super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

فیلمی شبیه سازی شده از عملیات نیروهای سرایا السلام بر ضد داعش

( در بحث تبلیغات نیروهای شیعه دارن بهتر میشن کم کم، محمدآقا سالم و میثم خان سیناپس مخصوصا ببینند و تحلیل کنند عملیاتشون چطور بود )

CIis57nUYAAItMQ.png

thumb_CIis79WUEAA-zqN.png  thumb_CIis7iCUEAAhnbL.png  thumb_CIis7UWUwAAS6oS.png

فیلم  (55 مگ )

http://1.irartesh.ir/rpd/files/irartesh__%23Iraq_-_New_video_-_Saraya_al_Salam_battles_against_ISIS_in_Ishaqi_-_Saladin-%5BYT-f18%5D%5BVVq8mrr1B_4%5D.mp4

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد خان خودتون هم میدونین خیلی از مطالب مرتبط با سوریه تو نت منتشر نمیشه.اینم از زبان یکی از سرداران اعزامی شنیدم .الانو نمی دونم ولی اون زمان استان اذربایجان غربی به همراه استان خوزستان بیشترین مشاور اعزامی رو داشتن .

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب قادر

با تشکر از پاسخگویی جنابعالی

البته بنده فرمایش جنابعالی را رد نمیکنم چون امکان ارائه سند وجود ندارد

اما بنظرم زمانی بود که به اقای بشار اسد پیشنهاد خروج از سوریه را دادیم ایشان قبول نکرد

اخلاق خاصی دارند کلا ایشون

والا کسی که بخواد فرار کنه با هیچ قولی باقی نمیموند مخصوصا وقتی که اطراف کاخ رو با خمپاره میزدند (البته ممکن است اطلاعات بنده غلط باشد)

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صحبت شما کاملا صحیح هست ، ولی یه نکته اینجا مطرح است ، آیا قبل از تشکیل جمهوری اسلامی وضع منطقه و دشمنی علیه شیعیان به این شکل بوده ؟ اگر جواب خیر هست دلیلش چی بوده

دوست خوبم دشمنی با شیعه و تکفیر شیعه و شیعه کشی تاریخی داره به قدمت خود مذهب شیعه که خودش بحث جدایی داره اما در مورد قبل از انقلاب شیعه ای که بله قربان گو آمریکا و اسراییل باشه و کمک کنه اهدافشون در منطقه عملی بشه که مشکلی نداره اگه زدن تو سرش هیچی نگفت که مشکلی نداره وقتی قد علم کنی دنبال حق بگردی مسئله ساز میشی برای ابر قدرتها .

بقول حافظ " که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها "

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط rezatizi، 7 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 7 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
پاک.بشه لطفا ویرایش شده در توسط overlord70

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ابتدا اینکه برادر شما برای سوریها یک خارجی هستید و نظرتون برای سوریهای تقدیس کننده یا بدکننده یا مشخص کننده پاکی یا بدی اسد اصلاً مطرح و مهم نیست،چون تغییری در واقعیت مشخص نمیکنه،

اجازه بدید که منطقی در اینباره فکر کنیم:

شما خودت رو جای یک سوری حساب کن:

به چه کسی میتونید بگید خوب؟ به کسی که برای ما خوب بوده و منافع ما رو تامین کرده یا کسی که منافع کشورش رو؟ اسد برای ما خوب بوده به دلایلی مختلف. ممکنه برای یکی سوری چیزهایی که شما عنوان میکنی اصلاً مهم نباشه.

اسد چقدر رفاه مردمش رو تامین کرد؟ با مخالفان حزب بعث چطور طی کرد؟ چقدر اجازه ورود سرمایه به کشورش رو داد(تحریم هم نبود)؟ اجازه توسعه صنعت ملی برای کشورش رو داد یا نه، منظور اینه که تلاشی کرد اصلاً؟ برای همه مردمش احترام قائل بود یا خیر؟ یک سوری اینها رو در نظر میگیره.

حافظ اسد نه از بهشت نازل شده بود و نه از درب منزل شیطان بیرون اومده بود فقط منافع حزب بعث سوریه رو تامین میکرد حالا اگر در گرو کمک به ما بوده باشه.

محبوبیت اسد در بی غیرتی تمام و کمال در بمباران اسرائیل، عزت سوریها رو لکه دار کرد و هیچ جوابی به اسرائیل نداد! کشوری مثل سوریه که حتی در قضیه نظامی تمامی احتیاجاتش از روسها و ما تامین میشه و تماماً وابسته هست و استقلالی نداره(نه سیاسی نه نظامی) عزت سوریها رو در چند سال حکومت اسد خدشه دار کرد.

در حقیقت کلام بنده اینه:

اسد نتونست مسر پیشرفت رو برای کشورش به ارمغان بیاره و کشورش رو عقب مانده گیر داد(کاملاً وابسته به روسیه و ما)، این نظر اینجانب است. قبلاً هم تاکید کردم که در هر حال اگر حفظ اسد منافع کشوری ما رو تامین میکنه باید برای حفظش بکوشیم آنهم در این شرایط خاص.

در باب اون قسمت قرمز رنگ لازمه بدونید اگر اسد اختیار دست خودش بود محور مقاومت و ..... که هیچ میفروخت، الان در روسیه زندگی میکرد. ما اسد رو کنترل کردیم که این اتفاقها نیافته نه مردانگی شخص اسد.

اصلا موافق نیستم دوستانم که در سوریه زندگی میکردن زندگی در سوریه رو راحتتر از ایران میگفتن دوم رییس جمهوری که شصت درصد کشورش از دست رفته نزدیکانش ترور شدن فرماندهان ارتشش یا ترور یا خیانت کردن وکشورهاایی هستن که میپزیرنش ولی هنوز ایستاده ومیگه مبارزه میکنم با هر نیرویی که برام مونده من خودم رو جاش میزارم میبینم هر چی هست بزرگه بزرگتر ازاونی که من بتونم درکش کنم

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی کشته مرده منطق تون هستم:

چون اسد به ما کمک کرده حتما خوبه

• Upvote 4
  • Downvote 26

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه پس داعش خوبه .اسد در مقابل داعش مثل یه فرشته در مقابل دیوه د
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما هم کشته مرده منطق شما هستم:
بشار اسد چون با جمهوری اسلامیه حتما بده...
  • Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما هم کشته مرده منطق شما هستم:
بشار اسد چون با جمهوری اسلامیه حتما بده...

اگه داعش هم با جمهوری اسلامی بود خوب میشد نه؟

مثل  همین وهابی های حماس که علیه بشار اسد میجنگیدن :))

• Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل همین وهابی های حماس که علیه بشار اسد میجنگیدن :))

اول-هر کسی دشمن اسراییل باشه و اسلحه اس سمت اسراییل باشه با ماست و خوبه...منم که شیطان باشه...با شیطان هم حاضریم علیه اسراییل متحد بشیم...
دوم- حرف منو نفهمیدید و پاسختون بی ربط بود! ویرایش شده در توسط i-ronin
  • Upvote 5
  • Downvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل  همین وهابی های حماس که علیه بشار اسد میجنگیدن :))

هر کسی دشمن اسراییل باشه و اسلحه اس سمت اسراییل باشه با ماست و خوبه...منم که شیطان باشه...با شیطان هم حاضریم علیه اسراییل متحد بشیم...

آخه این چه منطقیه برادر من!

اگه یه مدت دیگه داعش به سمت اسرائیل حمله کنه شما حاضری داعشی بشی ؟ حاضری برای داعش انتحاری بزنی توی اسرائیل؟

• Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه یه مدت دیگه داعش به سمت اسرائیل حمله کنه شما حاضری داعشی بشی ؟ حاضری برای داعش انتحاری بزنی توی اسرائیل؟

اول تینکه این منطق من نیست! منطق امام موسی صدره...دوم اینکه شما شک نکن جز جمهوری اسلامی و حزب الله و چهارتا فلسطینی پابرهنه هیچ کسی در این دنیا دشمن اسراییل نیست
  • Upvote 6
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اول تینکه این منطق من نیست! منطق امام موسی صدره...دوم اینکه شما شک نکن جز جمهوری اسلامی و حزب الله و چهارتا فلسطینی پابرهنه هیچ کسی در این دنیا دشمن اسراییل نیست

با اجازه رونین جان

سوما که اره

اگر مشکلی با این قضیه داری این دو جمله رو کنار هم بزار (دشمن بزرگ دشمن کوچیک)(دشمن دشمن من دوسته منه)پرانتز دوم رو من از تو نهج البلاغه خوندم

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.