IRINavy

نشان های سینه و بازو خلبانان نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام:

در این پست آرم گردان بوئینگ 747 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم دوستاران میلیتاری می گردد.

747.JPG

با سلام:

در این پست شما را با آرم کلا افسران نیروی هوایی قبل از انقلاب آشنا می کنم

ARM_KOLA.JPG

ویرایش شده در توسط tahayori
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

سالها پیش شنیده بودم که تام کوپر ( نویسنده اتریشی/صرب ) که سه گانه وی در خصوص نیروی هوایی ایران بسیار مشهور هست ، تعّصب خاصی نسبت به نیروی هوایی ایران و بخصوص گردان های تامکت نیروی هوایی دارد و از کامنتهای این شخص در انجمن های مختلف در فضای مجازی می شود این مساله را بوضوح تشخیص داد ولی این یکی را تا الان ندیده بودم که علی الحساب امروز رویت شد ( داخل کادر قرمز ) :mrgreen:

8-28-2017_1-34-14_AM.jpg

با این حال انصاف نیست که یک نویسنده غیر ایرانی ، حالا باتمام نواقصی که در کتابهایش موجود هست ، تا این حد به این موضوع علاقه داشته باشد ولی در داخل کشور ، حتی در درون سلسله مراتب نیروی هوایی ، چنین توجهی به داشته های موجود و تلاش برای حفظ و نگهداری انها وجود نداشته باشد !!!!!!

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بر 6 شهریور 1396 در 13:14 , MR9 گفت:

با سلام

سالها پیش شنیده بودم که تام کوپر ( نویسنده اتریشی/صرب ) که سه گانه وی در خصوص نیروی هوایی ایران بسیار مشهور هست ، تعّصب خاصی نسبت به نیروی هوایی ایران و بخصوص گردان های تامکت نیروی هوایی دارد و از کامنتهای این شخص در انجمن های مختلف در فضای مجازی می شود این مساله را بوضوح تشخیص داد ولی این یکی را تا الان ندیده بودم که علی الحساب امروز رویت شد ( داخل کادر قرمز ) :mrgreen:

8-28-2017_1-34-14_AM.jpg

با این حال انصاف نیست که یک نویسنده غیر ایرانی ، حالا باتمام نواقصی که در کتابهایش موجود هست ، تا این حد به این موضوع علاقه داشته باشد ولی در داخل کشور ، حتی در درون سلسله مراتب نیروی هوایی ، چنین توجهی به داشته های موجود و تلاش برای حفظ و نگهداری انها وجود نداشته باشد !!!!!!

با سلام:

و تشکر از شما, بخاطر مطالب مفیدتان دراین سایت. من بار ها این موضوع را به مسئولین نیروی هوایی بصورت شفاهی و کتبی گزارش کردم, که سایت نیروی هوایی ارتش ج. ا . ا بیش تر به یک سایت عقیدتی سیاسی نزدیک تر است تا یک سایت علمی نیروی هوایی. اما متاسفانه در این سایت بجای مطالب مفید علمی , فنی و پروازی و وجود سیستم های کار آمد در سطح جهان جهت ارتقاء دانش پرسنل خبری نبوده و بیش از 90 درصد مطالب این سایت عقیدتی سیاسی می باشد. لطفا کار بران عزیز این سایت را مشاهده کنند و نظر بدهند. در صورتی که مسئولین می توانند از توانمدی های پرسنل این نیرو در سایت خودشان در اختراعات, ابتکارات و نو اور و خلاقیت آن ها مطالبی منتشر کنند که امید ملت ایران را در مقابل تهدید ها و تحریم های آمریکای جهان خوار بالاتر ببرند.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم