jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

به نام خدا

سلام...

.......................................................................

برادر من این که سند و مدرک نیست.

برادر من در وهله ی اول؛ این یک نقل رسانه ای هست، به این معنی که رسانه های محترم ما وقتی مستقیم می شنوند، نقلشون با بیان اصلی فرد دو تا میشه! وای به حال اون موقعی که با واسطه چیزی به دستشون میرسه و یا اینکه نظارت و اصرار به ویرایش بالای سرش قرار میگیره!...در قدم بعد؛ میشه بفرمایید شما سند و مدرک را در چه چیزی می بینید؟

اگه گفته افراد حجت باشه لابد خالد مشعل هم داره تو جبهه بشار اسد با "تروریستها" میجنگه!

میشه بفرمایید لابد برای شما چه چیزی حجت می باشد؟

میشه بفرمایید عبدالمالک ریگی این سگ هار ، کی بود؟ به چه شغلی اشتغال داشت؟ و ماهیت فکری اش چه بود؟

میشه بفرمایید تا چه حد ما ، خالد مشعل و گذاره های پیرامونش رو میتونیم با عبدالمالک و گذاره های پیرامونش ، مورد قیاس قرار دهیم؟

یکی از اعترافات ریگی این بود که چون رابطهای خارجی نگران نتیجه تحویل سلاح به ما نبودن من مطمئن شدم که اینها اسرائیلی هستن. یعنی اگر عضو ناتو یا آمریکایی بودن حتما نگران میشدن که دارن ما رو مسلح میکنن چون ممکن بود تو افغانستان بر ضد خودشون استفاده کنیم.

این حرف خیلی احمقانه هست. چرا؟

چون اولا دادن چهارتا کلاش و نارنجک به یک مشت نئاندرتال اونم تو منطقه ای که تهیه سلاح از پیدا کردن غذا هم راحت تره نمیتونه خطری متوجه سازمان رزمی عظیم ناتو بکنه. ثانیا هدف این حیوانات ضربه زدن به ایران هست نه ناتو. ثالثا با توجه به جغرافیای منطقه پاکستان باید نگران این سگهای هار باشه که نیست چون خودش حامی اصلیشون هست. نقشه رو ببینید:

thumb_143_orig.jpg

اول از همه بی زحمت متن اون مصاحبه ای که تیکه ی قرمز رنگ رو ازش برداشت کردی به این بنده حقیر ارائه بده ، متاسفانه قبلاً موفق به مطالعه اش نشدم!

بعد از مطالعه انشاالله به احمقانه بودن یا نبودن و سپس چهارگانه ی تحلیلی شما می رسیم!

حقیقت اینه که ایران توسط انواع دشمنان ملی و مذهبی احاطه شده ولی دشمن رو در جای دیگه ای دنبال میکنه.

میشه بی زحمت این گفته را بیشتر باز کنید؟

دولت دوست و برادر پاکستان، پشتونهای افغانستان، تجزیه طلبهای کرد و ترک و عرب، اعراب شریف حاشیه خلیج فارس و کشور تاریخی(!) آذربایجان و جدیدا هم برادران مظلوم داعش که از طرف عراق دارن به ما نزدیک میشن. البته چون ما دوست نداریم با حقیقت روبرو بشیم تمام اینها رو عامل موساد و سی آی ای حساب میکنیم تا خدایی نکرده یه وقت زبونم لال نیازی به استفاده از مغزها نباشه.

اولاً من در نیافتم این دشمنانی که پشت هم ردیف کردی ، چگونه قرار هستش موضوع دشمن بودن اسرائیل با ما که از این تیکه «ولی دشمن رو در جای دیگه ای دنبال میکنه» مشخصه که کلاً داری از بیخ و بن ردش میکنی رو دلیل بر اثبات شود؟ ثانیاً میشه کمی معیارهای مغزی-منطقی و حقیقت شناسی خودتون رو برای ما باز کنید که ببینیم چگونه و از چه مباحث و مطالبی به این نتیجه رسیدید که جامعه ی اطلاعاتی ایران کلاً موساد (منزه و نورانی) و سی آی ای (بشر دوست) را مبدا و سرانجام همه چیز میدونند؟

راستی دوستان ممکنه نظرتون رو در مورد این ویدیو بفرمایید؟

اینجانب امکان مشاهده این ویدئو را ندارم! خوشحال می شوم ، توضیح بدید که محتواش چی هست و چگونه مستقیماً به ماجرای ریگی مربوط میشود؟

جمع بندی؛

خوشحال می شوم بیشتر برای ما توضیح بدهید که این پست چگونه ادعای پیشین شما «خواهشا اعترافات ریگی در مورد ارتباط با اسرائیل رو پیش نکشید که شدیدا بی پایه بود.» رو اثبات کرد؟ و با ارائه ی چه اسناد و مدارکی؟

در پناه حق... :rose:

ویرایش شده در توسط Marine101
  • Upvote 12
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ابلهانه تر از این ممکن نیست که ما بجای دشمن پرقدرت اصلی ، خودمون رو با همسایگانمون تا ابد درگیر کنیم .

با این طرز تفکر ما مجبور میشیم تا ابد با همسایگانمون بر پایه توهمات متقابل بجنگیم و کشتار کنیم و کشته بدیم و در نهایت یا ما قلمرو اونها رو مثل عهد بوق شاهی تصرف کنیم یا اینکه اونها ایران رو اشغال کنند

ویرایش شده در توسط rasoolmr
  • Upvote 12
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ابلهانه تر از این ممکن نیست که ما بجای دشمن پرقدرت اصلی ، خودمون رو با همسایگانمون تا ابد درگیر کنیم .

چرا ممکن نیست؟

اوضاع فعلی ایران نتیجه عملکرد ابلهانه تری بوده که شما هنوز هم ازش دفاع میکنید.

جناب عدد خودتو خسته نکن. با این خوشمزگیها چیزی عوض نمیشه. اونی که باید بفهمه میفهمه و اونی که سرش زیر برفه همچنان شعار میده.

هر وقت موفق به دیدن ویدیو شدید در مورد باقی مسائل بحث میکنیم.

• Upvote 19
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من فارسم...وعربیم بسیار بهتر از عبریمه........دشمنتون خیط بشه .....بنده به اصول انسانی..وضد ظلمی شیعه بسیار باور دارم......از 13 سالگی که به سن تکلیف رسیدم تا حالا یه بار تفیلین به سر نذاشتم..و یه بارم به کنیسه نرفتم.........به قول مادر خدا بیامرزم یه کلیمی لاییکم.....مشکل من با اسراییل به خاطر ضد انسانی بودن بوجود امدن و بقیه کاراشه....بقول  شهید کلیمی حمید نهاوندی....حق را می گویم هر چند صلیبها مرا دریابند :rose:

برادر عزیز من در هر تایپیکی که شما نظر دادی خوندم که "من شیعه ام و یهودی ام و سنی ام و بودایی و ..." .....بسه دیگه

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیز من در هر تایپیکی که شما نظر دادی خوندم که "من شیعه ام و یهودی ام و سنی ام و بودایی و ..." .....بسه دیگه  

بنده هیج وقت نگفته ام سنی ام ...بودایی ام..ویا.....در هر صورت اگر باعث تکدر خاطر شما شده ام عذر خاهی میکنم.......وسلام :rose:  :rose:  :rose: 

• Upvote 9
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام...

...............................................................................

جناب عدد خودتو خسته نکن.

قبلاً به صورت مستقیم از شما درخواست کرده ام که اینجانب رو عدد خطاب نکنید!!!که متاسفانه استفاده ی از این تعبیر توسط شما (هم اکنون) ، خودش اثباتی هست بر این واقعیت که شما جز خودتون و ذهنیاتتون و شاید نظرهای هم راستا ، برای هیچ چیزی احترام و مجال صحت قائل نیستید! چرا که با علم به ناراحت کننده بودن واژه ی عدد برای اینجانب باز هم در راستای تحریک و توهین به اینجانب ازش استفاده کردی! واقعاً تاسف باره ، آدمی چنین پر مدعا و در ظاهر پر آگاهی ، اینگونه مخاطب نواز باشه!

با این خوشمزگیها چیزی عوض نمیشه.

میشه بفرمایید کدام خوشمزگی ها؟

و چه اصلی که قرار به عوض شدن و نشدنشه؟

تازگی ها بیان مسائل و اشکالات مستقیم یک اظهار نظر گنگ و بی بنیان شده خوشمزگی!

متاسفانه جناب عالی حتی در ساده ترین ارکان هم به نوع رفتار خودت مسلط نیستی! هنوز هم نمی دونی چه اتفاقی در پست های قبلی ات افتاده!

اونی که باید بفهمه میفهمه و اونی که سرش زیر برفه همچنان شعار میده.

کی باید بفهمه؟ چی رو باید بفمه؟ آهان! چیزی که شما میخواهید!

یه نگاهی به پست های 459 و 461 و 466 بنداز! چه سند و مدرک و استدلال مقبولی ارائه کرده ایی که اینقدر مدعای بحث هم هستی؟

منطق شما کو؟

استدلال شما کو؟

دلیل شما کو؟

در قدم اول؛ اومدی یه موضوعی به اسم «ارتباط موساد با گروهک بی ریشه جندالشیطان» و ادعای «اعترافات ریگی در مورد ارتباط با اسرائیل رو پیش نکشید که شدیدا بی پایه بود.» رو مطرح کردی! ... در گام بعد؛ به عنوان ارائه ی دلیل مبنی بر این ادعا! اومدی میگی که سخنان اشخاص حجت نیست! و یه قیاس مع الفارق رو انجام داده ای با سخنان خالد مشعل! یه نقل محل اشکال هم گذاشتی تنگش و تحلیل نویسی ادامه اش! ... در گام سوم؛ اومدی چیزی رو مطرح کردی با این تعبیر «پس مثل همیشه و به شیوه اروپای قرن 19 میگیم همه چیز زیر سر یهوده و دیگه نیازی به تحلیل و ادامه بحث نداریم.» یعنی چی؟ چرا و در چه اندازه؟ چه ربطی داره به مسئله ی امنیتی و اطلاعاتی عبدالمالک؟! و ادعای جناب عالی؟! خدا میدونه!!! ... در گام چهارم؛ اومدی مسئله ای رو با لفظ حقیقت مطرح میکنی با عنوان «ایران توسط انواع دشمنان ملی و مذهبی احاطه شده ولی دشمن رو در جای دیگه ای دنبال میکنه.» که با توجه به ادعای اولیه شما و دیگر سخنانتون در پست مربوطه ، از سر و روش میباره مسئله ی دشمنی اسرائیل با ایران رو مستقیم داره نفی میکنه! ... در گام پنجم؛ هم اومدی در راستای تحکیم ستون های دین اسلام! از دشمنی های موجود و خطرهای پیش رو یک مسئله ی بیش از حد بزرگ تر خلق کردی! ... و در گام آخر؛ اومدی مسئله ی ویدئویی رو وسط کشیدی! که سراسر محل اشکال هستش و اینجانب به دلیل عدم وجود اعتماد کامل به رسانه های داخل به خودم نمیگیرم که حتی نگاهش کنم!

ماشاالله رو که نیست! سنگ پای هیکل سلیمان می باشد!!!

هالو بازار گیر آوردی اخوی؟ یعنی گوش های کاربران این سایت اینقدر دراز شده؟

حتی نگاه به این قسمت «موضوع ارتباط موساد با گروهک بی ریشه جندالشیطان هست که اگر صحت داشت، ما حالا حالاها درگیرش بودیم.» هم آدم رو به فکر فرو میبره! از سر تا پای این جمله میباره که شما مطلقاً و در تمامی سطوح موساد رو دست غالب بر تمام زوایای قدرتی جمهوری اسلامی ایران می دونید (و حتی دیگر سرویس های اطلاعاتی دنیا ، مثل CIA ، می دونید! چرا که مسئله ی بازداشت ریگی به وضوح زوایای کلی اش در رسانه ها تشریح شده)! متاسفانه نه با دیدی منطقی! بلکه دیدی بر آمده از احساس و وسواس فکری-اعتقادی! اونوقت برای ما از شعار حرف میزنی؟!

هر وقت موفق به دیدن ویدیو شدید در مورد باقی مسائل بحث میکنیم.

هر موقع جناب عالی ربط مستقیم این ویدئو را با مسئله ی امنیتی-اطلاعاتی عبدالمالک ریگی برای ما تشریح کردی! هر موقع مشخص شد که این ویدئو چگونه قرار ادعای اولیه شما رو اثبات کنه! اینجانب با این که صحت خود ویدئو و ادعای مطرح شده در بابش رو کلاً محل اشکال می دونم! دان میکنم و میبینم! و بعد میرسیم به ادامه ی بحث پیرامونش.

اینبار دیگه مسائل تاریخی و فلسفی نیست که هر کس بتونه یه برداشتی داشته باشه! و شما بتونی با سبک و سنگین کردن مطالب و گذاره ها و مفاهیمِ زوایای تاریک، تا هر میزان که دلت خواست انگشت بکنی توی ذهن ملت و بچرخونی! و هر چیز درست و نادرستی رو که عشقت کشید به ذهن مخاطب بنشونی!

این بحث (مسائل امنیتی و اطلاعاتی) خوراک و علاقه ی این بنده ی حقیر می باشد ، پس در برابر یاوه گویی و ادعاهای پر از محل اشکال به هیچ وجه کوتاه نمیام...

در پناه حق...

ویرایش شده در توسط Marine101
  • Upvote 19
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 21 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 21 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است

مارشال جان، این عزیز تو بحث غزه و اینا اومد همینجوری حساب و کتاب کرد و اخر سر نتیجه گرفت که من همیشه حامی اسرائيل هستم!!!!

لااقل تجربه‌ی شخصی من از بحث با این اقا تو دو تا سایت، بهم میگه دیوار رو میشه توجیه کرد ولی این اقا رو نه!!

توی یه دنیای دیگه زندگی میکنه... بیخیالش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

برادر من این که سند و مدرک نیست. اگه گفته افراد حجت باشه لابد خالد مشعل هم داره تو جبهه بشار اسد با "تروریستها" میجنگه!
یکی از اعترافات ریگی این بود که چون رابطهای خارجی نگران نتیجه تحویل سلاح به ما نبودن من مطمئن شدم که اینها اسرائیلی هستن. یعنی اگر عضو ناتو یا آمریکایی بودن حتما نگران میشدن که دارن ما رو مسلح میکنن چون ممکن بود تو افغانستان بر ضد خودشون استفاده کنیم.
این حرف خیلی احمقانه هست. چرا؟

من کمی جستجو کردم ولی مطلب شما را پیدا نکردم ، لطفا لینکی قرار بدید که این حرف ریگی معدوم توش اومده باشه ، همین متن قرمز رنگ !

ویرایش شد-

جناب Senaps شما می تونید این لینک را برای من پیدا کنید ؟

ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من هم توجیه نشدم . البته از این به بعد باید بشم چون هرجا صحبت از اسرائیل هستش سینه چاکان ثابت هم هستن

ویرایش شده در توسط mohammad741741
  • Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب Senaps شما می تونید این لینک را برای من پیدا کنید ؟

کدوم لینک برادر؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کدوم لینک برادر؟؟

همون مطلبی که رایش مارشال میگه ، می شه شما هم بگردی .متن مورد نظر را قرمز کردم

ویرایش شده در توسط warjo

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینجانب امکان مشاهده این ویدئو را ندارم! خوشحال می شوم ، توضیح بدید که محتواش چی هست و چگونه مستقیماً به ماجرای ریگی مربوط میشود؟

این کلیپ دو بخش هست.

بخش اول سخنرانی حجه الاسلام مهدی طائب (رئیس قرارگاه عماریون) در خصوص فیلم منتشر شده از یک خاخام یهود که میگه که ما (یعنی صهیونیستها) باید مانع از ااین بشیم که شیعیان به امام زمان شون توجه کنند و الصرخی رو توی عراق ما روی کار آوردیم برای همین هدف. ما فوتبال رو توی دنیا داریم اوج میدیم که شیعیان از امام زمانشون غافل بشند و ... و ...

بخش دوم کلیپ هم سخنرانی اون خاخام صهیونیست هست که به زبان عبری هست و ترجمه اون عبارات به زبان فارسی بصورت زیر نویس نوشته شده و همون عبارات آقای طائب رو بیان میکنه.

این هم لینک آپارات این کلیپ

http://www.aparat.com/v/BiXYN

اگه ترجمه این کلیپ صحت داشته باشه، بقول میثم اون خاخام از من هم شیعه تر هست. چون به وجود نازنین امام زمان اعتقاد کامل داره و داره برای زمان ظهور حضرت برنامه ریزی عملی و دقیق انجام میده. (البته برنامه ریزی شیطانی و در جهت تنها موندن حضرت و بی یار و یاور شدن ایشون در زمان ظهور)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کار ابلهانه‌تر درگیر کردن کشور با همسایگان و کشاندن هرچه بیشتر درگیری به لب مرزهای کشور هست بدون توجه به اینکه متوجه باشیم این جریانات از کجا داره آب میخوره.

میشه یه توضیح بدید.. الان که ما با همسایگانمان در گیر نیستیم........با تشکر فروان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.