copout

متجاوزینی که تکه بزرگشان گوششان شد+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='arash666' timestamp='1346522509' post='268477']
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='aminmessi' timestamp='1346522090' post='268475']
[quote name='arash666' timestamp='1346519716' post='268468'][/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]واقعا خوشحالین ؟ بله عملیات موفقیت آمیزی بود ول کجای آیین اسلام میگه سر برید یا منفجر شده یا هر اتفاقی که باعث بشه سر از بدن جدا بشه رو اینطوری بگیرن تو هوا و به نمایش بزارن همینطور تصویر ها هست که اسلام رو به عنوان دین خشن توسط رسانه های غرب نشون داده بشه در حالی که اصلا این طور نیست . واقعا متاسف شده که بعضی از بچه ها تو پیامشون حتی در این مورد شوخی کنن[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][/quote]
دوست عزیز :
1-‏ سر این صهیونیست به خاطر انفجار IED‏ جدا شده است و نکند که گمان کرده اید به سان سلفی ها بریده شده است ؟ در ضمن عکس را که برای تبلیغات نگرفته اند که . گرفته اند ؟
2-‏ در متن نخواندید که این نیرو ها به خاک لبنان تجاوز کرده بودند ؟
به نظر شما باید متجاوز را نوازش کرد !

لطفا کمی تفکر کنید و جایگاه متجاوز و مدافع را درک کرده و سپس پست دهید .
[/quote][/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]اگه صحبت های من رو خونده باشید گفتم سری که به هر دلیل جدا شده از جمله اون چند موردی که مثال زدم[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]دوما من گفتم این عکس در هر حالتی که گرفته شده چهره اسلام و مقاومت اسلامی رو خراب میکنه و بهانه برای تبلیغات غرب میده[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]سوما من هیچ حرفی در مورد اینکه چرا با کسی که وارد خاک کشورشون شده درگیر شده نزدم صحبتم در مورد عکس بود[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]و کلان در مورد جایگاه مدافع و مهاجم صحبتی نکردم[/font][/size][/right]

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]در ضمن نمیخواد نگران تفکر کردن من باشید با تشکر[/font][/size][/right]
[/quote]
میخواستن تجاوز و سرکشی نکنن!
تیر و ترکش با کسی شوخی و تعارف نداره!

برادران حساس نگاه نکنن!
http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/87695_860.jpg
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سریعا این تاپیک رو جمع منید
تو رو به خدا یه کم بصیرت
واقعا که از دست بعضی ها
حداقل ان عکس وحشتناک رو بردارید
یکی از باب های سانسور تو ایران لحظات و عکس های خشن هست حتی صدا و سیما ایران لحظاتی که با مشت و درگیری خشن هست سانسور می کنه
امان از کمی اطلاعات بعضی ها!!!!!!!!!!!!!!!
تو اسلام مسله کردن حرااااااااااااااااااااااااااام است
ای خدا از دست بعضی ها!!!!!!!!!!!!!!
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote name='arsp' timestamp='1346613570' post='268674']
سریعا این تاپیک رو جمع منید
تو رو به خدا یه کم بصیرت
واقعا که از دست بعضی ها
حداقل ان عکس وحشتناک رو بردارید
یکی از باب های سانسور تو ایران لحظات و عکس های خشن هست حتی صدا و سیما ایران لحظاتی که با مشت و درگیری خشن هست سانسور می کنه
امان از کمی اطلاعات بعضی ها!!!!!!!!!!!!!!!
تو اسلام مسله کردن حرااااااااااااااااااااااااااام است
ای خدا از دست بعضی ها!!!!!!!!!!!!!!
[/quote][/right]
[right][size=5]شما الان با من بودید؟؟؟ [/size][/right]
[right][size=5]اولا من بعد درسته نه منبد....دوما مثله درسته نه مسله...سوما شما صدا و سیما رو که که هر قشرادمی پاش میشینه از بچه تا پیرمرد از مریض تا سالم رو با سایت یکی میکنی چهارما تو اسلام مثله حرامه ولی به نظرت اینجا حزب الله نشسته سر و گوش و بینی کماندوها رو بریده یا تو جنگ و درگیری اینطور شده....حضرت علی علیه السلام یا پیامبر تو جنگ شمشیرشون تو شکم طرف فرو میکردن و اصلا سر طرف رو قطع نمیکردن؟؟به عنوان مثال حضرت امیر عمرو بن عبدود رو چطوری هلاک کردن یا نوفل رو ...این کماندوها از اونا چیزی کم نداشتن... برادر ما بصیرت داریم ولی شما کمی بصیرت خودتو ببر بالا چون در غیر این صورت اگه جنگی هم بشه فکر کنم به هوای نقل و نبات بری جبهه!!!؟[/size][/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عکس مرهمی است هر چند اندک بر دل زخم خورده صدها هزار خانواده شهدا و زنان بیوه و کودکان یتیم شده و میلیونها نفر انسان آواره ای که امثال همین کوماندوها وآدمکش های صهیونیست بدون احساس ذره ای ترحم و شفقت و حس انسانی این بلاها رو بر سرشون درآورده اند و هر روز می آورند .

بدون شک اگر این آدمکش ها در عملیاتشون موفق میشدند ما الان شاهد بدتر از این بر سر عزیزان خود می بودیم و تصاویرشون رو نظاره میکردیم .
اما سنت خداست که در یه جاهایی هم قدرت و اراده خودش رو بر هر اراده ای غلبه میده و شاهدیم که چاهکن ها در ته چاه افتادند .

امیدوارم سران جنایتکار آدمکش و کودک کش صهیونیست هم به همین فلاکت دچار بشن
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عملیات کماندویی اسرائیل جزو عملیات هایی بود که اشخاص کمی توی اسرائیل ازش خبر داشتند ولی حزب الله با دسترسی به تصاویر پهپادهای اسرائیل توانسته بودند که از عملیات آگاه بشند و مسیر حرکت تیم کماندویی اسرائیل را کاملا اطلاع داشتد !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان حداقل این عکس ها را بصورت لینک بگذارید تا ناگهان تو صورت آدم در نیاد ، شما سوپرمن هستید من که نیستم تا عکس را دیدم حالم داشت بهم می خورد

بحث کشته شدن و لت و پار شدن این نفرات چیز غریبی نیست که درجنگ زیاد اتفاق می افتد فقطتو تصاویر کم نشون داده می شود ، اما نکته جالب بحث کمین و دانستن بچه های مقاومت از حضور این افراد است
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1346589318' post='268600']
[quote name='arash666' timestamp='1346522509' post='268477']
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='aminmessi' timestamp='1346522090' post='268475']
[quote name='arash666' timestamp='1346519716' post='268468'][/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]واقعا خوشحالین ؟ بله عملیات موفقیت آمیزی بود ول کجای آیین اسلام میگه سر برید یا منفجر شده یا هر اتفاقی که باعث بشه سر از بدن جدا بشه رو اینطوری بگیرن تو هوا و به نمایش بزارن همینطور تصویر ها هست که اسلام رو به عنوان دین خشن توسط رسانه های غرب نشون داده بشه در حالی که اصلا این طور نیست . واقعا متاسف شده که بعضی از بچه ها تو پیامشون حتی در این مورد شوخی کنن[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][/quote]
دوست عزیز :
1-‏ سر این صهیونیست به خاطر انفجار IED‏ جدا شده است و نکند که گمان کرده اید به سان سلفی ها بریده شده است ؟ در ضمن عکس را که برای تبلیغات نگرفته اند که . گرفته اند ؟
2-‏ در متن نخواندید که این نیرو ها به خاک لبنان تجاوز کرده بودند ؟
به نظر شما باید متجاوز را نوازش کرد !

لطفا کمی تفکر کنید و جایگاه متجاوز و مدافع را درک کرده و سپس پست دهید .
[/quote][/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]اگه صحبت های من رو خونده باشید گفتم سری که به هر دلیل جدا شده از جمله اون چند موردی که مثال زدم[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]دوما من گفتم این عکس در هر حالتی که گرفته شده چهره اسلام و مقاومت اسلامی رو خراب میکنه و بهانه برای تبلیغات غرب میده[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]سوما من هیچ حرفی در مورد اینکه چرا با کسی که وارد خاک کشورشون شده درگیر شده نزدم صحبتم در مورد عکس بود[/font][/size][/right]
[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]و کلان در مورد جایگاه مدافع و مهاجم صحبتی نکردم[/font][/size][/right]

[right][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]در ضمن نمیخواد نگران تفکر کردن من باشید با تشکر[/font][/size][/right]
[/quote]
میخواستن تجاوز و سرکشی نکنن!
تیر و ترکش با کسی شوخی و تعارف نداره!

برادران حساس نگاه نکنن!
[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/87695_860.jpg"]http://gallery.milit...5/87695_860.jpg[/url]
[/quote]

اتفاقا به نظر من این تصاویر بسیار برای تضعیف روحیه دشمن کاربرد مثبت داره

[b]اینکه یه عده بخوان فکر کنن اسلام خشنه,مشکل خودشونه,ما که نمیتونیم به خاطر رفتار یا برداشت نادرست یه عده بر ضد منافعمون عمل کنیم[/b]

خاصیت این جور تصاویر اینه که اون ذهنیتی که یه نظامی ,حالا نظامی کم تجربه تر, از عملیات داره رو بهم میریزه

اون آقا تمرینشو کرده,تو ذهنش تصویر سازی کرده که وقتی رسیدیم منطقه ی عملیاتی اینجوری میکنیم,اگه فلان مشکل پیش اومد اونجوری میکنیم و در نهایت اهداف عملیات و براورده میکنیمو حالا تو این بین ممکنه یکی ضخمی بشه و در نهایت برمیگردیم

ولی دیدن یه همچین تصویرایی به طور باور نکردنی این تصور ذهنیشونو نابود میکنه و توانایی نقشه کشیدن ذهنی و تخیلات مثبت رو ازشون میگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو رو خدا سعی کنیم از روی احساس تصمیم گیری نکنیم ایا ما باید از دیدن این عکس ها واقعا خوشحال باشیم تازه اگه یک ذره تاریخ خونده باشیم پی می بریم که سر ما رو کی واقعا دوست داره ببره عرب ها یا صهیونیست ها؟
  • Upvote 1
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران دل نازک !! چقدر این موضوع رو بزرگ و زیاد میکنید ! شورشو در آوردین دیگه ! icon_cheesygrin

اصل قضیه رو ول کردین چسبیدین به یه کله بی صاحب ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصل قضیه همینه دیگه

در نهایت اینکه تو کمین بچه ها گرفتار شدنو تیکه بزرگشون گوششون شد

ما هم داریم در مورد همین حرف میزنیم دیگه

سر مارو تو طول تاریخ خیلیا میخواستن ببرن,فقط عربا نبودن

اعراب ترکها مغول ها افغان ها تا اونطرف دنیا و زمان هخوامنشیان

ولی الان ظاهرا نوبت صهیونیست هاست,که ما باید نوک پیکانمونو به طرفشون بگیریمو حواسمون و جمع کنیم که تاریخ تکرار نشه

ما با کشوری طرفیم که برنامه های دراز مدتش عملاً فتح خاورمیانست

ما چطور میتونیم با یه همچین مردمی که کار دولتشونم تایید میکنن مصالحه کنیم؟

کشوری که سالیانه ساله که داره مارو تحدید به حمله نظامی میکنه,کشوری که به بمب های هسته ای مسلحه و هیچ ترسی از استفادشون نداره

روشن فکر بودن خوبه,ولی حدی داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والله اگر رهبری راضی باشه
همیشه شما ها باید کاری بکنید کت آتو بدید دست دشمنان
دوست عزیز برادر مسلمون مومن اصلا من بی سواد
شما دوست داری این تاپیکو همین صهیونیست ها تو بوق و کرنا کنند و با ان پروپاگاندای خودشون بکنن تو گوش عالم و یه چماقی بسازن برای خودمون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کافی بگن ببینید شیعیان این چنین هستند از تکه تکه شدن بدن انسان لذت میبرند؟؟!!
خدایا امان از دست جاهل نادان
امیر المومنین(ع ) راست گفت به خدا که کمر من رو دو گروه شکستند یکییشون دوست نادان
!!!!
اقا 4 نفر مثل شما داشته باشه براش بسته
تو این موقعیت حساس که ما تو یه جنگ تمام عیار رسانه ای هستیم
شما هم با این کارهاتون اب تو هاون کفار بریزید
اشکالی نداره
اگر هم میبینی انقدر غلط نوشتم تعجب نکن از بس عصبانی شدم

والله اگر از اسلام رو درست فهمیده باشید
اره باید هم تعجب کنی اگر بگم که اقا رسول الله(ص) جوری به کفار ضربه تا نمیرند!!!
پیامبر فقط یکی از دست ها رو ضربه میزد
فکر کنم اقا امیرالمومنین(ص) بود که گفت فقط به قاتل من یک ضربه بزنید

جالبه جذب حداکثری که اقا ازش دم میزد رو شما خوب دارید بهش عمل میکنید
تا همه دشمنامون از ما متنفر بشن
  • Upvote 2
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]الله اگر رهبری راضی باشه
شما دوست داری این تاپیکو همین صهیونیست ها تو بوق و کرنا کنند و با ان پروپاگاندای خودشون بکنن تو گوش عالم و یه چماقی بسازن برای خودمون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط کافی بگن ببینید شیعیان این چنین هستند از تکه تکه شدن بدن انسان لذت میبرند؟؟!!
امیر المومنین(ع ) راست گفت به خدا که کمر من رو دو گروه شکستند یکییشون دوست نادان
!!!!
اشکالی نداره

تا همه دشمنامون از ما متنفر بشن [/quote]
خجالت نمیکشید ! ...چه چیزی سبب شده نظر شخصی خودتان را نظر اسلام بدانید و دیگران را نادان بنامید ...
برای حرف حضرت امیر هم مصداق پیدا میکنید... با این قیاس های ابوح....شرم کنید اقا !...
--------------
جالبه نمیدونستم جذب حداکثری رهبری شامل دشمن حربی هم میشه ...چشمک
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید به حزب الله بگیم من بعد با تیرکمون صهیونیست شکار کنه تا برادران ایرانی حساس آزرده نشن!

جشن پوریم؛ رقص یهود در هولوکاست ایرانیان + تصاویر و فیلم
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/148648/جشن-پوریم-رقص-یهود-در-هولوکاست-ایرانیان-تصاویر-و-فیلم
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من مطلب و بحث را می خونم پیج می شوم
اگر منظور بحث عدم نمایش و مسخره کردن جنازه تکه تکه شده است که انسان نباید به مرگان توهین کند هرچند کافر
اگر منظور خوشحالی از مرگ دیگران است معمولا توصیه می شود برای همدیگر طلب هدایت بفرمائید
اگر منظور عدم تکه تکه شدن دشمن است باید گفت در جنگ حلو تقسیم نمی کنند و اصل اول حفظ جان رزمندگان است و بعد گرفتن اسیر و نحوه جنگ
همچنین در جنگ تحمیلی ما مورد ها داشتیم که از جنازه شهید هیچ چیز باقی نمانده و یا جنازه سوخته بود و یا تکه تکه شده بود پس امر لت و پار شدن اسرائیلی ها هم جای تعجب ندارد ، اتفاقا من هم اگر جای حزب الله بودم اول از بمب استفاده می کردم چرا که سربازان اسرائیلی معمولا آماده و تیز هستند و در درگیری احتمال تلفات خودی بالا می رود اما با کمک بمب تلفات اساسی به دشمن وارد می شود و تلفات خودی کم می شود که کاملا منطقی و اصولی است از سوی دیگر اگر قرار است جنازه سربازان تکه تکه نشود و همه فقط مثل فیلم ها با چند و سوراخ شهید شوند باید همه اسلحه ها را کنار گذاشت و با تیر و کمان جنگید ، صحنه های جنگ با شمشیر که به مراتب بدتر از این تصاویر است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arsp' timestamp='1346698729' post='268873']
والله اگر رهبری راضی باشه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!
اشکالی نداره

تا همه دشمنامون از ما متنفر بشن
[/quote]

جوابتو نمیدم به حد کافی سر این کله بحث شده ...ولی یه سوال تو ارش 666 نیستی یا بهتر بگم ارش6969؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.