همچين حادثه اي در هشتگرد ( ساوجبلاغ) در يك نمايشگاه اثار جنگ اتفاق افتاد ولي چون اون موقع تعطيل بود فقط دو تا سرباز شهيد شدن .
تو اون حادثه يه خمپاره درب و داغون عمل نكرده كه هيچكس فكرش رو هم نمي كرد منفجر شده بود .

این آدرس وبلاگ همون کانونه.اینارو ببینی احتمالا نظرت عوض میشهدنیای راه راه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من ديشب هيپت رهپويان وصال بودم و اقاي انجوي فرمودند اين حادثه بمب گذاري بوده است و انفجار ادوات جنگي رو رد كردن دوستان اگر به وبلاگي كه دوست عزيزم اقاي سماوات در پستش گذاشته همه چيز براتو روشن مي شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا از منابع معتبر لینک بدهند! یک وبلاگ منبع معتبری محصوب نمی شه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
-کاندولیزا رایس وزیر امورخارجه آمریکا به هنگام عزیمت خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس،کشورهای عربی مجاور عراق را به اجرای تعهدات خود یاد آور کرد. -یک فلسطینی درحمله هوایی شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شمال نوارغزه به شهادت رسید. -منابع خبری از دیدار قریب الوقوع روسای جمهوری فرانسه، ونزوئلا و کلمبیا خبر دادند. -منابع فرانسوی و عربی اعلام کردند: نشست مشورتی درباره لبنان در حاشیه کنفرانس کشورهای همسایه عراق در کویت بدون حضور ایران، سوریه و لبنان برگزار خواهد شد. -یک منبع آگاه عربی اعلام کرد: 4 کشور عربی حاشیه خلیج فارس و آمریکا امروز مانور نظامی مشترک خود را در جنوب خلیج فارس آغاز می کنند. -به عقیده تحلیلگران اتحادیه عرب درتلاش برای کاهش وابستگی خود به گاز روسیه است. -منابع آگاه اعلام کردند: بیانیه پایانی کنفرانس کشورهای همسایه عراق در کویت حمایت از ثبات عراق را از این کشورها می خواهد. -جبهه التوافق بر جدیت دولت عراق در رویکردهای سیاسی اش تاکید کرد. -"بان کی مون" دبیرکل سازمان ملل متحد به منظور شرکت در گفتگوهای 5 روزه سازمان ملل درباره جهانی سازی به آکرا پایتخت غنا رفت. - مخالفت اتحادیه اروپا با دعوت از دالایی لاما برای حضور در نشست بروکسل - سفیر کشورمان در بغداد: ایران خواستار تقویت دولت و ارتش عراق است - پاتریک سیل: آمریکا به جای متهم کردن ایران و سوریه در پی خروج از عراق باشد - العطیه: جامعه جهانی جنایات اسرائیل علیه ملت فلسطین را متوقف کند - خبرگزاری فرانسه گزارش داد: رایس درپی فشار بر اعراب خلیج فارس درباره مسائل عراق - زنان فلسطینی خواستار لغو محاصره غزه شدند - تظاهرات مردم چک علیه استقرار سپر موشکی آمریکا - لاوروف: روسیه نمی تواند چشم خود را بر روی اقدامات یکجانبه غرب ببندد - برگ جدیدی از جنایات آمریکا؛ استفاده آمریکا از اورانیوم ضعیف شده علیه مردم افغانستان - معاون نخست وزیر عمان فردا به ایران می آید - بازشماری آراء انتخابات ریاست جمهوری زیمبابوه برای چندمین بار - رایزنی مجدد کارتر با خالد مشعل - ارمنستان بازگشت مجدد حاکمیت قره باغ به آذربایجان را غیر ممکن دانست - حمله هوایی صهیونیستها به نوار غزه و عملات شهادت طلبانه مبارزان فلسطینی - کنفرانس بررسی اقدامات رژیم اسرائیل در نقض حقوق بشر در لندن برگزار می شود - دولت بغداد خواستار لغو بدهی های عراق از سوی کشورهای عربی شد - ایران و لبنان در دستورکار نشست شورای همکاری خلیج فارس - الجمهوریه: آمریکا دست اسرائیل را برای کشتار مردم فلسطین باز گذاشته است - افزایش آمار خودکشی در میان نظامیان کانادایی مستقر در افغانستان - یک گزارش آمریکایی نشان داد: کم کاری و کارشکنی آمریکایی ها در بازسازی عراق و افغانستان - نبیه بری خبر داد: احتمال تعویق نشست انتخاب رئیس جمهوری لبنان برای هجدهمین بار - پاکستان موشک بالستیک دوربرد آزمایش کرد - نگرانی رایس از رویکرد روسیه در برابرمناطق جدایی طلب گرجستان -عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها و زخمی شدن پنج نظامی صهیونیست - یک روزنامه بحرینی ادعا کرد: اعزام 50 کودک عراقی به اسرائیل برای درمان - البیان تصریح کرد: نخست وزیر جدید ایتالیا دوست اسرائیل و دشمن مردم منطقه - ادعای ارسال نامه اولمرت برای اسد - حماس: دیدار کارتر و مشعل دلیل شکست سیاست انزوای حماس است - گرجستان برای مقابله با روسیه از اروپا و آمریکا کمک می گیرد - اعتراف مقام سابق پنتاگون: جنگ عراق افتضاح بزرگ بود - انتقاد اروپا از تلاش سکولارها برای انحلال حزب عدالت و توسعه ترکیه - سخنگوی آژانس: معاون البرادعی دوشنبه با مقامهای ایرانی دیدار می کند - دیدار رئیس جمهور کره جنوبی از آمریکا و حمایت واشنگتن از ایجاد دفتر ارتباطی بین دو کره - کارشناسان آمریکایی به کره شمالی اعزام می شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان لطفا از منابع معتبر لینک بدهند! یک وبلاگ منبع معتبری محصوب نمی شه!

خود اقاي انجوي معتبر محسوب مي شه يا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روساي 20 کشور جهان از 24 تا 27 ارديبهشت وارد تل آويو مي شوند تا سالروز اعلام موجوديت رژيم صهيونيستي (روز «نکبت» يعني آغاز بدبختي هاي منطقه) را به اولمرت تبريک بگويند. به نوشته اعتماد، جرج بوش و نيکلا سارکوزي روساي جمهور امريکا و فرانسه از جمله اين 20 رئيس جمهور هستند. سيلويو برلوسکوني نخست وزير تازه انتخاب شده ايتاليا نيز گفته است که تل آويو را به عنوان نخستين مقصد سفرهاي خارجي خود برگزيده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام راستش من چند ماهي ميشه تو سايت ميام ولي تا بحال‌ يستي نزده بودم تا اين بحث رو ديدم من تجربه زيادي تو كار با مواد منفجره دارم و با ديدن عكسها ميتونم 100 درصد بگم كه بمب روي زمين بوده و براي اينكه زمين سيماني رو 30 سانت گود كرده تقريبا 2 كيلو وزن داشته كه يه همچين بمبي حجم زيادي نداره و ميتونه تو يه ظرف غذا بدون جلب توجه قرار بگيره من هم هنوز دليل دروغگويي(شايد مصلحتي) مسيولين رو نفهميدم !!! شايد سفر رهبر؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عرب عربستانی خیال میکنه کیه بوشه کهبه این راهتی در باره ایران حرف میزنه :mrgreen: icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يک ژنرال ارشد آمريکايی روز يکشنبه گفت: افزايش حملات شيعه های تندرو در عراق نشان می دهد که آنها کمک های بيشتری از ايران دريافت کرده اند.

ژنرال ريک لينچ، فرمانده نيروهای آمريکايی در مرکز عراق گفت که حملات با راکت و خمپاره بوسيله شيعه های تندروی عراق، «بيش از گذشته موثر بوده» و نشان می دهد که کمک ايران به شبه نظامی ها افزايش يافته است.

جمهوری اسلامی ايران همواره هر گونه کمک مالی و حمايت از شبه نظاميان را در عراق انکار می کند، اما آمريکا، ايران را متهم کرده است که در امور داخلی عراق دخالت می کند و به شيعه های تندرو کمک مالی، تسليحاتی و آموزشی می کند.

اين ژنرال نيروهای آمريکايی اضافه کرد: «ما شاهديم که نفوذ ايران بيشتر شده است... تعداد حمله هایی که می تواند توسط گروه های وابسته به ايران صورت گرفته باشد و تعداد شيعه های تندرو آموزش ديده در ايران افزایش یافته است.»

وی گفت: نوع پرتابگرهای راکتی نیز که شبه نظاميان استفاده می کنند، اکنون متفاوت بوده و شامل نوع پيچيده تری است. اين ژنرال که بر بخش های شيعه نشين کربلا و نجف نظارت دارد گفت: نيروهای آمريکايی ۲۵ نفر از شبه نظاميان شيعه را دستگير کرده اند که در ايران يا در عراق بوسيله گروه های مرتبط با ايران آموزش ديده اند و گفت:« اين شاهدی بر نفوذ ايران است.»

ژنرال لينچ گفت که از سال گذشته تاکنون، ۱۴۶ نيروی آمريکايی تحت امر او بوسيله «مهمات ايرانی» کشته شده اند.

سفر رايس به عراق

در همین حال و همزمان با تهديد مقتدا صدر، روحانی شيعه تندرو، برای آغاز يک جنگ تمام عيار در عراق، کاندوليزا رايس، وزير امور خارجه آمريکا روز يکشنبه به طور غیر منتظره به بغداد پرواز کرد تا دولت عراق را در مبارزه با نيروهای مقتدا صدر تقويت کند.

مقتدا صدر روز شنبه تهديد کرد که اگر تعقيب نيروهايش توسط دولت عراق ادامه پيدا کند، به نيروهای آمريکايی حمله خواهد کرد.

نيروهای آمريکایی گفته اند که از زمان این تهدید تاکنون، ۲۰ شبه نظامی را در درگيری های رخ داده در شهرک صدر در نزديکی بغداد، کشته اند.

خانم رايس در گفت و گو با خبرنگارانی که وی را در این سفرهمراهی می کنند، گفت:«يک ائتلاف در مرکز سياست های عراق ديده می شود که رهبران سنی، کرد و شيعه هايی که با گروه های نظامی مرتبط نيستند، همه با هم کار می کنند که اين هماهنگی پيشتر ديده نشده است.»

وزير امور خارجه آمريکا که به محض ورود به ديدار نخست وزير عراق رفت، و بدون اشاره به تهديد مقتدا صدر گفت که خلاصی از حرکت ها و تنش های ناشی از او مشکل است و ادامه داد:«مساله صدر، يک مساله داخلی عراق است که بايد در اين نقطه حل شود.»

News Al Jazeera

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب این تحدیدها را نمیشه با واژه هایی چون عربهای فلان فلان شده و امثال به مسخره گرفت و به راحتی از کنارش گذشت. اینها خیلی عقبگرا یا پسرو، درنده و بی فرهنگند و برای انسان و آزادی انسان هیچ ارزش قائل نیستند. اگر بتوانند و فرصت داشته باشند تحدیدهاشون را حتمن عملی میکنند. همه ما شاهد بودیم به سر مردم و کشور افغانستان چی آوردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رهبر کاتولیک های جهان، یک روز پیش از پایان سفرش به آمریکا، از سختی های زندگی اش در دوره نازی ها در آلمان سخن گفت.
پاپ بندیکت شانزدهم که در گردهمایی جوانان کاتولیک آمریکایی در نیویورک سخن می گفت، نازی ها را به اهریمن تشبیه کرد.

این نخستین اظهار نظر پاپ در مورد نازی ها، از زمان انتخابش به این مقام در سه سال پیش است.

پاپ يوزف راتسينگر (بندیکت شانزدهم) در سال 1927 در استان باواريای آلمان متولد شد و طول جنگ جهانی دوم به عنوان خدمه يک واحد ضدهوايی در مونيخ به خدمت گرفته شد و مجبور شد تحصيلات مذهبی خود را، برای مدتی نيمه کاره رها کند.

حاميان وی می گويند که تجارب او در دوران رژيم نازی او را قانع کرد که کليسا بايد به دفاع از حقيقت و آزادی برخيزد.

'اهریمن'

رهبر کاتولیک های جهان که در دوران نازی ها، یک نوجوان بوده، خطاب به جوانان پیرو خود در نیویورک گفت نازی های اهریمن هایی بودند که خداوند را فراموش کردند و مانع تمام خوبی ها شدند.

او با وصف تجربیات خود از دوره آلمان نازی، گفت دوران نوجوانی اش، "توسط یک رژیم سفاک تباه شد".

لذت آزادی

بیایید شکرگزار خداوند باشیم که اکنون بسیاری از مردم در سن و سال شما (جوانان) می توانند از آزادی ئی که برخواسته از گسترش دموکراسی و احترام به حقوق بشر است، لذت ببرند

رهبر کاتولیک های جهان
پاپ بندیک شانزدهم در این سخنرانی گفت: "بیایید شکرگزار خداوند باشیم که اکنون بسیاری از مردم در سن و سال شما (جوانان) می توانند از آزادی ئی که برخواسته از گسترش دموکراسی و احترام به حقوق بشر است، لذت ببرند".

او پیشتر در جمع روحانیون مسیحی در آمریکا، از لزوم تطهیر اعضای کلیسای کاتولیک آن کشور از رسوایی جنسی سخن گفت.

پاپ روز پنج شنبه و در مراسم عشاء ربانی که در استادیوم ملی واشنگتن برگزار شد، درباره آزار جنسی کودکان به دست کشیش های کلیسای کاتولیک سخن گفت و بعد از مراسم هم با تعدادی از قربانیان این آزارها، دیداری خصوصی داشت.

پاپ در مراسم عشاء ربانی عمومی گفت: "هیچ کلامی نمی تواند درد و آسیبی را که این آزارهای جنسی به بار آورده اند، توصیف کند."

نزدیک به یک چهارم مردم آمریکا پیرو کلیسای کاتولیک هستند و ایالات متحده با داشتن نزدیک به 70 میلیون کاتولیک، سومین جمعیت پیروان این مذهب را داراست.

بر اساس یک نظرسنجی جدید، سه چهارم کاتولیک های آمریکا، عملکرد پاپ را تایید می کنند ولی موضع گیری واتیکان درباره مسائل مختلف اجتماعی را متفاوت از عقاید خود می دانند.

رهبر کاتولیک های جهان، سفر شش روزه خود به آمریکا را، سه شنبه گذشته آغاز کرد. این نخستین سفر پاپ پندیکت شانزدهم به آمریکا، از زمان انتخاب به این مقام است.

منبع : بی بی سی فارسی

من دارم این حرف رو از طرف خودم می زنم . این حرف ها بیشتر شبیه پاچه خواری هست . و من فکر می کنم این رو یا بهش پول دادند یا تهدیدش کردن که باید این رو بگه وگرنه . ... چونکه ما دیدیم که این آقای پاپ دو رو چه حرف هایی در مورد اسلام زد و بعد گفت که این حرف ها مال من نبوده و طبق خبر ها دست آمریکا و صهیونیست ها در کار بوده و پاپ رو تهدید کرده بودند که اگر چنین حرفی رو نزنه هزینه ها و پول های مربوط به کلیسا رو قطع می کنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه شما قدرت نظامی ايران رو با افغانستان مقايسه ميكنيد من يادمه همين چند سال پيش از ترس رزمایش سپاه وارتش در شرق کشور تا عمق خاك شرقى افغانستان عقب نشينى كردن :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطمعن باشی که عربستان امارات و..... گل سر سبد مجلسند :mrgreen: icon_cheesygrin :mrgreen: :lol: icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا روز ننگ منطقه . . . روز بدبختی فلسطینی ها و کل منطقه ... روز نحص و ننگ ..... روز به وجود اومدن این رژیم و یا به قول خودشون این کشور کثیف و فاسد و خون آشام است ... واقعا مرگ بر اون کسانی که در این مجلس شرکت می کنند . اسرائیل اندازه حتی یک استان ما هم نیست اون وقت چطوری کشورها اینطوری براش ...... می شکنند .
ما آخر نفهمیدیم این قوم نفرین شدند یا آمرزیده شدند . هر روز داره براشون خوبی می یاد . واقعا درود به حرفی که پرزیدنت احمدی نژاد زد .

اسرائیل باید از نقشه حذف شود . البته الان هم جایی در نقشه نداره و باید برای دیدنش از ذره بین استفاده کنید .

من منتظر اون روز بمباران اسرائیل بدست موشک های ایران هستم . به امید اون روز.

من منتظر اون روزی هستم که با ظهور آقا امام زمان این حرامیان به سزای اعمالشون برسند . icon_cheesygrin :mrgreen:

قوانین سایت می گن که توهین به ملیت ها ممنوع هست ولی در یک جا ذکر شده به استسنائه صهیونیست ها که واجب التوهین هستند که این یعنی من پستی بر خلاف قوانین سایت ندادم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.