EMP

با وجود رهگیری پریدیتور توسط ایران، داشتن پهپاد با قابلیت جنگ هوا به هوا در اولویت پنتاگون نیست!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حرف شما صحیحه دوست عزیز در واقع سیستم پدافندی هم همینجوری عمل میکنه

اما نکته ای که هست اینه که رادارهای کشف (البته جز رادارهای جدید که عرض کردم) کار Detection اهداف رو انجام میدن و اگر هدفی رو کشف کردن اطلاعاتش رو میفرستن واسه رادار درگیری که اون رادار تو همون 5 درجه که فرمودید قفل میکنه ، در واقع حرف من اینه که با رادار کشف نمیتونید روی هدف قفل کنید و برای اینکار باید از رادار مخصوصش (که همان رادار درگیری یا کنترل آتش هست) استفاده کنید

در مورد رادارهای پسیو هم که کلا چنین بحثی منتفی هست چون این سیستمها موجی ارسال نمیکنند و فرستنده ندارند
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1355511363' post='288510']
حرف شما صحیحه دوست عزیز در واقع سیستم پدافندی هم همینجوری عمل میکنه

اما نکته ای که هست اینه که رادارهای کشف (البته جز رادارهای جدید که عرض کردم) کار Detection اهداف رو انجام میدن و اگر هدفی رو کشف کردن اطلاعاتش رو میفرستن واسه رادار درگیری که اون رادار تو همون 5 درجه که فرمودید قفل میکنه ، در واقع حرف من اینه که با رادار کشف نمیتونید روی هدف قفل کنید و برای اینکار باید از رادار مخصوصش (که همان رادار درگیری یا کنترل آتش هست) استفاده کنید

در مورد رادارهای پسیو هم که کلا چنین بحثی منتفی هست چون این سیستمها موجی ارسال نمیکنند و فرستنده ندارند
[/quote]
ممنون
پس امکان قفل با رادارهای درگیری ما می باشد؟ حتی روی اف 22 ( جدا از بحث شکستن قفل )
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر رادارهای درگیری با فرکانس مناسب (مثل باند VHF) که در مقابل طراحی رادارگریز هواپیماها کارا هست داشته باشیم بله امکانش هست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1355512812' post='288517']
اگر رادارهای درگیری با فرکانس مناسب (مثل باند VHF) که در مقابل طراحی رادارگریز هواپیماها کارا هست داشته باشیم بله امکانش هست
[/quote]

ممنون هم از شما چکای عزیز و جناب شهاب ثاقب
امروز یه چیز یاد گرفتم ، واقعا علم بازی شیرین است
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.