death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

اوضاع خیلی مسخره است... نقل از واشنگتن تایمز:

[b] [url="http://www.washingtontimes.com/news/2013/may/6/syrian-rebels-used-sarin-nerve-gas-not-assads-regi/"]Syrian rebels used Sarin nerve gas, not Assad’s regime: U.N. official[/url][/b]

[left]Testimony from victims strongly suggests it was the rebels, not the Syrian government, that used Sarin nerve gas during a recent incident in the revolution-wracked nation, a senior U.N. diplomat said Monday[/left]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='idin' timestamp='1377693240' post='333344']
دوست عزیز پس 48 درصد دیگه مردم امریکا چی شد
[/quote]
اونا تو لاس وگاسن کاری به این چیزا ندارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظرم اگر حمله انجام بشه باید حزبالله با توان موشکیش دیمونا رو بزنه منهدم کنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم در صورت عملی شدن آتش افروزی غرب در سوریه.سوریه باید از این فرصت استفاده کنه و اولا استان درعا رو کاملا پاکسازی کنه و منطقه جولان رو شخم بزنه و دست اسرائیل رو برای همیشه از این قسمت از خاکش کوتاه بکنه.یه چندتا موشکم به ناوهای امریکایی بزنه تا بگه منم میتونم...ضمن اینکه از همین الان باید پایگاه های نظامی رو تا میشه پاکسازی کرد تا تلفات و خسارات کمتر بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='anybody' timestamp='1377694221' post='333352']
به نظرم در صورت عملی شدن آتش افروزی غرب در سوریه.سوریه باید از این فرصت استفاده کنه و اولا استان درعا رو کاملا پاکسازی کنه و منطقه جولان رو شخم بزنه و دست اسرائیل رو برای همیشه از این قسمت از خاکش کوتاه بکنه.یه چندتا موشکم به ناوهای امریکایی بزنه تا بگه منم میتونم...ضمن اینکه از همین الان باید پایگاه های نظامی رو تا میشه پاکسازی کرد تا تلفات و خسارات کمتر بشه.
[/quote]

میشه بفرمایین چطوری جولان پس بگیرن؟
این ارتش چنتا تفنگچی احمق نمیتونه سرکوب کنه تا چه برسه به ارتش حرفه ای اسرائیل!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]امریکا این تروریستها رو فرستاد سوریه تا خودش مجبور نباشه مستقیما در سوریه دخالت کنه[/right]
[right]اما الان که داره میبینه ارتش سوریه داره پیشروی میکنه ، شاید دیگه مجبور شده دخالت کنه[/right]
[right]بهرحال نمیتونه دست روی دست بزاره و شاهد فتح کامل سوریه توسط ارتش باشه[/right]
[right]من فکر میکنم خود امریکا هم دوست نداره حمله کنه و علتش هم راضی بودن به حمله ی محدود هست[/right]
[right]بیچاره مثل خر تو گل گیر کرده[/right]
[right]از یک طرف تروریستها دارن شکست میخورن و باید حمله کنه[/right]
[right]از اونطرف ایران و حزب الله و ظاهرا روسیه جلوش ایستادن و اگه حمله کنه احتمالا اسراییل چپ و راست خواهد شد[/right]
[right]واقعا این اسراییل برا امریکا معظلی شده[/right]
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چی میشد اگه در صورت حمله روسیه هم دخالت میکرد و امریکا و روسیه به جون هم میفتادن و ضعیف میشدن icon_cheesygrin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به احتمال زياد ، ابعاد حمله با ايران هماهنگ شده و شايد هم معامله‌اي دركار باشه - مثلاً رضايت ايران رو براي عدم دخالت حزب الله گرفتن
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death-white' timestamp='1377695290' post='333359']
[right]امریکا این تروریستها رو فرستاد سوریه تا خودش مجبور نباشه مستقیما در سوریه دخالت کنه[/right]
[right]اما الان که داره میبینه ارتش سوریه داره پیشروی میکنه ، شاید دیگه مجبور شده دخالت کنه[/right]
[right]بهرحال نمیتونه دست روی دست بزاره و شاهد فتح کامل سوریه توسط ارتش باشه[/right]
[right]من فکر میکنم خود امریکا هم دوست نداره حمله کنه و علتش هم راضی بودن به حمله ی محدود هست[/right]
[right]بیچاره مثل خر تو گل گیر کرده[/right]
[right]از یک طرف تروریستها دارن شکست میخورن و باید حمله کنه[/right]
[right]از اونطرف ایران و حزب الله و ظاهرا روسیه جلوش ایستادن و اگه حمله کنه احتمالا اسراییل چپ و راست خواهد شد[/right]
[right]واقعا این اسراییل برا امریکا معظلی شده[/right]
[/quote]
آقا شرمنده اشتباهی منفی دادم ÷ستت 20 لایک داره بازم شرمنده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='miadparsian' timestamp='1377695873' post='333362']
[/quote]
من جبران کردم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='miadparsian' timestamp='1377695873' post='333362']
[/quote]
ما مخلص شما ییم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این قلدر مآبی آمریکایی ها، به بقیه کشورها یاد میده برای حفاظت از خودتون (حداقل درمقابل دخالت نظامی خارجی) برید سراغ سلاح هسته ای و موشک بالستیک. ویرایش شده در توسط M-ATF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=comic sans ms,cursive][size=4][color=#333333]تم انسحاب جميع المجاهدين من بساتين المدينة و ذلك بعد معارك و اشتباكات عنيفة جرت بينهم و بين كلاب الاسد و شبيحته في اليومين الماضيين , حيث استخدمت عصابات الاسد شتى أنواع الاسلحة و القذائف من دبابات و مدافع و صواريخ مدعومة بعدد كبير من العناصر و الشبيحة و الاليات الثقيلة .[/color]

[color=#333333]خلاصه...شهر تدمر و اطرافش کاملا پاکسازی شد....چرا آمریکا حمله نکنه؟؟؟ :mrgreen:[/color][/size][/font] ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش [url="http://www.farsnews.com"]خبرگزاری فارس[/url] به نقل از المیادین، نوری مالکی نخست وزیر عراق درپی احتمال دخالت نظامی آمریکا در سوریه برای نیروهای نظامی عراقی دستور آماده باش صادر کرد.
این درحالی است که در دیگر کشورهای منطقه نیز وضعیت آماده باش اعلام شده است.
بنابر ادعای رسانه‌های آمریکایی، نیروهای نظامی این کشور قصد دارند طی روزهای آینده چندین نقطه را در سوریه هدف قرار دهند.
بهانه آمریکا برای این حمله بکارگیری سلاح‌های شیمیایی در سوریه است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920606001371

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.