aryoreza

تاپیک جامع فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا)

Recommended Posts

جناب تی ان تی یه سری هم به این تا\یک ها بزن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید مجرم گرفت به روش عربستانی اعدام کرد که دیگه از این غلطا نکنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب تی ان تی یه سری هم به این تا\یک ها بزن.[/quote]

جناب اپرا من به همه تایپیک ها سر میزنم نیاز به گفتن شما نیست !

از نظر من همه این اتفاقات نگران کننده است و یک جامعه افسارگسیخته را نوید میدهد منشا همه این اتفاقات بر میگردد به احساس امنیتی که مجرمان برای خود دارند .

من از تمام اتقاقات اخیر به شدت از دست نیروی های امنیتی و قوه قضایه ناراحت شدم اصلا هم استدلال های این دستگاه ها برام توجیح پذیز نیست و برای من از خود گذشتی اون روحانی یا تجاوز به اون خانواده یا حمله به پلیس و زورگیری های اخیر هیچ فرقی با هم نداره چون در تمام این جرم ها خلاف شرع و دین رخ داده و موجب جریه دار شدن روح مردم شده و حس امنیت رو از مردم میگیره و به نظر من حس امنیت از خود امنیت مهمتره کمااینکه در خیلی از کشور ها امنیت نیست ولی حس امنیت هست این ازار دهنده است .

من از برخورد گزینشی در مورد این وقایع متنفرم خونم رو به جوش میاره یک لحظه تصور این اتفاقات برای خانواده خودتون دیوانه کننده است و اصلا هم این مسائل سیاسی نیست و حالم از کسایی که هر مسئلی رو ربط میدن به نظام و سیاست به هم میخوره اگر نظام اسلامی هم نبود و یک نظام سکولار بود باز هم من از این این بیشتر به نظام و قوه قضایه اعتراض میکردم چون واقعا این یک مطالبه به حق از نظامه که امنیت رو به هر نحوی بر قرار کنه .

بعضی دوستان هم فکر میکنن هر انتقادی از نظام و قوه قضایه تیشه زدن به ریشه نظامه و نظر این دوستان هم برای من اهمیتی نداره هر چند یک اکانت مدیریت در یک سایت داشته باشند و بتوانند علیه دیگران عقده گشایی کنن و مسئله رو شخصی کنن . هر کاری دوست دارن بکنن من فقط هدفم اعتراض به وضع اجتماع و مسئولانه . خدا از احوال همه اگاهست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظرتون با این وضع جامعه شهدا پرسیدند بعد از ما چه کردید چی میگیم؟[/quote]

دوستان اگر یک نگاهی به صفحه حوادث روزنامه ها بی اندازن متوجه وخامت اوضاع در یک یک کشور اسلامی میشوند که رئیس اگاهی تهران چند وقت پیش گفته بود اگر ت حوادث رو بخواهیم چاب کنیم روزنمامه کفاف نمیدهد و باید کتاب چاب کنیم .

من باز هم میگن امار جرایم ما در مقایسه با کشور های دیگه قابل تحمله ولی به نسبت جمعیت و حکومت اسلامی که هست اصلا خوب نیست و جای تامل داره و با حلوا حلوا کردن هم چیزی عوض نمیشه .

این اتفاقات تازه و برای اولین باری نیست که روی میده و خیلی حوادثی از این دلخراش روی میدهد کافیه یه نگاه به حوادث روزنامه همشهدی خودمون بندازیم و من هنوز متوجه نشدم چرا دوستان اینقدر در این چند وقت به حوادث حساس شدن و در این مورد گزینش هم میکنن و وا مصیبتا سر میدن کما اینکه اتفاقاتی از این بدتر هم روی میداده مثلا ما در رابطه با مواد مخدر چقدر شهید دادیم و میدیم و لی هیچ جا خبری از انها نیست .

اینجاست که میگم گزینشی رفتار کردن و ارجعیت داشتن مظلومیت بر مظلومیت خوب نیست و دوستان میگن تو تیشه برداشتی نظام رو بزنی و افکار خود و چند شخصیت دیگر رو نظام میدونن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باید مجرم گرفت به روش عربستانی اعدام کرد که دیگه از این غلطا نکنند[/quote]

همين طوريشم به دستگاه قضايي ما ايراد مي گيرند كه قوانين مجازات سختگيرانه است!!! فكر نمي كنم با خشونت بشود كاري از پيش برد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]باید مجرم گرفت به روش عربستانی اعدام کرد که دیگه از این غلطا نکنند[/quote]

همين طوريشم به دستگاه قضايي ما ايراد مي گيرند كه قوانين مجازات سختگيرانه است!!! فكر نمي كنم با خشونت بشود كاري از پيش برد.[/quote]

کتک زدن و شکنجه و عبور دادن جریان برق انجام بشه (مثل همه کشورها)این غلطا رو دیگه نمیکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اول شل گرفتیم که اینقدر گستاخ شدن باید همشون رو گرفت تو وسط خیابون به رگبار بست
البه میدونم 10000 تی فشنگ حروم بشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما این همه شهید ندادیم که یک مشت الاغ تو جامعه ول بچرخن به مامور قانون حمله کنند
پاسخ من اینه همشونو سلاخی کنید برود پی کارش icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در منطقه ما
یه فردی بود 2 فقره قتل دها تجاوز دزدی حمل مواد و... داشت بعد از دوسال گرفتنش هنوز هم معلوم نیست محکومش کنن یا نه icon_cheesygrin اینایی که بالا گفتم فقط چیزایی بود که مطمئن بود کار اونه! بقیش که دیگه ... به نظرم سیستم قضایی و انتظامی ما باید توشون یه انقلابی بوجود بیاد یه تکونی بخورن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا مگه تا حالا متجاوزا اعدام نشدن؟؟پس چرا درس عبرت براشون نميشه؟مثل اينكه ديگه اين اراذل و اوباش از مرگ هم ترسي ندارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center][color=red][size=18][b]سرنوشت عقرب سیاه چه شد؟!
[/b][/size][/color][/align]
پرونده «عقرب سياه» كه به اتهام آزار و اذيت 15 زن و دختر جوان در دادگاه كيفري استان تهران تبرئه شده بود، با اعتراض شاكي‌ها براي رسيدگي در دستور كار ديوان عالي كشور قرار گرفت.
«صادق»- 27 ساله- معروف به عقرب سياه از هفتم ارديبهشت 87 به دنبال شكايت زن جواني در كلانتري 176 حسن‌آباد تحت‌تعقيب قرار گرفت. اين زن كه از عمق يك چاه در بيابان‌هاي «فشافويه» بيرون كشيده شده بود در تحقيقات از راننده خودروي پرايد مسافربر به اتهام آزار و اذيت با تهديد شوكر برقي شكايت كرد. سرانجام متهم تحت تعقيب هنگام درگيري با يكي از طعمه‌هايش در بيابان‌هاي جنوب تهران دستگير شد. در حالي كه 15 دختر و زن جوان از شرور تبهكار شكايت داشتند، وي در شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران به اعدام محكوم شد. اما قضات ديوان عالي كشور اين حكم را نقض كردند و مرد شيطان‌صفت براي دومين بار پاي ميز محاكمه ايستاد. اين بار قضات شعبه 79 با اكثريت آرا او را تبرئه كردند و«عقرب سياه» از مرگ رهايي يافت.با اعتراض شاكي‌ها و بازتاب گسترده اين حكم در رسانه‌ها، رئيس قوه قضائيه پرونده را مورد مطالعه و بررسي قرار داد و اعتراض به اين حكم را منطقي دانست. بنابراين پس از طي مراحل قانوني، پرونده به طور ويژه به ديوان عالي كشور فرستاده شد و بررسي دقيق آن در دستور كار قضات دادگاه عالي قرار گرفت.

[url=http://www.bultannews.com/fa/news/51155/%D8%B3%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA-%D8%B9%D9%82%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%DA%86%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D8%9F!]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید با این جرایم اللخصوص مواد مخدر مثل مفسد فی ...... برخورد بشه
از خودتون سئوال کنید تو محلتون چند خرده فروش هست

چرا به اینا رحم میشه چرا پس از دستگیری ازاد میشن و چرا پس از زندان بهشون مرخصی داده میشه

به نظر من بخاطر فشار های خارجی قوه قضاییه ضعف نشون داده و بصورت اسلامی برخورد نمیکنه

الانم ساخت پایپ پر سود ترین کار تو ایرانه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا بیامرزه خلخالی رو که دمار از روزگار مجرما در اورده بود[img]http://chopard.fest4.free.fr/emoticons/army/armata/armata_PDT_34.gif[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه چند روز اخير چند تا خبر مشابه از نا امني وجود داره كه اميدوارم با قاطعيت تمام با عواملاونها برخورد بشه.

تلاش يك روحاني براي نجات دختر جوان

http://www.tabnak.ir/fa/news/169044/تلاش-يك-روحاني-براي-نجات-دختر-جوان+عكس

جنایت خميني‌شهر

http://www.tabnak.ir/fa/news/170305/فیلم-جنایت-خميني‌شهر-چه-بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.