death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

جناب میثم

فرمایش جنابعالی کاملا صحیح است

اما یک نکته وجود دارد

در شرایط فعلی زمان کافی برای کادرسازی وجود ندارد و این کمی کار را مشکل میکند

برادر عزیز و بزرگوارم

شاید بنده نتونستم منظورم رو درست بیان کنم

منظور بنده ، زیر ساخت قدرتمندی بود که می تونه کارگر ساختمانی رو به فرمانده لشکر تبدیل کنه

منظور بنده این بود که اگه یه مجموعه نتونه مهره هاش رو جایگزین کنه ، قطعأ نابود خواهد شد

پس اگه ما ارتش سوریه رو فقط فرماندهانی مثل سهیل حسن و عصام زهرین می دونیم ( خدا این دو عزیز رو در پناه خودش حفظ کنه ) باید نگران روزی باشیم که این دو عزیز دیگه نتونن فرماندهی کنن حالا یا به دلیل شهادت یا به دلیل جانبازی

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست برسونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز ای کاش خط آخر "برخی کامنت های ملت" رو حذف کنید

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز ای کاش خط آخر "برخی کامنت های ملت" رو حذف کنید

حرفش بده مگه!!؟ ...یک سنی داریم آدم حسابی که من تا حالا زیاد ندیدم!

یک سنی داریم سگ!!...میشه سگ سنی! مثل همین مفتی دیوث که دستش با داعش تو یک کاسه هست!

• Upvote 4
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

«علی کریم الحسناوی» فرمانده یگان مالک اشتر عراق از کشف اسناد حمایت برخی از کشورهای عربی همسایه این کشور از گروه تروریستی داعش در جنوب تکریت خبر داد.

وی اعلام کرد: خودروهای به غنیمت گرفته شده از تروریست‌های داعش در اطراف تکریت توسط ارتش عراق که دارای پلاک کشورهای عربی است و روی شماری از آن‌ها عبارت (برای صادرات) وجود ندارد که نشان می‌دهد خودروهای مزبور فقط حق تردد در‌‌ همان کشور را داشته و خروج آن‌ها از مرز ممنوع بوده است.

پایگاه اینترنتی السومریه نیوز به نقل از الخسناوی نوشت: پلاک‌های مزبور متعلق به عربستان، اردن و سوریه (تروریست‌های سوریه) بود که مجهز به سلاح و نیرو برای کمک به تروریست‌های داعش اعزام شده‌اند و برخی دیگر نیز دارای پلاک قرمز هستند که بررسی‌ها نشان می‌دهد از سوی عربستان به عناصر داعش اهدا شده است.

به گفته برخی ناظران بحران عراق و سوریه یک جنگ اطلاعاتی است که سرویس‌های اطلاعاتی عربستان، اردن، ترکیه و در رأس آن‌ها سرویس اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا در این کشورها استارت زدند که زاییده آن داعش بود.

resized_842418_317.jpgresized_842419_384.jpgresized_842420_749.jpgresized_842421_266.jpg

اینا دیگه چه حیونایی هستند

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سنی داریم سگ!!...میشه سگ سنی! مثل همین مفتی دیوث که دستش با داعش تو یک کاسه هست!

خیر

چیزی که شما می فرمایید از نظر من درست نیست

کلا انسان ها رو به اسم اعتقاد صدا کردن درست نیست

با این اوصاف الآن اگه یکی از ما شیعیان کار نادرستی انجام بده میشه بهش گفت . . . . . . . . لااله الاالله

من مخالف روشنگری نیستم

خیلی هم از شما ممنونم که بی ادعا دارید زحمت می کشید

ما مدیون شما هستیم داریم هر روز از ثمره زحمت شما استفاده می کنیم

ولی بهتره حواسمون به خط قرمز ها هم باشه

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم اله الرحمن الرحیم

شهید محمد حسین حسینی

باید دید چه کسانی با چه توانی از عزیزترین عزیزانشون گذشتند

http://8pic.ir/images/07wo22ph6do3tty29ozr.jpg

http://8pic.ir/images/6rz1ihee2pd09slbu6na.jpg

http://8pic.ir/images/l1d546mnsunka8ennx1x.jpg

http://8pic.ir/images/oq9b82g645b7vx89j5fp.jpg

شخصا شرمنده پدرو مادر ایشونم با این وضعیتی که دارند

----------------------------------------------

روش گرفتن اسلحه آشنا نیست ؟

برادر عزیز و بزرگوارم

شاید بنده نتونستم منظورم رو درست بیان کنم

منظور بنده ، زیر ساخت قدرتمندی بود که می تونه کارگر ساختمانی رو به فرمانده لشکر تبدیل کنه

منظور بنده این بود که اگه یه مجموعه نتونه مهره هاش رو جایگزین کنه ، قطعأ نابود خواهد شد

پس اگه ما ارتش سوریه رو فقط فرماندهانی مثل سهیل حسن و عصام زهرین می دونیم ( خدا این دو عزیز رو در پناه خودش حفظ کنه ) باید نگران روزی باشیم که این دو عزیز دیگه نتونن فرماندهی کنن حالا یا به دلیل شهادت یا به دلیل جانبازی

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست برسونم

جناب میثم

متوجه فرمایش جنابعالی شدم

فقط عرضم این بود در این زمان فعلی بعلت کمبود وقت و تعدد جبهه ها با حذف هریک ازاین عزیزان با کمبود شدید مواجه میشم

ولی کاملا با فرمایش جنابعالی موافقم که فرمودید سیستم باید بارده باشد و محصولاتش از نوع عالی

ولی این درخت سالها یک سمت و سوی دیگری داشته یک چند وقتی هستش سمت و سوش عوض شده و امیدوارم هر چه سریعتر همانی شود که شما میفرمایید

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

iMosi عزیز شاید شما به قول خودتون سنی حسابی ندیده باشید،اما من خودم بهترین رفیق زندگیم اهل تسنن،به خدا اگر باهاش آشنا بشی مطئنم سریع باهاش رفیق میشی اینقدر بچه خوب و آقایی هست،شاید فکر کنید دارم الکی میگم ولی خودتون باید ببینیدش تا حرف هام برای شما ثابت بشه

تو همین سایت هم برادر عزیز ما جناب adelkhoje اهل تسنن،از بچه های سایت سوال کنید ببینید کی از ایشون بد میگه،بچه بسیار عاقل،فهمیده و باشعوری به خدا،ندیدم کسی از بچه ها ازش حتی ناراحتی کوچکی داشته باشه

من از شما به عنوان یک برادر کوچک خواهش میکنم این حرف ها را دیگه نزنید :rose:  :rose: :rose:  :rose:  :rose:  

ویرایش شده در توسط projectile
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیزم شما خودتان در خبری که قرار دادید به پتانسیل برخی از اهل تسنن به جذب داعش اشاره کردید، توهین به اهل سنت یا بیان نظراتی که در نهایت موجب شکاف بین ما و ایشان می شود این پتانسیل را افزایش خواهد داد و به تقویت جبهه داعش منجر خواهد شد. کمی مراقب باشیم. با تشکر از زحمات فراوان شما در این تاپیک.

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

iMosi عزیز شاید شما به قول خودتون سنی حسابی ندیده باشید،اما من خودم بهترین رفیق زندگیم اهل تسنن،به خدا اگر باهاش آشنا بشی مطئنم سریع باهاش رفیق میشی اینقدر بچه خوب و آقایی هست،شاید فکر کنید دارم الکی میگم ولی خودتون باید ببینیدش تا حرف هام برای شما ثابت بشه

تو همین سایت هم برادر عزیز ما جناب adelkhoje اهل تسنن،از بچه های سایت سوال کنید ببینید کی از ایشون بد میگه،بچه بسیار عاقل،فهمیده و باشعوری به خدا،ندیدم کسی از بچه ها ازش حتی ناراحتی کوچکی داشته باشه

من از شما به عنوان یک برادر کوچک خواهش میکنم این حرف ها را دیگه نزنید :rose:  :rose: :rose:  :rose:  :rose:  

با دیدن رفتارها و اعمال تروریستی اهل سنت در تمام دنیا چرا از خودشون نمی پرسن کجای کار می لنگه؟

چرا هر جا اهل سنت هستند یا سر بریده میشه یا اعمال انتحاری انجام میشه؟ چرا مذاهب و ادیان دیگه از دست اینها امان ندارن؟؟؟ نیجریه رو ببینید! مسیحی ها رو دارن قتل عام می کنن.

تا کی میخوایم بهشون دروغ بگیم !!...مشکل از خودش مذهب اهل تسنن هست!.  اسلامی که از عمر و ابوبکر گرفته میشه تهش میشه همین. حالا ما هی بیایم بگیم وهابی با سنی فرق داره.

چه فرقی داره؟ من دارم می بینم چجوری اهل تسنن در اکثر کشورها  ، وقتی داعش انتحاری می زنه بین شیعیان یا علویان هلهله می کنن. در صورتی که داعش برادر و عموی طرف رو سر بریده!!

مطئنی رفیقت اهل سنته؟  شیعه هست.صداشو درنمیاره. 

خانه از پایبست ویران است.....بهشون نگیم نگیم کله مون رو مثل کبک بکنیم زیر برف...

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
خواهشن اين بحث شيعه سني آدامه ندين
به خدا اصلن جالب نيست
من خودم كرد شيعم ولي سه تا از داييام كه سني بودن تو جنگ شهيد شدن
درست نيست گروه بزرگي به خاطر اقليت كوچيكي مورد توهين قرار بگيرن
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با دیدن رفتارها و اعمال تروریستی اهل سنت در تمام دنیا چرا از خودشون نمی پرسن کجای کار می لنگه؟

چرا هر جا اهل سنت هستند یا سر بریده میشه یا اعمال انتحاری انجام میشه؟ چرا مذاهب و ادیان دیگه از دست اینها امان ندارن؟؟؟ نیجریه رو ببینید! مسیحی ها رو دارن قتل عام می کنن.

تا کی میخوایم بهشون دروغ بگیم !!...مشکل از خودش مذهب اهل تسنن هست!.  اسلامی که از عمر و ابوبکر گرفته میشه تهش میشه همین. حالا ما هی بیایم بگیم وهابی با سنی فرق داره.

چه فرقی داره؟ من دارم می بینم چجوری اهل تسنن در اکثر کشورها  ، وقتی داعش انتحاری می زنه بین شیعیان یا علویان هلهله می کنن. در صورتی که داعش برادر و عموی طرف رو سر بریده!!

مطئنی رفیقت اهل سنته؟  شیعه هست.صداشو درنمیاره. 

خانه از پایبست ویران است.....بهشون نگیم نگیم کله مون رو مثل کبک بکنیم زیر برف...

تند نرو استاد.....

هر چند جناب عالی در پیج فیس بوکتان هم ید طولایی در فحاشی به اهل سنت دارید و از همین جملات گهربارتان هم سطح سوادتان پیداست

کمی در مورد آنچه در حکومت حزب بعث سوریه در دهه های گذشته و دولت عراق در 13 سال گذشته تعمق بفرمایید دستتان می آید چرا امروز چنین وضعی حاصل شده...

بدعت عملیات انتحاری را چه کسی در میان مسلمین باز کرد؟...

ویرایش شده در توسط Moltke
  • Upvote 3
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب iMosi

لطفا تندروی نکنین........ اگه واقعا شیعه هستین باید از مقام معظم رهبری پیروی کنین..ببینین ایشون در مورد اهل تسنن چه میفرمایند

همین..

==============

تند نرو استاد.....

هر چند جناب عالی در پیج فیس بوکتان هم ید طولایی در فحاشی به اهل سنت دارید و از همین جملات گهربارتان هم سطح سوادتان پیداست

کمی در مورد آنچه در حکومت حزب بعث سوریه در دهه های گذشته و دولت عراق در 13 سال گذشته تعمق بفرمایید دستتان می آید چرا امروز چنین وضعی حاصل شده...

بدعت عملیات انتحاری را چه کسی در میان مسلمین باز کرد؟...

Moltke

یکی از دوستان ما اشتباهی در مورد اهل سنت مرتکب شده،.. که شدیدا کارش اشتباه است.

عملیات انتخاری،علیه دشمنان زمانی که چاره ای نباشه اجرا شدنش مشکلی نداره برادر...مثل کار شهید فهمیده و خیلی از شهدای

حزب الله که هدفشون آمریکایی ها وفرانسوی ها بوده.....نه اهل تسنن!!!!

شما ملاحضه بفرمایین که چقدر در پاکستان و عراق و سوریه، در میان علویان انتحاری میشه؟ به نظر شما کار کی میتونه باشه؟ خود شیعیان؟!

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.