Recommended Posts

بازم 3تا نمایشگر کوچیک بهتر از هیچیه ولی من واقعا نمیفهمم چرا از نمایشگر بزرگتر استفاده نمیکنن که چش خلبان در نیاد واسه دیدن اطلاعاتش. یه 15 اینچ  یه 7 اینچ وبندازن روش خلاص. 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

thumb_08_bazdid.jpg

اگر به قسمت پشت نمایشگر دیجیتال دقت کنید حروف ioi نوشته شده به معنی صنایع اپتیک اصفهان، ولی باید iei نوشته میشد به معنی صنایع الکترونیک ایران، این کار دلیلش چی میتونه باشه یا من اشتباه میکنم؟؟؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

thumb_MFD_02~3.JPGthumb_MFD_08.JPGthumb_MFD_09.JPG

پس علامت صاشیراز هم ioi است؟؟؟

به نظرم باید iei بود، چون من یه عینک دارم ساخت صااصفهان (صنایع اپتیک اصفهان) هست و روی فریم و جعبه عینک نوشته که ioi = isfahan optic industery، در حالی که نمایشگرهای دیجیتال باید در صاایران (صنایع الکترونیک ایران) واقع در شهر شیراز تولید بشن که در اینصورت باید بجای ioi نوشته بشه iei.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توی اون پوستر عقبی صاعقه کامل دیده میشه :

به احتمال خیلی زیاد تصویر تزئینی هست! 

البته اون چیزی که من در مورد صاعقه گفتم (استفاده از سطوح مورب) قطعی نیست ! ممکنه فقط ظاهر کابین رو از حالت صاف به شکل گرد (تخم مرغی) تغییر داده باشن!

پس علامت صاشیراز هم ioi است؟؟؟

به نظرم باید iei بود، چون من یه عینک دارم ساخت صااصفهان (صنایع اپتیک اصفهان) هست و روی فریم و جعبه عینک نوشته که ioi = isfahan optic industery، در حالی که نمایشگرهای دیجیتال باید در صاایران (صنایع الکترونیک ایران) واقع در شهر شیراز تولید بشن که در اینصورت باید بجای ioi نوشته بشه iei.

نه! این نماد مخفف  (Isfahan Optics Industries (IOI هست که معنیش میشه صنایع اپتیک اصفهان  !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به رونمایی از ۲ موشک کروز دریایی جدید قدیر و نصر بصیر گفت: این دو موشک تحویل نیروهای دریایی می‌شوند و در سال آینده موشک قدیر به مقتدر تبدیل خواهد شد که برد آن ۲ برابر خواهد بود و در حوزه جنگ الکترونیک نیز بر روی این موشک‌ها کار شده است.

احتمالا این موشک مثل موشک C-602 از بال جمع شونده استفاده خواهد کرد!

thumb_A0112087011062352959.jpgthumb_C-602-Cruise-Missile-Zhenguan-Studthumb_YJ-62-GLCM-TEL-2S.jpg

thumb_C-602-Cruise-Missile-Zhenguan-Studthumb_C-602-Cruise-Missile-Zhenguan-Studthumb_C-602-Cruise-Missile-Zhenguan-Stud

وی با بیان اینکه در همه سطوح سیستم‌های پدافندی در بهترین وضعیت قرار داریم، گفت: ما موشک صیاد 2 که موشکی برد متوسط و ارتفاع بلند بود را تست کردیم و در آینده نزدیک موشک صیاد 3 که موشکی برد بلند و ارتفاع بلند است را تست خواهیم کرد که در این صورت همه سطوح هوایی ما را در برابر تهدیدات پوشش می‌دهند.

احتمالا صیاد 2 و صیاد 3 جزوی از سامانه پدافندی باور 373 خواهند بود! با توجه به فعالیت موازی سپاه در تولید پدافند و اینکه قراره موشکی با برد 200 کیلومتر ساخته بشه میشه چنین بردی رو برای موشک برد بلند باور 373 هم متصور شد!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا موشک برد بلندی که قراره تو 31 شهریور رونمایی بشه همون صیاد 3 هست! وزیر دفاع صیاد 2 رو هم جزو موشک های با سقف پروازی بالا در نظر گرفته :

وی با بیان اینکه در همه سطوح سیستم‌های پدافندی در بهترین وضعیت قرار داریم، گفت: ما موشک صیاد 2 که موشکی برد متوسط و ارتفاع بلند بود را تست کردیم و در آینده نزدیک موشک صیاد 3 که موشکی برد بلند و ارتفاع بلند است را تست خواهیم کرد که در این صورت همه سطوح هوایی ما را در برابر تهدیدات پوشش می‌دهند.

http://mod.ir/content/سردار-دهقان-در-گفتگوی-ویژه-خبریبرد-موشک-کروز-قدیر-۲-برابر-خواهد-شد-تست-موشک-صیاد-۳-در-آینده

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا افزود: برای روبرداری رژه 31 شهریور امسال شما شاهد موشک‌های دور برد و ارتفاع متوسط پدافند هوایی خواهید بود که به یمن برکت الهی و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری و علم و دانش پرسنل جوانان قرارگاه پدافند هوایی انشالله به عرصه ظهور خواهد رسید.

وی درباره جدید بودن موشک‌های دور برد تصریح کرد: دوربردها جدید است و بعضی‌ها البته بهینه شده و بعضی‌ها نیز تولید امسال است و بگذارید انشالله در 31 شهریور همگان با هم این سامانه‌ها را ببینیم.

http://www.yjc.ir/fa/news/4935808/رونمایی-از-سامانه‌های-موشکی-دوربرد-و-متوسط-جدید-در-رژه-31-شهریور-امسال

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
==========
و اینکه سپاه هیچ نقشی تو ساخت موشکهای پدافندی نداره...به هیچ وجه
و هیچ موازی کاری هم درحال انجام نیست....سپاه تنها سفارش دهنده به صنایع
و در نهایت یکی از استفاده کننده ها و یا مشتری های این سری از موشکها است

اینطور نیست !

نمونه اش ساخت سامانه پدافندی رعد و خوانواده های آن

نمونه ای از موشک ها در نمایشگاه نیروی هوافضا هم وجود داشت ، ...

فرمانده نيرو هواوفضا سپاه با بيان اينكه سامانه رعد اولين سامانه كاملا بومي سپاه است اظهار داشت: تمامي مراحل ساخت و توليد اين سامانه توسط جهاد سپاه انجام شده و اميدواريم با ورود پرتعداد آن به سيستم دفاعي توان خود را بالاتر ببريم.

منبع : http://snn.ir/detail/News/206655/67

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یه سوال خیلی مهم. جناب ار پی جی7 مخصوصا اگه جواب بدن خوشحال میشم. 

سیستم موشکی صیاد 2 تا حالا تولید انبوه و به کار گیری شده در نقاط ایران؟یعنی اینا فقط تولید میشن یا کسی هم هست اینا رو بخره از نیروهای نظامی ما و به صورت انبوه استفاده کنه؟ به نظرم استفاده از صیاد 2 و صیاد 3 خیلی ...مهمه برای ما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویر شلیک هوا به زمین کرار:

thumb_Image_4~2.jpg

thumb_Image_5~3.jpg

thumb_Image_6~1.jpg

thumb_Image_7~1.jpg

thumb_Image_8.jpg

چیزی که بیشتر نظر منو جلب کرده پرتاب کرار از پشت کامیونه! تازه اگه دقت کنین 2 تا پهپاد اون پشته که فقط یکیش پرواز می کنه.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویر شلیک هوا به زمین کرار:

مگه این برای رهگیری هوا به هوا نبود!!؟؟؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.