RedArmy

آذربایجان: رویارویی نظامی با ارمنستان ممکن است

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان اگر به خاطر وارد شدن کشورهای دیگر به جنگ نبود ما می بایست خاک آذربایجان را به توبره می کشیدیم! و حتی یک نفر هم از آنها زنده نمی گذاشتیم! منظورم جمهوری آذربایجان هست البته سوتفاهم نشه! باید جدیدترین سلاح ها رو در این کشور آزمایش می کردیم همانطور که در جنگ 33 روزه آزمایش کردیم موشک نور رو! فکر می کنم 50، 60 تا شهاب کافی باشه؟ حتی گل و گیاهان این کشور رو باید با ناپالم نابود کنیم! و ریشه این کشور کثیف رو بخشکونیم! و بعد بر ویرانه های آن شهرهای خود را بنا کنیم! تا هموطنان آذری و ترکمان برن اونجا و بدور از فخر فروشی این ....... حال کنن! icon_cheesygrin :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان اگر به خاطر وارد شدن کشورهای دیگر به جنگ نبود ما می بایست خاک آذربایجان را به توبره می کشیدیم! و حتی یک نفر هم از آنها زنده نمی گذاشتیم! منظورم جمهوری آذربایجان هست البته سوتفاهم نشه! باید جدیدترین سلاح ها رو در این کشور آزمایش می کردیم همانطور که در جنگ 33 روزه آزمایش کردیم موشک نور رو! فکر می کنم 50، 60 تا شهاب کافی باشه؟ حتی گل و گیاهان این کشور رو باید با ناپالم نابود کنیم! و ریشه این کشور کثیف رو بخشکونیم! و بعد بر ویرانه های آن شهرهای خود را بنا کنیم! تا هموطنان آذری و ترکمان برن اونجا و بدور از فخر فروشی این ....... حال کنن! icon_cheesygrin :mrgreen:

خدا شفاف بده اینطور پیش بری از قعر چاه سر در میاری!

چرا فقط به کشتن فکر می کنید؟ به این فکر کنید که می توانیم با تمام کشورها دوست باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان اگر به خاطر وارد شدن کشورهای دیگر به جنگ نبود ما می بایست خاک آذربایجان را به توبره می کشیدیم! و حتی یک نفر هم از آنها زنده نمی گذاشتیم! منظورم جمهوری آذربایجان هست البته سوتفاهم نشه! باید جدیدترین سلاح ها رو در این کشور آزمایش می کردیم همانطور که در جنگ 33 روزه آزمایش کردیم موشک نور رو! فکر می کنم 50، 60 تا شهاب کافی باشه؟ حتی گل و گیاهان این کشور رو باید با ناپالم نابود کنیم! و ریشه این کشور کثیف رو بخشکونیم! و بعد بر ویرانه های آن شهرهای خود را بنا کنیم! تا هموطنان آذری و ترکمان برن اونجا و بدور از فخر فروشی این ....... حال کنن! icon_cheesygrin :|

کجا؟ کجا؟
ترمز دستی رو بکش ماهم سوار شیم

شايد بهتر باشه هركدوم از دكترين فراملي خودشون استفاده كنن : امريكا از نفوذ و ايران از تخريب و مبارزه

قابل توجه آقا مصطفی ،Lich دکترین تخریب ومبارزه رو شروع کرد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام........ در ابتدا بايد از موضع مردم اذربايجان مطلع بشيم... براي اينكار ميتونيم عواملي رو بين مردم اذربايجان بفرستيم تا بعد از مدتي از واكنش احتمالي مردم نسبت به سرنگوني وانقلاب و احتمالا جنگ با ارمنستان مطلع و مطمعن بشيم ..........بعد مي توان با توجه به واكنش احتمالي مردم قدم بعدي رو برداشت....... يعني قبل از هر اقدام يا جنگي بايد از واكنش مردم مطمعن شويم و ريسك هر اقدامي(چه انقلاب رنگي و چه جنگ با ارمنستان) رو پايين بياريم..... در جواب به اقا مصطفي بايد بگم شرايط اذربايجان از هر نظر (بافت جمعيتي؛سياسي و مذهبي) با لبنان متفاوت است....در نتيجه نمي توان با توجه به اتفاقات لبنان مدلي براي اذربايجان پيچيد......در واقع در اذربايجان ما قدرت مانور بيشتري داريم و همچنين ريسك بالاتري هم نسبت به لبنان وجود داره..... پس در نتيجه براي هر اقدامي نيازمند برنامه ريزي چندين ساله و هدفمند هستيم...... اما هر كاري ممكن است icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من این مردم جمهوری آذربایجان حتی به همشهری های آذریمون رحم نمی کنن! حالا بیان ایرانو ساپورت کنن؟! ایران شیعه رو؟! تنها راه با خاک یکسان کردن این کشوره که در صورتی که اجازه استفاده آمریکا از خاکشو بده می شه ترتیبش را داد! icon_cheesygrin :mrgreen: icon_cheesygrin اهم اهم من چرا باید می رفتم ته چاه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه مورد رو اصلاح کنم آیت الله خامنه ای در مشهد به دنیا امدن وبزرگ شده ی مشهد هستند و اکثر خانوادشون در مشهد هستند من تعجب می کنم که چرا این قبیل اطلاعات رو نمی دونید دوما اون دوسته دیگمون که گفته بود نفت ماله ماست این جای بسی خجالت داره که بهترین جوانان این دیار جانه خدشون رو برای حفظ خاک این خوزستان دادن خون دادن تا ناموس تون در امان باشه وصدها ملیارد خسارت .......اصلا انتظار شنیدنه این حرف رو نداشتم.....به آینده ی این مملکت امیدی نیست افقی دیده نمی شود.....روس های کمنیست باد سربازانشان را چه گونه زنده نگه می دارند آنوقت ما.......................................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.