death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

بقول دوستان منتظر حملات شيميايي بزرگتر و وحشتناکتر و صد البته مشکوک تر باشيد!

ولي خودمون ها روسيه بدجوري جا زد قرار هم نيست بخاطر سوريه وارد جنگ بشه ولي
حداقل ميتونست چيزي هم نگه!

واقعا روسيه 1991 تمام شد رفت پي کارش!

اميدوارم زامبي هاي چچني خدمتشون برسند و چچن مستقل بشه!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حتما موشکها شلیک میشه، چند روز اینور اونور داره، ولی حتما میشه، متاسفانه

مگه انتظار داشتید دیشب حمله بشه که انقدر خوشحالید؟ هنوز پارلمان ها جلسه نگذاشتن که اجازه حمله بدن! صبر کنید

امیدوارم خیلی حمله سنگین نشه :/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هلیا خنم بنظرم حمله ای درکار نیست یا حد اقل امید وارم نباشه
ولی میگن تو جنگ مرد از نامرد تمیز داده میشه حساب کن جنگ نشده روسیه مشخص شد نامرده هر چند ما از زمان امام خمینی میدونستیم اینا همینجوریند ولی خب نباید هم تند رفت شاید روسیه میدونسته حمله ای در کار نیست شایدم نامرده که هست
قربون امام خمینی برم که میگفت
مامیگیم انگلیس بده آمریکا بده ولی روسیه از هر دو اینا بدتره چون معلوم نیست کدوم طرفیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه حتما حمله هست، ولی همونطور که بحث کردیم، وارنینگ هست و برای تنبیه اسد که دیگه مثلا شیمیایی استفاده نکنه. ولی اگه منظورتون total war هست، من هم موافقم که حداقل فعلا خبری ازش نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من با نظر هلیا خانم موافقم
مراحل پیش از تهاجم داره طی میشه

اول تهدید و اماده سازی ذهنی

دوم تلاش برای اقناع اینکه از راهکار های قانونی نمیشه از مردم سوریه دفاع کرد و آنها رو از دست دیکتاتور نجات داد

حمله با برنامه اعلام شده نباید رخ بدهد چون هدف آسان نیست - لذا موضوع منتفی نیست و به نظر من حمله ناگهانی رخ میدهد

به نظر من همین تهدید به حمله به پالایشگاههای عربستان خیلی مهم بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا دنیای وحشتناکیه

وقتی آمریکا خودش از بمب اتم استفاده کرد برای کشتار کسی صداش در نیومد ولی سوریه را بخاطر شک به استفاده از سلاح شیمیایی میخوان بمباران کنن.

وقتی اسراییل داره علنا بمب اتم میسازه کسی صداش در نمیاد ولی به خاطر شک به ساختن بمب توسط ایران تحریم های سنگین گذاشتن.

وقتی جناب 100 از 10 تا پستی که میدن 9 تاش کوبیدن و تخریب دولت جدید هست کسی صداش در نمیاد ولی اگه امثال من بخواییم همین عملکردو درباره دولت احمدینژاد داشته باشیم مدیرا پدرمونو در میارن.

دنیای جنگلی همینه یا باید قوی باشی یا به یک قوی تکیه کنی
  • Upvote 19
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ان شاالله که حمله ای صورت نگیره اما اگر حمله شد بشار هم باید اون کار نکرده ای رو که بخاطرش مورد حمله قرار گرفته عملی کنه ومکانهایی رو که در اختیار جونورهای تکفیری هست رو مورد با سلاح شیمیایی مورد حمله قرار بده

مسئله ی دیگر زدن چاه های نفت عربستان هست که بسیار مهم هست
و باعث میشه خیلی از کشورها تحت تاثیر قرار بگیرند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

يك احتمال ديگه رو هم داشته باشيد
اگر طرف غربي اجراي حمله را به تأخير بياندازد ، امكان دارد طرف عربستان ، امارات ، قطر ، تركيه و شورشيهاي سوريه عليه حزب الله در لبنان از سلاح شيميايي استفاده كنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][b] [size=4]هلاکت 40 تروریست مسلح هنگام بمب گذاری خودرو[/size][/b]
[/right]
[right]این انفجار در منطقه معدان از توابع دیرالزور در شرق سوریه رخ داد و تروریست هایی که مشغول بمب گذاری خودرویی برای انجام عملیات تروریستی بودند، در انفجار زودهنگام خودرو به هلاکت رسیدند.[/right]
[right]اما از درعا در جنوب سوریه نیز خبر می رسد که ارتش سوریه محل تجمع افراد مسلح در منطقه السقعه از توابع درعا را مورد حمله قرار داده است.[/right]
[right][url="http://fa.alalam.ir/news/1510637"]منبع[/url][/right] ویرایش شده در توسط mohammadhossein
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چجوری آخه نمیشه که اینا خودشون دارن محکوم میکنند و نمیتونند این کارو بکنند حد اقل الان نمیتونند
ولی با زدن چه های نفت عربستان در حد مرگ موافقم

[quote name='heliaa' timestamp='1377754456' post='333795']
متاسفانه حتما حمله هست، ولی همونطور که بحث کردیم، وارنینگ هست و برای تنبیه اسد که دیگه مثلا شیمیایی استفاده نکنه. ولی اگه منظورتون total war هست، من هم موافقم که حداقل فعلا خبری ازش نیست
[/quote]
خدا کنه همون تنبیهیه هم نباشه توتال وار که عمرا نمیشه اگر بشه شک نکنید جنگ سوم جهانی از نوع گرمش شروع میشه که اروپا فک کنم برگده به سالهای قرون وسطا
ولی بنظرم همون تنبیه بعید میاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1377700039' post='333389']
...

سلام

برادر ، شما اول اون روسیه رو حذف کن ( تا اگر دیدی فردا خبرش اومد که روسیه به قطعنامه ی حمله به سوریه رای مثبت داد ، چپه نشی )

بعدش هم شما دقت نمی کنی چی می شه ...
آمریکا و غرب اصولا تو بمباران هوایی و موشکی مشکلی ندارند .... تازه براشون هم خوبه چون سیستم های جدیدشون رو هم بررسی می کنند .... پس این سلفی ها و وهابی ها کار رو روی زمین انجام می دهند و بعد غرب هم کار رو روی هوا ... اینجوری در بدترین حالت تعداد تلفات غرب به 5 نفر خواهد رسید .... تازه نیازی هم نداره با یک ارتش که 2 ساله تو جنگ شهری آبدیده شده ، روبه رو بشه ...

همه چیز ساده هست ... لعنت به دنیا و افکار عمومیش ، همونجوری که تونستند به ژاپنی ها بفهمونند که استفاده از بمب اتمی علیه شون لازم بود ، به چهارتا احمق هم می فهمانند که این کار لازم بود ...

تو دنیا فقط یک ایران مونده .... بعد از این جنگ فقط ایران و کره ی شمالی به عنوان باقی مانده های محور شرارت باقی خواهند ماند ....
[/quote]
من که گفتم روسیه به صورت ظاهری هست شما توجه نکردی
مشکل این نیست که حمله هوایی باشه یا زمینی
مشکل اینه که منافع امریکا در منطقه کاملا در دسترس هستش و امریکا اگه حمله نمیکنه بیشتر از این جهت نگران است

برخی از دوستان شدیدا به اقای روحانی حمله کردن و تمام تقصیر ها رو به گردن ایشون انداختن
البته من طرفدار ایشون نبودم و رای من هم نه به چپ بود نه به راست
ولی من فکر میکنم این از ترس باشه که فورا بگی تقصیر تو بود که اونا میخان حمله کنن
برای من قابل قبول نیست که بگی سپاه و ارتش رزمایش برگزار نمیکنن چون روحانی اجازه نمیده ، واقعا فکر میکنید اگه سپاه بخاد کاری کنه روحانی میتونه جلوش رو بگیره ؟
البته این تاپیک جای این بحث نیست
ولی من دارم پارگی قطعنامه دان غربی ها رو که احمدی نژاد گفت میبینم
اواخر خودرییس جمهور نشسته بود و یکی یکی قطعنامه هایی که پاره کرده بود رو به هم میچسبوند ببینه باید چکار کنه
این شعر هم کمی به فرمایشات دوستان و حال و روز روحانی شبیه هست
گنه کرد در بلخ اهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری ویرایش شده در توسط death-white
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ناصر العمر، شیخ وهابی فتوای جهاد نکاح تروریست های سوری با خواهران خود را صادر کرد. او افزود، برخی افراد امروز انتقادات شدیدی به فتواهایی درباره "جهاد نکاح" صادر شده دارند، اما چرا درباره قتل زنان و کودکان بی گناه سوری حرفی نمی زنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شیخ وهابی در سخنرانی خود در شبکه ماهواره ای وصال که نزدیک به گروه های تکفیری تندرو در سوریه است، از انتقادات وارده به فتوای "جهاد نکاح" گله کرد!

وی گفت ، برخی افراد انتقادات شدیدی را به فتواهایی دارند که به برادران مجاهد اجازه جهاد نکاح می دهد، اما جالب است که کسی کشتار صورت گرفته توسط سوریه را به یاد نمی آورد و از آن گله ای نمی کند.

وی ایران و سوریه را به جنایات اخیر در سوریه متهم کرد و گفت که این دو کشور در تلاش برای تشکیل و پر رنگ کردن هلال شیعی هستند و تمایلی ندارند که سنی ها در منطقه نقشی را ایفا کنند.

سایت مسلمانان جهان نوشت: "ناصر العمر" در سخنان خود اظهار داشت که مجاهدین در سوریه می توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم با محارم خود ازدواج کنند. او اعلام کرد اگر دسترسی به نامحرم آسان نباشد، مجاهدین می توانند با محارم و خواهران خود "عقد نکاح" داشته باشند.

لازم به ذکر است که این شیخ وهابی نخستین بار نیست که چنین فتوای جنجالی را بیان می کند. پیش از این او از اسارت زنان شیعی و توزیع آنها بین مجاهدین سخن گفته بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمریکا با حمله به سوریه روی همه آبروش قمار میکنه...جنگی که نتیجه اش هم اصلا معلوم نیست
آمریکا قریب به یقین وارد معرکه سوریه نمیشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار شهید احمد متوسلیان در سخت ترین لحظات پاتک دشمن در عملیات بیت المقدس:
برادرها امروز صف باشرف از بی شرف جدا می شه.باشرف هاش بیان بالای خاکریز
نقل از کتاب همپای صاعقه(کارنامه عملیاتی لشگر 27 محمد رسول ا...(ص)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.