karkas

موشک های بالستیک و سرباز ها تنها امید ایران در جنگ با آمریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بحث سياسی شد!

دوست خوب ما کاملا مشخصه که به ايران علاقه داره.
اما خوب چه ميشه کرد که بزرگترن قدرت دنيا نه امريکا هست نه بمب اتم بلکه چيزی نيست جز رسانه.
فروش رو بالا ميبره،افکار مردم رو شکل ميده.
اما خوب آدم که نبايد عقلش رو بده دست اون جعبه جادو که!

اصلا دلم نميخاد اينجا بحث سياسی بکنم اما خوب چه ميشه کرد که نبايد گزاشت افکارمون به تسخير رقيب در بياد

اين بحث رو که ديگه نبايد کش بديم.
نظر دوستان چيه که يه بحث کنيم جهت پدافند ضد رسانه ايی
باور کنيد به يه سيسم رهگيره و انهدام تبليغات رسانه ايی که بتونه بطور همزمان با اينترنت ماهواره و راديو درگير بشه بيشتر احتياج داريم تا جنگنده رهگيره و پدافند هوايی
icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به نظر همه ی شما دوستان احترام می ذارم و باید بگم که این بحث رو همین جا تموم کنیم و اصلا در مورد این شاه و اعدام و رسانه صحبت نکنیم . تنها چیزی که موشک ضد موشکی نداره رسانه هست و من باید اینجا عرض کنم من از رسانه برای اطلاع رسانی استفاده نمی کنم و باید بگم که من وقتی یک چیزی رو می شنوم می رم در مورد تو روزنامه تو اینترنت تو جامعه دنبالش می گردم من به این رسانه ها هیچ اهمیتی نمی دم مخصوصا مجاهدین و کانال های سیاسی چون همش در حال تضعیف ایران هستند . ولی اعدام رو من با هاش مخالفم حالا اعدام خوب ولی چرا شکنجه در زندان و شلاق و در اینجا من خاتمه دادگاه رو اعلام می کنم و باید حق رو به CanadianForces و mostafa_by می دم بریم سر بحث اصلی خودمون . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از همون اول هم گفتم اين کرکس دلش واسه وتن ميسوزه و هرچی ميگه از سر دلسوزيه حالا درست که يخرده همچين بگی نگی اين تبليغات نگرانش کرده کرکس جان همه ما هم آرزومون بوده و هست که ای کش نه سلاح بود نه بمب نه جنگنده نه قتل نه تجاوز نه شکنجه نه عدام ولی خوب چه ميشه کرد که تو اين دنيا اگه نجنبی کلاهت رو با کلت بردن! بد دنيا ای هست!يه عده هر کاری که دلشن ميخواد ميکنن اما باغی رو از حق نون شب هم منع ميکنن. همون ها هر جور وهشی گری که ميخوان ميکنن کسی هم نبايد اعتراض کنه. چيز که زور داره اينه که اونی که خودش همه جور جنايتی ميکنه واسه ديگرون دم از آزادی و حقوق بشر ميزنه! راستی بحثمون سر چی بودش؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث ما این بود که ایران چقدر می تونه جلوی آمریکا دووم بیاره یعنی چند روز و چند ساعت و کلا چقدر توان تموم کردن جنگ رو توسط خودش داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعيت اين است كه اين مساله قابل پيش بيني نيست چون آنقدر پارامترهاي مختلف براي جنگ احتمالي قابل تصور است كه نمي شود تصوير مناسبي از اين واقعه ارايه داد. البته در همين سايت و تاپيك هاي مختلف در اين مورد اكثر دوستان نظرات خودشون را دادن و من هم مثل خيلي هاي ديگر فكر مي كنم اگر آمريكا نتواند به اهداف اصلي خود مثل تغيير حكومت يا يك تحول اساسي در ايران به نفع خودش دست يابد و فقط ايران را با حملات محدود خود زخمي كند بطور يقين جهنمي واقعي در انتظار سربازان و حتي مردم آمريكا خواهد بود. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من يه مقدار احساس مي كنم بحث در اين تاپيك تا حدي لوس شده و از دوستان خواهش مي كنم كه بحث رو (از هر نظر) مختومه فرض كنند! با تشكر icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب کرکس عزیز؛ اون موقع نفت ایرانو هاپولی می کردن و توی فروشگاهاشون بخاطر خر کردن مردم می نوشتن خوش آمدید مردم ایران! که بیان ازشون خرید کنن! درضمن دوست عزیز! جنگ ایران فقط با موشک نخواهد بود! icon_cheesygrin :| و ما موشک های بسیار مدرن تری از شهاب 3 داریم اینها چیزهایی هستن که اعلام می شن! :| :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.