javadjab

طرح حمله هوایی به اسراییل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

Armanmodern من هم باعات موافقم این لیچ عزیز ما یه خبر هایی داره و دستی در کار داره که انقدر با اطمینان این اطلاعات و این نشانه ها رو می ده . لیچ جان من هی می گم دستی در کار این ارتش درای تو هی بگو نه ؟ :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دیگه دوستان. ایشون که نمیتونه همه چی رو بگه. مثلاً ما پروژه موشک تامهاوک داریم. فکر کنم کارش تموم شد.خیلی وقت هم هستش که تموم شد. آريالای لیچ اشتنباه میگم؟ Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ليچ دروغ نميگه خواهشا ادب رو رعايت كنيد خيلي چيزا هستند كه فقط توي يك جنگ واقعي مشخص ميشه مثل جنگ 33 روزه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بروبچ اينقدر به اين برادر ليچ گير نديد ! به نظر من اكثر حرف هاي ليچ درسته ! مقامات ايران نميان بگن مثلا ما 100 تا سوخوي-30 از روسيه خريديم ! اگه رسما اعلام كنند براي خريدهاي جديد از روسيه به وسيله فشارهاي بين المللي دچار مشكل ميشن ! فراموش نكنيد روسيه شوروي نيست ! العان روسيه به كمك آمريكا و اروپا در يسري فعاليت هاش نياز داره !(مثل فعاليت هاي فضايي) براي همين خيلي نمي تونه مستقل عمل كنه ! و... در پايان به نظر من خبر خريد 250 فروند سوخوي-30 درست بوده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پروژه تامهاوك رو من شنيده بودم. با توجه به بهانه هاي الان آژانس اطلاعات موشكي ما رو هم مي خان براي اعلام اتمام پرونده!!!! اين البرادعي احمق هم ماي احمق تر رو هالو ديده تا تونسته اطلاعات طبقه بتدي شده ما رو ريخته رو سفره تنها اطلاعات موشكي مونده تا خيال اسراييل جمع بشه. ايران بدجوري تو مخمصه گير كرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از لطف دوستان متشکرم! والله از موشک تام هاوک خبری ندارم ولی پرس و جو می کنم ببینم چی می شه! icon_cheesygrin دیشب داشتم تاپیک شواهد رو آپدیت می کردم قفلش کرده بودند! icon_cheesygrin :mrgreen: راستی یک چیز دیگه اطلاعات مهرمانه به هیچ صورتی در دست البرادعی قرار نمی گیره! حتی رئیس جمهور هم به سختی به این اطلاعات دسترسی داره چه برسه به البرادعی!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه در این سایت درهمه تایپیک ها در مورد همه چیز صحبت میشه الا درباره موضوع اون تایپیک :| من از همون اول هم گفتم اگه کسی طرحی داره بگه بقیه اون رو نقد کنند و یک راه حل یرای اون مشکل ارائه کنند ولی در مورد همه چیز نظر داده شد الا موضوع این بحث اخه اقای لیچ عزیز ایران میگ 31 داره یا نه چه ربطی به موضوع داره :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.