NIX

انواع دانلود و گروه های دانلود!!

Recommended Posts

یه فایلی که هیچ سید و پیری نداشته باشه را نمی شه هیچجوری دانلودش کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote]یه فایلی که هیچ سید و پیری نداشته باشه را نمی شه هیچجوری دانلودش کرد؟[/quote][/right]
[right]نه دیگه[/right]
[right]باید یکی باشه که اونو بهت بده[/right]

[right]ضمنا برای دانلود سید و پیر کمتر از 20-30 هم عملا عمر نوح میطلبه ، مگر اینکه فایل کوچک باشه[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس چی شد دوستان کسی نمیاد دانلود گروهی بابا یه جرکتی بزنید من الان فهمیدم هر چی سید بالاتر سرعت بالاتر خیلی بهت حال میده :chatterbox:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان من در میلیتاری
هر فایل تورنتی رو که قصد دارید دانلود کنید بگید برا شما سید خوب آماده میکنم
اگر هم که فایلهای دانلودیتون جنبه آموزشی یا از اون بهتر نظامیه خیلی هم خوب میشه دانلودش
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
پس چی شد دوستان کسی نمیاد دانلود گروهی بابا یه جرکتی بزنید من الان فهمیدم هر چی سید بالاتر سرعت بالاتر خیلی بهت حال میده :chatterbox:
[/quote]

من که حاضرم... کلیپ با ارزش نظامی( مثلا اموزش هاشون....) یا کلیپ های مستند خودی رو پیدا کنن دوستان بنده پایه هستم.... کلیپ هایی که بشه تو پایگاه بسیج به سایر دوستان داد و ارزش شیر کردن داشته باشه هم هستم...
همچنین در نهایت، در خدمت دوستان هستم با هر جور کلیپ دیگه‌ای که خواستن برای همکاری در سیدش...!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HIMLER' timestamp='1350660542' post='277862']
[right]نه دیگه[/right]
[right]باید یکی باشه که اونو بهت بده[/right]

[right]ضمنا برای دانلود سید و پیر کمتر از 20-30 هم عملا عمر نوح میطلبه ، مگر اینکه فایل کوچک باشه[/right]
[/quote]
بدبختی همینه
چندتا فایل هست اگه فقط یه سید هم داشت [color=#ff0000]عالی [/color]بود
من معمولا برا فایلایی که خیلی مهمه سیداش هم یکی دوتاس از رپیدباز استفاده می کنم راحت می گیرمشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دوستان حالا هر که مستند خوب سراغ داره لینک بده تا با هم دانلود کنیم من دارم میگردم اگرچیزه خوبی پیدا کردم لینک میکنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
چندتا فایل هست اگه فقط یه سید هم داشت [color=#ff0000]عالی [/color]بود
[/quote].

تعداد سید سرعت رو فقط تضمین میکنه.... شما ممکنه 10 تا سید با سرعت اپلود 1 کیلوبایت داشته باشی که نهایتا شاید بهت سرعت دانلود 2 بده!!! ولی یه سید با سرعت اپلود 2 مگ داشته باشی که تمام پهنای باند مثلا 60 کیلوبایتیت برای دانلود رو پر کنه و دقیقا عین سرور دانلود کنی!

دوستان کلیپ های اموزش این نیروهای نظامی و اینا هست؟! یا کتاب هاش؟ اموزشش از 0! مثلا چطوری وایسادن و راه رفتن... اروم بودن و اینجور چیزا؟ به نظرم خیلی خوبن اینجور چیزا که که اموزش نظامی گری باشن... یا کلیپ های عملیات های نظامی و کلا این دست فایل ها.... متاسفانه من باIsoHunt مشکل دارم توش بگردم..... اگر خودتون دارین هم بگین تا روشش رو بگیم که بتونین اپلود کنین!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote]من معمولا برا فایلایی که خیلی مهمه سیداش هم یکی دوتاس از رپیدباز استفاده می کنم راحت می گیرمشون[/quote][/right]
[right]اینو توضیح بده[/right]

[right]چندتا لینک دیدم جلب بودند[/right]
[right]سری کامل کشنده ترین مبارزان (خودم دارم دانلود میکنم)[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/101193829/Deadliest+Warrior?tab=summary[/right]

[right]سری بهترین اسرار حفظ شده[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/29717683/military?tab=summary[/right]

[right]118 کتاب آموزش های نظامی[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/13431221/military+training?tab=summary[/right]

[right]مجموعه کتاب های دستورالعمل نظامی[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/116896177/military+manual?tab=summary[/right]

[right]داگفایت ها[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/355801485/history+channel?tab=summary[/right]

[right]ردفلگ[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/350692169/fighter+pilot?tab=summary[/right]

[right]تمرینات نیروی دریایی[/right]
[right]خودم دانلود میکنم ولی سیدش کمه[/right]
[right]http://isohunt.com/torrent_details/327964929/Discovery+Channel+-+Navy+SEALs+BUDS+Class+234?tab=summary[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]من معمولا برا فایلایی که خیلی مهمه سیداش هم یکی دوتاس از رپیدباز استفاده می کنم راحت می گیرمشون[/background][/size][/font][/color][/right]

[/quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اینو توضیح بده[/font][/color][/right]

[/quote]
سرویسی برای مستقیم کردن تورنت ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان

لطفا یکی از عزیزان به این لینک سر بزنه

[url="http://cgpeers.com/torrents.php?id=19286"]http://cgpeers.com/t...ts.php?id=19281[/url]

من یک مجموعه از فایل های آموزشی مجموعا 800 مگابایتی در اینجا قرار دادم ولی نمی دونم این کار رو درست انجام دادم یا خیر

این سایت تورنت با بقیه سایت ها فرق می کنه چون قبل از استفاده از فایل تورنت مربوطه باید یک حساب کاربری بسازید و با همان حساب وارد شده و اقدام به دانلود نمایید

یکی از دوستان زحمت بکشند و با کلیک بر روی لینک بالا ابتدا یک حساب کاربری درست کنند و سپس اقدام به دانلود این مجموعه ی آموزشی ناقابل کنند تا مشخص شود حقیر کارم را درست انجام داده ام یا خیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
عزیز این سایتی که انتخاب کردین، باید به شدت توش فعال باشید! یه ماه نرید، اکانتتون رو می‌بندن..... یه فایل رو با راشیو کمتر از 1!!!( نسبت دانلود به اپلود!) بگیرید، بن میشید و کلی درسر دیگه!!!!
این همه سایت اینو چرا انتخاب کردین؟! بعد ثبت نامش هم دعوت نامه‌ای هستش و فک کنم با توجه به اینکه این ماه اوکتوبر 31 روزه باشه، باید یا منت این و اون رو واسه دعوت نامه بکشیم، یا منتظر شروع ماه اینده بشیم!!!!

لطفا برای ایسو هانت یا Kat.ph اپلود کنین که دسترسی راحت تر باشه!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا یکی از عزیزان به این لینک سر بزنه

[url="http://cgpeers.com/torrents.php?id=19286"]http://cgpeers.com/t...ts.php?id=19281[/url]

من یک مجموعه از فایل های آموزشی مجموعا 800 مگابایتی در اینجا قرار دادم ولی نمی دونم این کار رو درست انجام دادم یا خیر

این سایت تورنت با بقیه سایت ها فرق می کنه چون قبل از استفاده از فایل تورنت مربوطه باید یک حساب کاربری بسازید و با همان حساب وارد شده و اقدام به دانلود نمایید

یکی از دوستان زحمت بکشند و با کلیک بر روی لینک بالا ابتدا یک حساب کاربری درست کنند و سپس اقدام به دانلود این مجموعه ی آموزشی ناقابل کنند تا مشخص شود حقیر کارم را درست انجام داده ام یا خیر
==========================
اقا احسان من هر کاری میکنم نمیتونم لاگین کنم از دوستان زحمتش رو بکشه!!1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1350715839' post='277932']
سلام....
عزیز این سایتی که انتخاب کردین، باید به شدت توش فعال باشید! یه ماه نرید، اکانتتون رو می‌بندن..... یه فایل رو با راشیو کمتر از 1!!!( نسبت دانلود به اپلود!) بگیرید، بن میشید و کلی درسر دیگه!!!!
این همه سایت اینو چرا انتخاب کردین؟! بعد ثبت نامش هم دعوت نامه‌ای هستش و فک کنم با توجه به اینکه این ماه اوکتوبر 31 روزه باشه، باید یا منت این و اون رو واسه دعوت نامه بکشیم، یا منتظر شروع ماه اینده بشیم!!!!

لطفا برای ایسو هانت یا Kat.ph اپلود کنین که دسترسی راحت تر باشه!
[/quote]

با سلام

جناب senaps ... این سایت فقط اجازه ی آپلود فایل های تورنتی رو می ده که فقط با مسائل گرافیک کامپیوتری مرتبط باشه و به غیر از اون رو پاک می کنه ... منم الان بالای یک ساله که تقریبا 24 ساعته مشغول دانلود و آپلود از این سایت هستم ... بالاتر هم گفتم ... من مشکلی با آپلود ندارم .... ولی تا به الان فقط می تونستم فابل هایی که یه زمانی Leecher اون بودم رو Seed کنم ... یعنی اول دانلودش می کردم و بعد از اتمام دانلود تبدیل به سیدر می شدم و دانلود کامل شده را از لیست µTorrent پاک نمی کردم تا دیگران هم بتوانند دانلود کنند ... اینجوری میزان آپلود من بالا می رفت و سایت من رو اخراج نمی کرد ... به نظر می یاد که یک نسبتی بین میزان دانلود و آپلود برای این سایت اهمیت داره و اگر از یک میزان مشخصی کمتر باشی بعد از یک مدت کوتاه شما رو اخراج می کنه ... اون نسبت 0.05 است که اگر از این عدد کمتر باشی فقط یک هفته وقت داری که نسبتت رو بالا ببری وگرنه حساب کاربریت حذف می شه و وقتی هم که حساب کاربری نداشته باشی نمی تونی از این سایت فایل های تورنت رو بگیری ... در هر صفحه ی دانلود در این سایت یک جمله را به صورت هشدار به کاربر نشون می ده که متن اصلی اون به زبان انگلیسی این می شه :
[size=2][u][b]Do not reupload this .torrent file anywhere else[/b][/u]

Your account is linked with each .torrent download. Everyone who uses your .torrent file will be counted towards your account, causing it to be quickly depleated. Leading to your account being automatically suspended.

[b]If you want to share this torrent, just link to this page.[/b]

You've been warned [/size]

[right]اگه نخوام که دروغ بگم ، تا الان هنوز که هنوزه به صورت کامل نفهمیدم که سبک این سایت چه جوریه و آیا ما سایت های مشابه با همچین قوانین و شرایطی داریم یا نه ؟[/right]

[right]دیشب اولین بار سعی کردم که خودم یک مجموعه جدید رو برای دانلود توی این سایت سید کنم که فقط 2 ساعت صفحه ی مربوط به این مجموعه فعال بود و الان که می رم غیر فعال و یا شایدم پاک شده ولی جالب اینجاست که در حال حاضر با 40 کیلوبایت در ثانیه دارم این فایل رو آپ می کنم و توی لیست Peers دوازده تا پورت از کشور های مختلف می بینم ولی هیچ کدوم از این آپلود ها رو سایت به حساب نیاورده و میزان آپلود من تکون نخورده .[/right]

[right]فکر کنم اشکال کارم توی انتخاب Tracker باشه ... نمی دونم برای آپلود یم فایل تورنت توی این سایت از چه Tracker استفاده کنم ... الان توی µTorrent در بخش Tracker این فایل در جلوی لینک Tracker عبارت Failure : unregistered torrent اومده که معنی فنی اون رو نمی دونم ... ولی رنگ اون قرمز شده و سبز نیست icon_cheesygrin[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بل ترکر های خصوصی اینجوری هستن..... اگر سایت دیمونوید بود،من بهتون دعوت نامه میدادم و خیلی هم خوب بود.... چون اونجا حدود 1 ترابایت اپلود داشتم و امتیازم برا اینجور کارها خوب بود....
متاسفانه سایت انتخابی شما سایت مناسبی نسیت!
اگر امکانش رو دارید، یه سایت دیگه انتخاب کنین...
شما تو این سایت سیدر خوبی هستین.... ولی تا وقتی بچه ها نتونن عضو بشن، هیچ کاری نمی‌تونیم بکنیم!!!! شما حتی میتونید بدون نیاز به ترکر هم کار کنین!! یعنی خودتون بشین ترکر... یه فایل رو تبدیل به تورنت می‌کنین، فایل رو میذارین تو سایت بچه ها دانلود و شروع به استفاده میکنن بعد از اینکه دانلود تموم شد، میریم سراغ فایل بعدی... اگر هم بعدا کسی نیازش داشت، درخواست سید میده!!!! به همین سادگی!

در این خصوص، می‌توینم یه گروه اجتماعی توی همین سایت راه بندازیم و تاپیک های مختلفی مثل بحث در خصوص فایل بعدیی که قراره به اشتراک بذاریم ، تاپیک برای درخواست سید های فایل‌هامون و .... رو داشته باشیم!!!
هم کار منظم تر خواهد بود، هم می‌تونیم مدیریت کنیم روی فایل ها و همیشه زنده باشن....!!! هم اینکه هدف دار سید میکنیم و هم اینکه چون گروهی یه فایل رو می‌گیریم، میتونیم سرعت دانلود رو ببریم بالا...

[quote]
تمرینات نیروی دریایی
خودم دانلود میکنم ولی سیدش کمه

[/quote]

خوب، ببینید در مورد این فایل، ما اول میریم درخواست سید میدیم!! بعد چهار نفریم مثلا... هر کدوم از ما چهار نفر یه قسمتی از فایل اصلی رو دانلود میکنه و بقیه‌ی قسمت ها رو دانلودشون رو می‌بنده... اینجوری از همه‌ی پهنای باند سیدر ها استفاده میکنیم و کل فایل رو می‌گیریم... بعدش با هم فایل هامون رو سید میکنیم...!!! سرعت و کیفیت کار میره بالاتر.... همچنین تقسیم کار هم صورت گرفته!
ضمنا، اکانت شما هم به خطر نمی‌افته... چون من هم به همین سادگی به هر کسی دعوت نامه نمی‌دادم که اکانتم رو به خطر بندازه!

[quote]اگه نخوام که دروغ بگم ، تا الان هنوز که هنوزه به صورت کامل نفهمیدم که سبک این سایت چه جوریه و آیا ما سایت های مشابه با همچین قوانین و شرایطی داریم یا نه ؟[/quote]
یه عمر تقریبا عادیه بین ترکر های خصوصی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.