Killuminati

◄◄◄ مستند حقیقت ظهور (Thэ Яeali✞y of ∀rrivΔl) + اسکرین شات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='kereshti' timestamp='1383939395' post='347450[color=#ff0000]'][/color]
بزارین شفاف سازی کنم برادر یا خواهر عزیز
mohaba
[color=#ff0000]من نه در مقامی هستم که ایشون رو تکفیر کنم نهتصدیق این با خداست[/color]
مشکل اینجانب اینه که ایشون و طرفداراشون با خوندن چند کتاب و سخنرانی با اونها در هم جا[color=#b22222] بدون توجه به ادم مقابلشون و اینکه چقدر ظرفیت داره[/color] امثالات جریان هایی مثل فراماسونری رو ترویج بدن[color=#ff0000] چون ذهن خیلی از جوانان با اشنایی فراماسونری و شیطان پرستی کلا اب رو غن قاطی می کنه[/color] نمونش دو مورد که اگر خواستید اشاره بکنم که [color=#ff0000]دو نفر را شناختم[/color] که علاقمند به عضویت در فراماسونری شده بودن
یکی دیگه از موارد اطلاعات بعضا اشتباه هست که ما میزاریم به حساب نادانی نه از روی غرض مثل همین قصه عجیب غریب
[color=#ff0000]فراماسونری دجال اخر الزمان [/color]من [color=#ff0000]منکر نکات خوب سخنرانی هاشون نیستم[/color] در بعضی موضوعات سخنرانی هاشون بسیار خوب صحبت کردن
اما باید [color=#ff0000]نگاه جامع[/color] داشت من خودم بیش از چند گیگا بایت سخنرانی هاشون رو دارم بیشتر صوتی و مثلا یه دو تا سخنرانی گوش نکردیم که بعد نظربدیم
مشکل اینه که مثل همون مورد دجال اخر الزمان و [color=#ff0000]نداشتن اطلاعات کافی این دوستان جوانان اطلاعات ناصحیح دریافت می کنن [/color]و بعدا بعد از فهمیدن اصل قصه نسبت به مواردی دلسرد می شن
یاعلی
[/quote]
نه حالا خواهش می کنم یک اظهار نظر بفرمایید
خواهش میکنم در راستای تشکیل ستادی جهت برچسب زدن ظرفیتی هر نفر اقدامات لازم را مبذول فرمایید
لطفا جمع نبندید
اتفاقا منم دو نفرو می شناختم چه جالب فکر کنم همون دو نقرند که شما می شناختید
"فراماسونری دجال اخر الزمان " اینم یکی از احتمالاتی بود که مطرح کردند به اضافه ی احتمالات دیگه
نه خواهش میکنم منکر بشید
دیگه این بحث " نگاه جامع" منو به انهدام کشوند
برچسب واسه سطح اطلاعات جوانان رو هم خواهشا پیگیری کنید
پسرم قصد جسارت نداشتم فقط می خواستم بگم راحت ترین کار اینه که هر صحبتی رو شروع به نقادی کنی اما باید به این هم فکر کنی که "گر تو بهتر می زنی بستان بزن"
آیا شما لزوم پرداختن به مباحث مطرحه توسط این شخص رو احساس نمی کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kereshti' timestamp='1383939395' post='347450']
بزارین شفاف سازی کنم برادر یا خواهر عزیز
mohaba
من نه در مقامی هستم که ایشون رو تکفیر کنم نهتصدیق این با خداست
مشکل اینجانب اینه که ایشون و طرفداراشون با خوندن چند کتاب و سخنرانی با اونها در هم جا بدون توجه به ادم مقابلشون و اینکه چقدر ظرفیت داره امثالات جریان هایی مثل فراماسونری رو ترویج بدن چون ذهن خیلی
از جوانان با اشنایی فراماسونری و شیطان پرستی کلا اب رو غن قاطی می کنه نمونش دو مورد که اگر خواستید اشاره بکنم که دو نفر را شناختم که علاقمند به عضویت در فراماسونری شده بودن
یکی دیگه از موارد اطلاعات بعضا اشتباه هست که ما میزاریم به حساب نادانی نه از روی غرض مثل همین قصه عجیب غریب
فراماسونری دجال اخر الزمان
من منکر نکات خوب سخنرانی هاشون نیستم در بعضی موضوعات سخنرانی هاشون بسیار خوب صحبت کردن
اما باید نگاه جامع داشت من خودم بیش از چند گیگا بایت سخنرانی هاشون رو دارم بیشتر صوتی و مثلا یه دو تا سخنرانی گوش نکردیم که بعد نظربدیم
مشکل اینه که مثل همون مورد دجال اخر الزمان و نداشتن اطلاعات کافی این دوستان جوانان اطلاعات ناصحیح دریافت می کنن و بعدا بعد از فهمیدن اصل قصه نسبت به مواردی دلسرد می شن
یاعلی
[/quote]

اگه مشکل شما این قسمت از سخنرانی هاست که باید عرض کنم ایشون 3 ساله که دیگه درباره فراماسونری و دجال و علائم و ... در هیچ جایی سخنرانی نکرده!
دوستانی که محبت می کنند و ایشون رو نقد می کنند بیان بگن تا حالا چند تا از سخنرانی های این اقا رو گوش کردن. این که شما رفتی 2 تا سخنرانی فراماسونری مال 5 سال پیش از ایشون دیدی بعد میای اینطور جبهه می گیری لطفآ برو سلسله سخنرانی های ارض موعود رو بگیر گوش کن بعد راست و حسینی بیا بگو چقدرش رو میدونستی و دیدت نسبت به برخی مسائل چقدر تغییر کرده. شاید همه مثل حاج ابراهیم نتونند سه جلد کتاب اقای راعین رو که رو هم رفته بیش از 2000 صفحه مطلب داره رو بخونند ولی مهمترین مسائل این کتاب رو میشه تو یه جلسه 2 ساعته سخنرانی شنید. ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوه اوه مثل این که دعوا شده؟؟؟!!!!میخواهید اسم تاپیک رو تغییر بدیم بزاریم [b]طرافداران و مخالفین آقای[/b](به ما گفتن نگین دکتر) [b]محقق [/b]رائفی پور!!!!1
البته هر جا تاپیکی درباره [b]محقق [/b]رائفی پور ایجاد شده همین دعواها بوده.
بابا یکی به این مخالفین بگه به خدا ما هم جاهایی به ایشون نقد داریم و شاید بعضی از حرفاش رو اصلا قبول نکنیم و شاید هم خیلی هم صریح بگیم اما به خدا ما تا با یکی مخالفیم سریعا ترور شخصیتیش نمیکنیم و به همین اندازه که ایشون زحمت کشیده براشون احترام قاعل هستیم شاید چند نفر رو ایشون تونسته باشند آگاه کنند
خوب شما میگویید شما از ایشون عالم ترید خوب باشه قبول یا اصلا باشه یه نفر دیگه از ایشون بیشتر میفهمه باز هم قبول خوب حالا چرا انقدر این بنده خدا به زمین میکوبیدش؟؟؟ همین
شما عالمتری خوب باش حالا خدا خواسته ایشون گل کنند این اشکالی داره؟؟؟ :winking:
ببخشید سرتون رو درد آوردم دیگه دعوا بسته
من به شخصه چه شما خوشتون بیاد و چه نیاد برای ایشون احترام قاعل هستم
والسلام ویرایش شده در توسط arsp
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اون فاعل هست مجید دلبندم نه قاعل که میشه با عین نوشت ! چشمک

ما هم برای ایشون احترام قائل هستیم صرفا به عنوان یک هموطن کوشا و تلاشگر و سخنران ! همونطور که برای خیلی از دوستان دیگر احترام قائلیم !

حالا کاری نعرم ، ولی با حالترین قسمت سخنرانی های رائفی پور وقتی بود داشت راجع به لینوکس حرف میزد .... وای که چه بدموقع هم بود یعنی ما داشتیم دوره LPI رو میگذروندیم بعد یهو دقیق وسط ش گفتند بچه ها یکی یه سری جملات کمدی گفته راجع به لینوکس ... همونجا زدیم سرچ دیدم به به به به برادر رائفی پور هست و دارند با دوستان لینوکسی چت میکنند تو مسنجر!!!!!!!!!!!!!!

یادش به خیر!

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين جناب رافعي پور من يكي از سخنراني هاش رو گوش دادم ايشون كلا داشت دروغ ميگفت !و به هيچ عنوان بي طرف نبود ! البته اوني كه من گوش دادم تاريخي بود و من به موضوع اشنا بودم حقايق رو به صورت نصفه و نيمه ميگفت و اعتقادات خودش رو به موضوع اضافه ميكرد تا منطقي به نظر بياد كاري ك ميكرد اين بود كه به يه موضوع اعتقاد داشت و سعي ميكرد از تاريح براي تاييد اون استفاده كنه همين
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1383991330' post='347550']
اين جناب رافعي پور من يكي از سخنراني هاش رو گوش دادم ايشون كلا داشت دروغ ميگفت !و به هيچ عنوان بي طرف نبود ! البته اوني كه من گوش دادم تاريخي بود و من به موضوع اشنا بودم حقايق رو به صورت نصفه و نيمه ميگفت و اعتقادات خودش رو به موضوع اضافه ميكرد تا منطقي به نظر بياد كاري ك ميكرد اين بود كه به يه موضوع اعتقاد داشت و سعي ميكرد از تاريح براي تاييد اون استفاده كنه همين
[/quote]
الآن شما به ایشون اتهامی وارد کردید که برای اون هیچ سندی ارائه نشده! اگه حرف شما درست هست سند ارائه کن تا بررسی بشه وگرنه ادعای بدون سند فاقد ارزش هست!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]الآن شما به ایشون اتهامی وارد کردید که برای اون هیچ سندی ارائه نشده! اگه حرف شما درست هست سند ارائه کن تا بررسی بشه وگرنه ادعای بدون سند فاقد ارزش هست[/quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]![/right][/font][/color]
دوست عزيز اگه بحث سند و ارزش و اين حرف ها هست كه جناب رافعي پور كلا برا هيچ حرفشون سند ارائه نميدن فكر كنم از ايشون سند بخواهيد بهتره ;)
در مورد سند ارائه كردن واقعا انقدر ارزش نداره (و خيلي معلوم الحال تر از اينه ) كه بخوام برم كلي بگردم اون سخنراني رو پيدا كنم و دانلود كنم و نقد كنم و اينجا بزارم البته مديران به علت انحراف تاپيك كلش رو پنهان مي كنن
كلا افرادي كه افرادي مثل رافعي پور رو قبول دارن قبلا انتخاب خودشون رو كردن نميشه باهاشون كاري كرد مثل افرادي كه اعتقاد دارن انسان به كره ماه نرفته يا يازده سپتامبر و .... رو كار فراموسون ها ميدونن نميشه توجيهشون كرد
  • Upvote 1
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه آیه قرآن سند نیست!!!!
اقا مستند رو دیدم بسیار بسیار زیبا بود و کلی استفاده بردم بله خدا هیچ نعمت بزگی رو به مردمی نداده مگر این که انها رو ابتدا امتحان کرده و این قطعی هست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.