kronelarmin

روباط جنگجو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان.من در حال طراحي و ساخت روبات جنگجو هستم آيا كسي پيشنهاد در هر زمينه اي يا تصاوير يا حتي نطري دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما در چه ضمینه ای از طراحی و ساخت ربات اطلاعات داری ؟ و تا کجا پیش رفتی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روبات زير دريايي انواع مختلفي داره مثلا دريايي يا زميني و بحث بسيار پيچيده اي به شما ميرود . شما اگر يك مقداري در مورد كارتون توضيح بديد دوستان تو سايت به شما كمك خواهند كرد. شما بايد بگيد در چه زمينه اي فعاليت داريد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من در حال طراحي روبات جنگنده آبي خاكي هستم.اين روبات مانند يك نفر بر كوچك آبي خاكي عمل ميكند . اين روبات قابليت مختلفي از جمله ديد درشب - مين يابي و با بازو هايي كه دارد ميتواند بمبها را نيز خنثي كند. من در حال ساحت شاسي و بدنه هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز با توجه به شرایطی که شما دارید یعنی متناسب با شرایط نا هموار خشکی و دریا به نظر من عکسهای آقای"hamed_713" مناسب هستند ولی من هم چندتا عکس براتون میزارم.
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
با آرزوی موفقیت برای شما...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من ٬ آيا در طراحي روبات خود از برنامه هاي شبيه ساز استفاده ميكنيد؟ و پس از آنكه اين روبات ساخته شد چه قابلت هايي خواهد داشت. سوال آخر آيا اين رباط از هوش مصنوعي بهره خواهد برد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من اين روباط رو با استفاده از برنامه آتو كد مدل سازي سه بعدي كرده ام. كنترل اين روباط كاملا دستي است تا حالا روباط هايي از اين دست تماما كنترل دستي بوده است . در اوايل طراحي اين طرح با مشاوره اينكاره صحبت كردم من به او گفتم مي خواهم از مادر بورد كامپيوتر به عنوال هوش روباط استفاده كنم (با استفاده از بر نامه اي ميتوان چشمهاي حوزه ديد روباط را ديد و ميان آنها را هدف گرفت ) .او به من گفت اگر اين كار را بكني روباط بيهوده اي ساختي زيرا اين روباط شايد بتواند با تشخيص چشم فرد را مورد حمله قرار دهد ولي نميتواند ميان فرد خودي با غير خودي تفاوت قاعل باشد .به همين دليل اين روباط فاقد هوش مصنوعي است. ولي شايد با همكاري همين مشاور بتوانم كنترل اين روباط را با GPS بهینه کنم. لازم به ذكر است كه مخارج اين روباط را پارك علم و فناوري استان گيلان پرداخت ميكند. :mrgreen: :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قابليتهاي گوناگوني از قبيل: استفاده براي عملياتهاي شناسايي - پاكسازي ميادين مين - بمب گذاري - مين گذاري - خنثي كردن بمب با استفاده از بازوها- تك تير اندازي- كنترل مرزها و.......- البته تمام اين كارها به كمك هاي مالي پارك علم و فناوري دارد . فعلا:استفاده براي عملياتهاي شناسايي - پاكسازي ميادين مين - تك تير اندازي. icon_cheesygrin :mrgreen: :mrgreen: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
kronelarmin اگر به اين موضوع علاقه داريد و بيشتر مي خواهيد كار كنيد در pm خصوصي به سعيد (ادمين سايت) اطلاع دهيد تا دسترسي شما به گروه تحقيق باز شود پروژه شما فعلا جز مباحث ما در اين گروه است كه به صورت تخصصي صحبت مي شود. ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.