mph1

سيمرغ

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان اگر ممكن هست لطفا لينك هاي دانلود سريال و يا فيلم سيمرغ را براي دانلود بزارين تا بقيه هم استفاده كنن ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم دنبال این فیلم هستم اگر کسی دارد لطفا خبر بده تا به گالری سایت آپلود کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميشه يه خورده راجع به سريال توضيح بدين . معلومه كه من ازمرحله خيلي دور هستم و اطلاعاتي ندارم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب سريال باحالي بود ........شهيد احمد كشوري و شهيد علي اكبر شيرودي و بقيه رو يادم نيست ولي از جمعشون فقط يكي شون اسير شد و زنده موند يكي از دوستام تعريف مي كرد كه احمد كشوري يه بار با هليكوپترش رو سقف خونشون كه يكي از روستاهاي ايلام بود مي شينه .....راستي شهيد كشوري تو ايلام شهيد شد فكر كنم صالح اباد يا مهران نمي دونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب .تقاضای مجموعه 10 15 قسمتی :lol: بهتره بری جلوی ساختمان صدا و سیما فروشگاه سروش بخری ..بهتره :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ميشه يه خورده راجع به سريال توضيح بدين . معلومه كه من ازمرحله خيلي دور هستم و اطلاعاتي ندارم :lol:

سریال سیمرغ که متاسفانه به علت گذشت زمانی طولانی اسم کارگردان و نویسنده و ... یادم نیست! :? در سال 1375 از رسانه ملی پخش میشد که یادش بخیر همه تو مدرسه درباره این فیلم صحبت میکردیم! :| خدا بیامرزد شهید احمد کشوری و علی اکبر شیرودی را واقعا مردان بزرگی بودند. مردانی که تمام رکوردهای مربوط به بالگردهای تهاجمی را تغییر دادند. مردانی بودند که با هر بار پرواز دهها تانک عراقی را منهدم میکردند. در یک عملیات فکر کنم 70 تانک رو منهدم کردن! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اطلاعات تون متشكرم . حالا يادم آمد - واقعاسريال خوبي بود. چه كنم كه آنقدر فكر كار و زندگي ذهن آدمي را مشغول ميكنه كه حافظه - آن دوران را بسختي ياد مياورد. بازهم متشكرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر همگي و مرسي از توجه دوستان به نظرم اين هاهم از جزئيات است و تاييك منحرف نمي شود هر چند كه هدفش هم معلوم است.ابن رو هم داشته باشيد كه كه اين دو قهرمان كاري كردند كه كار هليكويتر كبرا به سناي آمريكا كشيده شد وباعث شد يه سلاح اتستراتزيك محسوب بشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره یادش یه خبر یه قسمتش با یه باند اشرار که یادم نیست کی بودن شاید منافقین بودن خیلی باحال بود... یکی این فیلم خیلی حال میداد یکی هم حمون حمله به اچ 3 و یکی هم عبور از خط سرخ عجب فیلم های بودن... واقعا گوشه های از دلاوری های قهرمانه این قهرمانان واقعی رو به خوبی به تصویر میکشید...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام بر همگي و مرسي از توجه دوستان
به نظرم اين هاهم از جزئيات است و تاييك منحرف نمي شود هر چند كه هدفش هم معلوم است.ابن رو هم داشته باشيد كه كه اين دو قهرمان كاري كردند كه كار هليكويتر كبرا به سناي آمريكا كشيده شد وباعث شد يه سلاح اتستراتزيك محسوب بشه!

جان؟
من زندگی نامه شهید شرودی رو خوندم .
ولی این رو نمیدونستم.
یک کتاب کمیاب دارم که تو ایران پیدا نمیشه و یک دانشگاه از اون رو چاپ کرد اونهم تعداد کم و و .
یعنی هیچجا پیدا نمیشه.
اگه دوستان خیلی علاقه نشون بدن و من هم وقت کنم مینویسم .
راستی در مورد سنا و... بیشتر توضیح بدید.
یک چیز دیگه.
خلبان شیرودی بهترین خلبان دنیا است. نمیگم یکی از بهترین ها بلکه بهترین است
اینو دیگه همه میدونن.
برترین خلبان دنیا لقبش است یادتون نره.
بی همتا بود.
به او مال اشتر زمان و... میگفتند.
البته نمیخواهم به ه شهدا ز توهین کنم.خیر. برترین رو میخواستم تاییین کنم.
اگه دوستدارید مینویسم.
البته قول نمیدم چون همه میدونید که همه گرفتار اند.
قربان همه شما Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك مسئله‌ي بسيار جالبي كه در اين فيلم به نمايش گذاشته شد (جداي از رشادت شيرمردان هوانيروز)، ماجراي پاوه و پيام تاريخي حضرت امام (ره) درمورد اين شهر بود. حقيقتاً ماجراهاي كردستان، بسيار تلخ بود و تلخ‌تر از اون، اين هست كه كمتر عزيزي هست كه از اين داستان‌ها، اطلاع صحيحي داشته باشه. در فيلم، نشون داده شد كه شهيد بزرگوار، دكتر مصطفي چمران، چطور يك تنه در برابر كومله‌ها ايستادگي كرد و با نبرد چريكي، لشكر چريكي كه قبل از اون توان نظامي پادگان پاوه رو نابود كرده بودن رو نابود كرد!! جالب اينكه شهيد بزرگوار، تنها با چند نفر از همرزمانشون به اين شهر مي‌رن؛ شهري كه تماماً توسط ضد انقلاب تا بن دندان مسلح، محاصره شده بود!!! كساني كه بعدها در كنار هم، ستاد جنگ‌هاي نامنظم رو تشكيل دادن!! اين فيلم، از معدود فيلم‌هايي بود كه به عرفان و رشادت‌هاي جمعي رزمندگان اسلام تنها اشاره نمي‌كرد؛ بلكه به توان رزمي اين عزيزان و تفكرات و نقشه‌هاي نظامي و مهمتر از اون، اجراي عمليات نظامي و نبوغ اين عزيزان اشاره داشت! مسئله‌اي كه متأسفانه در هيچ فيلم ديگه‌اي نديدم!! نديدم كه درمورد نبوغ نظامي و اطلاعاتي غلامحسين افشردي‌ (شهيد باقري) چيزي نشون داده بشه!! درمورد تفكرات خلاقانه‌ي شهيد برزگوار همت! درمورد شهيد متوسليان كه حقيقتاً ستون نظامي ايران بود و با ربودن ايشون، ضربه‌ي عظيمي به پيكره‌ي سپاه وارد شد!!! حقيقتاً جاي رشادت‌ها و حقايق وجودي فرماندهان شهيد كشورمون در فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني، بسيار خالي هست!! امريكايي‌ها، حتي از عمليات‌هاي شكست خورده‌شون هم دهها و صدها فيلم مي‌سازن و الكي قهرمان پروري مي‌كنن و با نشون دادن رمبوها و آرنولدها و به تصوير كشيدن قدرت پوشالي ارتش امريكا در تمامي جنگ‌ها، براي خودشون اعتبار ايجاد مي‌كنن. اون‌وقت، ما در حالي كه حتي نيازي به فيلمنامه هم نداريم و فقط كافيه خاطرات يكي از همرزمان اين عزيزان رو روي كاغذ پياده كرده و به تصوير بكشيم، ...!!! اميدوارم نسل جديد جوانان عزيز ما، به اين مسئله، دقت بيشتري داشته باشن و گامي كه در فيلم سيمرغ برداشته شد؛ ولي از گام‌هاي بعدي بي‌نصيب موند رو عزيزان جبران بفرماين.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نديدم كه درمورد نبوغ نظامي و اطلاعاتي غلامحسين افشردي‌ (شهيد باقري) چيزي نشون داده بشه!! درمورد تفكرات خلاقانه‌ي شهيد برزگوار همت! درمورد شهيد متوسليان كه حقيقتاً ستون نظامي ايران بود و با ربودن ايشون، ضربه‌ي عظيمي به پيكره‌ي سپاه وارد شد!!!

متاسفانه حق کاملا با شماست :lol:
البته به نفرات فوق سرادران بزرگوار شهید کاظمی، شهید صیاد شیرازی، شهید زین الدین و شهید خرازی را هم اضافه کنید و صد البته اسامی دیگری هم هستند که احتمالا از قلم افتاده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جای بسی تاسف است که سینمای ایران در راهی قدم گذاشته که سرانجام آن ناکجاآباد است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گويا از طرح نوشتن كتاب شهيد شيرودي تو اين سايت كسي خوشش نيومد.مهم نيست. ماجراي كردستان رو اگه كسي ميخواد بنويسم.از كتاب كردستان دكتر چمران .كه نسخه مال من مال 1364 است. Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Mr_Fox عزيز. كي گفته كسي خوشش نيومده! حداقل من يكي كه هميشه عاشق خوندن همچين كتابايي بودم. درمورد شهيد چمران هم حقيقتاً‌ لطف مي‌كني اگه اين كار رو انجام بدي. شهيد شيرودي رو هم اگه پشيمون نشدي :mrgreen: icon_biggrin icon_cheesygrin .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.