jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

وقتی شما بخواهی به طرف مقابل پاسخ بدی در قدم اول باید  فضا سازی رسانه ای و روانی بزرگی  در دنیا ایجاد کنی باید  حسابی روی اقدام اون طرف مقابل مانور رسانه ای وتبلیغاتی در سطح بین المللی و جهانی داشته باشی  و به طور جنون آمیزی به  کلی سازمان و مراجع جهانی شکایت کنی و حسابی اون رو بولد و گنده کنی و حتی اغراق کنی  تا جو عمومی  نه تنها در داخل  کشور شما با  هدف شما هماهنگ بشه بلکه  دنیا رو هم بتونی اغنا کنی و از همه مهمتر  در خود کشور دشمن شما  با این اقدامات  روانی و رسانه ای و حقوقی  مخالفین داخلی آن   رژیم  رو با این اقدامات تقویت کنی و حامیان مردمی اونها  رو بیشتر کنی  و اتحاد داخلی دشمن و حمایت های مردمی اون  رو  دچار تفرقه و گسست کنی این در حالی هست که ما در داخل ایران شاهد هستیم  که جرات ندارن اسم آن کشور را بیارن و از جمله پر ابهام یکی از کشورهای شمالی استفاده می کنن که خودش زیر سوال بردن حیثیت دیگر کشورهای شمالی ما مثل ارمنستان و...هست بعد شما انتظار اقدام مقابله به مثل دارید!!

اینکه بعد از پهپادی که از  افغانستان بلند شد شاهد هستیم آذربایجان هم پهپادش به  راحتی تمامیت ارضی ایران رو نقض می کنه و پهپادش تا مرکز ایران میاد و  هیچ هزینه ای هم نمی ده جای تعجبی نداره که  دیگر کشورهایی که اعتماد به نفسشون بالا رفته مثل امارات هم بیاد تمامیت ارضی جزایر سه گانه مورد ادعایی خودش رو  در خلیج فارس نقض کنه و اتباع اون در ابوموسی با پرچم عربستان و امارات رقص شمشیر برن...!

نصير ايراني عزيز ، اصل ماجرا رژيم صهيونيستي هست

من جنگ خانوادگي اراذل و اوباش ريگي و مرگ اون ملعون را يكي از  پاسخهاي ما  به گستاخي رژيم صهيونيستي مي دونم .

اما در مورد آذربايجان به نظر نمي رسه مسئولين بدنبال ايجاد تنش باشند و اين بني يهود هم خيلي سياستمدارانه برخورد مي كنن .

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نصير ايراني عزيز ، اصل ماجرا رژيم صهيونيستي هست

من جنگ خانوادگي اراذل و اوباش ريگي و مرگ اون ملعون را يكي از  پاسخهاي ما  به گستاخي رژيم صهيونيستي مي دونم .

گنه کرد در بلخ آهنگری ...

اما در مورد آذربايجان به نظر نمي رسه مسئولين بدنبال ايجاد تنش باشند

مسئولین محترم اصلا به کمتر از نابود کردن آمریکا و اسرائیل راضی نمیشن!

• Upvote 16
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گنه کرد در بلخ آهنگری ...

رايش عزيز ، يعني مي خواي بگي خوابيدن خوابيدن ، درست بعد از نفوذ پهپاد سر طرف را زير آب كردن . hee_hee

كمترين بار معنايي اين اقدام خط و نشانيست عليه بيگانگان و قدرتنمائي براي جمهوري اسلامي ايران.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موضوع ارتباط موساد با گروهک بی ریشه جندالشیطان هست که اگر صحت داشت، ما حالا حالاها درگیرش بودیم.

خواهشا اعترافات ریگی در مورد ارتباط با اسرائیل رو پیش نکشید که شدیدا بی پایه بود.

• Upvote 10
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ما در عراق ولبنان و سوریه نفوذ و قدرت داریم .در چند منطقه دیگر هم پتانسیل نفوذ کردن را داریم  : یمن ، آذربایجان (اشغالی)، کردستان عراق، بحرین وحتی شرق عربستان. در یمن وضع ما کمی بهتره .اما در بحرین به خاطر وجود آمریکا ،در گیری بیشتر ممکنه خطر ناک باشه.اما آذر بایجان اشغالی  به یک منطقه شدیدا خصمانه بر ضد ایران تبدیل شده ،به خاطر این موضوع ، حتما باید فکری در این رابطه بشه. به نظر من کوتاهی در همچه مواردی باعث جری تر شدن دشمن میشه .به هرحال هر اقدام خصمانه دشمن ، باید براش هزینه داشته وگرنه احتمال انجام کارهای خطرناکتر هم از سوی اونها زیادتر خواهد شد.مگر اینکه چیزی پس پرده باشه که ما از اون خبر نداریم....

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خواهشا اعترافات ریگی در مورد ارتباط با اسرائیل رو پیش نکشید که شدیدا بی پایه بود.

دلیلتون مبنی بر بی پایه بودن اعترافات ریگی چی هست؟؟؟

متن اعترافات ریگی: icon_arrowd

دو نفر (از اعضا گروهک جنداله) در سفر حج توسط نيروهاي اطلاعاتي عربستان دستگير شدند و ما به دنبال اين مسئله، خيلي تلاش کرديم تا با خود مقامات عربستان سعودي ارتباط برقرار کنيم و با آنها درباره آزادي اين دوستان صحبت کنيم که به نتيجه اي نرسيديم و موفق نشديم تا اين دوستان را آزاد کنيم.
بعد دوباره از طريق فاروغ (با ماموران ناتو و رژيم اسرائيل) ارتباط برقرار کرديم که اگر مي‎توانند افراد ما را از عربستان آزاد کنند. آنها قول دادند و گفتند که تلاش مي‎کنيم و اگر موفق شديم به شما اطلاع مي‎دهيم. بعد از چند روز تماس گرفتند و گفتند که ما مي توانيم اين افراد را آزاد کنيم و تا چند روز ديگر آزاد خواهند شد. چند روز بعد دوستان‎مان که در عربستان دستگير شده بودند، توسط افراد ناتو يا اسرائيل آزاد شدند.
(يک روز هم) فاروغ تماس گرفت و گفت من را دستگير کرده‎اند. دوباره با عاملان ناتو يا اسرائيل تماس گرفتم و قضيه را به آنها توضيح دادم که فاروغ به محل برگزاري نشست آمده اما در فرودگاه بحرين دستگير شده است. بعد همين افراد ترتيبي دادند که فاروغ آزاد شد.

http://edition.presstv.ir/detail.fa/127245.html

• Upvote 9
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام...

در راستای اثباتِ مطلقِ عدم (عدم) وجود تحرکات ضد ایرانی اسرائیل (این موجود دوستار کودکان)! شما را به مشاهده و تفکر در سخنان مجید جمالی فشی! (این به ناحق مورد اتهام قرار گرفته! این جوان ناکام! این خدمت گزار حقیقی ملت ایران! این به قتل رسیده توسط رژیم خون ریز و سوپر جنایتکار حاکم بر ایران!) در مستند جعلی و کلاً دروغ ویندوز قرمز ، دعوت می نمایم! آخی؛ ببینید این جوان دسته گل را چگونه چیزخور کرده اند که در راستای تخریب چهره منزه و نورانی موساد (و به طبعش اسرائیل) ، چه خزعبلات و جملات سراسر دروغ و کلاً غیر ممکن به هم ببافد!!! big_grin

• Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام...

در راستای اثباتِ مطلقِ عدم (عدم) وجود تحرکات ضد ایرانی اسرائیل (این موجود دوستار کودکان)! شما را به مشاهده و تفکر در سخنان مجید جمالی فشی! (این به ناحق مورد اتهام قرار گرفته! این جوان ناکام! این خدمت گزار حقیقی ملت ایران! این به قتل رسیده توسط رژیم خون ریز و سوپر جنایتکار حاکم بر ایران!) در مستند جعلی و کلاً دروغ ویندوز قرمز ، دعوت می نمایم! آخی؛ ببینید این جوان دسته گل را چگونه چیزخور کرده اند که در راستای تخریب چهره منزه و نورانی موساد (و به طبعش اسرائیل) ، چه خزعبلات و جملات سراسر دروغ و کلاً غیر ممکن به هم ببافد!!! big_grin

در صورت اثبات نشدن این قضیه میتوانید مستند کلوپ ترور را هم مشاهده کنید.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910516000392

دانلود ویدیو

http://1-20.ir/447/%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87/

ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو نفر (از اعضا گروهک جنداله) در سفر حج توسط نيروهاي اطلاعاتي عربستان دستگير شدند و ما به دنبال اين مسئله، خيلي تلاش کرديم تا با خود مقامات عربستان سعودي ارتباط برقرار کنيم و با آنها درباره آزادي اين دوستان صحبت کنيم که به نتيجه اي نرسيديم و موفق نشديم تا اين دوستان را آزاد کنيم.
بعد دوباره از طريق فاروغ (با ماموران ناتو و رژيم اسرائيل) ارتباط برقرار کرديم که اگر مي‎توانند افراد ما را از عربستان آزاد کنند. آنها قول دادند و گفتند که تلاش مي‎کنيم و اگر موفق شديم به شما اطلاع مي‎دهيم. بعد از چند روز تماس گرفتند و گفتند که ما مي توانيم اين افراد را آزاد کنيم و تا چند روز ديگر آزاد خواهند شد. چند روز بعد دوستان‎مان که در عربستان دستگير شده بودند، توسط افراد ناتو يا اسرائيل آزاد شدند.
(يک روز هم) فاروغ تماس گرفت و گفت من را دستگير کرده‎اند. دوباره با عاملان ناتو يا اسرائيل تماس گرفتم و قضيه را به آنها توضيح دادم که فاروغ به محل برگزاري نشست آمده اما در فرودگاه بحرين دستگير شده است. بعد همين افراد ترتيبي دادند که فاروغ آزاد شد.

برادر من این که سند و مدرک نیست. اگه گفته افراد حجت باشه لابد خالد مشعل هم داره تو جبهه بشار اسد با "تروریستها" میجنگه!

یکی از اعترافات ریگی این بود که چون رابطهای خارجی نگران نتیجه تحویل سلاح به ما نبودن من مطمئن شدم که اینها اسرائیلی هستن. یعنی اگر عضو ناتو یا آمریکایی بودن حتما نگران میشدن که دارن ما رو مسلح میکنن چون ممکن بود تو افغانستان بر ضد خودشون استفاده کنیم.

این حرف خیلی احمقانه هست. چرا؟

چون اولا دادن چهارتا کلاش و نارنجک به یک مشت نئاندرتال اونم تو منطقه ای که تهیه سلاح از پیدا کردن غذا هم راحت تره نمیتونه خطری متوجه سازمان رزمی عظیم ناتو بکنه. ثانیا هدف این حیوانات ضربه زدن به ایران هست نه ناتو. ثالثا با توجه به جغرافیای منطقه پاکستان باید نگران این سگهای هار باشه که نیست چون خودش حامی اصلیشون هست. نقشه رو ببینید:

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10027/143_orig.jpg]thumb_143_orig.jpg[/url]

رابعا چرا میگیم رابطها اسرائیلی بودن؟ چرا سعودی نباشن؟ یا مثلا قطری؟ میدونید چرا؟ چون اون موقع ممکنه برادران عزیزتر از جان مسلمانمون رو ناراحت کنیم. پس مثل همیشه و به شیوه اروپای قرن 19 میگیم همه چیز زیر سر یهوده و دیگه نیازی به تحلیل و ادامه بحث نداریم.

حقیقت اینه که ایران توسط انواع دشمنان ملی و مذهبی احاطه شده ولی دشمن رو در جای دیگه ای دنبال میکنه. دولت دوست و برادر پاکستان، پشتونهای افغانستان، تجزیه طلبهای کرد و ترک و عرب، اعراب شریف حاشیه خلیج فارس و کشور تاریخی(!) آذربایجان و جدیدا هم برادران مظلوم داعش که از طرف عراق دارن به ما نزدیک میشن. البته چون ما دوست نداریم با حقیقت روبرو بشیم تمام اینها رو عامل موساد و سی آی ای حساب میکنیم تا خدایی نکرده یه وقت زبونم لال نیازی به استفاده از مغزها نباشه.

راستی دوستان ممکنه نظرتون رو در مورد این ویدیو بفرمایید؟

http://jahannews.com/vdch6knx-23nqid.tft2.html

• Upvote 26
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من این که سند و مدرک نیست. اگه گفته افراد حجت باشه لابد خالد مشعل هم داره تو جبهه بشار اسد با "تروریستها" میجنگه!

یکی از اعترافات ریگی این بود که چون رابطهای خارجی نگران نتیجه تحویل سلاح به ما نبودن من مطمئن شدم که اینها اسرائیلی هستن. یعنی اگر عضو ناتو یا آمریکایی بودن حتما نگران میشدن که دارن ما رو مسلح میکنن چون ممکن بود تو افغانستان بر ضد خودشون استفاده کنیم.

این حرف خیلی احمقانه هست. چرا؟

چون اولا دادن چهارتا کلاش و نارنجک به یک مشت نئاندرتال اونم تو منطقه ای که تهیه سلاح از پیدا کردن غذا هم راحت تره نمیتونه خطری متوجه سازمان رزمی عظیم ناتو بکنه. ثانیا هدف این حیوانات ضربه زدن به ایران هست نه ناتو. ثالثا با توجه به جغرافیای منطقه پاکستان باید نگران این سگهای هار باشه که نیست چون خودش حامی اصلیشون هست. نقشه رو ببینید:

thumb_143_orig.jpg

رابعا چرا میگیم رابطها اسرائیلی بودن؟ چرا سعودی نباشن؟ یا مثلا قطری؟ میدونید چرا؟ چون اون موقع ممکنه برادران عزیزتر از جان مسلمانمون رو ناراحت کنیم. پس مثل همیشه و به شیوه اروپای قرن 19 میگیم همه چیز زیر سر یهوده و دیگه نیازی به تحلیل و ادامه بحث نداریم.

حقیقت اینه که ایران توسط انواع دشمنان ملی و مذهبی احاطه شده ولی دشمن رو در جای دیگه ای دنبال میکنه. دولت دوست و برادر پاکستان، پشتونهای افغانستان، تجزیه طلبهای کرد و ترک و عرب، اعراب شریف حاشیه خلیج فارس و کشور تاریخی(!) آذربایجان و جدیدا هم برادران مظلوم داعش که از طرف عراق دارن به ما نزدیک میشن. البته چون ما دوست نداریم با حقیقت روبرو بشیم تمام اینها رو عامل موساد و سی آی ای حساب میکنیم تا خدایی نکرده یه وقت زبونم لال نیازی به استفاده از مغزها نباشه.

راستی دوستان ممکنه نظرتون رو در مورد این ویدیو بفرمایید؟

http://jahannews.com/vdch6knx-23nqid.tft2.html

شدیدا دنبال صحت سقم این ویدئو هستم ....

البته فکر کنم اشتباه هست .....

کسی اگه عبری می دونه ترجمه دقیقش رو بگه

یکی از سایت های حضرت استاد رائفی !میگفت این ساختگیه و حرفهای این خاخام اصلا با زیر نویس نمی خونه!

یعنی اگه درسته باشه باید بگیم رسما اعتراف به وجود امام زمان کرده ....!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شدیدا دنبال صحت سقم این ویدئو هستم ....

البته فکر کنم اشتباه هست .....

کسی اگه عبری می دونه ترجمه دقیقش رو بگه

یکی از سایت های حضرت استاد رائفی !میگفت این ساختگیه و حرفهای این خاخام اصلا با زیر نویس نمی خونه!

یعنی اگه درسته باشه باید بگیم رسما اعتراف به وجود امام زمان کرده ....!

ممکنه کمی صبر کنید تا نظر بقیه دوستان رو هم ببینیم؟

اگر مایلید تو pm خدمتتون توضیح میدم.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از برادران کلیمی به اسم کاربری http://www.military.ir/forums/user/16063-meysam62/

تو سایت هست..

اگه به زبان عبری آشنایی دارن لطف کنن نظرشون و در مورد این کلیپ بگن خوشحال میشیم..

ویرایش شده در توسط Persian_ranger
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان امشب داشتیم با یه بنده خدایی صحبت میکردیم

میگفت این پهپاد ها رو اکثرا ارتش میزنه این اخریه هم ارتش زده ولی به اسم سپاهخبرش منتشر میشه

میگفت اصولا ارتش دوست نداره زیاد رسانه ای بشه

و همین طور درباره تانک هم یه چیزای از t72s2ارتقاع یافته میگفت این تانک در حد کشورهای منطقه میشه جواب داد

ویرایش شده در توسط milad021
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه به زبان عبری آشنایی دارن لطف کنن نظرشون و در مورد این کلیپ بگن خوشحال میشیم..

من فک میکنم اون اقا از من هم شیعه تره!!!!

با این حال، خوشحال میشم من رو خیط بکنه و ویدیو رو ترجمه! :)

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان امشب داشتیم با یه بنده خدایی صحبت میکردیم

میگفت این پهپاد ها رو اکثرا ارتش میزنه این اخریه هم ارتش زده ولی به اسم سپاهخبرش منتشر میشه

میگفت اصولا ارتش دوست نداره زیاد رسانه ای بشه

و همین طور درباره تانک هم یه چیزای از t72s2ارتقاع یافته میگفت این تانک در حد کشورهای منطقه میشه جواب داد

T-72 s2 ؟؟؟؟ میشه بی زحمت یه توضیحی در مورد این نسخه بدین، من اصلا تا به حال نشنیدم نام این تانک رو! T-72 S شنیدم اما این رو نشنیدم! ایران تی 72 اس داره منتها شاید این ارتقاء جدید باشه... چی بگم!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.