SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

با سلام بر دوستان گرامی

با توجه به دوری طولانی مدت تعدادی از مدیران محترم از سایت به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی دسترسی مدیریتی این عزیزان با حفظ درجه تا حضور مجدد ایشان قطع شد و هر موقع فرصت فعالیت مجدد را داشتند اطلاع دهند تا دسترسی باز شود.

همچنین با نزدیک بودن تابستان و زمان تغییر کادر مدیریتی با دوستانی که نسبت به همکاری با سایت اعلام آمادگی کرده بودند در پی ام تماس گرفته خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده ي حقير يه علاقه مندي دارم ٬ روم رو زمين نزن برادر بزرگوار!! icon_cheesygrin
خيلي دوست دارم بشم [b]مدير سايت [/b]كه شما بتوني يه مدت استراحتي بكني!! :lol: وقتي حال و هواي تازه اي گرفتيد بنده دودستي بهتون بر مي گردونم!!!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش میکنم اما چون برای شما خیلی ناقابل هست چنین جسارتی نمیکنم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من برای بخش اخبار جنگ های باستانی بخش نیروی دریایی انجمن جغرافیا و بخش کتابخانه داوطلبم تورو خدا منو رد صلاحیت نکنید icon_cheesygrin :lol: :oops: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله دیگه ما هم پس اعلام امادگی می کنیم برای مدیریت ! در بخش نیروی زمینی و زرهی و تانک و استتار و از این گونه مباحث. . . در بحث جنگ هم جایمان خالیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد عزيز سلام

بنده هم آمادگي كامل رو دارم كه در پست قبليم يعني مديريت انجمن انقلاب اسلامي فعاليت

كنم. همچنين اگر به كمك من احتياج داشتيد ميتونم در تمام انجمنهاي بخش جنگ ( به استثناي

آنهايي كه مدير دارن) فعاليت بكنم.

تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط کافیه من درخواست مدیریت بدم که اخراج شم! icon_cheesygrin
بنظرم زیاد مهم نیست کی مدیر باشه مهم اینه فعالیت مفیدی انجام بدی آقا سعید خودش برات اونوقت یه کاری میکنه icon_cheesygrin
زیاد سر و دست نشکونین بابا icon_cheesygrin
خدارو شکر ادیت پست فعال شد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به زمان تغییرات نزدیک شدیم و تا مرداد گروه جدید مدیریتی با امکانات جدید تشکیل میشه.

یک بار دیگه تمام دوستانی که تمایل به همکاری دارند با ذکر عنوان بخشهای مورد نظر اعلام کنند. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم مثل قبل برای بخش خبر و جنگ و قسمت رایانه و اینترنت اعلام آمادگی می کنم!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش سعید به من مدیریت بخش فیلم و بازی جنگی رو بدی میترکونم! :mrgreen:
البته اگه همچین بخشی باشه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم در بخش مدیریت زرهی و استتاری :mrgreen: فعالیت خواهم نمود :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.