Recommended Posts

[quote]متاسفانه فارس نیوز شده دایه مهربانتر از مادر و اینقدر نشان دادن پیراهن خونین یوسف دردی را دوا نمیکنه!
دیگه فکر کنم برای همه دنیا مشخص شده (بجز رسانه فارس) که سوریه فقط دست به کشتار و قتل عام ترویست ها نزده! اتشار فایل های ویدئویی حکایت از اتفاقات دیگری دارد....
اگر با این تفاصیر به موضوع نگاه کنیم:
اسد در مبارزه با تروریست هاست...
قذافی در مبارزه با موش هاست...
مبارک حکومت را به یک مشت فریبخورده غرب باخت...
بن علی هم حکومت رو به یک مشت دستفروش باخت...
این حنا دیگر رنگی ندارد! تمام دنیا تایید کرده اند که اسد به قتل عام مخالفان سیاسی خود پرداخته نه تروریست ها! و اینها چه تروریست های بوده اند که هیچوقت در سوریه دست به عملیات نزده بودند و همه گی باهم شروع به کار کرده اند؟
فارس با این تحلیل های مغرضانه و سطحی اعتبار خود را هر روز کمتر از دیروز میکد.[/quote]

دنیای شده امریکا عربستان بحرین انگلیس فرانسه ترکیه استرالیا کانادا و.... یک مشت جانایتکار پرو کشورهایی که در کارنامه خود سنگین ترین جنایت ها رو دارند این کشور ها با این کارنامه سیاه حق اظهار نظر در باره حقوق بشر رو ندارند کدام معترض درمناطق مرزی با ترکیه 80 نیروی امینی سوری رو تکه تکه مکنه شکنجه میکنه کدام معترض به زنان ودختران سوری در خاک ترکیه تجاوز میکنه کدام معترض سوری به خانه های مردم حمله کرده وپدر رو جلوی چشم اعضای خانواده ترور میکنه کدام معترض 17 نیروی سوری رو در حمات بعد از شکنجه به قتل می رسونه کدام معترض اجساد نیروهای سوری رو از بالای پل به داخل رودخانه می اندازه کدام معترض در بالای مساجد به مردم عادی تیراندازی میکنه کدام معترض سوار بر ماشین بروی مردم عادی تیراندازی میکنه ومعترض نقاب بر چهره داره اسلحه در دست و در خیابان ها جولان داده و تیراندازی میکنه و....... بر تمامی موارد بالا به جز تجاوز به زنان سوری فیلم ها وتصاویر
موجود هستند که با مراجعه به خبر گزاری رسمی سوریه سانا حداقل گوشه ای از جنایات این تروریستها رو ببینید

بین اخبار مجهول بدون سند تصویر فیلم تا خبر های مستد تفاوت های خیلی زیادی است در بیش از 95 درصد اخبار که بنده در باره ی کشتار مردم در سوریه مشاهده کردم اخبار بدون سند و منبع شاهدا ن عینی جالب مدیر مستعفی الجزیره در گفت گویی که بعد از استعفا داشت اعلام کرد بعضی از شاهدان عینی
که با شبکه تماس میگرفتند در آن لحظه در سوریه نبودند خبر مربوط به کشته شدن مردم سوریه به دست نیرو های اسد است عکس خبر مربوط به موافقان اسد

درباره ی ویدیوها هم در صورت امکان در سایت قرار داده تا دیگران استفاده کنند شخصآ به چند سایت که مدعی داشتن فیلم های کشتار است مراجعه کرده اما همین سایت ا خالی از ویدیو وتصاویر مستند بود در یکی از ویدیو های که مشاهده کردم به عنوان قتل عام مردم در سوریه جمعیتی حدود 500نفر به ساختمانها حمله برده و ماشین ها رو با آتش می کشیدن و بعد نیرو ها امنیتی سر رسیدن جالبه در فیلم حتی کسی رو که یک قطره خون از بدنش جاری شده باشه نشون نداد

[color=red]بنده مدعی نیستم نیروهای سوری 100 درصد بدون خطا هستند همانطور که در آشوب ها ی بعد از انتخابات ایران قضیه ی کوی دانشکاه و زندان کهریزک پیش آمد در سوریه نیز نیرو ها امنیتی اشتباهاتی داشتند اما قطعآ جنس تحولات در سوریه با دیگر مناطق فرق کرده و رسانه های مدعی آزادی اخبار همانطور که درباره ایران و انتخابات خبر های دروغ پخش می کردند (مثل سقوط تهران به دست سبزیها در روز عاشورا) در باره سوریه نیز اقدامات مشابه با ایران رو انجام دادند و ادامه خواهند داد و [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]تجاوز به زنان سوری در کشور دوست ترکیه!!!![/size]

به رغم بازگشت آرامش به بسياري از شهرهاي سوريه در مرز ترکيه، بسياري از خانواده هاي سوري حاضر به بازگشت به منازل خود نيستند و اين در حالي است که تا کنون بيش از 400 مورد تجاوز جنسي به دختران و 250 مورد به زنان باردار ساکن اين اردوگاهها به اثبات رسيده است.

به گزارش مشرق شبکه سوري دفاع از حقوق بشر، از جامعه بين المللي خواست در قضيه تجاوز و تعدي به زنان سوري ساکن در اردوگاه‌هاي ترکيه پرونده تحقيق باز کند.

اين شبکه با انتشار بيانيه‌اي، سکوت آنکارا و سازمان‌هاي وابسته به سازمان ملل متحد در ترکيه در برابر اين جنايات را عليه زنان سوري مقيم در اردوگاه‌هاي ترکيه محکوم کرد.

اين بيانيه تأکيد مي‌کند، براساس تحقيقات اوليه صورت گرفته بيش از 400 مورد تجاوز و تعدي به زنان سوري مقيم در اردوگاه‌هاي ترکيه با دلايل قابل اثبات به ثبت رسيده است.

همچنين کميته هماهنگي و پيگيري و تحقيق شبکه سوري دفاع از حقوق بشر تأکيد کرده که بر اين اسناد و مدارک دست يافته و تمام آنها را در اختيار دارد؛ اين درحالي است که سه روزنامه ترکي "اطلاعات" و "باريف" و "ايدلک" نيز در گزارش‌هايي در نهم ماه جاري تأييد کرده‌اند که 400 دختر و 250 زن باردار سوري در داخل اردوگاه‌هاي سوري در ترکيه مورد تجاوز و تعدي قرار گرفته‌اند.

شبکه سوري دفاع از حقوق بشر در پايان بيانيه خود از شوراي عالي دفاع از حقوق بشر ژنو خواستار گشودن پرونده تحقيقي در اين‌باره و ارائه نتايج آن به دادگاه جنايي بين المللي شد.

http://www.jahannews.com/vdcba5b8zrhbw5p.uiur.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کیم جونگ ایل، رهبر کره شمالی برای دیدار با دمیتری مدودیف رئیس جمهوری روسیه امروز شنبه وارد این کشور شد.

به گزارش ایرنا به نقل از این نهاد، جونگ قرار است در این سفر از مناطق شرق دور و سیبری روسیه دیدار و با رییس جمهوری این کشور مذاکره کند.

بر پایه این گزارش، رهبر کره شمالی از مرز مشترک این کشور با روسیه وارد این کشور شده است و در مورد محور مذاکرات وی با مدودیف و نیز هدف و مدت زمان سفر وی توضیحی داده نشده است.

در همین حال کارشناسان احتمال می دهند که کیم جونگ ایل برای رایزنی و تبادل نظر با رییس جمهوری روسیه در خصوص بررسی راهکارهای از سرگیری مذاکرات شش جانبه وارد روسیه شده باشد.

ماه گذشته میلادی نیز رسانه های خبری روسیه اعلام کردند که قطار حامل رهبر کره شمالی به مقصد روسیه تا نزدیکی مرزهای مشترک دو کشور توسط ماهواره های جاسوسی غرب ردیابی شد، ولی وی به دلیل خودداری مقام های روسیه از تامین امنیت جانی اش، وارد روسیه نشد و به پیونگ یانگ بازگشت.

روسیه و کره شمالی ارتباطات گسترده ای در عرصه های مختلف با یکدیگر دارند و مسکو تلاش می کند با اقناع مقام های کره شمالی به بازگشتن بر سر میز مذاکرات شش جانبه درباره مسایل هسته ای این کشور برای خود وجهه مناسبی در عرصه دیپلماسی بین المللی کسب کند.

مذاکرات شش جانبه برای عاری سازی شبه جزیره کره از سلاح های هسته ای که از سال 2003 برگزار می شود، در سال 2007 میلادی و به دنبال اقدام کره شمالی در انجام چند آزمایش هسته ای و اعلام خود به عنوان قدرت هسته ای متوقف شد.

http://www.irdiplomacy.ir/fa/news/32/bodyView/15585/رهبر.کره.شمالی.وارد.روسیه.شد.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم
تا هم در انظار عمومی محبوب شم همه خیلی از کشور ها دوست icon_arrowd
کره ی شمالی هم هیچ غلطی نمی تونست بکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/05/29 شبکه تلویزیونی الجزیره لحظاتی پیش در خبری فوری از اصابت پنج گلوله توپ به مرزهای ترکیه و سوریه در منطقه انتاکیه خبر داد. درباره جزئیات این حادثه و عوامل و محل شلیک گلوله های توپ خبری منتشر نشده است.
http://beta.iribnews.ir/VMK/Body.aspx?id=1219890

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم
کره ی شمالی هم هیچ غلطی نمی تونست بکنه[/quote]

ببخشيد ايشون چه هيزم تري به شما فروختن؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم

ببخشيد ايشون چه هيزم تري به شما فروختن؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
هیزم نبود تمباک بود
ببخشید شما برای چی از این سگ نجس طرفداری میکنی
ایشون خوشی خودش رو تو رنج مردم میدونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم

هیزم نبود تمباک بود
ایشون خوشی خودش رو تو رنج مردم میدونه[/quote]
فعلا از این سگ نجس به ما خیر زیادی رسیده است ! در ضمن خیلی از مردم کره شمالی هم ایشون رو دوست دارند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم

هیزم نبود تمباک بود
ایشون خوشی خودش رو تو رنج مردم میدونه[/quote]
فعلا از این سگ نجس به ما خیر زیادی رسیده است ! در ضمن خیلی از مردم کره شمالی هم ایشون رو دوست دارند .[/quote]
من مستندش رو دیدم چی جوری می ریزن تو خونه ملت همشون رو از دم تیغ میگذرونن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]متاسفانه فارس نیوز شده دایه مهربانتر از مادر و اینقدر نشان دادن پیراهن خونین یوسف دردی را دوا نمیکنه!
دیگه فکر کنم برای همه دنیا مشخص شده (بجز رسانه فارس) که سوریه فقط دست به کشتار و قتل عام ترویست ها نزده! اتشار فایل های ویدئویی حکایت از اتفاقات دیگری دارد....
اگر با این تفاصیر به موضوع نگاه کنیم:
اسد در مبارزه با تروریست هاست...
قذافی در مبارزه با موش هاست...
مبارک حکومت را به یک مشت فریبخورده غرب باخت...
بن علی هم حکومت رو به یک مشت دستفروش باخت...
این حنا دیگر رنگی ندارد! تمام دنیا تایید کرده اند که اسد به قتل عام مخالفان سیاسی خود پرداخته نه تروریست ها! و اینها چه تروریست های بوده اند که هیچوقت در سوریه دست به عملیات نزده بودند و همه گی باهم شروع به کار کرده اند؟
فارس با این تحلیل های مغرضانه و سطحی اعتبار خود را هر روز کمتر از دیروز میکد.[/quote]

دنیای شده امریکا عربستان بحرین انگلیس فرانسه ترکیه استرالیا کانادا و.... یک مشت جانایتکار پرو کشورهایی که در کارنامه خود سنگین ترین جنایت ها رو دارند این کشور ها با این کارنامه سیاه حق اظهار نظر در باره حقوق بشر رو ندارند کدام معترض درمناطق مرزی با ترکیه 80 نیروی امینی سوری رو تکه تکه مکنه شکنجه میکنه کدام معترض به زنان ودختران سوری در خاک ترکیه تجاوز میکنه کدام معترض سوری به خانه های مردم حمله کرده وپدر رو جلوی چشم اعضای خانواده ترور میکنه کدام معترض 17 نیروی سوری رو در حمات بعد از شکنجه به قتل می رسونه کدام معترض اجساد نیروهای سوری رو از بالای پل به داخل رودخانه می اندازه کدام معترض در بالای مساجد به مردم عادی تیراندازی میکنه کدام معترض سوار بر ماشین بروی مردم عادی تیراندازی میکنه ومعترض نقاب بر چهره داره اسلحه در دست و در خیابان ها جولان داده و تیراندازی میکنه و....... بر تمامی موارد بالا به جز تجاوز به زنان سوری فیلم ها وتصاویر
موجود هستند که با مراجعه به خبر گزاری رسمی سوریه سانا حداقل گوشه ای از جنایات این تروریستها رو ببینید

بین اخبار مجهول بدون سند تصویر فیلم تا خبر های مستد تفاوت های خیلی زیادی است در بیش از 95 درصد اخبار که بنده در باره ی کشتار مردم در سوریه مشاهده کردم اخبار بدون سند و منبع شاهدا ن عینی جالب مدیر مستعفی الجزیره در گفت گویی که بعد از استعفا داشت اعلام کرد بعضی از شاهدان عینی
که با شبکه تماس میگرفتند در آن لحظه در سوریه نبودند خبر مربوط به کشته شدن مردم سوریه به دست نیرو های اسد است عکس خبر مربوط به موافقان اسد

درباره ی ویدیوها هم در صورت امکان در سایت قرار داده تا دیگران استفاده کنند شخصآ به چند سایت که مدعی داشتن فیلم های کشتار است مراجعه کرده اما همین سایت ا خالی از ویدیو وتصاویر مستند بود در یکی از ویدیو های که مشاهده کردم به عنوان قتل عام مردم در سوریه جمعیتی حدود 500نفر به ساختمانها حمله برده و ماشین ها رو با آتش می کشیدن و بعد نیرو ها امنیتی سر رسیدن جالبه در فیلم حتی کسی رو که یک قطره خون از بدنش جاری شده باشه نشون نداد

[color=red]بنده مدعی نیستم نیروهای سوری 100 درصد بدون خطا هستند همانطور که در آشوب ها ی بعد از انتخابات ایران قضیه ی کوی دانشکاه و زندان کهریزک پیش آمد در سوریه نیز نیرو ها امنیتی اشتباهاتی داشتند اما قطعآ جنس تحولات در سوریه با دیگر مناطق فرق کرده و رسانه های مدعی آزادی اخبار همانطور که درباره ایران و انتخابات خبر های دروغ پخش می کردند (مثل سقوط تهران به دست سبزیها در روز عاشورا) در باره سوریه نیز اقدامات مشابه با ایران رو انجام دادند و ادامه خواهند داد و [/color][/quote]

در این که رسانه های خبری در مورد سوریه بزرگ نمایی و خبرهای دروغ پخش می کنند شکی نیست
اما اگر برخورد وحشیانه و سرکوب گرایانه ی رژیم سوریه نبود اساسا این اتفاقات شروع نمی شد
شما در این که رژیم سوریه معترضانش را می کشد شک نکن گرچه مخالفین هم دست به سلاح برده اند و نظامیان را می کشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]
ابعاد دخالت عربستان در ناآرامي‌هاي سوريه[/b]

يك روزنامه نگار كهنه كار عرب مقيم قطركه بامحافل ديپلماتيك و سفارتخانه هاي عربي روابط دارد،ابعادي ازدخالت عربستان سعودي را در ناآرامي هاي سوريه و مسلح كردن گروههاي آشوبگر در اين كشور فاش ساخت.

'ع. ي' به ايرنا گفت ايالات متحده آمريكا درجست و جوي ژاندارمي براي منطقه و با هدف جلوگيري ازتسري جنبش جهان عرب به عربستان،رياض را در موقعيت دخالت،كنترل و هدايت اعتراض هاي مردمي كشورهاي عربي قرار داده است.
وي گفت عربستان در ايفاي چنين نقشي كاركرد دوگانه اي دارد،در ايفاي يكي از اين كاركردها مثلا از يك سو به بحرين نيروي نظامي گسيل مي دارد و در پيش چشم جهانيان منشور ملل متحد را نقض و در اين كشور دخالت نظامي مي كند تا رژيم آل خليفه را حفظ كند و ازطرف ديگر از سرايت موج اعتراض هاي مردمي در بحرين به درون خود ممانعت به عمل مي آورد.
'ع. ي' در تشريح كاركرد دوم گفت عربستان در كشورهاي ديگر عرب كه با خيزش هاي مردمي مواجه نيست مثل سوريه اقدام به تسليح گروه هاي آشوبگر در اين كشور و يا ارسال اسلحه براي آنها مي كند.
وي براي مستندساختن سخن خود به كشف هاي اخير محموله هاي سلاح به مقصد سوريه بخصوص از لبنان اشاره كرد و گفت عربستان از آغاز جنبشهاي مردمي در جهان عرب تلاش كرد كه به سفارش واشنگتن چنين اتفاقي را در سوريه شبيه سازي كند تا اعتراض هاي مردمي در اين كشور شكل بگيرد اما به علت فقدان زمينه اجتماعي در سوريه مبادرت به مسلح كردن گروههاي آشوبگر در اين كشور و حمايت مالي و نظامي از آنها كرد.
اين روزنامه نگار عرب درباره هويت گروه هاي آشوبگر سوري مرتبط با عربستان گفت هسته مركزي اين گروه ها را افراد افراطي تشكيل مي دهند كه از سابقه طولاني در فعاليت هاي شبه نظامي و تروريستي در عراق،لبنان و اردن برخوردارند.
وي توضيح داد اما اين هسته مركزي خود را متكي به برخي افراد فريب خورده سوري كرده است و از طريق آنها عمليات نظامي و تخريبي عليه مردم، پليس و ارتش سوريه را تدارك مي بيند.
وي تصريح كرد در وزارت دفاع عربستان، ستادي با نام'ستاد سوريه' ايجاد شده است كه وظيفه ارسال سلاح از طريق كشورهاي همسايه سوريه از راه هاي آبي و خاكي براي آشوبگران را برعهده دارد.همچنين پيگيري فعاليت هاي ديپلماتيك و تبليغاتي عليه دولت سوريه برعهده اين ستاد است.

وي به موضع گيري سياسي اخير دولت عربستان عليه سوريه اشاره كرد و ضمن توصيف آن به نشانه استيصال رياض در مقابله با دولت سوريه گفت روزانه محموله هاي تسليحاتي بسياري به سفارش عربستان براي شورشيان سوري ارسال مي شوندكه مدام بخشهايي از آن كشف و ضبط مي شوند.

'ع.ي'با برخي تحليل گران حوزه سياست بين الملل هم صدا شد كه معتقدند عربستان سعودي با دخالت مستقيم و اعزام نيروهاي نظامي به بحرين، حمايت پنهاني از مخالفان بشار اسد و دنباله روي سياست هاي كشورهاي غربي بويژه آمريكا در صدد گسترش دايره نفوذ و تثبيت نقش ژاندارمي آمريكا در منطقه ي خاورميانه است.

گزارش برخي منابع محلي حكايت از آن دارد كه عربستان با طولاني شدن مقابله شورشيان مسلح عليه دولت سوريه،هر روز بر چتر حمايتي خود بر شورشيان از جمله كمك هاي مالي و نقدي به مخالفان دولت سوريه، ايجاد زمينه و امكانات رسانه اي و تبليغاتي به مخالفان و ارتباط دادن سران مخالفان به رسانه‌هاي بين‌المللي گسترده است.

گسترش حمايت هاي عربستان از مخالفان دولت سوريه درحالي صورت مي گيرد كه فشار رسانه‌ اي برخي مطبوعات و شبكه هاي تلويزيوني تحت مالكيت عربستان مثل شبكه تلويزيوني العربيه، الحياه و الشرق الاوسط عليه دمشق بطور روز افزوني رو به افزايش است.

اين روزنامه نگار عرب درپايان گفت دولت عربستان به تبع دولت هاي غربي، ناارامي هاي سوريه را فرصتي براي گسترش نفوذ خود در منطقه مي داند و سعي دارد با حمايت از مخالفان زمينه را براي چنين هدفي فراهم آورد.

http://rajanews.com/detail.asp?id=98503

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="jrzm"][quote]اگه من جای رئیس جمهور روسیه بودم میزدم این سگ نجس رو میکشتم

من مستندش رو دیدم چی جوری می ریزن تو خونه ملت همشون رو از دم تیغ میگذرونن[/quote]

اون مستندي كه ديدي رو احيانا غربي ها نساخته بودنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که می گم دعوتش کنیم ایران یه بسته گز و سوهان و قالیچه بهش می دیم سرشو شیره می مالیم چند تا از اون قایق خوشگلاش که زیر آب هم میرن بگیریم ازش icon_eek icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا مزه نریزند و تاپیک را منحرف نکنند

کسی می تونه یک آمار مستند از سفرهای خارجی رهبران کره ی شمالی مخصوصا این رهبر فعلی که به روسیه سفر کرده در این تاپیک قرار بده ؟؟؟ منظور من سفرهای خارجی شخص اول مملکت از نظر قدرت در این کشور هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.