MRG

سامانه ضد بالگرد ساخت داخل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سامانه ضد بالگرد با 2 برابر برد بیشتر نسبت
به مدلهای دیگر
و شلیک همزمان 4 موشک.
کسی آمار این وسیله رو داره؟

http://fr.youtube.com/watch?v=MuvhE7P6zg8&feature=related

"اینم جواب سعید : سعید گیر نده دیگه در اولین فرصت تو گالری آپ میکنمش icon_cheesygrin "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سامانه ضد هلیکوپتر رعد هست،اون عکس ها مربوط به یه سامانه متشکل از چند تا دوش پرتاب میثاق هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من عکس این سامانه را از روی فیلم تهیه کردم، اما ماشا الله ای ن سایت هیچ جایی برای آپلود عکس نداره. قابل توجه طراحان سایت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آدم تا بخواد بره جای دیگه که .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام من عکس این سامانه را از روی فیلم تهیه کردم، اما ماشا الله ای ن سایت هیچ جایی برای آپلود عکس نداره.
قابل توجه طراحان سایت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آدم تا بخواد بره جای دیگه که .....

توي گالري سايت مي توني عكسهات رو آپلود كني.البته براي دريافت اشتراك بايد حداقل 50 ارسال داشته باشي. :mrgreen: icon_biggrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FeldMarshall عزيز منظورتون از چند تا دوش پرتاب میثاق رابيشتر ميتونين توضيح بدين؟ منظورم نوع سيستم مركزيش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين هم چند تا عكس

تصویر

تصویر

تصویر

دوست من یه فیلم توجه کنی میبینی که این عکسا بهش ربط نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام اين سيستم پدافندي ضدعوامل هلي كوپتري رعدهستش باميثاق هاي 2كه دركل جهان بانام مقصاب آپاچي نام گرفته مجهز شده اند كه تمامي بالگردهاي موسسه ي هيوي وهمچنين نورث گروپ كه درآمريكا فعاليت مي كنند وبهترين بالگردها(ازجمله سوپركبرا)راتوليدمي كنندتوانايي انهدام داردونظيربه عينه ي آن رادرجنگ33روزه ديديم كه بيش از5آپاچي 100٪مدرنيزه ي تحويلي ازآمريكا دراسراييل ازوسط نصف شده بودندكه اين كارتوسط ميثاق2 وباتاكتيك نامتقارن وسرطاني افرادحزب الله(احتمال بسيارزيادباآموزش ايران)پرتاب شد وبه هدف برخوردكرد. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نحوه پرتاب این موشک ها که در فیلم بود هیچ شباهتی به پرتاب موشکهای دوش پرتاب ندارد و بیشتر شبیه شلیک راکت های کاتیوشا است. سیستم هدایت مشخصی هم روی پرتابگر دیده نمی شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي رهبر درست مي گه اون سامانه اي كه تو فيلم است بيشتر شبيه يك راكت انداز 8-لول است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي تا اون جايي كه من يادمه در جنگ 33 روزه ميثاق 2 بود بعد هم تك لول بود نه چهار لول تعداد هلي كوپترهاي ساقطع شده هم بالاي هشتا بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.