death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

باید ننگ باشه بر این جامعه که رهبر مملکت بیاد پاسخ یاوه گویی یک مقام بی ارزش و تشریفاتی ایالات متحده رو با صراحت و دقت بده...!

رسانه ی درستی هم نداریم..!

میدونی ... لازم بود

اگه این حرف از دهان وزیر امور خارجه بیروون میومد ؛ برد و نفوذی مانند کلام رهبر در دنیا داشت ؟؟ خیر

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این نقشه های درگیری چه پتانسیل خوبی داره برا قیچی کردن تکفیری ها

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[aparat]ncv5Z?[/aparat]

این کجای سوریه است و حاصل انفجار چیه ؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا اعلام کرد:

اگر راهبرد باراک اوباما در گسترش حملات هوایی علیه گروه حکومت اسلامی با شکست مواجه شود او پیشنهاد خواهد کرد که آمریکا اعزام نیروهای زمینی به عراق را بررسی کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ژنرال مارتین دمپسی روز سه‌شنبه در کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا گفت هدف مشاوران آمریکایی کمک به نیروهای عراقی در زمینه برنامه ریزی، تدارکات و هماهنگی تلاش‌های نظامی با شرکای عضو ائتلاف ضد گروه حکومت اسلامی (داعش سابق) برای بیرون راندن اعضای این گروه است.

این اظهارات در حالی مطرح شده که باراک اوباما تاکید کرده است نیروهای آمریکایی در عراق ماموریت جنگی نخواهند داشت.

لبخند

اگر اینکار رو انجام بدند داخل باتلاق فرو رفتند چیزی میشه مثل افغانستان

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فعالان امنيتي و فضاي مجازي موفق شدند بعد از چند روز بررسي از طريق نرم افزارهاي رايانه اي، محل سربريدن آمريکايي ها و انگليس ها توسط گروهک تروريستي - تکفيري «دولت اسرائيلي عراق و شام» موسوم به "داعش" را شناسايي و کشف کنند.

گفته مي شود بر اساس اطلاعات بدست آمده، نقطه اي که سربريدن هاي اخير توسط "داعش" صورت گرفته، در منطقه "مقبرة" در شهر "رقة" سوريه، در نزديکي دانشگاه خصوصي "اتحاد" بوده است.

تصاوير منتشر شده، جزئيات بيشتر و دقيق تري از اين محل و منطقه را نشان مي دهد:

1~40.JPG

2~36.JPG

3~31.JPG

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کجاش رو یادم نیست (به احتمال زیاد حلب , درعا یا ادلب باید باشه ) ولی نتیجه کندن تونل توسط تروریست ها و انفجار مواضع ارتش از زیر زمین هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انفجار مقر نيروهاي دفاع وطني در اطراف قلعه قديمي شهر حلب توسط نيروهاي جبهه اسلامي كه فكر كنم بر اثر اين انفجار 11 تن از افراد ارتش سوريه كشته شدند

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیخوام اسپم بدم اما مشخصه این سری هم مثل شیمیایی بازی که باعث خلع سلاح شیمیایی سوریه شد به گمانم یک شلیک و اصابت به هواپیماهای آمریکایی یا متحدین باعث سرکوب دفاع هوایی سوریه بشه. به خصوص که گفته شده بود شاهزاده سعودی 200 چوب خرج پدافند هوایی داعش کرده. نظر دوستان چیه؟ اگه آمریکا واقعا قصد سرکوب دفاع هوایی سوریه را داشته باشه کلا ما و به ظاهر متحدینمون چیکار میتونیم بکنیم؟ از دوستان خواهش میکنم راجع به این موضوع بحث کنند.

رهبری در صحبت‌هاشون هنگام خروج از بیمارستان گفتند که اگر آمریکایی‌ها چنین کاری بکنند با مشکلات ۱۰ سال گذشته مواجه میشوند،اشارشون به صورت ضمنی‌ میتونه به حملات نیروهای مقاومت ضدّ نیروهای آمریکا در عراق باشه که در سالهای قبل شاهد آن بودیم و اینبار نیز میتونه اتفاق بیفته از آنجا که آمریکا تعدادی نیرو زمینی‌ وارد عراق کرده

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حمله آمریکا تنها کاری که میکنه اینه که باعث مشروعیت بخشی به تروریست ها میشه و اونها رو نهضت آزادیبخش معرفی میکنه . بخاطر وحشیگری تروریست ها مشروعیتشون زیر سئوال رفته و الان آمریکا نیاز داره به این تروریست ها مشروعیت مردمی هم ببخشه و گرنه همه میدونن آمریکا بدنبال از بین بردن داعش نیست و هرگز اینکار رو نخواهد کرد .

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخوی ظاهرا نتونستم منظورم را کامل بیان کنم. اگه آمریکاییا به بهونه هرچیزی اومدن و بدون اینکه سرباز پیاده کنند مشغول سرکوب دفاع هوایی سوریه شدن اونوقت چه اقدام عملی میتونیم بکنیم؟ به شدت محکوم میکنیم و مشغول تماشای سرکوب پدافند سوریها میشیم و این یکی رو هم به عنوان درس جدید فرامیگیریم و پس از بررسی کامل متوجه تاکتیکها و تکنیکها و تجهیزات جدید میشویم و سعی میکنیم خودمون را تطبیق بدیم یا پس از برسی همه تقصیرات رو میندازیم گردن سوریها و سیستم فرماندهی مزخرفشون و پرونده دفاع هوایی سوریه را برای همیشه میبندیم؟ کدامیکی؟ 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سوال مهم: دوربردترین توپخانه داعش در حال حاضر به چند کیلومتر میرسه؟ و تا به امروز در عراق و سوریه چه نوع توپ هایی رو به غنیمت گرفته؟ و برد توپهای به غنیمت گرفته شده چقدر بوده؟ و اینکه آیا درسته که توپها (لوله هاشون) دارای یک عمر عملیاتی مشخص هستند و بعد از گذشت یک مدت مشخص دیگر کارایی ندارد؟ آیا این عمر عملیاتی برای توپخانه های موشکی همانند کاتیوشاها هم صدق میکنه؟

آیا میشه امیدوار بود که واحدهای توپخانه ای داعش بعد از گذشت یک مدت مشخص از کار بی افتند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من از شنیدن خبر  قصد حمله آمریکا به داعش در سوریه ، احساس خوبی ندارم . به نظر من این ممکنه در نهایت بهانه تراشی برای حمله به دولت  سوریه باشه. حالا سوال من اینه که اگر آمریکا مستفیما در جنگ سوریه بر ضد بشار اسد شرکت کنه ، موضع ایران و روسیه چه خواهد بود ؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من از شنیدن خبر  قصد حمله آمریکا به داعش در سوریه ، احساس خوبی ندارم . به نظر من این ممکنه در نهایت بهانه تراشی برای حمله به دولت  سوریه باشه. حالا سوال من اینه که اگر آمریکا مستفیما در جنگ سوریه بر ضد بشار اسد شرکت کنه ، موضع ایران و روسیه چه خواهد بود ؟

روسیه که طبق معمول یه امتیازی میگیره وخیانت میکنه....

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.