death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]آمار معتبر به این ترتیب تقدیم می‌گردد:[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]79999 مردم غیرنظامی و بشاردوست سوریه که توسط تروریست‌های خون آشام به شهادت رسیدند.[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]80000 تروریست خون‌آشام که به دست ارتش توانمند سوریه به هلاکت رسیدند. (تروریست‌ها از زمین سبز می‌شوند)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]2 هزار نیروهای جان برکف و سخت‌جان ارتش ظفرمند بشار اسد و حامیانش که در مبارزه با تروریست‌ها به شهادت رسیدند (لازم به ذکر است علت عدم حمله آمریکا ترس از همین ارتش قدرتمند و حامیانش بود. شما دیگه ببین این تروریست‌ها چه اعجوبه‌هایی هستن! )[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]1 نفر غیر نظامی سوری که در حملات ارتش سوریه کشته شد. (*)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جمع: 162 هزار نفر.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]*_ لازم به ذکر است که در مورد آن یک نفر، ابتدا تصور می‌شد به علت صدای مهیب ناشی از انفجار بمب بشکه‌ای کشته شده که بعدا تحقیقات کمیته حقیقت‌یاب به رهبری شخص بشار اسد نشان داد که بنده‌خدا قرصاشو یادش رفته بود بخوره...[/font][/size]
  • Upvote 4
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]79999 مردم غیرنظامی و بشاردوست سوریه [/font][/size][/quote]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]حالا چرا 79999 نفر مهدوی جان؟ در این چهار تا 9 پشت سر هم حکمتی هست؟[/font][/size] دقت یا ..........؟

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اگر نیست بنده هم همینجا با بشار جان (کسی که دنیا را تغییر خواهد داد) اعلام بیعت میکنم (با شعار لبیک یا بشار) و به شمار کشتگان راه بشار میپیوندم تا رند بشه 80000![/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]--------------[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]الان دقت کردم دیدم با پست بنده تعداد ارسال های تاپیک به 6999 رسید پس قطعا حکمتی هست در این 9 های پی در پی! ! ! ![/font][/size] :mrgreen:
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]حکمته اون 9 ها دقت بالای آمار هستش. 80 تا تروریست، به همون تعداد هم غیرنظامی (1 + 79999) ... [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته بشار جان اگر عوامل استکبار براش مزاحمت ایجاد نکن، فک کنم بتونه آمار رو روی 199999 فیکس کنه... [/font][/size]
  • Upvote 3
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]آمار معتبر به این ترتیب تقدیم می‌گردد:[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]79999 مردم غیرنظامی و بشاردوست سوریه که توسط تروریست‌های خون آشام به شهادت رسیدند.[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]80000 تروریست خون‌آشام که به دست ارتش توانمند سوریه به هلاکت رسیدند. (تروریست‌ها از زمین سبز می‌شوند)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]2 هزار نیروهای جان برکف و سخت‌جان ارتش ظفرمند بشار اسد و حامیانش که در مبارزه با تروریست‌ها به شهادت رسیدند (لازم به ذکر است علت عدم حمله آمریکا ترس از همین ارتش قدرتمند و حامیانش بود. شما دیگه ببین این تروریست‌ها چه اعجوبه‌هایی هستن! )[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]1 نفر غیر نظامی سوری که در حملات ارتش سوریه کشته شد. (*)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]جمع: 162 هزار نفر.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]*_ لازم به ذکر است که در مورد آن یک نفر، ابتدا تصور می‌شد به علت صدای مهیب ناشی از انفجار بمب بشکه‌ای کشته شده که بعدا تحقیقات کمیته حقیقت‌یاب به رهبری شخص بشار اسد نشان داد که بنده‌خدا قرصاشو یادش رفته بود بخوره...[/font][/size] [/quote]

[quote]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]حالا چرا 79999 نفر مهدوی جان؟ در این چهار تا 9 پشت سر هم حکمتی هست؟[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اگر نیست بنده هم همینجا با بشار جان (کسی که دنیا را تغییر خواهد داد) اعلام بیعت میکنم (با شعار لبیک یا بشار) و به شمار کشتگان راه بشار میپیوندم تا رند بشه 80000![/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]--------------[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]الان دقت کردم دیدم با پست بنده تعداد ارسال های تاپیک به 6999 رسید پس قطعا حکمتی هست در این 9 های پی در پی! ! ! ![/font][/size]
[/quote]

[quote][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]حکمته اون 9 ها دقت بالای آمار هستش. 80 تا تروریست، به همون تعداد هم غیرنظامی (1 + 79999) ... [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته بشار جان اگر عوامل استکبار براش مزاحمت ایجاد نکن، فک کنم بتونه آمار رو روی 199999 فیکس کنه... [/font][/size] [/quote]

خوشمزه گی هایتان را برای استاتوس نگه دارید ... ویرایش شده در توسط Royal_falcon
  • Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوشمزه گی هایتان را برای استاتوس نگه دارید ...[/quote]

صد البته ربطی به شما هم پیدا نمیکند!

اینجا برخی حدشون رو فراموش کردن ، تصور کردن که آقا بالا سر تشریف دارن و همه باید گوش به فرمان باشن ، امر و نهی میکنند! ! !

خیر از این حرف ها نداریم اینجا ، هر کسی میتونه در چهارچوب قوانین حرفش رو بزنه
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]Royal_falcon جان. دعوا نداریم که. شما هم آمار بده ما استفاده کنیم.[/font][/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]صد البته ربطی به شما هم پیدا نمیکند!

اینجا برخی حدشون رو فراموش کردن ، تصور کردن که آقا بالا سر تشریف دارن و همه باید گوش به فرمان باشن

خیر از این حرف ها نداریم اینجا ، هر کسی میتونه در چهارچوب قوانین حرفش رو بزنه [/quote]

[quote]Royal_falcon جان. دعوا نداریم که. شما هم آمار بده ما استفده کنیم.[/quote]

صد البته لودگی ها و اسپم پراکنی های نشات گرفته از حب و بغض به من ربطی نداره و جلوگیری ازش کار مدیرانه . منتها به عنوان یه کاربر وظیفه خودم میدونم تا از لوث شدن یه تاپیک مهم و تبدیلش به استاتوسی دیگر جلوگیری کنم. خوشمزگی هاتونو ببرید تو همون استاتوس ، کلی به به و چه چه هم میشنوید. اما اینجا جای این کارها نیست.
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منتها به عنوان یه کاربر وظیفه خودم میدونم تا از لوث شدن یه تاپیک مهم و تبدیلش به استاتوسی دیگر جلوگیری کنم. خوشمزگی هاتونو ببرید تو همون استاتوس ، کلی به به و چه چه هم میشنوید. اما اینجا جای این کارها نیست.[/quote]

همینه دیگه!

نشناختن حد ، حد کاربری این نیست که به دیگران امر کند و گنده تر از دهانش سخن بگوید و به دیگر کاربران بدون اینکه حتی مورد خطاب قرار گرفته باشد ، بتازد!

همه ما باید حد خودمان رو بشناسیم و آقا بالا سر پنداری نکنیم. هر کسی اینجا انتقادی داره خوب بیان کنه مشکلی نیست منتهی در حد و حدود خودش
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]یعنی اگر آمار را غیر معتبر بدانیم به این تاپیک مربوط می‌شویم و اگر آمار جایگزین از دوستان طلب کنیم (حالا با لحنی تلنگر آمیز) نشان از لودگی و حب و بغض (البته این چیز خوبیه که آدم نسبت به کشتار غیرنظامیان بغض داشته باشه) تلقی شده و به این تاپیک مربوط نمی‌شویم؟ :thinking: [/font][/size]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همینه دیگه!

نشناختن حد ، حد کاربری این نیست که به دیگران امر و نهی کند و گنده تر از دهانش سخن بگوید

همه ما باید حد خودمان رو بشناسیم و آقا بالا سر پنداری نکنیم. [/quote]

قسمت اول مهمتر بود که حذف کردی! دوباره میارم بهتر بخونیش:

[quote][b]صد البته لودگی ها و اسپم پراکنی های نشات گرفته از حب و بغض به من ربطی نداره و جلوگیری ازش کار مدیرانه[/b] . منتها به عنوان یه کاربر وظیفه خودم میدونم تا از لوث شدن یه تاپیک مهم و تبدیلش به استاتوسی دیگر جلوگیری کنم. خوشمزگی هاتونو ببرید تو همون استاتوس ، کلی به به و چه چه هم میشنوید. اما اینجا جای این کارها نیست.[/quote]
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]صد البته لودگی ها و اسپم پراکنی های نشات گرفته از حب و بغض به من ربطی نداره و جلوگیری ازش کار مدیرانه[/b][/quote]

و صد البته اگر شما رو تشویق میکردم صحبت های بنده رو جور دیگری تعبیر میکردید ولی بنده رو با برخی (لبیک گویان خودتان) اشتباه گرفتید

من اینجا نیامدم که یک عده رو تشویق و تمجید کنم و برای یک عده دست بزنم و طوطی وار تایید کنم. حرفم اگر مخالف هم باشه مطرحش میکنم (حالا به روش خودم که قطعا برای برخی از زهر هم تلخ تر خواهد بود)

اگر هم تصور میکنید با این برخورد ها بنده کنار میرم باید بگم زهی خیال باطل!

این بحث رو همینجا تمام میکنم چون دیگه مصداق انحراف است.[b] [/b]اگر کسی خواست حدش رو بشناسه و در شراط برابر (نه خود بزرگ بینی و گنده بازی) با بنده صحبت کنه در خدمتش هستم و حرفش رو میپذیرم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمار تلفات به نقل از سايت [font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2]Syrian Observatory for Human Rights[/size][/font]

[left][size=4]Civilians: 80,836 civilians including 8,607 children and 5,586 women[/size][/left]
[left][size=4]Rebel and islamic fighters: 26,858[/size][/left]
[left][size=4]Defected soldiers and officers: 2,314[/size][/left]
[left][size=4]Arab, European, Asian, American and Australian fighters from the ISIS, al-Nusra front, Junoud al-Sham battalion, Jund al-Aqsa battalion, Jund al-Sham movement and al-Khadra’ battalion: 13,529[/size][/left]
[left][size=4]Regular soldiers and officers: 37,685[/size][/left]

[left][size=4]Combatants from popular defence committees, national defence forces, shabiha, pro-regime informers and the “Syrian resistance to liberate the Sanjak of Alexandretta”: 23,485[/size][/left]

[left][size=4]Arab and Asian pro-regime militants: 1224[/size][/left]

[left][size=4]Fighters from Hezbollah : 438[/size][/left]

[left][size=4]Unidentified casualties (documented by pictures and footages): 2,891[/size][/left]

[left][size=4]It is worth noting that the numbers do not include more than 18,000 detainees in regime prisons and thousands of those who disappeared during regime raids and massacres. It also doesn’t include more than 8,000 regular soldiers and pro-regime militants and hundreds of “regime supporters” captured by the ISIS, islam fighters, al-Nusra front and rebel fighters and hundreds of those kidnapped by pro-regime militants.[/size][/left]

[left][size=4]The numbers also do not include more than 1500 fighters from the YPG, ISIS, al-Nusra front, islamic battalions and rebel battalions who were kidnapped during clashes between the mentioned sides.[/size][/left]

[left][size=4]We in the Syrian Observatory for Human Rights estimate the real number of non-Syrian casualties from the ISIS, al-Nusra front, islamic factions, Jund al-Aqsa battalion, Junoud al-Sham, al-Katiba al-Khadra’, Jund al-Sham, rebel battalions, regular forces and pro-regime militants to be [color=#a52a2a]approximately 70,000 more than the documented number[/color] due to the extreme discretion by all sides on the human losses caused by the conflict and due to the difficulty of communication in Syria[/size][/left]

[url="http://syriahr.com/en/index.php?option=com_news&nid=2275&Itemid=2&task=displaynews#.U3sYU6IQ-1s"]http://syriahr.com/e...ws#.U3sYU6IQ-1s[/url]

يك عده اي آرزو مي كردند موج تحولات منطقه به ايران برسه .
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام خدا
سلام برهمه ی دوستان
در نگاه قرآن کریم انسان ها در یک مورد بی تردید قدرت انتخاب دارند وآن انجام اعمالی است که می توانند انجام دهند با رعایت عدل وانصاف ویا ظلم وستم .
آنانکه عدل را رعایت می کنند سعادت در دنیا وآخرت نصیبشان می شود(خوشا به حالشان)
وآنانکه اعمال خود را به ظلم آلوده می کنند باید در انتظار انتقام الهی باشند
انتقام الهی در آخرت آتش جهنم است که هیچکس قادر به تصور شدت عذابش نیست ولی در دنیا هم خداوند متعال به مشیت خود از ظالمان انتقام میگیرد
یکی از روش های گوشمالی ظالمان از بین بردن وعذاب آنها به وسیله ی انسان های دیگری است که حتی ممکن است انسان های خیلی عادلی هم نباشند
[color=#000000][font=Traditional Arabic][size=6][font=times new roman][color=red]ۗ[/color][/font] وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَفَسَدَتِ الْأَرْضُ وَلَٰكِنَّ اللَّهَ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْعَالَمِينَ[/size][/font][/color] [color=#185701][font=Traditional Arabic', 'Times New Roman][size=5]﴿٢٥١﴾[/size][/font][/color]
و اگر خدا [تجاوز و ستم] برخى از مردم را به وسيله برخى ديگر دفع نمى‏كرد ، قطعاً زمين را فساد فرا مى‏گرفت ؛ ولى خدا نسبت به جهانيان داراى فضل و احسان است .[color=#185701][font=tahoma][size=3]«251-سوره بقره-قرآن کریم[/size][/font][/color]
[color=#185701][font=tahoma][size=3]در مسئله ی سوریه هر انسان آزاد اندیشی می داند با رها کردن وحوش تکفیری قطعا زمین را فساد فرا میگیرد[/size][/font][/color] ویرایش شده در توسط RAHRO313
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ریف حلب منطقه ترکمان بارح :دهها کشته و زخمی در اثر انفجاری که دولت اسلامی عراق و شام در یک حاجز وابسته به جبهه الاسلامیه انجام داده و تلفات بسیاری به اونها وارد کرده
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.