SAEID

اطلاعیه مهم ، تغییر مدیریت کل سایت

Recommended Posts

مشکلاتی هست که تا برطرف نشه انگیزه برای فعالیت ایجاد نمی کنه..!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک میگم به آقا رضا و تشکر به خاطر زحمات آقا سعید.
اما من از آقا سعید خواهش می کنم این اتفاقات به این معنی نباشه ما ایشون رو نبینیم بلکه الان که بار مسئولیت و کارهای مدیریتی کمتر شده هم در شورای مدیران حضور داشته باشن و هم بیشتر به سایت سر بزنن و کمک حال همه باشن.

دوستان طوری حرف می زنن انگار آقا سعید رو می خوان از سایت بیرون بندازن.
ان شاء الله ایشون قویتر از قبل در خدمتشون باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم این تاهل چه بار سنگینیه که علی رو از ما گرفت و الان هم سعید رو. البته آقا سعید اگر اشتباه نکنم سالهاست که مزدوج شده اند.
سعید رو مثل برادر دوست داریم امیدوارم همراه علی تو سایت ببینیمشون
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hosm' timestamp='1373627090' post='321020']
نمیدونم این تاهل چه بار سنگینیه که علی رو از ما گرفت و الان هم سعید رو.[/quote]

حرف دل مارو زدی جناب هوسم. البته نمیدونم شما تا چه حدی از اطمینان میفرمایید که علی آقا به خاطر مساله ازدواج و تاهل دیگه به سایت نمیان ولی واقعا و از ته دل امیدوارم که اینطور باشه و دلیل دیگه ای نداشته باشه. بنده و بقیه کاربران مجرد هم که از پس فردای خودمون خبر نداریم. چه بسا ما هم اگر ازدواج کنیم اصلا فراموش کنیم که سایتی به اسم میلیتاری وجود داشته و ما بهش سر میزدیم.

به هر حال به آقا رضا تبریک میگم و امیدوارم با مدیریت این سایت دخل و خرج با هم بخونه و مشکلی پیش نیاد. یه چیزی هم فراموش نشه : اعتدال،اعتدال و باز هم اعتدال و میانه روی و دوری از چسبوندن انگ و برچسب مزدور بودن و هزار و یک اتهام و بهتان دیگه به همگی اعضای سایت با هر نظر و گرایشی.
موفق باشید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان گرامی لطفا شایعه سازی نکنید ، تاهل چیه ، من خودم مایل به ادامه کار نیستم و دلایل رو مایل نیستم عنوان کنم.

ان شاء الله با گذشت از سعید به یک نیو میلیتاری خواهیم رسید که این کار رو باید برادر رضا با کمک کاربران انجام بده.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه سعید جان بنا به دلایلی نیازی به ادامه ی فعالیت تو سایت نمی بینند..!
که خودشون هر وقت لازم دونستن توضیح خواهند داد...!
اما علی جان ول کن سایت نیست...! قبلا هم یه سالی سایت رو نیومد اما دوباره برگشت با دست پر...!
انشالله زندگیش که سر و سامون بگیره میاد...!

سعید جان همواره از تلاش های سخت و سنگینی که برای این سایت کشیدی تشکر میکنم...!
انشالله اجرش رو خواهی دید..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1373718581' post='321283']
ان شاء الله با گذشت از سعید به یک نیو میلیتاری خواهیم رسید که این کار رو باید برادر رضا با کمک کاربران انجام بده.
[/quote]

این برادران دسته گل مدیر ( بخونید این گروه خشن ! :mrgreen: ) همین الانم توی سایت هستند و از وجودشون مستفیض میشیم قرار نیست به این بهانه میلیتاریرو ترک کنید که !؟ :mrgreen:
شما اون موقع که مسئول سایت بودید جمال مبارک و نورانی آواتارتون رو مثل ستاره دنباله دار هالی مشاهده میکردیم !!! وای به زمانیکه مسئولیتهاتون رو هم انتقال بدید ...!!! داش سعید ما نئو میلیتاری نخوایم باید دم کیو ببینیم !؟؟ :mrgreen: هر وقت نئو نازی ... حزب نازی شد ! نئو میلیتاری هم میلیتاری آی آر داش سعید میشه :winking:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هیچ کس زحمات اقا سعید رو از یاد نمیبره.......

جا داره از جناب رضا هم بابت مدیریت بی تقصشون تشکر کنم ............

انشالله هر جا هستید صحیح و سالم باشید

......

سید :rose:

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.