ramtina

هولوكاست ايراني!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آقاى ramtina خوب شد به اين موضوع اشاره كرديد از خيلى‌ وقت پيش تا يك موضوع ضد صهيونيستى‌ پيش مياد اشخاص ناشناسى ميان ازشون دفاع ميكنن :mrgreen: خيلى‌ هم مشكوك هستن .. مثل اين كه اولمرت يك مشت بچه اينترنتى‌ رو ضد سايت ميليتارى بسيج كرده :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ussoldier مسلما شما کاملا بی شخصیت هستی و این رو اثبات کردی که از ان جمله انسانهایی هستی که من خیلی دوست دارم دستم بهش برسه اون وقت بهت میگم این فحاشیها لایق کی هستش. خلاصه شما کاملا نفهم هستی با عرض پوزش از دوستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران يهودي دوست - يهودي مدار - يهودي پرست - بابا اسم شماها رو چي ميشه گذاشت؟ الان اگه ايه از قران بيارم ميگيد برو قرانت رو بخون و... آخه به زبوني بهتون بفهمونيم يهودي جماعت تا عمق قلب و ذهن آدمهاي بي عقل رو تسخير كرده ! در مورد هاليوود صحبت شد : هاليوود كه خوبشه تمام ريشه هاي تمدن قرن حاضر در دست يهودي جماعته ! سازمان ملل ساخته و پرداخته خودشونه ! ميگيد نه ! دليل بياريد چرا اگر غزه با خاك يكسان بشه صدا از دراكولا هم در مياد ولي صدايي از اين به اصطلاح سازمان ملل در نمياد ؟ چرا ؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزيزاني ميان اينجا و بزر نفرت رو ميكارن
من نميدونم شما از آقاي خامنه اي مسلمان تر هستيد يا از آقاي احمدي نژاد انقلابي تر
چرا اين قدر افراطي بحث ميكنيد
و هر كس مخالفت ميكنيد ضد انقلاب - يهودي يا ... ميشود
--------------------
رهبر ايران و رييس جمهور ايران هر جا سخن ميگويند از نابودي دولت اسراييل
در يك انتخابات مردمي دم ميزنند
انها به يهودي ها فوش نميدهند و انان را دين دار ميدانند
--------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستي يكي از بروبچ اينجا از هاليوود صحبت كرده بود. از افرادي هستم كه فيلم زياد مي بينم ولي يك سوالي واسم پيش اومده چند وقته.چرا نفص هاليوود يهودين؟ :mrgreen: از هاپكينز گرفته تا اسپيلبرگ!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به همون دليل كه 80% هاليوود، در اختيار سرمايه‌داران يهودي هست :| icon_biggrin :mrgreen: . اما يهودي بودن، دليل بر صهيونيست بودن نيست! بطور مثال، اسپليبرگ، يك صهيونيست هست، ولي همين آقاي سر هاپكينز، يك ضد اسرائيلي تير هست! ولي همين صهيونيست‌ها هم گاهاً به شدت ضد اسرائيلي مي‌شن. مي‌تونين به فيلم مونيخ، ساخته‌ي همين آقاي اسپيلبرگ مراجعه بفرمايين. ----------------------------------------- در كل، قوميت و مليت و مذهب، اهميتي نداره. بايد گوش كرد و ديد كه چي مي‌گن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.