SAEID

جنگ هوایی در یوگسلاوی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حقیقتش برای من تفاوتی نداره چون اون شور و شوق دوران جوانی که تازه وارد این عرصه مطالعاتی شدم رو ندارم.

ولی خوب چرا دروغ بگم بله در گوگل جستجو کردم تا به جوابی درباره این شایعه برسم که در دو پست قبلی گفتم تصمیم گیری برعهده خواننده چون بیشتر از این امکان تحقیق نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی خوب چرا دروغ بگم بله در گوگل جستجو کردم تا به جوابی درباره این شایعه برسم که در دو پست قبلی گفتم تصمیم گیری برعهده خواننده چون بیشتر از این امکان تحقیق نیست
[/quote]

فکرش رو بکنیدجسد اون بمب افکن کشف میشد ! و ماجرا عمومی میشد . به نظرتون چه فشاری به پنتاگون و شرکت های سازنده بخاطر این آبروریزی مهلک سقوط یک بمب افکن چند میلیارد دلاری بوجود می اومد ؟! ....

نميشه انتظار داشت كه ناتو بياد بگه فلان بمب افكن فوق استراتژيك پنهانكار من در اولين حمله خودش منهدم شده ! ...اون هم وقتي اين بمب افكن خارج از مرز يوگوسلاوي سابق سقوط ميكنه .

جايگزين كردن يك جنگنده يا تغيير رجيستري ها كار سختي به نظر نميرسه .
انهدام اف 117 با سطح مقطع پايين تر از بي 2 و ابعاد بزرگتر فكر نميكنم تغييري در صورت اصلي مسئله ایجاد کنه ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر واریور هیکل اف ۱۱۷ از بی ۲ کوچکتره و بی ۲ از لحاظ رادار گیرزی برتر از اف ۱۱۷ هست.
ولی با نظر شما در مورد اینکه بیان نمی کنن کاملا موافقم و در مورد بیان نشدن توسط روسیه هم باید بگم شاید معامله ای پشت پرده اتفاق افتاده باشه و در تاریخ این نوع معامله ها مسبوق به سابقه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داشتیم جنگ [size=3]یوگسلاوی[/size] به روز می کردیم که اینم اومد فقط همین تعداد مال طرف مقابل سقوط کرده؟
[quote]
35 فروند میگ 21 و12 میگ 29
[/quote]
کسی امار دقیق نداره ویرایش شده در توسط ghermez

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.