aryoreza

تاپیک جامع فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا)

Recommended Posts

بسیار زیبا بود و از همه زیبا تر برخورد aryoreza با منتقدین بود.
با برخوردت خیلی حال کردم ایول . فکر کنم CAR 15 commando هم گزینه خوبی باشه.نظر دوستان چیه؟
تصویر
موفق باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان :mrgreen: با توجه به اینکه ظاهرا خرید شوکرو اسپری فلفل آزاد 2 تا درخواست از خدمتتون داشتم 1.ایحاد تاپیک در مورد اسپری فلفل و توضیحات کامل در مورد انواع اون 2.توضیحات کاملتر در مورد خرید شوکر مثلا چه مارکی بهتره ؟ واسه اینکه مثلا 30 دقیقه ای بیحس باشه بدنش چه ولتاژی نیازه؟ اینکه آیا از روی لباس هم اثر داره؟ معمولا در کدوم قسمت بدن استفاده میشه؟ و مجوز حملی که میدن تا چه حد اعتبار داره؟ در صورت استفاده مجازات داره؟ و کلا هر اطلاعات دیگه ای که مفیده.......... در پایان از مطالب بسیار زیبا و مفیدتون یه دنیا سپاسگزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من hootan2003k فکر نمی کنم خریداری و استفاده از شوکرها یا اسپری های دفاع شخصی فعلا در کشور ما برای عموم آزاد باشه و فقط در بین افراد غیر نظامی گروههای خاصی اجازه حمل اینگونه تجهیزات آنهم با مجوز و حکم سازمانهای مربوطه را دارند (مانند پزشکان). اگه ممکنه بفرمایید کجا خوانده اید یا شنیده اید که خریداری و استفاده این تجهیزات برای عموم آزاده؟ ضمنا جهت آگاهی شما و دیگر دوستان در آینده نزدیک توضیحات بیشتری رادر خصوص مشخصات اسپری های دفاع شخصی در یک تاپیک جداگانه ارائه خواهم نمود. پایدار باشید :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش فروشگاه هايي كه لوازم امنيتي مي فروشن همشون ميگن كه با مجوز حمل ميديم icon_biggrin حتي اگه تو نت يه سرچي كنين خيلي از فوشگاه ها فروش لوازم امنيتي هستند كه فروش اينترنتي با مجوحمل هم دارند icon_cheesygrin مثلا تو سايت www.istgah.com با سرچ ليست شوكر يك سري از اين فروشگاه ها رو شاهد هستيم و يا در لينك http://forum.siscenter.com/showthread.php?t=13290&page=2 كه تنها چيزي كه توش ژيدا نميشه فروش تانكه!!!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر شما
دوست خوبم جناب آريو
با توجه به اينكه استفاده نادرست از شوكر حتي باعث مرگ طرف ميگردد و اينكه امروزه خواه
قانونا و خواه بدون مجوز استفاده از اين وسيله مخصوصا براي خانوم ها رواج يافته و اينكه هيچ سايتي در ارتباط با آموزش نحوه استفاده صحيح از اين وسيله به فارسي مطلب در خور توجهي درج نكرده خوشحال ميشم از تجربيات و آموزش هاي شما در اين زمينه بهرمند گرديم

با سپاس :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ahmartesh چرا در avator خودت درجه ارتشبد را استفاده کرده ای icon_biggrin به من مربوط نیست ولی اگر سعید ببینه یک ماه اخراج شدن از سایت رو شاخته :mrgreen: خدا و بعدش هم سعید icon_cheesygrin باید بهت رحم کنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درود بر شما
دوست خوبم جناب آريو
با توجه به اينكه استفاده نادرست از شوكر حتي باعث مرگ طرف ميگردد و اينكه امروزه خواه
قانونا و خواه بدون مجوز استفاده از اين وسيله مخصوصا براي خانوم ها رواج يافته و اينكه هيچ سايتي در ارتباط با آموزش نحوه استفاده صحيح از اين وسيله به فارسي مطلب در خور توجهي درج نكرده خوشحال ميشم از تجربيات و آموزش هاي شما در اين زمينه بهرمند گرديم

با سپاس :mrgreen:

با کمال امتنان سعی می کنم در یک تاپیک جداگانه بصورت اجمالی به نحوه استفاده از یکی از انواع ساده اینگونه شوکرها بپردازم.
اما در خصوص اون سایتی که آدرسش رو دادید باید بگم خیلی تعجب کردم که دیدم ادعای فروش شوکر بهمراه مجوز حمل و استفاده را کرده اند.چون در خوشبینانه ترین حالت ممکن چگونه میتوانند صلاحیت خریداران این سلاحهای سرد را بررسی نمایند تا از دسترسی جنایتکاران به اینگونه تجهیزات جلوگیری بعمل آورند؟فکر می کنم بهتره به ادعایشان اعتماد نکنید . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه شفق جان . جالب بود . خسته نباشید . ولی یک سؤال : فکر نمی کنید چادر خلل و مشکل در کار ایجاد می کنه ؟؟؟ icon_cool بدون چادر فکر کنم مامور راحت تر به عملیات بپردازه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتي با چادر از ديوار راست بالا و پايين مي رن بدون چادر ببين چيكار مي كنن. icon_cool :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.