aboshaban

گزارش تصویری از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ( IPAS 2014 )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

متوجه شبیه ساز بودن شون شدم.

منظورم اینه که یگان های خمپاره انداز و توپخانه به چه کار ناجا میاد؟

توی کدوم بخش سازمان رزم ناجا نیاز به وجود یگانهای آتشباری برای ضربه زدن به مواضع دشمن وجود داره.

اگر مرزبانی هست که اون یگان بیشتر یک یگان تدافعی هست تا تهاجمی !! raised_eyebrow raised_eyebrow

برادر همین الان هم مرزبانی ناجا خمپاره و راکت انداز 107 م م(مینی کاتیوشا) داره.

مرزبانی در اصل یه سازمان شبه نظامیه که با وجود این تهدیداتی که اطراف ایران وجود داره حتما حداقل باید تسلیحات نیمه سنگین داشته باشه.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون ابنوش بنظر خیلی عریض میاد نصبت به امریکایی ها که طولشون زیاده چقدر ظرفیت داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی گفت یکی از بی سیم های مورد استفاده سیستم سرباز ولایت ایناست :thinking: :neutral:

DSC_0653.jpg

قیافه مهم نیست ساز و کار مهمه تکنولوژیش مهمه کاربر و امکاناتش مهمه وگرنه بی سیم هایی که سربازای آمریکایی الان استفاده میکنن از این هم بزرگتره

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی گفت یکی از بی سیم های مورد استفاده سیستم سرباز ولایت ایناست :thinking: :neutral:

این بیسیم های دستی در دو نوع بودند نوع اول DMR-IPD42 و نوع دوم PT-580H

ویژگی ها هم در کاتالوگ های اینها درج شده از جمله محدود فرکانسی ، توان خروجی ، دقت توان و ..................

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها نکاتی که برای بنده جالب توجه بود ... مرصاد 2 بود با لوله ی مخروطی و هواخنک جدید و همچنین قنداق جدید 

سپس نارنجک 40 م.م. خرج گود که در دو نوع سرعت پایین و سرعت بالا تولید شده بود .

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها نکاتی که برای بنده جالب توجه بود ... مرصاد 2 بود با لوله ی مخروطی و هواخنک جدید و همچنین قنداق جدید 

سپس نارنجک 40 م.م. خرج گود که در دو نوع سرعت پایین و سرعت بالا تولید شده بود .

سید تصویری از این مرصاد ندارید؟  نمیدونم کدوم سلاح منظورتونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه دونه مرصاد بیشتر نبود ... باید توی تصاویر دوستان باشه .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محفظه محصور کننده انفجار ! :)

در اهواز هر برنامه ای ، مراسمی چیزی بود ، یکی از اینا میاوردن و در پر تردد ترین مکان ممکن مستقر میکردن ... مثل محرم و صفر که در راه هست یا راهپیمایی ها و از این قبیل! یبار به رفیقم گفتم داستان این محفظه ها چیه ، باور نمیکرد که کاربردشون این باشه - از من اصرار و اون انکار و یک شرط بندی ، رفت از پرسنل محفظه که یک راننده و سرنشین بودن در موردش پرسید! ضمن اینکه شرطو باخت ، از اون موقع به بعد هم این محفظه ها را در سطح شهر ندیدم! الحمدلله وضعیت امنیت اهواز چند ساله بسیار عالی شده ، درسته دزدی و نا امنی هست اما بمب گذاری و اینجور مسائل کلان در سطح امنیت ملی بر خلاف هفت هشت سال به عقب ، خیر ...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

محفظه محصور کننده انفجار ! :)

در اهواز هر برنامه ای ، مراسمی چیزی بود ، یکی از اینا میاوردن و در پر تردد ترین مکان ممکن مستقر میکردن ... مثل محرم و صفر که در راه هست یا راهپیمایی ها و از این قبیل! یبار به رفیقم گفتم داستان این محفظه ها چیه ، باور نمیکرد که کاربردشون این باشه - از من اصرار و اون انکار و یک شرط بندی ، رفت از پرسنل محفظه که یک راننده و سرنشین بودن در موردش پرسید! ضمن اینکه شرطو باخت ، از اون موقع به بعد هم این محفظه ها را در سطح شهر ندیدم! الحمدلله وضعیت امنیت اهواز چند ساله بسیار عالی شده ، درسته دزدی و نا امنی هست اما بمب گذاری و اینجور مسائل کلان در سطح امنیت ملی بر خلاف هفت هشت سال به عقب ، خیر ...

همه ایران همینطوریه 

یادمه چند سال پیش یک بمب صوتی  دقیقا پشت خونه ما با فاصله 50 متری کار گذاشته بودن ....

صداش انقدر وحشتناک بود من خودم نزدیک بود سکته بزنم !!

8 نفر هم مجروح شدن .... اما خدا رو شکر الان اصلا همچین خبر هایی نیست 

قدز این امنیت رو باید دونست .....

انفجار دو بمب صوتي در كرمانشاه 8 مجروح بر جاي گذاشت 

http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1061340

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهشا یه نفر یه اطالاعات کامل از این سرباز سرو بده بابا بادید میلیتاریستی اطلاعات بدید نه عمومی [خواهشا]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

GPS چه تو جنگ شهری چه جنگ های منظم باید حذف وبدنبال جایگزینی براش باشیم. اتکای سیستم عملیاتی به نیرو خودش یک آفت برای مشکلات امنیتی آیندست. هر نوع مشکلات امنیتی گسترده داخلی(جنگ شهری، نه شورش های غیرمسلحانه) و خارجی با حمایت آمریکا خواهد بود که به راحتی GPS رو مختل می کنند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سری آخر تصاویر

معرفی دو بیسیم مورد اشاره

thumb_20141021_214542.jpg

thumb_20141021_214656.jpg

اسلحه مرصاد 2

thumb_P1000237.JPG thumb_P1000236.JPG thumb_20141019_141027.jpg

و .................

thumb_20141019_140907.jpg

thumb_20141019_140945.jpg

thumb_P1000225.JPG

thumb_20141019_141244.jpg

thumb_20141019_141149.jpg

thumb_P1000242.JPG

thumb_20141019_141301.jpg

-----------

دوستانی که میفرمایند میلیتاریستی بازدید کردید و چرا فلان کار رو انجام ندادید باید خدمتشان عرض کنم هر کسی در نمایشگاه به دنبال حوزه مورد نظر خودش است از جمله بنده و دیگر دوستان (که به عنوان مثال در حوزه زرهی و خودروهای زرهی سوالاتی پرسیدم) ضمن اینکه متخصص امور تسلیحات انفرادی هم در جمع نبود (یکی مثل رایش مارشال یا کلنل رو میخواستیم). کاتالوگ هایی از سرباز آینده ایران هم موجود بود که به ما ارائه نشد با وجود درخواست

دستت درد نکه ولی اگه بتونی یه بار دیگه بری قشنگگگگگگگگ بررسی کنی همه رو و عکس بگیری دیگه یه سایتو مدیون خودت کردی. باشه ausa 2015 که تو ساری برگزار شد جبران میکنم

ویرایش شده در توسط mahdimousavi
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانی که میفرمایند میلیتاریستی بازدید کردید و چرا فلان کار رو انجام ندادید باید خدمتشان عرض کنم هر کسی در نمایشگاه به دنبال حوزه مورد نظر خودش است از جمله بنده و دیگر دوستان (که به عنوان مثال در حوزه زرهی و خودروهای زرهی سوالاتی پرسیدم) ضمن اینکه متخصص امور تسلیحات انفرادی هم در جمع نبود (یکی مثل رایش مارشال یا کلنل رو میخواستیم). کاتالوگ هایی از سرباز آینده ایران هم موجود بود که به ما ارائه نشد با وجود درخواست

خدا قوت ، کارتون عالیه - حداقل برای ما شهرستانی های نمایشگاه ندیده ، نعمت بزرگی محسوب میشید icon_cheesygrin

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.