karkas

نفربر آلمان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام

نفربر بوکسر

نفر بر بوکسر یک نفربر آلمانی - هلندی است که در سال 1999 وارد به خدمت شد . در 16 دسامبر پارلمان آلمان بودجه ای را به منظور تولید 272 نفربر بوکسر به تصویب رساند تا این نوع نفربر ها رو به جای نفربر های M113 بگذارند و یا جاگزین این نفربر کنند . این نفربر بیشتر برای کمک رسانی و امداد در مناطق صعب العبور طراحی شده است و در کل یک نفربر عملیاتی به حساب نمی آید . این نفربر را می توان جزو نفرببر های مختص شناسایی و پشتیبانی گذاشت چراکه نمی تواند به سلاح های قدرتمندی تجهیز شود . برای مثال در مناطق زلزله زده ، در هنگام بارش زیاد برف و ... . در سال 2001 به دلیل بارش بیش از اندازه برف در یکی از استان های فرانسه ، کشور فرانسه مجبور شد چدین نفربر از آلمان خریداری کند . به همین دلیل سیستم های قدرتمند و الکترونیکی شناسایی در این نفربر حرف اول را می زند . این نفربر به سه نوع تقسیم می شود که نفربر نوع اول یکنفربر با کالیبر 7.62 میلیمتری ، با سرعت 95 کیلولومتر در ساعت است . نفربر نوع دوم یک نفربر آبی خاکی با سرعت 100 کیلومتر در ساعت و با سرعت 5 کیلومتر در آب است . نفربر نوع سوم هنوز به مرحله تولید نرسیده است ولی به گزارش سایت نیروی زمینی هلند این نفربر می تواند سرعتی معادل 115 کیلومتر در ساعت و همچنین یک نفربر عملیاتی باشد .
تصویر
کشور سازنده : آلمان و هلند
وزن : 25 تن
طول : 7.88 m
عرض : 2.99 m
ارتفاع : 2.37 m
سرنشینان : 11 نفر
سلاح ها :
سلاح 40mm automatic
HK GMW
ماشین بخار : Diesel
530 kW
نیروی حرکت : 1,100 km بدون سوختگیری
سرعت : 103 km در ساعت
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از زحمتی که کشیدید واقعا ممنون. اگر امکان داره راجع به کامیونهای نظامی آلمانی هم مطلب بگذارید. چون یک نوع کامیون نظامی مان چند سال پیش تو تلویزیون دیدم که دارای سیستم تعلیق بسیار جالبی بود و از تپه های بسیار تیز براحتی بالا می رفت. قیمت خیلی بالایی هم داشت. با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sasha جان من منظورت رو کاملا متوجه نشدم . کامیون هست یا نفربر ؟ :| اگر به هر دو صورت بوده اسمش چیه که من برات مطلب رو تاپیک کنم .

منظورت این نوع کامیون هست ؟؟؟؟؟

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از لطفت یک نوع خودروی حمل نیرو بود اما توانایی بسیار جالبی در بالا و پایین رفتن از زمین ناهموار داشت. ارتش انگلیس خواهان خرید این کامیون حمل نیرو بود اما بعلت گرانی صرفنظر کردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس نفربر بوده . ان شاالالله تا دو روز دیگه برات تاپیکش می کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.