karkas

20 تصویر از ناوگان دریایی آمریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام

این تاپیک به منظور آشنایی کوچکی با نیروی دریایی آمریکا داده شده . امیدوارم مورد قبول واقع بشه . البته برخی از این تصاویر مربوط می شن به نیروی دریایی آمریکا در ویتنام .

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چشم . سعی می کنم تاپیک رو تا 1 ساعت دیگه ویرایش کنم و اسم ها رو هم بنویسم . ولی قول نمی دم . چون الان دیگه کار دارم باید برم ولی دیگه نمی دونم از کجا پیداشون کنم . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصاویر جالبی بودن و امیدوارم روزی رو شاهد باشیم که مردم دیگر کشورها هم عکس از ناوهای ساخت ایران تو سایتهاشون قرار بدن. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زيردريايي اول كلاس لس انجلسه دومي هم همينطور سومي كمي دوره ولي احتمالا لس انجلسه چهارمي و پنجمي كلاس ويرجينيا هستن شكلهاي 1و3و5و7 ناوشكن كلاس Arleigh Burke هستند شكل 8 ناوشكن Spruance class شكل 17 و اخري هم Ticonderoga class هستن اميدوارم اشتباه نكرده باشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چشم . سعی می کنم تاپیک رو تا 1 ساعت دیگه ویرایش کنم و اسم ها رو هم بنویسم . ولی قول نمی دم . چون الان دیگه کار دارم باید برم ولی دیگه نمی دونم از کجا پیداشون کنم . :mrgreen:

زود باش پاييز شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجايي كه من ميدونم يه ناوهواپيمابر نيميتز با چندتا ناوشكن كلاس Ticonderoga و Alerigh Bruke و یه کشتی Support ( يا AOE ) از كلاس Supply class تو تصویر دیده میشه. برا خودش یه نیروی دریاییه! :!: :mrgreen: ای خــــــــدا!..<ٱآ«؛+}[....... کی میشه تصویر پس‌زمینه‌ی دسکتاپ من عکس ناوشکن ساخت داخل باشه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكسي كه من اون بالا گذاشتم بزرك هست تو سايز اصلي ولي اينجا بزرگ نميشه!!! از ( گالري) http://gallery.military.ir/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=13 در سايز اصلي ميتونين ببينيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس رو تو سايز اصلي هم ديدم ولي زاويه‌ي عكس جوريه كه مشكل ميشه تشخيص داد. به هر حال اونايي كه گفتم رو تقريبا اطمينان دارم. ْSTROM جان می‌خوای تاپیک رو تبدیل کنی به "اسم این هفت تا هواپیما چیه؟" :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه اسم هاشون رو نپرسيدم!!! مگه من گفتم اسمشو بگين؟!!! منظورم اين بود كه ابهت رو در تصويري بزرگ ملاحضه بفرماييد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.