jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

کاربر ernesto_rommel

بدجور برای خودت نقشه بافی و توطئه باف میکنی! البته ناراحت نشی. تو کل پستهای جناب عالd در بیشتر تایپکهای همین شیوه رو داری پیش میری. ماجرا سازی برای ماجرا جویی. یعنی اگر جای آمریکا هم بودیم این جملات رو خنده دار میدونستم و الان از تعجب فقط 2 دقیقه خیره شدم به اسمت.

اگه این پهباد دست ما بود از کیف بالا مثل آر کیو تا خود تلاویو اعلامیه میچسبوندیم!!

این پهباد هم مثل اینکه شاهد هست تا هرمس.

در این بهبهه اگر پهباد رو سالم نشون میدادیم چی؛ که همه از همون فرمانده سپاه بگیر تا اون سرباز عشق این کار و آرزوی قلبیشون بود که رسانه ای کنن بگن این بود قدرت ما.  نه اینکه پهباد داخلی رو بزنن و فوراً رسانه ای کنن یه تحقیقی میکردن. من جنازه پهباد رو دیدم هیچ کدومشون بشبیه به  پهبادهای اسرائیلی نبود. یه عکس از عصر ایران دیدم همه چی دستم اومد.

ایشون صرفا ی احتمال رو بازگو کردن شما چرا اینقد جوش آوردی؟؟

حرف های ایشون خنده دار تره یا حرف های مسخره شما؟ یعنی سپاه پهپاد خودشو زده و خبر نداره؟ یعنی اینقد بی درو پیکره؟؟

شما که همه پهپادها رو بررسی کردی بفرما مشخصات این پهپاد ساقط شده چیه و اونو دقیقا با چه پهپادهایی مقایسه کردین که فهمیدین شاهده؟

اون عکس هم لطف کنید اینجا بذارید تا دست ما هم بیاید!

عقده هاتون رو جای دیگه خالی کنین مطمئن باشین اینجا خریدار نداره!

• Upvote 13
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر فرض را بر هدف قرار دادن بدونیم به نظرم یکی از دلایل اصلی که چرا تا حریم نطنز مورد اصابت قرار نگرفته را بشه در صحبت های فرمانده پدافند جستجو کرد.

از وقتی قضایای عراق و تغییر مسیر هواپیماها به آسمان ایران شروع شد امیر بارها از این نکته و اعلام آسمان ایران به عنوان امن ترین آسمان منطقه یاد کردند و این را مهم شمردند و حلا دو نکته :

ورود این پهپاد شاید در این بازه زمانی به همین افزایش پروازها که آسمان خصوصا شمال غرب را به شدت پر ترافیک کرده بود مربوط بوده باشه!

دوم اینکه با افزایش پروازها کاهش نقاط ممنوعه پروازی درخواست شده بود از پدافند که گویا مورد موافقت قرار گرفته بود، حالا با این همه تلاش و بعد از مدت ها که آسمان ایران بار دیگه شاهد افزایش ترافیک بود همونطور که فرمانده پدافند هم اعلام کردند گذرا، شاید یک اشتباه میتونست آسمان ایران را هم ناامن جلوه بده و این فرصتی که در رابطه با ترافیک هوایی بدست اومده و همه ایرلاین ها هم دنبال بهانه هستند ( خیلیهاشون مثل بریتانیایی ها به سختی مسیرهاشون را تغییر دادند به سمت آسمان ایران ) از دست بره. بنابراین تارسیدن پرنده به سمت منطقه ممنوعه که لااقل از حیث خالی بودن ترافیکش مطمئن بودند و دارای کمترین ریسک از این حیث بوده صبر کردند شاید.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای چی نباید رسانه ای کنن این رو؟ پرستیژ اش هم بیشتر خواهد بود

برای جنگ روانی و سوار شدن بر موج رسانه ای که ما فاقدش هستیم ولی غربی ها دارن. از اسلحه دشمن باید ضد خودش استفاده کرد.

وقتش نبوده حتما

کاربر ernesto_rommel

بدجور برای خودت نقشه بافی و توطئه باف میکنی! البته ناراحت نشی. تو کل پستهای جناب عالd در بیشتر تایپکهای همین شیوه رو داری پیش میری. ماجرا سازی برای ماجرا جویی. یعنی اگر جای آمریکا هم بودیم این جملات رو خنده دار میدونستم و الان از تعجب فقط 2 دقیقه خیره شدم به اسمت.

اگه این پهباد دست ما بود از کیف بالا مثل آر کیو تا خود تلاویو اعلامیه میچسبوندیم!!

در این بهبهه اگر پهباد رو سالم نشون میدادیم چی؛ که همه از همون فرمانده سپاه بگیر تا اون سرباز عشق این کار و آرزوی قلبیشون بود که رسانه ای کنن بگن این بود قدرت ما.  نه اینکه پهباد داخلی رو بزنن و فوراً رسانه ای کنن یه تحقیقی میکردن. من جنازه پهباد رو دیدم هیچ کدومشون بشبیه به  پهبادهای اسرائیلی نبود. یه عکس از عصر ایران دیدم همه چی دستم اومد.

کمی تحمل داشته باشید و صرف اینکه از کسی خوشتون نمیاد سریع برچسب زنی و توهین رو آغاز نکنید. شما که معتقد به لیبرالیسم هستید اونم از نوع اسکاندیناوی اون کمی باید بیشتر مخالف رو تحمل کنین. حداقل به مرام خودتون پایبند باشین.

شما یکبار دیگه قضیه آریکو رو برید توی تاپیکش بخونید دقیقا برعکس حرف شما از زور ذوق مرگی نیومدن سریع اعلام کنن. دقیقا جنگ روانی خوبی راه انداخته و با همون نگاه تمام رسانه ها رو بر گردونددن طرف ایران و بعد عکس و فیلم ها بیرون اومد.

یا واقعیت رو فراموش کردید یا دوست دارید وارونه ببینید.

این فقط یک عکس هست که هیچ چیز رو اثبات یا رد نمی کنه. شما هر چی دوست داری بهش بگو تا خود فرماندهان نخوان ما چیزی نمی فهمیم.

کشور ایران بی در و پیکر نیست وگرنه این همه سلاح جدید ساخته نمیدش که عقل جن هم بهش نمی رسه و در 10 روز رونمایی بشن.

اون عکس عصر ایران رو قرار بدین تا همه چی هم دست ما بیاد.

شما که تخصصی در برخی مسائل ندارید کمی طمانینه به خرج بدین تا بفهمید قضیه چیه.

یک سناریو میگم. یک پهپاد وارد کشور شما میشه از کجا مثلا آذربایجان. خوب سوال میشه برای شما هدف این کشور چی هست؟ و اینها بر اساس عکس های ماهوراه ای و... کجاهای شبکه پدافندی کشور رو برای نفوذ مناسب دیدن؟. شیطون میگه بزنیم داغونش کنیم ولی عقل میگه بزار بیاد ببینیم کجاها رو منفذ داریم. بزار بیاد ببینیم هدف جاسوسی کجاست و آذربایجان می خواد از چی کشور ما مطلع بشه.

بهترین روش برای ارزیابی امنیت چیه؟؟؟ اینکه دشمن شما بیاد به شما حمله کنه تا منافذ رو بفهمید. مثل هکرهای رایانه ای و برخی شرکت ها که برخی دیگه سرکت ها پول میدن تا به سایت و شبکه اونها حمله کنن و مشکلات رو در بیارن.

خوب هواگرد میاد و شما می فهمید می خواد از پارچین جاسوسی کنه می فهمید منظورش چی هست. نه میاد روی یک نقطه جدید فوق سری شما می فهمید اون نقطه لو رفته و دیگه برای دشمن سری نیست و حداقل از وجودش آگاه هست. نه می بنید داره دو و ور شهر می گرده می خواد با عکس برداری عوامل جاسوسی داخل شهر خوراک جنگ روانی رو فراهم کنه و...

چه بسا هدف از این کار دقیقا انهدام اون در 43 ذقیقه اول بوده باشه جایی که کریدورهای هوایی گذر هواپیماهای مسافربری و عبوری هست و با این کار درآمد حاصل از این قضیه برای ایران و نا امنی خطوط هوایی یهنی پر...

می بینید که اوضاع اینقدر هم که شما فکر می کنید گتره ای نیست پس دندون رو جگر بزارید و تا تحلیل یا اطلاعات موثقی ندارید صبر کنید تا اطلاعات جدید بیاد بیرون.

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برای جنگ روانی و سوار شدن بر موج رسانه ای که ما فاقدش هستیم ولی غربی ها دارن. از اسلحه دشمن باید ضد خودش استفاده کرد.

وقتش نبوده حتما

بهترین فرصت کی هست که رسانه ایش کنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی تمام بوق ها تبلیغاتی و سایت ها و شبکه ها بحثشون بشه این یا وقتی مقامات کشور مقابل تکذیب کنن و یا رد کنن و یا اطلاعات ناقص و اشتباه بدن و گنده گویی کنن. در واقع زمانی که اطلاعات جدید دشمن رو کنف کنه و حقانیت شما رو نشون بده در این شرایط افکار عمومی دنیا که حالا همه سرشون برگشته طرف شما و حواسشون جمع این داد و بیداد و رد و نقض و قبول و رد مقامات ایرانی و غربی هست یکدفعه با دیدن اطلاعات جدید می فهمن قضیه چی بوده و در هر صورت طرف غربی هم رسانه ها رو به نفع ما استفاده کرده هم ما ضربه کافی زدیم به اونها.

در قضیه آرکیو 170 هم همینطور شد اول گفتن گم شده بعد گفاتن زده شده بعد گفتن سقوط کرده و.... ایران هم اطلاعات ضد و نقیض می داد بعد اونها پررویی کردن و آخرش با رسانه ای شدن تصاویر و فیلم قضیه دیگه آبرویی برای اونها نموند.

توی جنگروانی شما باید نقشه عملیاتی رو بریزید و بعد هوشمندانه و با صبر اجرا کنید. گاهی یک عملیات روانی درست جلوی یک جنگ حتمی رو برای 10 سال می تونه بگیره.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کاربر ernesto_rommel

گفتم کلا قضیه مشکوک به نظر میاد

صحبتا پر تناقضه و قطعات پازل کنار هم جور در نمیان

حالا با این حرفتون

اگه این پهپاد ساقط شده از سری پهپادهای شاهد خودمون بوده باشه

قطعات پازل کنار هم جور در میان
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لینک تو عصر ایران بود دیشب که الان اومدم دیدم وجود نداره پاکش کردن!

لینک خبر"ادعای مقامات شهیونیستی در مورد پهباد سرنگون شده!" اگه درست یادم مونده باشه. از روی عکس دماغه مشخص شده به طور خیلی زیادی شبیه به شاهد 129 هست. هرمس فاقد این دماغه و بقیه پهبادهای اسرائیل در این نوع این جور چیزی ندارن. تا دوست دارید منفی بدید و نکته آخر اینکه اگر این خبر صحت نداشت خبرگزاری ها فوری پاکش نمیکردن. در ضمن از منفی دوستان مشخص هست که چه کسانی عقده دارن.  حالا این وسط اشتباهی رخ داده یا هر چی خیلی مهم نیست ولی اینکه دوستان میخوان این قضیه رو که شخص بنده هم دوس داشتم پهباد اسرائیل بود که یه اخطاری باشه؛ دوست دارن دروغ رو باور داشته باشن تا حقیقت.

متاسفم هم برای خودم هم برای شما.

لینک رو به زور پیدا کردم که البته بازم مثل لینک اصلی عصر ایران و چیزی که بنده دیدم نیست.

http://vous.ir/news/asriran/item/353269/%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF

ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 2
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میگم نپتون جان من به متن موقعیت ت دقت نکرده بودم :

• My Dream

اگر دیشب دیده بودم ش جواب قشنگی داشتم براتون ! چشمک

به هرحال !

عیب نداره ما تو توهمات هستیم ، عصر ایران و اسرائیل و اینا هم در واقعیات شما هم که در خیالات تون زندگی میکنید !

به قول معروف :» من خوب تو خوب اون خوب همه خوب، پس کی بد ؟ برو حالشو ببر زندگیتو بکن !

یا حق

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میگم نپتون جان من به متن موقعیت ت دقت نکرده بودم :

• My Dream

اگر دیشب دیده بودم ش جواب قشنگی داشتم براتون ! چشمک

به هرحال !

عیب نداره ما تو توهمات هستیم ، عصر ایران و اسرائیل و اینا هم در واقعیات شما هم که در خیالات تون زندگی میکنید !

به قول معروف :» من خوب تو خوب اون خوب همه خوب، پس کی بد ؟ برو حالشو ببر زندگیتو بکن !

یا حق

دیار عاشقان و مستی جای بهتری هست یا رویای جهان کامل!

در بحث دو دسته آدم هستن:

دسته اول- با استدلال بحث میکنن و همیشه هم توسری خور هستن عین ما!!!

دسته دوم-با زور و هرج و مرج و جبه سازی و جو سازی و از آخر سر با یه کلام میگن تو راست میگی!

آرزو کن تو این دو دسته باشی و الا معلوم نیست تو این دنیا زندگی میکنی یا در آخرت!

• Upvote 4
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

حالا چون فروم باز نیستی و منو نمیشناسی سوتی دادی ! عیب نداره !

به هرحال

یک زمانی میپرسیدن بچه کجایی ؟ میگفتم دیار عاشقان

البته یا مثل یکی مثل شما سوتی میدادند یا مثل حافظ دوستان میرفتند تو عرفان !

غافل از اینکه عرفان واقعی مکان ش کجاست ؟ بازی دراز ها و جبهه های جنگ حق علیه باطل!

یعنی چی؟

یعنی دیار عاشقان اشاره دارد به فیلم دیار عاشقان که برای اولین بار در منطقه غرب کشور در زمان دفاع مقدس فیلمبرداری شد و اولین بازی جدی پرویز پرستویی بود توش

من بچه  غرب کشورم ... پرویز پرستویی رو دوست دارم ... دفاع مقدس رو میپرستم //. و حسرت فیلم های ساخته نشده از دفاع مقدس رو میخورم !

اینم مستی ما و دنیای کامل ما ! 

چشمممممممممممممک 

یا حق

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بیخود سر این پهپاد دعوا نکنید. من خیلی خلاصه وار عرض می کنم:

1- پهپاد از پهپاد های شناخته شده ی اسرائیلی نیست و اینکه فرماندهان ما می گویند هرمس از فلان مدل (مثلا 450است) اشتباه محضه.

2- پهپاد قطعا ایرانی هم نیست خیالتون راحت (بر اساس نکته ی بعدی).

3- پهپاد فتوکپی برابر اصل پهپادی است که چندی پیش ارمنی ها ساقط کردند و اون ها هم می گفتند از آذربایجان بلند شده و آذربایجان هم دقیقا مثل الان تکذیب کرده بود.

4-به احتمال بسیار زیاد پهپاد مدلی از هرمس است که توسط اسرائیل ساخته شده و تا کنون نمایش داده نشده است. یکی از دوستان تو پاکستان دفنس قسمت هایی از پهپاد ساقط شده در ارمنستان را با یکی از پهپادهای هرمس مقایسه کرده بود و بخش موتور و نحوه اتصال آن به بدنه و رنگ آمیزی شباهات بسیار به هم داشتند:

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/ho7z9tnd555pb7ji32tx.jpg]thumb_ho7z9tnd555pb7ji32tx.jpg[/url]

5-البته دوستان خیلی دغدغه ی مطالب بالا را نبایند داشته باشند. مشکل اصلی تناقض در سخنان فرماندهان است که می گویند:

الف-از لحظه ی ورود پهپاد را رصد کردیم تا مدت 45 دقیقه.

ب-در نزدیکی نطنز ساقط کردیم.

اما پهپادی به این شمایل و سرعت، تحت هیچ شرایطی در عرض 45 دقیقه از مرز ایران به نزدیکی نطنز نخواهد رسید (حتی به چند صد کیلومتری نطنز هم نخواهد رسید).

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانی که میگن این پهپاد "ایرانی" هست چطور شباهت این پهپاد با مدل ساقط شده در ارمنستان که آذربایجان فرستاده بودش رو توجیه میکنند !؟ آیا ما به آذربایجان پهپاد صادر کرده ایم ؟

آیا عقلانی هست که ما بیایم یک Friendly Fire رو خودمون تو رسانه ها مطرح کنیم و روش مانور بدیم ؟!

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیار عاشقان و مستی جای بهتری هست یا رویای جهان کامل!

در بحث دو دسته آدم هستن:
دسته اول- با استدلال بحث میکنن و همیشه هم توسری خور هستن عین ما!!!
دسته دوم-با زور و هرج و مرج و جبه سازی و جو سازی و از آخر سر با یه کلام میگن تو راست میگی!

آرزو کن تو این دو دسته باشی و الا معلوم نیست تو این دنیا زندگی میکنی یا در آخرت!

جدی نگیر آقا به قول اون بنده خدا این ادعای مباحثه منطقی رو جایی بکنید که طول و عرض و ارتفاع شما رو ندونن نه اینجا و توی میلیتاری.
در ضمن لیبرالیسم اینقدر اعتقاد به آخرت نداره نهایتا شخصیه...
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مشکل اصلی تناقض در سخنان فرماندهان است که می گویند:

الف-از لحظه ی ورود پهپاد را رصد کردیم تا مدت 45 دقیقه.

ب-در نزدیکی نطنز ساقط کردیم.

اما پهپادی به این شمایل و سرعت، تحت هیچ شرایطی در عرض 45 دقیقه از مرز ایران به نزدیکی نطنز نخواهد رسید (حتی به چند صد کیلومتری نطنز هم نخواهد رسید).

حدودا 600 کیلومتری نطنز  icon_cheesygrin

خوب همین دیگه

یکی از دلائلی که احتمال سناریو سازی رو بیشتر میکنه

همین تناقض گویی هاست

• Upvote 1
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لینک تو عصر ایران بود دیشب که الان اومدم دیدم وجود نداره پاکش کردن!
لینک خبر"ادعای مقامات شهیونیستی در مورد پهباد سرنگون شده!" اگه درست یادم مونده باشه. از روی عکس دماغه مشخص شده به طور خیلی زیادی شبیه به شاهد 129 هست. هرمس فاقد این دماغه و بقیه پهبادهای اسرائیل در این نوع این جور چیزی ندارن. تا دوست دارید منفی بدید و نکته آخر اینکه اگر این خبر صحت نداشت خبرگزاری ها فوری پاکش نمیکردن. در ضمن از منفی دوستان مشخص هست که چه کسانی عقده دارن.  حالا این وسط اشتباهی رخ داده یا هر چی خیلی مهم نیست ولی اینکه دوستان میخوان این قضیه رو که شخص بنده هم دوس داشتم پهباد اسرائیل بود که یه اخطاری باشه؛ دوست دارن دروغ رو باور داشته باشن تا حقیقت.

متاسفم هم برای خودم هم برای شما.

لینک رو به زور پیدا کردم که البته بازم مثل لینک اصلی عصر ایران و چیزی که بنده دیدم نیست.

http://vous.ir/news/asriran/item/353269/ادعای-جدید-منابع-اسراییلی-هواپیمای-بدون-سرنشین-برای-خود-ایران-بود

آقای با سواد... حداقل قبلش یه دور عکس های شاهد 129 رو نگاه کن بعد اظهار نظر کن...

حدودا 600 کیلومتری نطنز  icon_cheesygrin

میشه مسیری که مد نظرت هست رو روی نقشه نشون بدی!؟

به این موضوع که این پهپاد مثل اسکن ایگل قابلیت پرتاب از روی کشتی رو داره هم توجه کن ...

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.