RedArmy

اخبار رژه روز ارتش

Recommended Posts

چشم
این از تانک سه تا عکس میزارم شاید اگه تونستم بیشتر بزارم
ببخشید دارم سه تا عکس میزارم و بیشتر نزاشتم.باید یک عکس خوب در جایی از فیلم پیدا کنم و بهد اسکرین شات ازش بگیرم.البته با JetAudio باید این کار رو بکنم.
خوب بعضی عکس ها تار میفته و.. پس هر عکسی رو هم نمیتونم بزارم.
مگر این که بگید اشکال نداره تار هم بود بود. فقط بزار.
جدای از اون عکس باید ارزش هنری هم داشته باشه.
اولی
تصویر
دومی
تصویر
سومی
تصویر
فقط ببخشید کیفیت عکس کمه.
کیفیت فیلم که خیلی عالیه.
من فول اسکرین نگاه میکنم کیفیت فوق العاده عالی است .حالا عکس ها چرا اینجوری در میام من نمیدونم.
البته برای گرفتن عکس مشکلاتی هم بر خوردم.اگر فیلم دیویدی تا حالا نگاه کرده باشید میدونید که وقتی عقب جلو میکنید چقدر گیر میده صدا هست ولی تصویر ثابت میمونه.
در کل هف خانی است برای خودش.
ولی با همه اینها ببخشید کیفیت کمی کمه.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست گلت درد نکنه از سرمونم زیاده . ما تو تلوزیون همینو دیدیم تصاویر خیلی خوبن فیلم برداری تلویزیون خیلی افتضاح بود. در هر حال خیلی ممنون آلی بود. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تو عكس سوم يسري گلميخ رو بدنه ي تانك هست كسي اگه ميدونه لطفا" توضيح بده. به نظر خودم كه محل نصب زره باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از دوستان بابت اطلاع رساني مفيد. يه سري عكس هم من گرفتم.آماده كه شد مي ذارم. :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من هم اونجا بودم و حدود 111 تا عكس انداختم حالا موندم كدوماشو بفرستم ؟!! :mrgreen: تازه بديش اينه كه بايد ريسايز و كوچيكشون كنم كي حالش رو داره! عكسها رو تيكه تيكه مي گذارم منتظر باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه هايي كه امروز اونجا بودند يه سوال ؟ چند تا F-14 رو تونستيد ببينيد. آخه تو يكي از اين فاروم هاي انگليسي كه بودم يكي از اين خارجي ها كه خيلي كري مي خوند كه با توجه به تصاوير ايران نهايتا 6-8 تا f-14 بيشتر نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من امروز نزديك مهر اباد بودم جاتون خالي كلي جنگنده ديدم كه تاحالا نديده بودم من ميگ و اف 14 و صاعقه ديدم و كلي لذت بردم من جنوب مهر آباد بودم اينا ميرفتن سمت غرب و ميومدن از بالا سر من با ارتفاع كم رد ميشدن خيلي زيبا بود ديدن ميگها تو آرايش سه تايي و ... صاعقه ها خيلي زيبا بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه سلام خدمت تمام دوستان كارگرداني رژه مانند سال‌هاي قبل تنها و تنها يك افتضاح بود ( البته كارگردان هم حق داره چون سررشته‌اي از مسائل نظامي نداشت و اين از نحوه‌ي به تصوير كشيدن رژه كاملا مشخص بود ) نمي‌دونم چرا در اين جور موارد از كسي كه تا حدود در زمينه‌ي نظامي سر رشته داره استفاده نمي‌كنن موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اول از همه سلام خدمت تمام دوستان
كارگرداني رژه مانند سال‌هاي قبل تنها و تنها يك افتضاح بود ( البته كارگردان هم حق داره چون سررشته‌اي از مسائل نظامي نداشت و اين از نحوه‌ي به تصوير كشيدن رژه كاملا مشخص بود )
نمي‌دونم چرا در اين جور موارد از كسي كه تا حدود در زمينه‌ي نظامي سر رشته داره استفاده نمي‌كنن
موفق باشيد

دوستان ببینید چی بود که احمد آقا هم دادش در اومد.
ولی باید یکی این چیز ها رو به گوش یکی برسونه.
حالا به گوش کی من نمیدونم.
کسی هست بدونه؟
البته برای عاشقان پروازی مثل من این فیلم برداری عالی هم بود
میدونید چرا؟
چون تو کشور ما رزمایش هوایی هر 10000000000000000000000000000000000000000000000000 سال یک بار اونهم شاید است.2 یا 3 دقیقه برای من مثل دادن بهشت به من برای من بود.
برای همین میگم بیشتر بزارید فیلم برداری رو میشه یک کاری کرد.
راستی دوست عزیز seginem
اگر خدا بخواهد تا فردا عکس بیشتری از تانک میگزارم.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان دست همگي درد نكنه خيلي استفاده كردم اگه در مورد آواكس كه در اختيار ايران اطلاعاتي داريد به ما هم بفرماييد چند تا داريم از كجا آورديم و ... ممنون من هم خيلي تعجب كردم گفتند 200 هواپيما ولي بعدش ... شايد هم منظورشون 200 هواپيما در سراسر كشور بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
200 هواپيما نبوده جناب ملك. 140 هواپيما بوده كه با هلي‌كوپترها و ساير هواگردها (احتمالاً پشه‌ها هم بوده :mrgreen: ) شد 200 تا. درمورد تانك هم فلانكر عزيز، تو تاپيك عكس خودش، چيزي كه زياد گذاشته، تصوير تانكه. بسيار هم با كيفيت گرفته شده. دوستان اونجا رو هم يه نظر بندازن بد نيست. ممنون از زحمات Mr_Fox عزيز. راستي. زيارت قبول (ديدن تامكت‌ها icon_cheesygrin ). اگه ممكنه، شما يه زحمت بكش و هواپيماهايي كه در مانور حضور داشتن رو بصورت مجزا (يعني همراه با نام) معرفي بفرما تا هم دوستان باهاشون بيشتر آشنا بشن و هم يه آمار درست داشته باشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.