Recommended Posts

یک سوالی که به ذهنم رسید آیا در طول تاریخ معاصر دو گروه چریکی باهم در گیر شده اند؟و عاقبت چه شده است؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه دوستان عزیز من نه اریایی پرست هستم و نه کرد پرست. بلکه از حقوق یک ملت بی گناه(کرد ترکیه)دفاع میکنم. در ضمن دوباره شما دارید مارک سر بریدن و ... به یکی از مظلومترینها دارید میچسپونید که باید بگم همه ی اینها چیزی جز شعارهای تبلیغاتی برای منزوی کردن و توجیه جنایتها نبوده است.

دوست عزیز اینها که جدایی طلب هستند به نظر شما باید چیکارشون کرد؟! بگیم بیایید جدا کنید؟! ناصرالدین شاه احمق که نصف ایران رو بخشید! همین رو نچسبیم می برنش برادر! کردها خودشون آریایی اصیلین نباید فریب صیهونیست ها رو بخورن! شما اصلا نقشه خاورمیانه جدید رو دیدی؟! :|

براي كوچكترين ذره از خاك اين كشور خون داده شده و تا زند ه ايم اجازه نمي ديم كه ذره اي خاك از اين كشور جدا شود، كردها هم بايد دقت كنند كه اول مليت مهم است بعد نژاد پس يك كرد اول ايرانيست يا ترك يا عراقي و بعد يك كرد است! اين گروهك پ ك ك هم يه مشت نژادپرست كرد هستند كه مي خواهند كل مناطق كرد نشين ايران و عراق و تركيه رو به يك كشور به نام كردستان تبديل كنند، كه به هيچ عنوان قايل قبول نيست. اين گروهك كرد با بمب گذاريها و جناياتي كه در حق مردم اين سه كشور كرد تنها سزاوار مرگند و بس! هنوز سربريده شدن بسيجيها و سپاهيان و ارتشي ها با موزاييك! به دست افراد اين گروهك جنايتكار را فراموش نكرده ايم! كرد جدايي طلب بايد نابود شود!
از ارتش تركيه هم به خاطر اين حمله تشكر مي كنم، از توپخانه سپاه نيز همچنين و البته از سكوت كشورهاي غربي كه شايد حقيقت را درباره اين گروهك احمق فهميده باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه عزيز جان من تا حالا نشنيدم پ ك ك جناياتي كه گفتي كرده باشد اونها فقط ميجنگند بيشتر هم با تركيه ومتاسفانه بخاطر روشهاي خاص كه حتما از آمريكا ياد گرفتند جلوه بدي در ميان كردها ندارند. البته اگر مسيولين كمي بيشتر به فكر منطقه باشند آنها كاري از پيش نميبرند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاخه ایرانی پ ک ک یعنی پژاک به حد کافی از خجالت هموطنان ایرانی خودشون با سر بریدن و دست بریدن و آتش زدن و ... سربازان وظیفه و مردم عادی بر اومدند بعد میگید جنایت نکردن؟! میشه جنایت رو تعریف کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بحرحال من ميبينم كه خيلي از كردها اونها را دوست دارند

شما از كجا داريد مي بينيد؟

كمتر كردي اونها رو دوست داره.(اين رو يك كرد داره ميگه).پژاك بعنوان يك گروه شورشي بي رحم تعدادي از مردم منطقه كردنشين رو هم به قتل رسوندن.هر كس در برابر اونها بايسته مي كشنش.چه كرد باشه و چه غير كرد. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sarbazراست میگوید.در حال حاضر مردم کردستان طرفدار گروههای پژاک .دمکرات کردستان و ... هستند.واقلیتی که طرف حکومت مرکزی را میگیرد را خائن طلقی میکنند. که این نتیجه ی ... است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستي بله مثلا در بوليوي و بخصوص اكوادور گروهاي راستي وچپي سالهاست با هم ميجنگند.و طرفداران هم را در فرصت مناسب داغون ميكنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که ندیدم اکثریت مردم کردستان حامی گروهکهای تجزیه طلب باشند و این حرف را گروهک احمق پژاک که خود را نماینده کردها میداند! :| ادعا دارد که پوچ و بی اساس است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در يه حمله‌اي كه گروهك تروريستي پژاك برنامه‌ريزي كرده بود ، برنامه اين طور طراحي شده بود كه عده‌اي به عنوان مردم عادي با سنگ و چماق به يكي از كلانتري‌هاي داخل شهر حمله كنن تا كشورهاي خارجي بهره‌برداري كنن و نشون بدن مردم ايران خواستار تجزيه‌ي ايران هستن ( اين برنامه هنگامي اجرا شد كه براي اولين بار بحث خاورميانه‌ي جديد و تغيير مرزها توسط آمريكا مطرح شده بود ) ، خلاصه اينكه حوالي غرب عملياتشون شروع مي‌شه و به طر يك كلانتري حركت كرده و اقدام به سنگ پراني و فهاشي مي‌كنن كه با هوشياري كردهاي غيور اون شهر كه با اين گروه به مقابله با اون‌ها و در حمايت از مامورين نيروي انتظامي مواجه مي‌شن بلافاصله محل رو ترك مي‌كنن و پا به فرار مي‌گذارن . در يك مورد هم در يكي از جاده‌ها با سيمينوف اتومبيل‌هاي عبوري رو هدف قرار مي‌دن كه با واكنش شديد هوانيروز مواجه مي‌شن و پا به فرار مي گذارن . در چند مورد هم اقدام به مين‌گذاري مسير برخي روستاها كه با اونها مخالفت كردن مي‌كنن . كه تلفاتي هم مردم داشتن و ده‌ها مثال ديگه كه از حوصله‌ي اين تاپيك خارجه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدایی طلبی به هیچ عنوان پزیرفته نخواهد شد. برادران کرد ما هم بهتر است در این مورد کمی واقع بینانه تر تفکر کنند، نمی شود که هر قوم و قبیله و عشیره ای در ایران ادعای یک کشور مستقل را داشته باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه!! خودمختاری از نگاه ما جدایی طلبی تلقی می شه و هیچ جدایی طلبی قابل قبول نخواهد بود! مخصوصا آنکه واسطه ای برای ادامه پیشروی رژیم تروریستی اشغالگر قدس باشد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كرد جدايي طلب مستحق كشته شدن است! عزيزان كرد شما در ايران زندگي مي كنيد نه كردستان! كردستان هم جزوي از ايران است مثل سيستان و آذربايجان و .... دايي من در جنگ با اين كرد ها شهيد شد، براي ايران ، خاك ايران... و من نيز اجازه نمي دهم هيچ كردي بخواد كردستان را از ايران جدا كند! اگه پاش بيفته حاضرم يك عالمه كرد رو هم بكشم! شك نكنيد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.