Dezchilds

سوال در مورد نرم افزار گوگل ارت

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام من يكي از كاربران نرم افزار گوگل ارت هستم و خيلي هم از اين نرم افزار خوشم مياد حالا ميخواستم ببينم كه اين نرم افزار خطري براي ما و در كل براي جهان نداره ؟ آخه من روي چندتا از پايگاههاي شور زوم كردم و حتي بعضي از هواپيماهاشون رو كه روي باندن رو هم ديدم با اين اوصاف يه نفر با سرعت 1 گيگابايت ميتونه راحت جاسوسي كنه icon_cool راهي براي مقابله با اين نرمافزار نيست ؟ خطري داره ؟ مسولين كاري انجام دادن براي مقابله با اين نرم افزارها ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيز امريكايي ها ماهواره هاي انلاين دارند و همين تصاويري كه شما از گوگل مي بيني رو به صورت انلاين در اخيار دارند و اين نرم افزار خطري براي ما ندارد اگر قرار بود اين نرم افزار خطري براي ما داشته باشد ماهواره هاي جاسوسي نمي ساختند. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Dezchilds عزیز و بزرگوار نترس هیچ خطری نداره . جنگنده و هواپیما های اصلی در آشیانه هستند . آمریکا که هزار برابر این امکانات رو داره ولی هنوز نتونسته یک آمار که شبیه به واقعیت باشه از نیروی هوایی ایران بده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیر هیچ خطری نداره چون سیستمها و ماهوارههای بسَیار پیشرفته تری هستند که میتوانند دهها متر زیر زمین را تصویر برداری کنند و به محض برخورد با اشیا تصویربرداشته شده را میفرستند. مثلا دارای امواج با طول موجهای مختلف جهت عبور از مثلا سنگ و خاک و انعکاس و تحویل عکس از مواد دیگر مثل آلیاژهای گوناگون فلزی. بنابرین گوگل ارت فقط جهت اطلاع رسانی در اندازه سرگرمیست. alien

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من يه خبر بهتون بدم يه جوون خوزستاني يه دستگاه ساخته كه وقتي امواج ماهواره هاي جاسوسي به زمين مي خوره و بر ميگيرده فقط يه صفحه سفيد نمايش مي ده !!! بعدشم اگه ديده باشي مثلاْ تو مركز اصفهان (صها)بر روي هليگوپتر هايي كه تو محوطه هستند سايبان كشيدند و شما از ماهواره چيزي نمي بييند!! همينطور تو بندرعباس و جزاير نظامي!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.