jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

پس ظاهر بینی!!! و به ریاکاری علاقه داری!

یوخ بابا !

عزیز من ... من دارم میگم تا الان تصاویر شاهد 129 رو دیدی!؟

ادعا کردی این هواپیما که ساقط شده ایرانی و شاهد 129 هست...

با عکس اثبات کن ...

اگه نمی تونی در مورد چیزی که کوچکترین اطلاعی نداری نظر نده...

چه ربطی به ظاهر بینی و ریاکاری داره آخه!؟
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یوخ بابا !

عزیز من ... من دارم میگم تا الان تصاویر شاهد 129 رو دیدی!؟

ادعا کردی این هواپیما که ساقط شده ایرانی و شاهد 129 هست...

با عکس اثبات کن ...

اگه نمی تونی در مورد چیزی که کوچکترین اطلاعی نداری نظر نده...

چه ربطی به ظاهر بینی و ریاکاری داره آخه!؟

آرومتر پسر خوب! دعوا نداریم که.

لینک خبری که بنده در عصر ایران دیدم تصویری پهباد خیلی به 129 شاهد شبیه بود مخصوصاً اینکه نوک دماغه 129 با پهباد سقوط کرده مو نمیزد و جالبتر اینکه 24 ساعت نگذشته بود که این لینک رو برداشتن و عین اون تصویرو دیگه پیدا نکردم. این برام خیلی جالب بود شاید معنی خوبی نداشت که اونو بردارتشن.

ظاهر بینی رو به این دلیل گفتم که چیزی نمونده بنده رو عامل دشمن ویلگول کنی هموطن. ذره ای شکیبایی بهت در زندگی ضرری نمیزنه.

ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 5
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لینک خبری که بنده در عصر ایران دیدم تصویری پهباد خیلی به 129 شاهد شبیه بود مخصوصاً اینکه نوک دماغه 129 با پهباد سقوط کرده مو نمیزد و جالبتر اینکه 24 ساعت نگذشته بود که این لینک رو برداشتن و عین اون تصویرو دیگه پیدا نکردم. این برام خیلی جالب بود شاید معنی خوبی نداشت که اونو بردارتشن.

ما همه تصاویر پهپاد ساقط شده رو دیدیم!

عکس های شاهد 129 رو هم دیدیم!

طول پهپاد ساقط شده کمتر از 4.5 متر و فاصله دو سر بال کمتر از 6 متر هست ... در حالی که شاهد 129 بیش از 8 متر طول و بیش از 16 متر فاصله دو سر بال هست!

حالا شما ثابت کنید!
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه تعداد این افراد کم هم نیست!

تمام پست هایی که من بر اساس منطق صحبت کردم منفی دادن!

بعضی ها طاقت شنیدن حرف منطقی رو ندارند!

کسایی که منفی میدید!

اگه موافق نظر طرف مقابل هستید بفرمایید ازش دفاع کنید ببینیم چی تو چنته دارید!

بفرما
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای بابا من فکر کردم خود جنس رو دیدی!

طول و عرض شما با پستی که در مورد شاهد 129 دادید لو رفت!

مطمئن باش اصل جنس بود! شلنگ داشت، پیچ و مهره داشت. حتی یک صفحه داشت پر سوراخ بود. من که زیاد از موتور سر درنمیارم. تازه قسمت انتهایی اگر اشتباه نکنم نازل داشت.شاید اگر شما میدیدی، خیلی بهتر از من متوجه میشدی. روغن کاری هم شده بود و معلوم بود قبلا روی همین تست هم شده چون به نظر کارکرده بود.تازه، دست هم بهش زدم. اطلاعاتش روی پوستر گفته شده بود. تست استاتیک افقی بود و چه شعله درازی داشت! (البته در تصویر پوستر). نمیدانم دانشگاه های ما، آزمایشگاه موتور جت دارند!؟   icon_cheesygrin

ویرایش شده در توسط MissileMan

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل کسانی که میگند این پهپاد شاهد بوده، سهیل جان خودت هم کم حرف غیر منطقی نمیزنی، البته با تقدیم احترام خدمت شما: من دیدم و من میدونم و استاد ما دیده وفلان، درست مثل ادعای اسراییلی ها مبنی بر این که ایران پهپاد خودش رو زده، غیر منطقی و غیر مستدل و غیر قابل استناد هست.

• Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل کسانی که میگند این پهپاد شاهد بوده، سهیل جان خودت هم کم حرف غیر منطقی نمیزنی، البته با تقدیم احترام خدمت شما: من دیدم و من میدونم و استاد ما دیده وفلان، درست مثل ادعای اسراییلی ها مبنی بر این که ایران پهپاد خودش رو زده، غیر منطقی و غیر مستدل و غیر قابل استناد هست.

سلام آقای stuka

درست هست که اینجور اظهار نظرها غیر منطقی هستند اما جناب سهیل با توجه به دوستانی که دارند، بیشترحرفهایش صحیح هست اگرچه منابع مکتوب یا آنچه که شما مدنظرتان هست، ندارند. 

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مطمئن باش اصل جنس بود! شلنگ داشت، پیچ و مهره داشت. حتی یک صفحه داشت پر سوراخ بود. من که زیاد از موتور سر درنمیارم. تازه قسمت انتهایی اگر اشتباه نکنم نازل داشت.شاید اگر شما میدیدی، خیلی بهتر از من متوجه میشدی. روغن کاری هم شده بود و معلوم بود قبلا روی همین تست هم شده چون به نظر کارکرده بود.تازه، دست هم بهش زدم. اطلاعاتش روی پوستر گفته شده بود. تست استاتیک افقی بود و چه شعله درازی داشت! (البته در تصویر پوستر). نمیدانم دانشگاه های ما، آزمایشگاه موتور جت دارند!؟   icon_cheesygrin

صفحه پر سوراخ fuel injector هست!

دیدن این قسمت فقط در مدل برش خورده ممکن هست!

ارتفاع موتور چقدر بود ؟

قطر خروجی نازل چقدر بود ؟

توربو پمپ چه شکلی بود... اصلا توربو پمپ داشت!؟

تا این ها رو نگی نمی تونم بگم چی دیدی!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صفحه پر سوراخ fuel injector هست!

دیدن این قسمت فقط در مدل برش خورده ممکن هست!

ارتفاع موتور چقدر بود ؟

قطر خروجی نازل چقدر بود ؟

توربو پمپ چه شکلی بود... اصلا توربو پمپ داشت!؟

تا این ها رو نگی نمی تونم بگم چی دیدی!

چه جوری بگویم!؟ اینجا جایش هست!؟ برایت P.M میزنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی ببخشید!

شما دارید چی رو با چی مقایسه می کنید!؟

طرف داره یه پهپاد کوچک رو با پراپلر چوبی با شاهد 129 مقایسه می کنه!

موضوع این نیست که کی دیزی زده!

موضوع سر منطقی نبودن حرف ایشون هست!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی ببخشید!

شما دارید چی رو با چی مقایسه می کنید!؟

طرف داره یه پهپاد کوچک رو با پراپلر چوبی با شاهد 129 مقایسه می کنه!

موضوع این نیست که کی دیزی زده!

موضوع سر منطقی نبودن حرف ایشون هست!

اینو نمیگم، ادعای اسرائیل که مزخرفه و خنده دار

کلی میگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض معذرت از همگی دوستان.

اعتقاد به آخرت چه لیبرالیسم و چه غیر لیبرالیسم ؛ دارند ولی مثل شما و امثالهم کثیر امثال دوستان همفکرتر و خشنتر و قاطع تر در سوریه و عراق به حوری و قید و شروط آخرت اعتقاد ندارند.

نه تو نه این بنده خدا به قول تو، طول و عرض و ارتفاع من رو نمیدونه هموطن. مگه اینکه علم غیب داشته باشین که بعید هم نیست ماشاءالله اینهمه فضیلت و ادب در کلام!!!

اشناءالله که این پهباد متعلق به اسرائیل بوده باشه و ما زده باشیم همین. این نطر منه. خیلی هم خوشحال میشیم و الان هم هستیم و نمیدونم اگر بگیم احتمالاً این پ=هباد خودی بودی و قضیه رو باز کنیم چه اشکالی پیش میاد میشیم عامل صهیونیسم اگه اینجوری باشه که باید تایید کنیم و از خودمون همش راضی باشم چیزی که دشمن میخواد.

دسترسی زیادی به اینترنت ندارم؛ دفعه بعد پهبادهای نوع هرمس رو موشکافی میکنیم با شاهد 129.

بنده خدا مشکل همین جاست دیگه آخرتی که لیبرال ها اعتقاد بهش دارن حوری و قید و شرط و... نداره کلا همین دنیایی هست یعنی پیوریتانی، صهیونیستی و همین جایی... نه خیر اسلام اعتقاد کاملی به عالمی واقعی ورای این عالم داره. زرتی نیای بگی تو نماینده خدایی مگه؟؟؟ نه فقط برو قرآن رو روخوانی کن.

چرا قبلا طول و عرض و ارتفاع و عمق شما رو در تاپیک دیگری بررسی کردم و بنده آگاه آگاه هستم. همین قدر می دونم یا مسلمان نیستی یا کلا بری تر و خالی تر از اونی هستی که در مورد کوچکترین مستئل اسلامی اظهار نظر کنی.

یادتون نیست تا لینک بدم.

اما بعد، نه از نظر من شما هم آزاد هستی که نظر بدین مثل همه فقط نباید نظرات دیگران رو بایکوت کنید و همچنین نباید برچسب زنی و توهین و مظلوم نمایی کنید. شما میگی شاهد 129 خوب خودت برو تصاویر و هیکل ها رو نگاه کن تا بفهمی اشکال کارت کجاست. آخه نظر از این سبک تر و بی پایه تر؟؟؟

شاهد 129 هیکلی چند برابر این فسقلی داره... فقط همین یک مورد فعلا کفایت می کنه.

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهر بینی رو به این دلیل گفتم که چیزی نمونده بنده رو عامل دشمن ویلگول کنی هموطن. ذره ای شکیبایی بهت در زندگی ضرری نمیزنه.

سلام

حضرت استاد چند بار تاکید کردی بر حذف شدن خبر در صورتیکه سرچ نکردی ببینی چی شده ...

این هم لینک خبر..الکی شایعه درست نکن

ادعای جدید منابع اسراییلی: هواپیمای بدون سرنشین برای خود ایران بود!

http://www.asriran.com/fa/news/353269/%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممکنه یکی از حربه های دشمن ، روانه کردن پهپاد با لباس شاهد 129 بوده باشه ...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.