Recommended Posts

بجای اینکه حرف بنده رو به خودم پاس دهید لطفا یکمی فکر کرده و سپس جواب دهید.
شما اصلا از دینی که دارید اطلاعات کافی دارید؟
میدانید که در دین اسلام اولا نژاد پرستی نداریم.
ثانیا همه رو بخاطر یک نفر متهم نمیکنن و اکثریت هم اجبارا حق نمیباشد.
جالبه که در اداره آمارگیری هم اشتغال دارید و آمار من و دوستان رو بدست آوردید!
حالا نمیشه تخفیف بدید و این 20% بشه 21% ؟! icon_cheesygrin
این حرفهایی رو که زدی یکبار دیگه خودت بخون و ببین اصلا منطقی هست؟

عملكرد دولت دست نشانده عراق فوق العاده ربط داره به اعراب يه كم فكر كن و به تاريخ نگاه كم و به جاي يك فانوس يك منبع نورر بهتر پيدا كن
اگر بنا باشه كه دولت يه كاري انجام بده و به م ا ربط نداشته باشه كه من هم همينو مي گم
پس ما بايد در اين سايتو ببنديم بريم بادكنك بفروشيم
{{اصلا چه ربطي به ما داره در مورد مساپل نظامي وامنيتي وبسيار سري دولت سرك بكشيم و اظهار نظر كنيم}}

خودت میگی دولت دست نشانده بعد با این که میدونی دولت دست نشانده است مردمی رو که در تعیین مسئولین این دولت نقش نداشتند رو متهم میکنی!
مگر ایران هم مثل عراق اشغال شده است که در سایت رو تخته کنیم؟
شما شرایط عراق اشغال شده را با ایران یکی میدونید؟
جالبه که خود آگاه هستید و اما حقیقت را انکار میکنید بخاطر اینکه حس ناسیونالیست کور در شما آنچنان طغیان کرده است که حق را از باطل تشخیص نمیدهید!
پس لابد تمام مردم جهان در شهادت امام حسین (ع) هم مقصر بودن چون مسلمان بودن و کوفیان و یزید هم به ظاهر مسلمان بودن!
فرقی نداره که هر دو گروه اسمشون مسلمان هست!
مثل اینکه هر دو گروه اسمشون عرب هست بیخیال چه فرقی میکنه!
یا اصلا بهتره بگیم مردم فلسطین هم در کشتار خودشون سهیم هستند چون بالاخره دولتی که تو سرزمینشون هست فوق العاده به مردم ربط دارد!

چون كه ما به يه عرب گفتيم موش خور شما مي گي ما نمي تونيم دو قدم جلوتر از پامونو ببينيم؟؟؟؟؟؟!!!!!
اگر اينجور باشه پس 80 در صد ملت ايران نمي تونن دو قدم جلوي پاشونو ببينن!!!
چون من تا حالا نديدم يه ايراني به غير از شما و بعضي از دوستان كه جز 20 درصد باقي مونده ايد از اعراب حمايت كنن

جالبه! شما حق توهین دارید و اونا حق پاسخ ندارن؟ دیگه بدتر از آمریکا شدید که به هر کی خواست حمله میکنه اما کسی حق مقاومت نداره!
خدا همه را به راه راست هدایت کند.
--------------------------------------------------
در صورت ادامه بحثهای نژاد پرستانه هر کاربری چنین پستی ارسال کند اخراج خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تفرقه بنداز و حکومت کن . واقعا باید به سیاست مداران انگلیسی و امریکایی افرین گفت خوب منطقه رو به گند گشیدن و همه رو انداختن به جون هم که از اصل موضوع قافل بشن . به بینید دیگه تا کجا پیشرفتن که طرف میگه ماست سیاهه !! امریکا انجا رو اشغال کرده ما شدیم اشغالگر واقعا خیلی جالبه . من موندم این مملکت مگه استراتژیست و سیاست مدار نداره که داریم اینطوری بازی میخوریم icon_cheesygrin لعنت بر امریکا و انگلیس کثیف icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست گرامي حرف هاپي رو كه برات زدم بسيار منطقيه مشكل اينجاست كه شما اونور خط هستيد و من اينور خط و اگر من تا 3 روز ديگه هم بشينم پشت اين كامپيوتر و برا شما دليل و مدرك بيارم يا خود اون 80 در صدي رو كه گفتم بيان به شما بگن كه از عربا بدشون مياد شما قانع نميشي بالا خره اين طبيعت انسانه منظور من از دولت دست نشانده و مردم تاريخشونه نه زمان فعلي اگر اونا هم يه كم غيرت داشتن و يه كم هم جربزه داشتن مثل ما ايرانيا از همون قديم الايام يه كاري مي كردن كه دولتشون الان دست نشانده نباشه گرفتي كه چي شد از اينكه شما ميگي چه ربطي داره در سايتو تخته كني منظور من اين بود كه همينجور كه در مورد مساپل نظامي بحث مي كنيم مي تونيم در مورد گرگاپي كه تو منطقه دورمونو گرفتن هم بحث كنيم حالا اين گرگامعلوم نيست كين ولي مي تونيم بحث كنيم و بشناسيمشون اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد خب گفتي مردم مظلوم عراق دلم كباب شد نمي دونم وقتي كه مردممظلوم عراق 8سال به مردم ايران تاختند و چه فجايع انساني عجيبي به سرمون در اوردن انسان هاي بشر دوستي مثل شما و 20 در صد باقيمونده در عراق تو روز نامه هاشون اينترنت كه نداشتن اسم از ايرانيها مي اوردن البته كه مي اوردن {مجوس اتش پرست} icon_cheesygrin اسم از رسم مسلماني نيار كه دلم بد جوري خونه عربا وقتي كه به خودشون رحم نمي كنن انتظار داري به ما رحم كنن اگر توضيحات بيشتري در اين مورد خواستي بگو تا برات بگم تمام مسلمانان اون زمان در شهادت امام حسين شريكن به غير از اون 72 نفر خودت مي دوني امام حسين چه قدر نامه نشت به اينور و اونور و هيچيك از مسلمانان به غير از اون 72 نفر از امام حسين حمايت و همراهي نكردند خب شما گفتيد كه ما حق توهين داريم ولي اونا چرا نداشته باشن خب اين سخنتون بسيار خنده دار و مضحك بود موضوع اين تاپيك چيه يه بار ديگه به بالاي صفحه نگاه كن متوجه مي شي موضوعش توهين عرباست به ما در حقيقت ما حق پاسخ به توهين عربا نداريم اونا كه تا دلشون بخواد به ما توهين مي كنن {{خليج عربي . جزاير 3 گانه و ..........................................................................................................}} ولي ما نمي تونيم بهشون پاسخ بديم چون شما نمي زاريد خب مساله اخر بنده اجزانه از شما خواهش دارم كه لازم نيست جاي دور بريم تو همين سايت خودتون يه امار گيري راه بندازيد و از اعضاي سايت بپرسيد كه ايا عربا رو دوست دارن يا نه تا براتون مشخص بشه كه شما همون 20 درصد هستيد اگر هم شما از 20 درصد بيشتر شديد من ديگه اسم عربا رو بيارم نمي يارم شما داريد خودتونو فريب مي دين مطمپن باشيد كه اين همه از عربا حمايت مي كنيد عربا براتون تره هم خورد نمي كنن موفق باشي خدا اول بنده رو به راه راست هدايت كنه بعد هم شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در طول تاريخ خيانتايي كه اين عربا به ما كردن مغولا نكردن icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست گرامي حرف هاپي رو كه برات زدم بسيار منطقيه مشكل اينجاست كه شما اونور خط
هستيد و من اينور خط و اگر من تا 3 روز ديگه هم بشينم پشت اين كامپيوتر و برا شما دليل
و مدرك بيارم يا خود اون 80 در صدي رو كه گفتم بيان به شما بگن كه از عربا بدشون مياد شما قانع نميشي بالا خره اين طبيعت انسانه

عجب! خوب حالا منبع این 80 20 رو بگو شاید قانع شدیم!

منظور من از دولت دست نشانده و مردم تاريخشونه نه زمان فعلي اگر اونا هم يه كم غيرت داشتن و يه كم هم جربزه داشتن مثل ما ايرانيا از همون قديم الايام يه كاري مي كردن
كه دولتشون الان دست نشانده نباشه گرفتي كه چي شد

با دست خالی چکار کنن؟
مردم ایران مگر چه کار کردند؟
ناراحت نشی و زیاد هم به خودت مغرور نباش و اینو بدون که اگر فردی مثل امام نبود مردم ایران هیچ کاری نمیتوانستند علیه شاه انجام دهند.
پهلوی چند سال حکومت کرد؟ حکومتی که دست نشانده بود؟
در طول مدت این حکومت مردم چه کاری کردند بدون رهبری که بگیم مردم عراق هم انجام بدهند؟
در سال 1320 به ایران حمله شد مردم چه کاری کردند جز چند تا مقاومت الکی؟!
با دست خالی و بدون رهبر کاری نمیشود کرد این یادت باشد.

از اينكه شما ميگي چه ربطي داره در سايتو تخته كني منظور من اين بود كه
همينجور كه در مورد مساپل نظامي بحث مي كنيم مي تونيم در مورد گرگاپي كه تو منطقه دورمونو گرفتن هم بحث كنيم حالا اين گرگامعلوم نيست كين ولي مي تونيم بحث كنيم
و بشناسيمشون اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد

درباره دشمنان احتمالی بحث زیاد شده است. عربستان ، امارات ...
اما منظور شما بحث نژاد پرستانه ای است که در آن همه بیان و با دادن فحشهای رکیک به اعراب شخصیت خود را به نمایش بگذارند!
چنین تاپیکی در این سایت جایی ندارد.

خب گفتي مردم مظلوم عراق دلم كباب شد نمي دونم وقتي كه مردممظلوم عراق 8سال
به مردم ايران تاختند و چه فجايع انساني عجيبي به سرمون در اوردن انسان هاي بشر دوستي
مثل شما و 20 در صد باقيمونده در عراق تو روز نامه هاشون اينترنت كه نداشتن
اسم از ايرانيها مي اوردن البته كه مي اوردن {مجوس اتش پرست}

خوب چه ربطی دارد؟ اگر اینطور باشد پس باید مردم آلمان و فرانسه همچنان دشمن باشند!
یکم معقول فکر کنید.
درباره جنگ تحمیلی و علل و ریشه های آن هم بیشتر مطالعه کنید.
چگونه برادر با برادر دشمن شد؟ چگونه برادر خون برادر را ریخت؟
تا قبل از سر کار آمدن حزب بعث میدانید چقدر از عراقیها ایرانی الاصل بودند؟

تمام مسلمانان اون زمان در شهادت امام حسين شريكن به غير از اون 72 نفر
خودت مي دوني امام حسين چه قدر نامه نشت به اينور و اونور و هيچيك از مسلمانان
به غير از اون 72 نفر از امام حسين حمايت و همراهي نكردند

عجب! امام حسین (ع) به کجا نامه نوشت؟
مثل اینکه فراموش کردید مردم کوفه برای امام نامه نوشتند؟
امام حسین تنها چند نفر به عنوان سفیر به شهرهایی مثل کوفه و بصره فرستاد.
در سایر نقاط بلاد اسلامی حتی تا سالیان بعد مسلمانان از شهادت امام حسین خبردار نشدند!
این چه حکمی است که همه را متهم میکنید؟

خب شما گفتيد كه ما حق توهين داريم ولي اونا چرا نداشته باشن خب اين سخنتون بسيار
خنده دار و مضحك بود موضوع اين تاپيك چيه يه بار ديگه به بالاي صفحه نگاه كن متوجه مي شي
موضوعش توهين عرباست به ما
در حقيقت ما حق پاسخ به توهين عربا نداريم اونا كه تا دلشون بخواد به ما توهين مي كنن
{{خليج عربي . جزاير 3 گانه و ...................................................................... ....................................}}
ولي ما نمي تونيم بهشون پاسخ بديم چون شما نمي زاريد

توهینها را خود ایرانیان در تاریخ معاصر و از زمان پهلوی شروع کرده اند و چوبش را الان در حال خوردن هستند.
نگفتم که اونا حق توهین دارند. گفتم وقتی شما توهین میکنید انتظار به به و چه چه شنیدن نداشته باشید.

خب مساله اخر
بنده اجزانه از شما خواهش دارم كه لازم نيست جاي دور بريم
تو همين سايت خودتون يه امار گيري راه بندازيد و از اعضاي سايت بپرسيد
كه ايا عربا رو دوست دارن يا نه تا براتون مشخص بشه كه شما همون 20 درصد هستيد
اگر هم شما از 20 درصد بيشتر شديد من ديگه اسم عربا رو بيارم نمي يارم

نیازی به این بچه بازیها نیست.
خود شما که در اداره آمارگیری هستید و از آمار خبر دارید برای ما کافی هست!

شما داريد خودتونو فريب مي دين مطمپن باشيد كه اين همه از عربا حمايت مي كنيد عربا براتون تره هم خورد نمي كنن
موفق باشي

خدا اول بنده رو به راه راست هدايت كنه بعد هم شما

بنده خود را فریب نمیدهم.
از کسی هم حمایت نمیکنم.
این را میدانم که در اسلام جای هیچ بحث نژاد پرستانه ای نیست.
در اسلام حرف از نیکی و محبت و گذشت و مردانگی است.

بله خدا من و شما را به راه راست هدایت کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيز من جواب شما رو خواهم داد فعلا كار دارم فقط اينو بهت بگم نظر سنجي بچه بازي نيست من رو اين مساله ريش گرو مي زارم خب يه بارم اينكارو بكن سرتاسر اين تاپيكو نگاه من حدود 13 تا پست گذاشتن به غير از 3 تا پست شما بقيه به عربا بد و بي راه گفتن من تو اداره امار گيري كار نمي كنم اصلانيازي نيست به دور و بر خودت نگاه كن icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عربهاي سوسمار خور هم براي ما آدم شدن . اشكال از خودمونه كه اين عربها رو جزء آدمها حساب ميكنيم . يه ذره درك و فهم و شعور ندارن . تو خوابگاه دانشگاه ما (دانشگاه صنعتي اصفهان- خوابگاه 5 طبقه سوم) كلا عرب بودن كه بورس دولتهاي خودشون بودن . به غير از 2-3 تاشون كه اهل يمن و سوريه بودن بقيشون گاو به تمام معني بودن . گاو ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اين كه كاري نداره يك نظر سنجي بذاريد همه راي بدن من كه شخصا از عربا بدم مياد و با ممد موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر نگاهی به طول تحولات تاریخ بیاندازید.همین مردم عراق بی وفاداترین مردم به حکومت های خود بوده اند(چه بد وچه خوبش) حکومت امام علی ،ماجرای دعوت از امام حسین ،تنها گذاشتن مسلم، وجدیدترینش هم همین حکومت صدام، بنابراین صرف نظر از اینکه آدمهای خوبی هستند یا بد وبا آنکه برادر دینی هستند یا خیر ویا ....،،این رو همیشه باید بدانیم که هیچ وقت روی نه تنها حمایت، که روی بی طرفی انها نیز نباید هیچ حسابی باز کرد.کاریش هم نمیشه کرد به نظر میاید این جز سرشت آنها شده باشد. همین امروز هم همین عراقی ها اینقدر دل و جربزه ندارند که سلاح دست بگیرند و با کسانی که وطن وخانه را شغال کرده مبارزه کنند.مسایل دیگر نیز بماند که انگار نه انگار که اینها غیرت دارند icon_cheesygrin امام علی:خدایا به جای من بدتر از من بر آنها مسلط کن ودلهایشان را انچنان که نمک در اب حل می شود ، را حل کن (خطبه25 نهج البلاغه) هیچ قومی در خانه خود با دشمن نجنگید مگر انکه ذلیل و خوار شد (خ.27 نهج البلاغه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله في الاول و الاخر با سلام دوستان اينقدر عرب عرب عجم عجم ... راه نيندازيد همه شما با سياست تفرقه و سلطه اشناييد و همتون ممكنه ادعا داشته باشيد انقدر زرنگ هستيد كه اسير اين سياست نشويد و اعراب رو جاهل و اسير اينجور سياستها ميدونيد كوروش كبير و رضا قلدر و بچه شاهكارش را هر سه را ايراني مي شناسند حكومت كورش چطور و اين دو تاي ديگه چطور حالا از بيرون ميگفتند ايراني زمان كورش به و زمان پهلويها اه خوبه رفتار خيانتكار چه دخلي به مردم دارد رفتار موسي اشعري چه دخلي به محمد ابو بكر و سلمان ومالك اشتر و... داشت فراموش نكنيد انگ بستن و نفهم خواندن همسايه(برادر/خواهر)اولين تاثير سياست تفرقه و سلطه بر ذهنهاي شماست كه ابتدايش نگاه سرد و مايوس و سپس نگرش منفي و عادت به بيراه گفتن به همسايه(برادر/خواهر) شماست وسپس... فراموش نكنيد دشمن اصلي نفس شما و شيطان است همونطور كه از فاصله انداختن بين عقل و نفس و اعضاي شما به گناه وادار ميكند از فاصله انداختن بين شماي عاقل و زرنگ(عقل/عضو پاك)وانهاي...(عضو گناه الوده)مسلط بر شما ميشوند هيچ وقت مغز(عقل)وعضوي كه الوده نشده از عضو ننگين متنفر نمي شوند يا بهش بد و بيراه نمي گويند از بدي متنفر ميشوند و به مسببش بد ميگويند شما هم گاهي كه خطا كرديد نميزنيد رو دستتون يا چشمتان اي (دست/چشم) فلان شده يا به كل هيكلتون بد وبيراه نمي گوييد همانطور كه بقا و سلامت شما با تمام رفتارهاي بد و خوب اعضا به وحدت وجود شما زير فرمان مغز(عقل) ميباشد شما از خوبي و زرنگي خود براي وحدت با عرب... تلاش كنيد و از بدي و مسببانش بد بگوييد نه از جاهلان اسير بدي كه خطر تفرقه جاري در ذهن و نگاه شما از مزدوري جاهلان بيشتر است اسير ان چه مي خواهند نشويد و با بد گفتن برادران عاقلتر خود را از خويش مايوس نكنيد تا باقي بمانيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این تاپیک رو قفل کرده بودم! چون پتانسیل انحرافی داشت ولی مثل اینکه دوستان صلاح دیدن باز بمونه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عصرایران- یک مقام آگاه وابستگی عوامل بمب گذاری در کانون رهپویان وصال شیراز به امریکا و انگلیس را "قطعی" عنوان کرد.

وی به خبرنگار عصرایران گفت: این افراد بعد از اقدام به بمب گذاری بر اساس "اطلاعات مدیریت شده" ای که دستگاه امنیتی ایران منتشر کرده بود به گمان اینکه توانسته اند با موفقیت مرحله اول کار را به اجرا برسانند، طراحی فاز دوم جنایت خود را آغاز می کنند و این در حالی است که دستگاه اطلاعاتی ایران بعد از گذشت چند روز از انفجار در شیراز به تحرکات این گروه اشراف داشت و به عبارت دیگر با اقدام مدبرانه دستگاه امنیتی ایران اعضای این گروه در یک تله امنیتی گرفتار شدند.

وی یاداور شد:فاز دوم اقدامات این گروه که وابسته به گروهک تروریستی جندالله هستند انفجار یک بمب قوی در تهران بوده و بر اساس اطلاعات به دست امده آن ها قصد داشته اند در عملیاتی گسترده تر از انفجار شیراز ظرف چند روز آینده یکی از هتل های بزرگ و پر تردد تهران را منهدم کنند.
گفتنی است: کارشناسان امنیتی ایران بعد بازبینی فیلم های مختلفی که در مراسم کانون رهپویان وصال شیراز ضبط شده بود به سرنخ های اولیه درباره عامل اصلی بمب گذاری دست یافتند و به گفته وزیر اطلاعات در نهایت تعدادی از این افراد در یکی از شهرهای شمالی کشور دستگیر شدند.

به گفته این مقام آگاه دستگاه امنیتی ایران در اولین روز های سال جدید شاهد تحرکات این گروه بود به نحوی که در دو مرحله تعدادی از وابستگان این جریان وارد کشور شده اما به دلیل اینکه شرایط را مناسب ندیدند دوباره از کشور خارج شده بودند.

قابل توجه کسانی که دستگاه اطلاعاتی ایران رو دستکم گرفته بودند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يادتونه مي گفتم بمب گذاريه شما مي گفتيد نه اصلا اقاي ليچ شما چرا از اين تاپيك هايانحرافي مي زاري icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرق تو با آن شاه چند سال پيش چيست؟
خوب هر دو فارس هستيد
هر دو انسان هستيد
خوب پس من با فارسها دشمنم!!
نه اصلا با انسانها دشمنم!!!!
خوب اين منطقي است

مشكل اصلي اعتقاد است من با اعتقاد شاه مشكل دارم نه با فارس

عزيز من مسله نظر سنجي نيست
اگر همه ايران هم از اعراب بدشان بيايد من به همه مردم ايران ميگويم احمق
و دنبال بهترين خاك روي زمين ميگردم تا بر سرشان بريزم
آقا چند حالت كه بيشتر ندارد
---------------
1. شما پيرو رهبري هستيد
خوب اگر اين طور است
اين چرنديات چيست كه ميگويد
با شك كم ميگويم
كه اگر اين چرنديات را پيش آقاي خامنه اي بگوييد
او فكر ميكند كه اين سازمان سيا دارد جوانان ما را به تباهي ميكشد
و آقاي خامنه اي دم از اتحاد و برادر بودن ميزند
اين بندگان خدا حتي با صهيونيست ها هم مشكل ندارند و
تنها مشكلشان اين است كه انها به مسلمانان تجاوز كرده اند
وگرنه بروندآلاسكا يا هر جاي ديگر سرزمين بخرند و هي منتظر باشند تا مسيح بيايد
و اگر يك صهيونيست مسلمان شد با آغوش باز قبولش ميكنند
----------------
2.شما اين حكومت را قبول نداريد
خوب در اين صورت
شايد واقعا فكر نميكنيد كه اين چيزها با هيچ عقلي جور در نمي ايد
و تنها ضرر است و هيچ سودي ندارد

----------------
انها هم انسان هستند
حال اگر فكر ميكنيد در اشتباه هستند بسم الله عربي ياد بگيريد از يك گوشه شروع كنيد به هدايت آنها
حتما گوش شنوايي است

چرا مردم را از هم متنفر ميكنيد
به اين علت كه آنها عربند و شما عجم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از اين مسخره تر هم ميشود
مگر عرب تا آخر عمر يك جور فكر ميكند يا عجم تا آخر عمر يك جور فكر ميكند
مگر مشكل شما شيوه فكر كردن نيست؟
خوب برويد عوضش كنيد چرا سعي ميكنيد طوري صحبت كنيد كه انگار آنها فقط با مردن ساكت ميشوند
-----------------
فرض:
اصلا من با تمام فارسها مشكل دارم
آنان به پاي امام حسن تير زدند
آن پادشهامان كه ميخواست پيغمبر را بكشد
اين پادشاه هم كه كلي را كشت
كلي از پادشاهانمان هم كه كلي كشتند و هر كثافت كاري شد انجامش دادند
اصلا مگر شما نميگوييد احاديث سني ها اشتباه هست و نميگوييد شيعه حق است
عزيز من اگر فارس نبود حديثي نبود كه حالا جنگي باشد
و فوش بدهيد به اعراب كه چرا اين احاديث را باور ميكنيد
و تمام اعراب را به يك دار بكشيد
خوب ديديد كه دليل زياد است اگر بخواهم از فارس بد بگويم ميتوانم چند هزار صفحه كتاب بد بگويم
ولي ايا اين دليلها ربطي به شما دارد!
مگر اينها اجداد شما نبودند!
پس چرا به شما ربط ندارد!
اگر هم ميخواهيد از امروزي ها بد بگويم!
-----------------
ادعا كردند اعراب عرضه ندارند يا
سوال
بچه سياهپوست وقتي بدنيا ميايد دندانش چه رنگي است؟؟؟

عزيز من انها هم انسانند
اخبار را گوش بهيد روزي چند عرب خود را تو شكم آمريكايي ها منفجر ميكنند
اينها عرضه ندارند؟؟؟
اگر هم با ما يك هدف را دنبال نميكنند حتما اعتقاد ندارند
به جاي زنده باد مرده باد
برويد به انها ثابت كنيد حرفتان حق است
نه اينكه اگر كم آورديد
بيايد ملت ها را به جان هم بندازيد
يعني ما
بچه هاي ما
بچه هاي بچه هاي ما
.....
و تا آن زمان اين قضيه ادامه پيدا ميكند
كه اعتقاد يكي از طرفين عوض شود (يا اعتقاد هر دو طرف)
خوب به جاي اينكه ملت را به جان هم بيندازيد برويد اعتقادشان را عوض كنيد
-----------------------

يك كلام مشكل اعتقاد است نه عرب و فارس
عرضه داشته باش برو اعتقادشان را اصلاح كن اگر نداري
بي خود ابگوشت درست نكن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.