basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
اول با تفنگ های خر کش شروع می کنیم!دی:
[/quote]

این اسلحه رو من خیلی تلاش کردم در موردش، چون اشتایر بودنش برام قابل قبول نبود، خلاصه به منابعی دست پیدا کردم که ظاهرا این اسلحه‌ی ایرانی صیاد 2 یا یه همچین چیزی میباشه که بر اساس اشتایر معروف ساخته شده ولی در این قد و هیکل برای انجام کارهای بهتری! :| اینجا دوستان همش میگن این اشتایر 50 هستش!!....

اسلحه‌ی لامصب همقد خود نیروی استفاده کننده میباشه!! :| حالا وزن 12 کیلوییش رو هم در نظر بگیر چه شود!!!!.....

[quote]البته انشالله بعد انتخابات رخصت بدن بریم سوریه ![/quote]
من یه نقشه‌ی شیطانی دارم براش!! حالا تا ببینم ماجرا چطوری پیش میره ولی ایشاالله که بتونیم کارهای خوبی بزنیم بعد از امتحانا! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ادیب جان بزار این انتخابات تموم شه..! شاید این عمو فیلتر چی دست از فیس بوک برداشت...! من منتظر یه کلیپ خفنی هستم که اگه دستم برسه..! اگه دستم برسه...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

صیاد 2 ؟؟؟؟ شوخی نکنین بابا

سپاه پاسداران نام رسمی که بهش داده فقط ، 12.7 هست .... و تو جزوات هم به عینه ذکر شده که از اشتایر اچ اس 50 برداشته شده

من تصویر سلاح ساخت ایران رو هم دارم که همین اسم روش نوشته شده منتها ساخت ایران !

شاید چون از نزدیک ندیدینش ، قد و هیکل سلاح براتون سوال شده ... وگرنه این دقیقا کپی اشتایر هست ... من که باهاش شلیک کردم همون بود که تو همه کلیپ های اطریشی دیدم الان دیگه نمیدونم شما قد و هیکل منظورت چیست ؟

حاج رضوان جان چشم !

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سپاه پاسداران نام رسمی که بهش داده فقط ، 12.7 هست .... و تو جزوات هم به عینه ذکر شده که از اشتایر اچ اس 50 برداشته شده
[/quote]

خوب منم دارم همین رو میگم دیگه!! یعنی اشتایر رو گرفتن، زدن از روش صیاد 2 رو ساختن و بعد فرستادن رو خط تولید و صادر میکنن به بچه‌ها توی حزب‌الله و عراق و احتمالا ارتش سوریه هم داره!!...!!

حالا من نمی‌دونم که نظر مدیریت چی خواهد بود، اما تصاویری از گلوله‌های توپی (البته اگر بشه این روزا بهش گفت گلوله!! بهتره بگم مهمات توپخانه و تانک و اینا!) از ایران به ارتش سوریه تحویل شده رو هم دارم که انشاالله سر فرصت و در صورت نداشتن مشکل ارائه میکنم!!...
من عصر باید راه بیوفتم به سمت تهران تا دو شمبه‌ی دو هفته‌ی اینده و فرصتی نیست که طی این مدت کاری بکنم....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

سلاح صیاد دو یک مدل از سلاح های شات گان هست که توسط وزارت دفاع ساخته شده و عملکرد نیمه اتوماتیک داره ....

اینو هم من باز دیدم ... شما هم دیدید دست بچه های بسیجی که رژه میرن ...

سلاح شات گان پمپی ، با رنگ بدنه سیاه

حالا دیگه این شایعات از کجا میاد رو نمیدونم ولی اسم رسمی سلاح تک تیرانداز ما 12.7 هست ! همونطوریکه به صورت رسمی به سلاح ام 16 چینی میفرمایند : سلاح 5.56

البته توی یک نمایشگاه هم دیدم زیر اسلحه نوشتند صیاد 2 .... که اینطوری باشه میشه دو اسمی ....

شاید تازه اسم گزاری کردند

ولی واقعا الان تو سازمان رزم ( دیگه از اسامی این معتبرتر نیست !) همیشه مینویسند 12.7

اون نمایشگاه رو نمیدونم کی و کجا بود ... عکسشم داشتم

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اهان از اون لحاظ.... ممنون.... مثبت هام برا امروز تموم شده متاسفانه :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دعوا نکنید اونی که ایران از روش کپی زده همون اشتایر HS50و اسمش هم [b]AM [/b]هست توایران به این اسم تولید میشه اول این نام برداشتن Anti Matrial ویرایش شده در توسط par30an

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دعوا نکردیم برادر جان

بله AM هم یکی از لقب های کلی ش هست البته بعد از اینکه 20 م م اومد و ... کمی باید تجدید نظر کنند ، الان به صورت رسمی تو جدول های سازماندهی مینویسند سلاح ضدزره 12.7 ...

لیکن یک عکسی هست تو نمایشگاه زیرش نوشته صیاد2 ، بچه ها از رو اون میگن ... که از نظر من منطقی نیست مگر اینکه شده باشه قضیه سجیل و سجییل ، که دو نوع موشک متفاوت شد تو ایران اسلامی

مخلصیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
صیاد2 که 5تیر پران یا همون شات گانه
[/quote]

بله الان بحثمون سر همینه که اخرش اسمش چیه!! درکل، لااقل خارجی ها به این اسم میشناسنش و ازش هم بدجوری میترسن و فکر میکنن ارتقا یافته‌ی اشتایره! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهيد محمد جعفر داغر
از شهدا حزب الله

جملات واضح نیاز به معنی نداره
[img]http://www.southlebanon.org/wp-content/uploads/2013/05/SouthLebanon_Featured_%D8%A7%D9%84%D8%B4%D9%87%D9%8A%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%BA%D8%B1.jpg[/img]
انظروا الى جبل الايمان والصبر ، والدة الشهيد “محمد جعفر داغر” فوق قبره وعلى رأسه الشريف تخاطبُه وهو يبتسم:
“جعفر … حبيبي …
أنا راضية عنّك …الله يرضى عنك يا إمّي …
أوعى تنساني عند الامام الحسين والسيدة زينب …
يا تُقبر قلبي ، انبسطت يا عمري …
دَعَيتِلَكْ دعاء عند الامام الرضا …
دعيتِلَكْ يا قلبي ويا روحي …
الله يرضى عليك”…
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
بنده که باهاش کار کردم ارتقایی احساس ننمودم البته بهبود کیفیت ساخت و نزدیک شدن به کیفیت مدل اصلی ساخت اتریش رو احساس نمودم ولی اینکه چیزای ورای اون باشه خیر !
یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#000000][font=tahoma, Arial][size=3][background=rgb(248, 248, 248)]
برادر زاده نوری مالکی در دفاع از زینبیه در کشور سوریه دربرابر نیروهای تروریست وهابی به شهادت رسید.[/background][/size][/font][/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرمانده میدانی لواء العباس از نیروهای حزب الله
[b] شهید ﺣﺴﻦ ﻧﻤﺮ ﺷﺮﺗﻮﻧﻲ ملقب به حیدر[/b]

[img]http://www.southlebanon.org/wp-content/uploads/2013/05/SouthLebanon_%D8%A7%D9%84%D8%B4%D9%87%D9%8A%D8%AF-%EF%BA%A3%EF%BA%B4%EF%BB%A6-%EF%BB%A7%EF%BB%A4%EF%BA%AE-%EF%BA%B7%EF%BA%AE%EF%BA%97%EF%BB%AE%EF%BB%A7%EF%BB%B2.jpg[/img]
[img]http://www.southlebanon.org/wp-content/uploads/2013/05/SouthLebanon_Featured_%EF%BB%A3%EF%BB%98%EF%BA%98%EF%BB%9E-%EF%BA%8D%EF%BA%B7%EF%BA%AE%EF%BA%B1-%EF%BB%A3%EF%BB%98%EF%BA%8E%EF%BA%97%EF%BB%9E-%EF%BB%9F%EF%BA%A4%EF%BA%B0%EF%BA%8F-%EF%BA%8D%EF%BB%9F%EF%BB%A0%EF%BB%AA-%EF%BB%93%EF%BB%B2-%EF%BA%B3%EF%BB%AE%EF%BA%AD%EF%BB%B3%EF%BA%8E-%EF%BA%A3%EF%BA%B4%EF%BB%A6-%EF%BB%A7%EF%BB%A4%EF%BA%AE-%EF%BA%B7%EF%BA%AE%EF%BA%97%EF%BB%AE%EF%BB%A7%EF%BB%B2.jpg[/img]

[b] [background=rgb(201, 215, 241)]شهید عباس علی ترحيني - سید یاسر[/background][/b]

از شهدای حزب الله

[img]http://www.southlebanon.org/wp-content/uploads/2013/05/SouthLebanon_Featured_%D8%AA%D8%B4%D9%8A%D9%8A%D8%B9-%D8%A7%D9%84%D8%B4%D9%87%D9%8A%D8%AF-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D9%84%D9%8A-%D8%AA%D8%B1%D8%AD%D9%8A%D9%86%D9%8A.jpg[/img]
تاریخ شهادت 14 رجب1434 ویرایش شده در توسط par30an
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.