senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اینطوری نمیشه .مثل اینکه باید یه 500 تا 700 جمع کنم برم گمرک ببینم چه خبره

راستی.این پینت بال ها چقدره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دستکش تاکتیکال !!!!! 

arash_2.PNG

اینطوری نمیشه .مثل اینکه باید یه 500 تا 700 جمع کنم برم گمرک ببینم چه خبره

راستی.این پینت بال ها چقدره ؟

جواد برو شهر های مرزی بخر هم ارزون تر هست ، هم تنوعش بیشتر هست و هم جدید تر هست

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جواد برو شهر های مرزی بخر هم ارزون تر هست ، هم تنوعش بیشتر هست و هم جدید تر هست

واسه یه سری تجهیزات ساده که آدم نمیتونه بره اون شهر ها

برای من دوره.و کلی هزینه بر.

من از اینجا یه بیلط  می گیرم میرم تهران .فوقش یکی دو روز هستم خونه آشنایان.خرید می کنم برمیگردم

icon_cheesygrin

دوستان کسی پینت بال داره؟

کیا باشگاه رفتن؟ یکم تعریف کنید ببنیم خوش میگذره بنظر میرسه کلی حال میده

و یه چیز دیگه.امشب کاملا مصمم شدم حداقل یه اسپری یا شوکر بگیرم

و شاید چاقو

داشتم میومدم خونه که  شنیدم توی کوچه فرعی ( داشتم بهش نزدیک میشدم) کسی میدوه .رسیدم و نگاه کردم دیدم یه بنده خدا به سرعت در حال فرار و دوتا موتور صورت بسته پشتش میومدن.پسره فورا اومد تو کوچه و 15 متر بالاتر که یه در باز بود زد تو خونه.از شانسش دور برخونه آدم بود و موتوری ها نگه نداشتن و فقط به یکدیگه نشون دادن کجا رفته.دیگه منم اومدم نفهمیدم چی شد.ولی فکر کنم تونست در بره.جالب اینه روبروی همون فرعی که اومد کلانتری بود.درش هم باز ولی نرفت داخلش.نمیدونم چرا.شاید نمیدونست.چون تابلو نداره(اجاره کردن)

خلاصه زمونه بدی شده.

ویرایش شده در توسط javad48

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واسه یه سری تجهیزات ساده که آدم نمیتونه بره اون شهر ها

برای من دوره.و کلی هزینه بر.

من از اینجا یه بیلط  می گیرم میرم تهران .فوقش یکی دو روز هستم خونه آشنایان.خرید می کنم برمیگردم

icon_cheesygrin

دوستان کسی پینت بال داره؟

کیا باشگاه رفتن؟ یکم تعریف کنید ببنیم خوش میگذره بنظر میرسه کلی حال میده

و یه چیز دیگه.امشب کاملا مصمم شدم حداقل یه اسپری یا شوکر بگیرم

و شاید چاقو

داشتم میومدم خونه که  شنیدم توی کوچه فرعی ( داشتم بهش نزدیک میشدم) کسی میدوه .رسیدم و نگاه کردم دیدم یه بنده خدا به سرعت در حال فرار و دوتا موتور صورت بسته پشتش میومدن.پسره فورا اومد تو کوچه و 15 متر بالاتر که یه در باز بود زد تو خونه.از شانسش دور برخونه آدم بود و موتوری ها نگه نداشتن و فقط به یکدیگه نشون دادن کجا رفته.دیگه منم اومدم نفهمیدم چی شد.ولی فکر کنم تونست در بره.جالب اینه روبروی همون فرعی که اومد کلانتری بود.درش هم باز ولی نرفت داخلش.نمیدونم چرا.شاید نمیدونست.چون تابلو نداره(اجاره کردن)

خلاصه زمونه بدی شده.

700 تومن تجهیزات ساده هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه تهران کاری نداری الکی نرو برو شهر های مرزی بخر الان هم که بازارشون خوبه جنگ هست و جنس از اون طرف میاد

ساکن کجا هستی ؟

اسپری و شوکر مجوز میخواد داداش 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

700 تومن تجهیزات ساده هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه تهران کاری نداری الکی نرو برو شهر های مرزی بخر الان هم که بازارشون خوبه جنگ هست و جنس از اون طرف میاد

ساکن کجا هستی ؟

اسپری و شوکر مجوز میخواد داداش 

ده قلم جنس بخری با این قیمت هایی که دادن میشه همینقدر.

گلستان

میدونم مجوز میخواد

ولی چیزی که فراوان ـه همین اسپری و شوکر هست.توی شهر ما که بصورت گسترده توسط ارازل اوباش استفاده میشه.سلاح سازمانی icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این گرم‌کن ها هست انگار چند لایه‌ان.... لایه‌ی بیرونش نایلون میزنه و لایه‌ی داخلش همون جنس تقریبا و یه لایه ی دیگه بینشون....

اینا جنسشون معمولا چیه؟؟؟

تو بازار با قیمت های خفن زیاد شدن لعنتی ها...

یا این گرم‌کن هایی که دقیقا همین شرایط رو دارن، ولی از زانو تا ساق پا یه لایه‌ی اضافه دارن که تهش هم گتر داره!!:) به قولی انگار دو تا گرمکنه....

من کفش گرتکس دارم، ولی به درد کوه‌نوردی نمی‌خوره لعنتی... :( بیشتر کفش شهریه! :) ولی برا برف زیاد...

اما دنبال شلوار و پیرهن پلار هستم!! به نظرت چند پیاده میکنن ادمو؟؟

درست لباس پوشیدن یعنی اینکه چند لایه لباس بپوشی!! اینجوری خیلی بهتره تا اینکه یه کاپشن خیلی گرون و سنگین بپوشی و هیچ کاری نکنه برات! :):)

http://parvazshop.ir/52-.html

این کفش، گرتکس و لایه‌ی رویی ضد اب، عالی هست برا کوه نوردی و این صحبت ها... تا جایی که یادم میاد، گرتکس کفش رو مناسب برا هر فصلی میکنه چون باعث میشه پا نفس بکشه و دمای داخل رو میده بیرون! ولی دمای بیرون رو بیرون نگه میداره....

بنابراین کفش عالیی هستش....( کاش دوستان مخصوصا یزدان اگر فرصت داشت، این کفشا رو از نزدیک یه دید بزنه ببینیم چطورین! :) )...

http://parvazshop.ir/55-.html

این کاپشن به نظرم تقلبی باشه!!! ترکیب پلار و گرتکس؟؟؟؟ راستش من نشنیدم!!‌فک کنم سو استفاده از این دو تکنولوژی باشه!! :))) با این حال، باید از نزدیک دیدش شاید برای کارهای عمومی ما، مثل کوه رفتن در زمستون خوب باشه!!( قطعا برای فتح اورست به درد نمی‌خوره اما! :) )...

http://parvazshop.ir/44-.html

پیرهن پلار، اگر واقعا پلار باشه باز عالیه!!‌زیر کت بپوشی در حد تیم ملی! :)))

ضمن اینکه کاش تصاویر بهتری ازش میذاشتن!! مثلا به این درد میخوره که به عنوان لباس روزانه بپوشیمش یا نه؟! :) (که فکر نمی‌کنم...)....

قیمت هاشون اما مناسب هستش...

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این گرم‌کن ها هست انگار چند لایه‌ان.... لایه‌ی بیرونش نایلون میزنه و لایه‌ی داخلش همون جنس تقریبا و یه لایه ی دیگه بینشون....

sghl .

نظرت راجع به این چیه ؟

http://parvazshop.ir/4-printers-scanners/64-.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نظرت راجع به این چیه ؟

خرج اضافه واسه شخصی!! مگر اینکه طرف ورزشکار حرفه‌ای باشه... :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یک لینکی میدم فکر کنم خیلی به کار بچه ها بیاد :

http://www.iran-airrifle.com/forum/showthread.php?tid=1966

من باهاش صحبت هم کردم قراره برخی وسایل رو بیاره ...! 

دیگه چیکار کنم واستون !  :rose:  hee_hee  fi_lone_ranger  :winking:

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تو بازار با قیمت های خفن زیاد شدن لعنتی ها...

یا این گرم‌کن هایی که دقیقا همین شرایط رو دارن، ولی از زانو تا ساق پا یه لایه‌ی اضافه دارن که تهش هم گتر داره!! :) به قولی انگار دو تا گرمکنه....

من کفش گرتکس دارم، ولی به درد کوه‌نوردی نمی‌خوره لعنتی... :( بیشتر کفش شهریه! :) ولی برا برف زیاد...

اما دنبال شلوار و پیرهن پلار هستم!! به نظرت چند پیاده میکنن ادمو؟؟

درست لباس پوشیدن یعنی اینکه چند لایه لباس بپوشی!! اینجوری خیلی بهتره تا اینکه یه کاپشن خیلی گرون و سنگین بپوشی و هیچ کاری نکنه برات! :):)

http://parvazshop.ir/52-.html

این کفش، گرتکس و لایه‌ی رویی ضد اب، عالی هست برا کوه نوردی و این صحبت ها... تا جایی که یادم میاد، گرتکس کفش رو مناسب برا هر فصلی میکنه چون باعث میشه پا نفس بکشه و دمای داخل رو میده بیرون! ولی دمای بیرون رو بیرون نگه میداره....

بنابراین کفش عالیی هستش....( کاش دوستان مخصوصا یزدان اگر فرصت داشت، این کفشا رو از نزدیک یه دید بزنه ببینیم چطورین! :) )...

http://parvazshop.ir/55-.html

این کاپشن به نظرم تقلبی باشه!!! ترکیب پلار و گرتکس؟؟؟؟ راستش من نشنیدم!!‌فک کنم سو استفاده از این دو تکنولوژی باشه!! :))) با این حال، باید از نزدیک دیدش شاید برای کارهای عمومی ما، مثل کوه رفتن در زمستون خوب باشه!!( قطعا برای فتح اورست به درد نمی‌خوره اما! :) )...

http://parvazshop.ir/44-.html

پیرهن پلار، اگر واقعا پلار باشه باز عالیه!!‌زیر کت بپوشی در حد تیم ملی! :)))

ضمن اینکه کاش تصاویر بهتری ازش میذاشتن!! مثلا به این درد میخوره که به عنوان لباس روزانه بپوشیمش یا نه؟! :) (که فکر نمی‌کنم...)....

قیمت هاشون اما مناسب هستش...

اولا درباره کفش تو مغازش بود 75 بود 90 بود 110 بود و 135

110و 135 گرتکس بود

کاپشن بزار برات بگم یک لایه زیریه که مثل سیوشرت هست که اون پلار هست ...و لایه رویی که خود

کاپشن هست و توش گرتکس بکار رفته ...در حقیقت دو هستن یکی گرتکس یکی پلار

خودشم تو توضیحاتش هست

دوپوش دارای لایه گورتکس و پلار

با قابلیت جدا سازی لایه دوم 

در سه رنگ مشکی .سبز .آبی

کاملا ضدآب

درسته برای بالای 5000 و اینا خوب نیست ....

سعی دارم بخرمش ...

اون رویه پلارش رو تو مغازه داشت ....قیمتش یادم نیست دقیقا اینو که گرتکسه  تو مغازه ندیدم ولی گفن دو سه هفته دیگه زمستونی میاریم ...

اینم لینکش ....ولی مغازه ارزونتر بود ...

http://parvazshop.ir/9-ipod-camera/56-.html

اینم توضیحاتش..

لایه ی محافظ در مقابل سرما 

در رنگ مشکی

S-M-L-XLدر سایز های

لباس مصرفی سرباز های آمریکایی

نایلون تقویت آرنج و ساعد

پلی استر پشم گوسفند وجانوران دیگر مصنوعی

طناب کشی محکم بستن کمر

جیب فشرده2سمت

و اطلاعات تکمیلی در سایت معرفی شده

جنش که خوب بود ...

=========================

پیرهن پلار هم همونیی که چند صفحه قبل من گذاشتم ...

نخر ...

جنسش عالیه ولی ...

چون فقط یه اندازه ازش هست که اونم بسیار کوجیکه به هیکلت نمی خوره ...

مدیوم هست و به نظرم کوچکتر حتی!

اما گرمه ...

===============

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیراهن پلار رو من تنم کردم ولی  خیلی کوچیک بود آستینش وسط آرنج من وایساد برای شما که حکم آستین کوتاه پیدا میکنه :)

کفش هارودقت نکردم

اون کاپشن رو من سال پیش خریدم  از لحاظ ضد آب بودن و باد گیری و پوشش سر وگردن  حرف نداره 

لایه گورتکس رو میتونین با یه زیپ از پلار زیرین جدا کنین  و هر کدوم رو جداگانه استفاده کنین

جیب های بسیار بزرگ و سراسری داره با زیپ های کاملا ضد آب

ولی برای  محافظت از سرما زیاد روش حساب نکنین بیشتر شبیه یه باد گیر گرم هست تا یه کاپشن گرم از این لحاظ من رو نا امید کرد  ولی من زیرش یه لباس نخی و یه ست گرم میپوشم  که گرم بشم ، بیشتر از خاصیت ضد آب و ضد باد بودنش استفاده میکنم

اگر کاپشن گرم میخواین یا یه کاپشن پر بگیرین که ارزون تر هست ولی هم حجیمه هم شنیدم اگر بشوریش زیاد جالب نمیشه  یا اینکه یه مبلغ تقریبا زیادی هزینه کنین یه کاپشن مخصوص کوهنوردی با مارک معتبر بخرین که حداقل دمای مورد استفاده براش درج شده باشه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یزدان جان این کاپشن رو از کجا خریدی از همین فروشگاه یا جای دیگه ؟

من قصد دارم بخرم ...

کلا یه کاپشن خوب تو این قد قواره ها می خوام

جدیدا شرکت نورث فیس کاپشن هاش روی ساعد دو تا جیب دارن که یکی توش یه دستمال برای تمیز کردن عینکی اسکی تعبیه شده عکسشو دیدیم می زارم

..

فیلمش رو ببینید...

http://www.thenorthface.com/catalog/sc-gear/mens-jackets-vests-3-in-1-jackets/men-8217-s-clooney-triclimate-0174-jacket.html?variationId=A7L&variationName=COSMIC%20BLUE

ویرایش شده در توسط kereshti

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

۱-۲ سال پیش خریدم از منیریه ،پرواز نداشت اون زمان

الان نمیدونم کاپشن هاش چجوریین ولی اگر کاپشن میخوای بگیری یا اول اول فصل تا جنس های جدید نیومده و جنس های پارسال رو نیاوردن بخر یا بزار آخر فصل که دیگه میخواستن جمع کنن و لباس تابستونی بچینن بخر که ارزون بتونی بخری ، اگر گل جنس بری تخفیف نمیدن هیچ بیشتر هم بهت میدن ولی آخر فصل که بری یهو میبینی نصف میتونی بخری 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10283/0000514_combat-shirt.jpg

این لباس بدون محافظ های آرنج به همراه شلوارش رو تو یه مسابقه از شبکه افق دیدم طرف ها پوشیدن عجب هیبتی داشت اسم مسابقه رو یادم نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

به دوستان شدیدا توصیه میکنم جزوه های بسیار گرانقدر فدراسیون کوهنوردی به خصوص در زمینه لباس و پوتین و کفش رو حتما مطالعه کنند ، نکات رو کاملا توضیح داده

مثلا میگم

کاپشن پر ... که معمولا از پر قو و ... درست میشه اصولا قرار هم نیست خیس بشه !

اصلا قانون نوشته شده کاپشن پر همین هست !

پر تا وقتیکه خیس نشده به درد میخوره و وقتی که خیس بشه تحت هر دلیلی هم کیفیت هم خاصیت ش کم میشه 

به هرحال حتما اگر میخواهید یک نظامی همه فن حریف بشید جزوات فدراسیون کوهنوردی که در سایت شون هم هست بخونید

ما تازه بعد قرن ها فهمیدیم کوهنوردی و کوهپیمایی و نظامی گری یعنی چی !

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.