seginem

بزرگترین هواپیمای جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام به دوستان بزرگترین هواپیمای جهان چه نام دارد ؟ من برای اینکه سطح اطلاعات دوستان را بسنجم و هم پیش زمینه ای برای معرفی غول پیکر ترین درست کنم این تاپیک رو ایجاد کردم امیدوارم جالب باشه در ادامه خودم جواب خودمو میدم ولی میخوام ببینم شما چقدر اطلاع دارید؟ موفق باشید. :cry: :lol: :oops: icon_cool :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه راهنمایی AN_224 ویا AN_124 نیستند icon_cool

بزرگ ترین هوائیما جهان an-225 هست که قابلیت حمل 800 تن بار رو داره . که هم اکنون در اختیار اکرایبن است .

راستی AN_224 اصلا وجود نداره و اون an-225 است .

هم اکنون از این هواپیما فقط یک مدل وجود داره که در اختیار اکراین است که در مدل های قبلی که شوروی در اختیار داشت به منظور حمل شاتل های فضایی مورد استفاده قرار می گرفت . البته اگر منظور شما نوع مسافربری است هواپیمای ا-380 فرانسه است .

این هم عکسش :

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته حق با شماست من اسم اونو اشتباه نوشتم AN_225 مریا اگر منظورت از I_380 اون A_380 هست که اشتباه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که دیگه عقلم به جایی سر نمی ده . icon_cool می شه بگی الان این هواپیما هست و در خدمته یا نه و یا مال کدوم کشور است . چون اینطوری لا اقل یه کمکی کردی. والا تا اونجایی که ما اطلاع داری بزرگ ترین هواپیما های جهان همین انتونوف-225 بوده و این آ-380 . thinking من زدم آ-380 نه I-380 . straight به هر حال گفتم یه راهنمایی دیگه بکنید . thinking

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هواپیما در اورگین نگهداری میشه و در موزه است ساخت امریکاست. icon_cool مثل اینکه کسی نمیخاد شانسشو امتحان کنه و یه کمی مطالعه کنه yawn در هر صورت ما منتظر جواباتون هستیم whistling قبول دارم سوال سختیه confused party

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگترین هواپیمای جهان در حال حاضر آنتونوف 225 است همانطور که آرش جان اشاره داشتند. احتمال دارد که کشور دیگری هواپیمایی را در مرحله طراحی و ساخت داشته باشد که از آنتونوف 225 هم بزرگتر باشد ولی هنوز وارد میدان نشده است. پس بنا بر این آنتونوف 225 بزرگترین هواپیمای عملیاتی جهان به شمار میرود. بعد از این هواپیما ، بزرگترین هواپیماهای جهان C5 Galaxy / C17 / An 124 / A380 میباشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه نه نه اشتباه است icon_cool یه 50 سالی باید برگردین عقب و به موزه هم سری بزنید حتما پیدا میکنید idea بازم فکر کنید.در ارسال بعدی حتما جوابشو با منبع میدم خدمتتون. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.