DeathStalker

افسانه ی کلاغ های برج لندن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

همیشه برام جای تعجب داشته که اروپایی‌ها مخصوصاً شمالی‌ها خیلی از ماها خرافاتی تر هستن.
شاید خیلی‌ها ندونن ولی‌ بیشترین قدرت تکلم و هوش رو در پرندگان کلاغ داره و بسیار با وفا و در عین حال انتقام جو هست من الان چند سال هست دنبال یه جوجه کلاغ سیاه با نوک قرمز هستم متأسفانه یافت نمی‌شه
پس پیشنهاد می‌کنم با دادن یه pcp ewanix k550 مرا در سرنگونی سلطنت کفر الحاد یاری نماید :))
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1390148148' post='360332']
کجا منتقلش کنیم؟ :mrgreen:
[/quote]

راستش خودم هم نمیدونم :mrgreen: باز به قسمت تاریخ فکر کنم نزدیک تر باشه تا مثلا نیروی هوایی (کلاغ های رویال ایرفورس!!)

[quote name='SoheilEsy' timestamp='1390148166' post='360333']
به برادران سپاه قدس پیشنهاد می کنم برن کلاغ هارو کیش کنن !!! :chicken:
[/quote]

شاید خنده دار باشه، ولی خیلی ها سعی کردن این کارو کنن!! برای همین تحت محافظت بودن کلاغ ها همیشه :pumpkin:

[quote name='yazdan61' timestamp='1390148655' post='360336']
همیشه برام جای تعجب داشته که اروپایی‌ها مخصوصاً شمالی‌ها خیلی از ماها خرافاتی تر هستن.
[/quote]

من که هنوز هیچ چیز خاصی نگفتم درباره ی این جور فکرهایی که اینجا هست :) این یکی از منطقی هاش بود!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب...
یعنی واقعا یه سری ادم اونجا وایسادن که این کلاغ ها مشکلی براشون پیش نیاد؟؟ :neutral:
این برکنار شدنه دیگه خیلی باحاله...!!!
البته الان کاملا دلیل قانع کننده‌ای برای نگهداریشون هست!... مثل در اوردن پول و اوردن توریست!!!...

به نظرم یه سری از این رمال های تهران رو ببرن اونجا، یه هفته‌ای جای ملکه رو هم میگیرن اگر واقعا مردم اونجا خرافاتی هستن!! چون مردم غیر خرافاتی تهران رو دور میزنن دیگه وای به حال خرافاتی ها! :)))) ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون من یه سری شو شنیدم میدونم ‌اش چقدر ‌اش شور اسکاندیناوی‌ها که فاجعه هستن باقیشو حتما بذارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1390149593' post='360343']
عجب...
یعنی واقعا یه سری ادم اونجا وایسادن که این کلاغ ها مشکلی براشون پیش نیاد؟؟ :neutral:
این برکنار شدنه دیگه خیلی باحاله...!!!
البته الان کاملا دلیل قانع کننده‌ای برای نگهداریشون هست!... مثل در اوردن پول و اوردن توریست!!!...

به نظرم یه سری از این رمال های تهران رو ببرن اونجا، یه هفته‌ای جای ملکه رو هم میگیرن اگر واقعا مردم اونجا خرافاتی هستن!! چون مردم غیر خرافاتی تهران رو دور میزنن دیگه وای به حال خرافاتی ها! :))))
[/quote]

تقریبا همه خونه هایی که بیشتر از 50 سال ساخته شدن (که خیلی زیاد هستن)، همه ی بارها، همه ی tavern ها و خیلی چیزهای دیگه توی کشور چند تا داستان درباره شون هست!! یه دلیل اینکه این fantasy توی انگلیس موفق تر از بقیه دنیا بوده کتابهاش، (از لرد او رینگ و نارنیا تا هری پاتر و سانگ او ایس اند فایر و گروشام گرینج و ارتمیس فاول و بقیه!) همین هست که توی زندگی مردم خیلی از این چیزها هست

[quote name='yazdan61' timestamp='1390149801' post='360346']
چون من یه سری شو شنیدم میدونم ‌اش چقدر ‌اش شور اسکاندیناوی‌ها که فاجعه هستن باقیشو حتما بذارید
[/quote]

اگه بتونم، حتما!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این برکنار شدنه دیگه خیلی باحاله...!!![/quote]
واقعا برا من هم سواله اینا چرا اخراج شدن ؟ واقعا چرا خانم هیلیا اینا اخراج شدن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1390148166' post='360333']
به برادران سپاه قدس پیشنهاد می کنم برن کلاغ هارو کیش کنن !!! :chicken:
[/quote] اقا سهیل MI5 رو دست کم نگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به خرافات اینا هست که نترسین حتما براشون پاتریوت میذارن.قسمت جالبش اعتقاد به خدای کلاغ هاست یعنی‌ خدا رو شکر که سلفی‌ها از اعراب هستن انگلیسی یا اسکاندیناوی نیستن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1390150833' post='360352']
واقعا برا من هم سواله اینا چرا اخراج شدن ؟ واقعا چرا خانم هیلیا اینا اخراج شدن ؟
[/quote]

افیشال ریپورت میگفتن bad behaviour هست دلیلش! مثلا یکیشون حمله کرده بوده به انتن های تی وی (TV aerial) و برای همین کنار گذاشته شده از پست خودش! یا مثلا اونهایی که سعی میکنن فرار کنن از این مسئولیت :) مثل کلاغ [color=#343434][size=3]Grog که سعی کرده بود فرار کنه و برکنار شد![/size][/color]

[quote name='Babak1391' timestamp='1390151577' post='360355']
اقا سهیل MI5 رو دست کم نگیر
[/quote]

یه قسمت جدا داره وظیفه نگهداری از اینها. تا حالا انقدر کسی نتونسته جدی خطر براشون درست کنه که به MI5 برسه کار!

[quote name='yazdan61' timestamp='1390152122' post='360358']
اگر به خرافات اینا هست که نترسین حتما براشون پاتریوت میذارن.قسمت جالبش اعتقاد به خدای کلاغ هاست یعنی‌ خدا رو شکر که سلفی‌ها از اعراب هستن انگلیسی یا اسکاندیناوی نیستن
[/quote]

سلفی ها پیشرفته تر هستن، اونها به [color=#ff0000][b]زامبی [/b][/color]اعتقاد دارن! :) ویرایش شده در توسط heliaa
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خانم هلیا خیلی ممنون بابت مطلب جالبتون :rose:

.......

در رابطه با این خرافه احمقانه که تخت نشینان انگلیس حیات خودشون را وابسته به 6 کلاغ می دونن : این نشانه ای از شرک در عصر نوین است !
شرک که تنها پرستیدن بت نیست اینکه سرنوشتت را دست 6 کلاغ بدانی ، نه خدا ، شرک است !
.......
یک نکته جالب در رابطه با دو عدد کلاغ رزرو : چرا خساست به خرج میدن ؟ خب 6 تا کلاغ رزرو نگهدارند
{ البته اگر خدا بخواهد 6000 تا کلاغ هم این سلطنت را نگاه نخواهند داشت fi_lone_ranger }
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این نشانه ای از شرک در عصر نوین است ![/quote]
اسطوره ای ترین تحلیلی بود که تو زندگیم شنیدم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Babak1391' timestamp='1390151577' post='360355']
اقا سهیل MI5 رو دست کم نگیر
[/quote]

کاری نداره که حاجی ... لباس روباه می پوشی می ری زیر درخت اغفالش می کنی :

[left][color=#000000][font=Arial][size=4]It's been said and done, every beautiful thought's been already sung and I guess right now, here's another one[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]So your melody will play on and on with the best of 'em[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]You are beautiful like a dream come alive, incredible[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]A centerfold miracle, lyrical. You saved my life again and I want you to know baby.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Chorus[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]I, I love you like a love song, baby (3x)[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]And I keep hittin' repeat-peat-peat-peat-peat-peat[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]I, I love you like a love song, baby (3x)[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]And I keep hittin' repeat-peat-peat-peat-peat-peat[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Constantly, boy, you play through my mind like a symphony.[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]There's no way to describe what you do to me.[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]You just do to me, what you do and it feels like I've been rescued, I've been set free[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]I am hypnotized by your destiny[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]You are magical, lyrical, beautiful, you are and I want you to know, baby[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Chorus:[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Bridge:[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]No one compares, you stand alone to every record I own.[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]Music to my heart, that's what you are.[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]A song that goes on and on[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]I, I love you like a love song, baby(3x)[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Arial][size=4]Love you[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Arial][size=4]Like a love song[/size][/font][/color][/left]

[left] icon_eek[/left]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.