death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

دوستان هر کی می تونه این ویدیو رو کانورت کنه بزاره تو سایت!!! خیلی بده فک کنم!!
http://www.yOube.com/watch?v=tzvWP9j5Duc

دریدن سینه یک سوری و درآوردن قلبش و خوردن اون!!
این تیتر ویدیو هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammad741741' timestamp='1368354496' post='312747']
[quote name='gader' timestamp='1368353301' post='312740']
[quote name='Electro_officer' timestamp='1368352132' post='312733']
[quote]
در قوانین بین الملل قانونی وجود دارد که اگر توان دارید قانون می نویسید واگر ندارید به قوانین که دیگران می نویسند باید پایبند باشید.
[/quote]
یک سوال دارم آیا به نظر شما این قانون حقه؟ آیا باید به چنین قوانینی پایبند بود؟
[/quote]عزیز خیلی از واقعیت های موجود در صحنه بین الملل حق نیست . در مورد اینکه باید پایبند بود نظرم اینکه اگر کشوری توانایش را داشت لزومی ندارد پایبند باشد و اگر توانایش را نداشت باید به طرف های درگیر در موضوع فکر کند سبک . سنگین کند سپس عمل کند
[/quote]البته با اين طرز فكر عاشورا معني نداره مگه امام حسين نميتونستن سبك وسنگين كنن وبفهمن كه 100درصد شهيد ميشن ولي زير بار زور نرفت
[/quote]
طرز فکر امام حسین مختص انسانی بود که نوه پیامبر بود و دنیای معنوی بر مادی رو ترجیح میداد. قصد ما اینجا اینه که اسد-اردوغان-اوباما-پوتین-کامرون و ........... رو با طرز تفکر مادی در نظر بگیریم که برای کشورشون با شیطان هم مذاکره میکنن و افکار معنوی و انسانی ندارن(90 درصد دنیا اینجورین) پس لطفاً قیاسهای معاالفارق و خارج از سیاست رو وارد بحث نکنید.
  • Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1368354429' post='312746']
[quote]
در قوانین بین الملل قانونی وجود دارد که اگر توان دارید قانون می نویسید واگر ندارید به قوانین که دیگران می نویسند باید پایبند باشید.
[/quote]
[/quote]
اگه زورت میرسه حقه و اگه زورت نمیرسه باید پایبند باشی. قانون تلخ طبیعت! حقیقت اینه؛ چه بخوای و چه نخوای.
پیامبر اسلام اگر لشکر جمع نمیکرد و با زور جلو نمیرفت میتونست قانون وضع کنه؟
در حالت برخورد بین یک سیاه چاله و یک ستاره، کدومشون قانون وضع میکنه؟ مسلماً سیاه چاله چون دست برتر و نابودی ستاره رو داره.
محض اطلاع، اگر با سیاست عمل کنی(مثل دکتر مصدق) میتونی با قنون نوشته شده خودشون(از دیدگاه شما و اون دوستمون) دورشون بزنی و بهشون پیروز بشی.(ملی شدن صنعت نفت).
دوست عزیز وضعیت سوریه و اتفاقاتی که پیرامون اون میفته با یه هدف نا مشخصی داره پیش میره و بنده به شخصه از این بابت اطلاعی ندارم که آیا اینده سوریه با اسد یا با مخالفین یا بدون این دو کدومشون به نفع دول غربی یا شرقی هست. فقط مسئله مهم الان برای دول غربی بازی برد برد هست و برای دول شرقی بازی برد و باخت.
الان ایا به نظر شما دولت سوریه تا نفر آخر مخالفین مسلح رو بکشه میشه گفت پیروز شده؟ شاید شما و دوستان و بعضا مسئولین خودمون اینطور فکر کنن ولی در حقیقت تا الانشم سوریه به مرزی رسیده که اونا انتظار داشتن و حتی بیشتر از فکر اونها هم پیش رفته. و در سوریه در آینده نه چندان دور وضعیت بد اقتصادی و تحریمهای شدیدتر رو پیش بینی کرد.و خود بشار اسد هم به عنوان یک جنایتکار جنگی! سوریه الان یعنی یک کشور بدون قانون و تلی از خاکستر و خاک که مزدورانی تو خودش تربیت کرده که به این راحتی مهار نمیشن(مثل طالبان) و تا چندین و چند سال در سوریه جولان میدن.

در صورتیکه مخالفین بتونن اسد رو سرنگون کنن باز برای غرب بازی برد هست چون میتونه به اسم القاعده و اسلامگرایان تندرو و بدون هیچ قانونی پاشو به سوریه بی صاحب شده باز کنه.

این تحلیلیه که بنده از سوریه دارم و مثل شما دنبال این نیستم که مثلاً امروز چه اتفاقی برای ارتش و چه پیروزی برای ارتش بدست اومده. بنده فقط نظاره گر هستم و نظرمو میگم. بنده از دسته آدمهای نه شرقی و نه غربی هستم. رک تر از این؟
[/quote]زورت ميرسه حقه؟ اين تعريف شما يعني قانون جنگل والبته بازي با كلمات وزيبا نشون دادنش كدوم قانون؟ قانوني كه حمله اسرائيل به سوريه حفظ منافعش محسوب ميشه وامريكا هم حق رو با اسرائيل ميدونه وصدالبته هم كه هم من ميدونم هم شما قانون يعني امريكا .قضيه دكتر مصدق هم هيچ دخلي به مسائل امروز سوريه نداره در ضمن پيشواي ما شهيدان عاشورا هستن نه دكتر مصدق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1368354068' post='312745']
[quote]
[/quote]
[/quote]عزیز خیلی از واقعیت های موجود در صحنه بین الملل حق نیست . در مورد اینکه باید پایبند بود نظرم اینکه اگر کشوری توانایش را داشت لزومی ندارد پایبند باشد و اگر توانایش را نداشت باید به طرف های درگیر در موضوع فکر کند سبک . سنگین کند سپس عمل کند
[/quote]کلا فاتحه انسانیت تو این طرز تفکر ماکیاولیستی خونده است....نفرمائید جامعه بین الملل...بفرمائید جنگل و توحش مدرن!
[/quote]من فکر می کنم اینها واقعیت های موجود است حق وتو و اینکه چند کشور جمع شوند و به کشوری بگویند ما می خواهیم مطمئن شویم کاری که ما کردیم شما نمیکنیدمثال های این امر است در نبرد بین ارژنتین و انگلستان اگر انگلیس توان نظامی نداشت شرایط امروز جور دیگری بود تشکیل همین کشور های همسایه ما وتشکیل نشدن چند کشور در همین همسایگی ما مصادیق این قانون هستند
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1368354852' post='312752']
[quote]
[/quote]
[/quote]البته با اين طرز فكر عاشورا معني نداره مگه امام حسين نميتونستن سبك وسنگين كنن وبفهمن كه 100درصد شهيد ميشن ولي زير بار زور نرفت
[/quote]
طرز فکر امام حسین مختص انسانی بود که نوه پیامبر بود و دنیای معنوی بر مادی رو ترجیح میداد. قصد ما اینجا اینه که اسد-اردوغان-اوباما-پوتین-کامرون و ........... رو با طرز تفکر مادی در نظر بگیریم که برای کشورشون با شیطان هم مذاکره میکنن و افکار معنوی و انسانی ندارن(90 درصد دنیا اینجورین) پس لطفاً قیاسهای معاالفارق و خارج از سیاست رو وارد بحث نکنید.
[/quote]طرز فكر امام حسين مختص ايشون نيست ونخواهد بود ودر ضمن فكر نكنم يزيد دنياي معنوي رو به دنياي مادي ترجيح ميداد كه حالا اوباما واردوغان و ...بدن در ضمن خارج از سياست؟ سياست ما عين ديانت ماست پس قياس معالفارق معني نداره
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammad741741' timestamp='1368355069' post='312755']
[quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]طرز فكر امام حسين مختص ايشون نيست ونخواهد بود ودر ضمن فكر نكنم يزيد دنياي معنوي رو به دنياي مادي ترجيح ميداد كه حالا اوباما واردوغان و ...بدن در ضمن خارج از سياست؟ سياست ما عين ديانت ماست پس قياس معالفارق معني نداره
[/quote]
بله مختص ایشون نیست و بنده نگفتم یزید دنیای معنوی رو ترجیح میداد بلکه منظورم این بود انسانهایی مثل اسد و اوباماو اردوغان، یزیدیان امروز هستند که در تمام دنیا هستن و باید شما با اینها و اینچنین آدمهایی در بیفتی! پس قانون در این دنیا یعنی دست برتر. خودتم اینو داری تایید میکنی. پس باید با همین دست برتر قانون درست رو وضع کرد.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش میکنم دوستان بیخودی منفی ندید تا رو این موضوع بحث بشه منفی رو بزارید برا کنایه و توهین و دروغ و.. این دست موارد. نتایج خوبی از بحث‌های اینچنینی در میاد شک نکنید. همین که دوستان رک و راست و نه در لفافه تفکرشون رو بیان میکنند بسیار عالیست و آموزنده. احتمالا در بخش مناظره پیرامون این موضوع تاپیک بزنیم بحث کنیم. فعلا به نظرم برگردیم سر قضایای سوریه.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1368355381' post='312757']
[quote name='mohammad741741' timestamp='1368355069' post='312755']
[quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]
بله مختص ایشون نیست و بنده نگفتم یزید دنیای معنوی رو ترجیح میداد بلکه منظورم این بود انسانهایی مثل اسد و اوباماو اردوغان، یزیدیان امروز هستند که در تمام دنیا هستن و باید شما با اینها و اینچنین آدمهایی در بیفتی! پس قانون در این دنیا یعنی دست برتر. خودتم اینو داری تایید میکنی. پس باید با همین دست برتر قانون درست رو وضع کرد.
[/quote]انسان هايي مثل اسد و اوباما واردوغانو... در همه ي زمان ها هستن ودر زمان مبارك اما سوم هم بودن و كم هم نبودن ولي ...بقيشم هممون ميدونم به نظر من پيروزي واقعي يعني با قانون خودت يعني دين خودت به مسائل نگاه كني حالا شكست ظاهري هم براي ما پيروزي هستش( منظور خودم رو نميگم در اين حدا نيستم) همان طوري كه شكست ظاهري امام پيروزي واقعي بود وصد البته ما تمام تلاشمون ور ميكنيم حتي اين شكست ظاهري رو هم متحمل نشيم البته با جمله اخرت موافقم وما بايد تمام تلاشمون رو براي قدرتمندي بكنيم اما نه به هر قيمت!
براي منحرف نشدن تايپك بحث باشه در تايپك خودش ویرایش شده در توسط mohammad741741
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقت نکردید؟ عرض کردم این بحث باعث انحراف تاپیک میشه. قول میدم ایجاد تاپیک مربوط به این موضوع در بخش مناظره رو پیگیری کنم. متشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از تعداد کشته سه نفر سوریه ای هستند 9 نفر هم دستگیر شده اند که اعترافاتی نیز داشته اند
http://www.zaman.com.tr/gundem_reyhanli-saldirisiyla-ilgili-9-kisi-gozaltina-alindi_2088887.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم قضيه اين كشته شدن در تركيه و بمب گزاري ها همش بهانه اي براي حمله يا فشار بيشتر به سوريه هستش چون سوريه هيچ نفعي از اين انفجار ها اون هم درست زماني كه پيروزي نسبي نسبت به شورشي ها داشته نداره سوريه اگه ميخواست بمب گزاري و.. كنه زماني ميكرد كه هيچي براي از دست دادن نداشت وجنگنده هاي تركيه وارد حريم هوايي سوريه شده بودن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Azarakhsh' timestamp='1368354777' post='312751']
[url="http://www.yOube.com/watch?v=tzvWP9j5Duc"]http://www.yOube.com...h?v=tzvWP9j5Duc[/url]

این تیتر ویدیو هست!
[/quote]

[url="http://78.46.210.44/_-_ارهابي_من_الحر_يقتلع_قلب_احد_السوريين_ويأكله_+21-[YT-f44][tzvWP9j5Duc].webm"]http://78.46.210.44/_-_ارهابي_من_الحر_يقتلع_قلب_احد_السوريين_ويأكله_+21-[YT-f44][tzvWP9j5Duc].webm[/url]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maysam2007' timestamp='1368360093' post='312775']
[quote name='Azarakhsh' timestamp='1368354777' post='312751']
[url="http://www.yOube.com/watch?v=tzvWP9j5Duc"]http://www.yOube.com...h?v=tzvWP9j5Duc[/url]

این تیتر ویدیو هست!
[/quote]

[url="http://78.46.210.44/_-_ارهابي_من_الحر_يقتلع_قلب_احد_السوريين_ويأكله_+21-%5BYT-f44%5D%5BtzvWP9j5Duc%5D.webm"]http://78.46.210.44/...vWP9j5Duc].webm[/url]
[/quote]
صدام صد شرف داشت به اینها ، اینها نوادگان هرزه ای به نام هند جگر خوار هستند ...

[b][font=irannastaliq, serif][size=5]اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد و اخر تابع له علی ذلک[/size][/font][/b] ...
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مقتول از لباسش معلوم بوده که سرباز ارتش سوریه است...
خیلی صحنه وحشتناکی بود، این تروریستهای عرب هم چقدر وحشی و غیرقابل تصور هستند icon_eek
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]طرز فکر امام حسین مختص انسانی بود که نوه پیامبر بود و دنیای معنوی بر مادی رو ترجیح میداد. قصد ما اینجا اینه که اسد-اردوغان-اوباما-پوتین-کامرون و ........... رو با طرز تفکر مادی در نظر بگیریم که [color=#FF0000]برای کشورشون با شیطان هم مذاکره[/color] میکنن و افکار معنوی و انسانی ندارن(90 درصد دنیا اینجورین) پس [color=#ff0000]لطفاً قیاسهای معاالفارق و خارج از سیاست رو وارد بحث نکنید.[/color][/size]

[size=4]دوست من لطفا نظرتان را درخصوص مطلب زیر و فرق ما با این مادیگرایان را صریح بفرمایید .[/size]در دیدگاه شما ما جزو 90 درصدیم یا 10 درصد

[center]
[b] [size=5][url="http://www.parsine.com/fa/news/69120/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%81%D8%B9-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%83%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%83%D8%A7-%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%B9%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85-%D9%85%D8%B0%D8%A7%D9%83%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D9%83%D9%86%DB%8C%D9%85"]جواد لاریجانی: اگر منافع نظام ایجاب كند با آمریكا ( شیطان بزرگ ) حتی در قعر جهنم مذاكره می‌كنیم[/url][/size][/b][/center]

[url="http://khabaronline.ir/detail/256503/"]http://khabaronline.ir/detail/256503/[/url]
[url="http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=327559"]http://www.donya-e-e...ew.asp?@=327559[/url]

[left]-------[/left]

[left][color=#000000]موفق باشید[/color][/left] ویرایش شده در توسط EMPEROR
  • Upvote 7
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.