flat

قدرتي فراتر از شهاب و جريكو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

باز زدین تو بحث سیاسی و انقلاب و شاه . :!:

اول از همه باید بگم که اینجا سایت نظامی است نه سایت سیاسی و در ضمن دوباره می خواید سایت رو مسدود کنند یا آقا سعید بندازتون بیرون .

نه دوستان . من به این نتیجه رسیدم که مشکل اصلی انقلابنبود که بعضی از دوستان دم از این مزخرفات می زنند .

مشکل اصلی ما همون 8 سال جنگ بود . خسارات ، جوانان ، تحریم هایی که در جنگ خوردیم و دادیم . باعث همه این مصیبت ها و بدبختی هاست .

اگر همون 8 سال جنگ نبود اون پولی که باید برای ابادانی کشور می دادیم و خرج مملکت می کردیم همش رفت تو خمپاره و بمب . icon_cheesygrin

همون جنگ میلیارد ها دلار رو دستمون خرج گذاشت .

همون جنگ نیروی هوایی ، زمینی و دریایی رو انداخت عقب . و همون جنگ پایگاه ها ، تاسیسات مخابراتی ، برقی و سکو های نفتی رو زد .

اگر این بی پدر صدام اشغال این جنگ رو راه ننداخته بود الان وضعمون خیلی و بسیار عالی بود .

همش سرچشمه از اون جنگ می گیره / که البته یک تجربه بود ولی کسب کردن تجربه به از دست دادن و 8 سال عقب افتادن از دنیا نمی ارزه .

در یک زمینه باید گفت خدا امریکا رو نابود کنه در زمینه دیگر باید گفت حفظ .

در یک زمینه باید نابود کنه که هر دم به دیقه توی کشور ها لشکر داره و ادم کشی و غارت ، تحمت به کشور ها ، تحریم های سخت ، جنایتکاری ، جاسوسی ، دزدی مال ملت ها و ...

از یک زمینه دیگه باید گفت نگرش داره البته فقط به یک دلیل چراکه با این تحریم ها مجبور شدیم سر پای خودمون وایسیم .

اگر امریکا تحریم اسلحه نکرده بود الان لاستیک خودرو هامون رو هم از خارج می اوردیم .

ولی از یک طرف دیگه باید گفت لعنت به این امریکای جنایتکار آشغال که با این تحریم ها جون مردم ما رو به لب اورده و در جنگ عراق نقش اساسی در خون ریزی داشته :?

در کل باید گفت ما انقلاب کردیم که ...

بحث رو بهتر سیاسی نکنیم که البته تا الان شده ولی بهتره به جای باریک نکشه وگرنه دوباره اخراج . :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باز زدین تو بحث سیاسی و انقلاب و شاه . :!:

اول از همه باید بگم که اینجا سایت نظامی است نه سایت سیاسی و در ضمن دوباره می خواید سایت رو مسدود کنند یا آقا سعید بندازتون بیرون .

. :?

البته نگفته نماند كه يكي از شاخصه هاي قدرت نظامي مقبوليت سياسي حكومت در بين مردم اون جامعه هست درسته كه اينجا فرروم سياسي نيست ولي مباحث نظامي و سياسي به شدت از هم تاثير پذيرند مثلا من اصلن نميتونم قبول كنم كه عدم حمله امريكاو ديگر دشمنان به ما قدرت نظامي ما هست ( به تنهايي) بلكه دفاع و پشتيباني مردم از حكومت و مقبوليت اون و مهمتر از اون عدم قبول ننگ زير چكمه بيگانه زندگي كردن واسه اين مردم يكي از عوامل اصليه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:!: دوستان فکر میکنم اصل دفاع از کشور در صورت هر تجاوز شیطانی مورد اتفاق همه باشه مگه نه؟! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقايون شما يه چيزي ميگيد . مردم به ستوه آمدن از گراني. البته حق دارن ها. اگه يادتون باشه قبل از اينكه بنزين سهميه بندي بشه قيمت اون رو از 80 تومن به 100 تومن رسوندن. چشمتون روز بد نبينه. با ماشين بابام رفتم پمپ بنزين كه باكشو پر كنم يهو ديدم صداي دادوفرياد بلند شد. يه مرد كامل داد ميزد ( از مديران سايت عذر ميخوام من حرفهاي اون بنده خدا رو نقل ميكنم): دستشو آورده بود بالا ميگفت اي دست بشكني كه نري بگي مرگ بر شاه- قطع بشي كه نگي مرگ بر شاه - اي خدااااااااااااا- من دارم 7 سر اعله خرجي ميدم. من گفتم مرگ بر شاه ... خوردم. حالا ميگم مرگ بر .... ديگه چنتا از اين جوونا جلوي دهنشو گرفتن و كشون كشون بردن سمت ماشينش. حالا اين مردم ميخوان برن از انقلاب دفاع كنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید دخالت میکنم ولی باید بگم همنهایی که فقط بنا بر انتقاد دارند هم کاری بجز گوشهگیر کردن دولت ندارند اگر ایرانی هستی سعی در بهبود شرایط حاظر کن واگر هزازان نفر بلدن حرف بزنن من نه به این رئیس جمهور کار دارم نه به قبلی ونه به بعدی من فقط به چیزی که به نفع کشورم باشه کار دارم که در حال حاضر حمایت از دولت است من کاری به شرایط سخت ندارم ولی دوستان اگر نگاهی به گذشته ایران بکنید خواهید دید که ایران از این بدترهاش هم داشته از آنها به هر سختی که بوده گذشته زمانی که انقلاب شروع شد کسی فکر نمیکرد که یک روزی پیروز هم بشه که شد از زمان داریوش تا به حال سیاست مردم ایران بنا بر پایداری و پیشرفت داشته ما در خیلی از کارها جلو بودیم حالا چرا باید کاسه چکنم دستمان بگیریم { گفته اند که انقلاب با کشته شدن به سمر میرسه ولی با کشتن نه } ما فقط باید باور کنیم که می توانیم تا به حال به نوشته های خودتون تویه همین سایت توجه کردین گاهی یک چیزهایی را تعریف می کنید از حد تصور انسان خارج است ولی خود شما آن را تصدیق کردین مثلا همین زدن یک میگ توست یک کبری این عملا غیره ممکن است چون کبری برای نبرد هوا به زمین طراحی شده اما اتفاق افتاده فقط کافی است تا خودتان را باورکنید تا به آرزوهایتان برسید :lol: :lol: :!: icon_cheesygrin :!: :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقايون شما يه چيزي ميگيد . مردم به ستوه آمدن از گراني. البته حق دارن ها.
اگه يادتون باشه قبل از اينكه بنزين سهميه بندي بشه قيمت اون رو از 80 تومن به 100 تومن رسوندن.
چشمتون روز بد نبينه. با ماشين بابام رفتم پمپ بنزين كه باكشو پر كنم يهو ديدم صداي دادوفرياد بلند شد.
يه مرد كامل داد ميزد ( از مديران سايت عذر ميخوام من حرفهاي اون بنده خدا رو نقل ميكنم):
دستشو آورده بود بالا ميگفت اي دست بشكني كه نري بگي مرگ بر شاه- قطع بشي كه نگي مرگ بر شاه - اي خدااااااااااااا- من دارم 7 سر اعله خرجي ميدم.
من گفتم مرگ بر شاه ... خوردم.
حالا ميگم مرگ بر ....
ديگه چنتا از اين جوونا جلوي دهنشو گرفتن و كشون كشون بردن سمت ماشينش.
حالا اين مردم ميخوان برن از انقلاب دفاع كنن؟

یاد اون یارو افتادم که ازش پرسیده بودن مشروطه یعنی چه؟ در جواب گفته بود مشروطه یعنی کباب به این اندازه! (از دست تا آرنج یا شانه فکر کنم)
این آقای محترم اگر اندکی منطقی بود و به فکر پیشرفت کشور و متوقف کردن دور ریزیهای بنزین و ... بود هرگز چنین حرفی نمیزد.
البته میدونم که بخاطر فشار مالی و ... اون حرفها را زده ولی به هر حال باید منطقی بود.
در نظر همان آقای محترم کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی مهد تمدن و بهشت قلمداد شده! ولی آیا از قیمت انرژی و غذا و مسکن و ... در آنجا خبر دارد؟
آیا میداند که در کشور ما سالها رسم بر این بود که 10% مردم که صاحب ماشین بودند ، بودجه ای به اندازه 100% مردم را مصرف میکردند آن هم به قیمت یک دهم؟
بله مجلس هر سال به اندازه 70 میلیون نفر جمعیت بودجه بنزین اختصاص میداد ولی ما بیش از 6 الی 7 میلیون خودرو در کشور نداریم!
به عبارت دیگر از هر چهار خانوار ایرانی تنها یک خانواده دارای خودروی شخصی است و حق اون سه خانواده دیگر را میخورد!
برای پیشرفت کشور باید این اسرافهای بسیار بزرگ را که بالغ بر نصف بیشتر بودجه کشور میشود از بین برد.
بودجه ای که سالانه بالغ بر میلیاردها دلار صرف بنزین و در حالت کلی بودجه در حدود 50 میلیارد دلار در سال صرف سوخت و انرژی در کشور میشد میتواند در جاهای بسیار واجبتری هزینه شود.
میتوان این دهها میلیارد دلار صرفه جویی ناشی از افزایش قیمت بنزین و برق و گاز و آب و ... را اول صرف پروژه های عمرانی و تحقیقاتی کشور کرد و سپس در جهت رفاه هر چه بیشتر عمومی بکار برد.
آیا این بهتر است که بنزین با قیمت واقعی عرضه شده و در عوض قیمت سایر محصولات ضروری هر خانوار اعم از غلات و لبنیات و گوشت و منجمله قیمت خودرو ... ارزان شود؟
یا این بهتر است که با همان سیاست اشتباه گذشته بنزین یارانه ای با قیمت 80 تومن به 10% مردم بدهند و آن 90% دیگر از مورد قبلی بی بهره بمانند؟
کجای این موضوع بویی از عدل و انصاف برده است که ما سهم دیگران را بصورت تقریبا مفت و مجانی مصرف و اسراف کنیم در حالیکه بچه هایی گرسنه و بی لباس و مسکن جزو همان 90% دیگر وجود دارد؟
بجای خودروی شخصی هم در اکثر موارد میتوان یا پیاده روی کرد یا با اتوبوس و تاکسی و ... به محل مورد نظر رفت و آمد کرد.
واقعا چه اشکالی دارد به قضایا با دید منطقی بنگریم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقايون شما يه چيزي ميگيد . مردم به ستوه آمدن از گراني. البته حق دارن ها.
اگه يادتون باشه قبل از اينكه بنزين سهميه بندي بشه قيمت اون رو از 80 تومن به 100 تومن رسوندن.
چشمتون روز بد نبينه. با ماشين بابام رفتم پمپ بنزين كه باكشو پر كنم يهو ديدم صداي دادوفرياد بلند شد.
يه مرد كامل داد ميزد ( از مديران سايت عذر ميخوام من حرفهاي اون بنده خدا رو نقل ميكنم):
دستشو آورده بود بالا ميگفت اي دست بشكني كه نري بگي مرگ بر شاه- قطع بشي كه نگي مرگ بر شاه - اي خدااااااااااااا- من دارم 7 سر اعله خرجي ميدم.
من گفتم مرگ بر شاه ... خوردم.
حالا ميگم مرگ بر ....
ديگه چنتا از اين جوونا جلوي دهنشو گرفتن و كشون كشون بردن سمت ماشينش.
حالا اين مردم ميخوان برن از انقلاب دفاع كنن؟

یاد اون یارو افتادم که ازش پرسیده بودن مشروطه یعنی چه؟ در جواب گفته بود مشروطه یعنی کباب به این اندازه! (از دست تا آرنج یا شانه فکر کنم)
این آقای محترم اگر اندکی منطقی بود و به فکر پیشرفت کشور و متوقف کردن دور ریزیهای بنزین و ... بود هرگز چنین حرفی نمیزد.
البته میدونم که بخاطر فشار مالی و ... اون حرفها را زده ولی به هر حال باید منطقی بود.
در نظر همان آقای محترم کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی مهد تمدن و بهشت قلمداد شده! ولی آیا از قیمت انرژی و غذا و مسکن و ... در آنجا خبر دارد؟
آیا میداند که در کشور ما سالها رسم بر این بود که 10% مردم که صاحب ماشین بودند ، بودجه ای به اندازه 100% مردم را مصرف میکردند آن هم به قیمت یک دهم؟
بله مجلس هر سال به اندازه 70 میلیون نفر جمعیت بودجه بنزین اختصاص میداد ولی ما بیش از 6 الی 7 میلیون خودرو در کشور نداریم!
به عبارت دیگر از هر چهار خانوار ایرانی تنها یک خانواده دارای خودروی شخصی است و حق اون سه خانواده دیگر را میخورد!
برای پیشرفت کشور باید این اسرافهای بسیار بزرگ را که بالغ بر نصف بیشتر بودجه کشور میشود از بین برد.
بودجه ای که سالانه بالغ بر میلیاردها دلار صرف بنزین و در حالت کلی بودجه در حدود 50 میلیارد دلار در سال صرف سوخت و انرژی در کشور میشد میتواند در جاهای بسیار واجبتری هزینه شود.
میتوان این دهها میلیارد دلار صرفه جویی ناشی از افزایش قیمت بنزین و برق و گاز و آب و ... را اول صرف پروژه های عمرانی و تحقیقاتی کشور کرد و سپس در جهت رفاه هر چه بیشتر عمومی بکار برد.
آیا این بهتر است که بنزین با قیمت واقعی عرضه شده و در عوض قیمت سایر محصولات ضروری هر خانوار اعم از غلات و لبنیات و گوشت و منجمله قیمت خودرو ... ارزان شود؟
یا این بهتر است که با همان سیاست اشتباه گذشته بنزین یارانه ای با قیمت 80 تومن به 10% مردم بدهند و آن 90% دیگر از مورد قبلی بی بهره بمانند؟
کجای این موضوع بویی از عدل و انصاف برده است که ما سهم دیگران را بصورت تقریبا مفت و مجانی مصرف و اسراف کنیم در حالیکه بچه هایی گرسنه و بی لباس و مسکن جزو همان 90% دیگر وجود دارد؟
بجای خودروی شخصی هم در اکثر موارد میتوان یا پیاده روی کرد یا با اتوبوس و تاکسی و ... به محل مورد نظر رفت و آمد کرد.
واقعا چه اشکالی دارد به قضایا با دید منطقی بنگریم؟

سعيد جان چه منطقي؟ وقتي شكمي گرسنه باشه منطق حاليش نيست.
اون بنده خدا يه پيكان شخصي داشت كه احتمالا باهاش مسافربري ميكرد.
ما هم بايد به اون و بقيه مردم حق بديم. چون مردم ايران يه مردم ساده اي هستن وبه قول شما از اروپا و آمريكا يه بهشت ساختن.
غير از اينه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب میفرمائید چه کنیم؟ سهم 100% مردم را بدهیم به 10% که آن آقا و امثال وی بتوانند مسافرکشی کنند؟ شما از سهمت میخای صرف نظر کن ولی من ترجیح میدم بنزین گرون بشه و سوار خودروی شخصی نشم اما در عوض از امکانات واقعی برخوردار باشم. دوست دارم هزینه غذا و مسکن کاهش یابد. هزینه اینترنت کم شده و بتوانم یک اینترنت پرسرعت بخرم تا با دانلود بکاپ 1 گیگابایتی سایت مشکلی نداشته باشم. و هزاران مورد دیگر ... قرار نیست که همه فدای یک نفر بشوند. آن فرد گرامی هم بجای مسافرکشی که یک شغل کاذب است بدنبال شغل دیگری باشد. به قول آلبرت اینشتین: اگر حقایق باب میل تو نیست ، سعی کن حقایق را عوض کنی. طرح دولت و سازمان تاکسیرانی هم در حذف مسافرکشهای شخصی و افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی است. پس مسافرکشها دیر یا زود چه با بنزین ارزان یا گران باید از حمل و نقل عمومی خارج شوند. مثل اینه که یکی مواد مخدر میفروشه و میان میگیرنش که جرم هست و بعد میگه من هفت سر عایله دارم و ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا لينك مسدود شده خدا اين مخابراتو در آن واحد ببر تو زمين!!!!! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کجا مسدود شده؟ این تاپیک؟! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
با وجود همه حرفهایی که دوستان فرمودند ، چند مورد هست که باید در موردشون بیشتر بحث کنیم . اول اینکه با وجود همه این تهدیدهای غرب چرا در کشور وضعیت آموزش نظامی مطلوب به نظر نمیرسد ؟ دوم اینکه چرا برخی ( البته دور از جون ) نسبت به دوران انقلاب و دفاع مقدس اینقدر متفاوت شده ؟
دوستان که در ارتش محترم خدمت میکردند به جای آموزش فکرشان در کتک کاری و شنیدن فش از مافوق خود بودند . آنطوری که من از حرفاشون برداشت کردم از جنگ و دفاع و از این حرفها متنفر شدند و حاضر به دست گرفتن اسلحه برای دفاع از مملکت نیستند .
خب در این صورت است که ما فکرمان به جای فرهنگ سازی و تقویت روحیه جهادی ، به ساخت تجهیزاتی معطوف میشه که به نیروی سرباز پیاده کمتر محتاج باشیم . که البته به نظر شخصیم با وضع اقتصادی نا به سامان کنونی غلط است .
البته اگه حرفهای بی ربط زدم منو میبخشید ، چون بیشتر از یک ساعت از عضویتم نمیگذره و از قوانین سایت مطلع نیستم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ دولتی در هیچ جایی جهان کامل نبوده .به قول معروف وبه نقل ازحضرت علی (ع)تابلندی ریزش نکنه گودی پر نمیشه . این بلندی میتونه نان وشکم اونفرد باشه واون گودی میتونه آینده هزاران یا میلونها نفرایرانی باشه . البته همچین هم سیاست سوخت صحیح نبوده ولی راه رفتنی راباید رفت پس هرچه زودتر بهتر . ماهرساله شاهد قاچاق میلونها لیتر بنزین وگازوئیل بودیم بااین اقدام حداقل سالی 5الی6میلیارددلار بهاقتصاد کشور کمک میشود.درضمن از پرورش تجار کثیف وپولشویی درکشور به شکل چشمگیری کاسته خواهد شد .درضمن سیاست دولت باید براساس عرضه وتقاضا باشد.تامشکل خاصی پیش نیاید. موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان باید ببخشید، ملت ایران ملت نجیبی هستند یعنی هر چی به سرش بیاری یا تو سرش بزنی بیشتر مطییع میشه و حرفتو گوش میکنه. همه میدونیم که اقتصاد روز به روز بدتر میشه و این در حالیست که از اتمام جنگ حدود ۲۰ سال گذشته. مردم به دنبال حکومت عدل علی بودند ببینید چی شده و اختلاف اقتصادی را. یک تعدادی تو این کشور میلیادر که چی ترلیادر هستند. حالا همان ترلیاردرها و پولاشون است که این کشو ر را رو پاش نگه داشته که به شون میگند دلال. حالا بگیم مردم انقلاب نکردنند برا رفاه و آسایش و غیره کمی کم لطفیه. این بحثها هم به جایی نخواهد رسید icon_cool sorry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان باید ببخشید، ملت ایران ملت نجیبی هستند یعنی هر چی به سرش بیاری یا تو سرش بزنی بیشتر مطییع میشه و حرفتو گوش میکنه. همه میدونیم که اقتصاد روز به روز بدتر میشه و این در حالیست که از اتمام جنگ حدود ۲۰ سال گذشته. مردم به دنبال حکومت عدل علی بودند ببینید چی شده و اختلاف اقتصادی را. یک تعدادی تو این کشور میلیادر که چی ترلیادر هستند. حالا همان ترلیاردرها و پولاشون است که این کشو ر را رو پاش نگه داشته که به شون میگند دلال. حالا بگیم مردم انقلاب نکردنند برا رفاه و آسایش و غیره کمی کم لطفیه. این بحثها هم به جایی نخواهد رسید icon_cool sorry

ميفهمي چي ميگي؟ معني جمله ي اولت يعني اينكه مردم ايران چهارپا هستن.
آدم ميخواد يه حرفي بزنه صد بار تو دهنش مزه مزه ميكنه بعد به زبون مياره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسلما حتي كساني كه از حكومت ايران هم راضي نيستند اگر خداي نكرده كشور عزيزمان درگير جنگي شود تا پاي جان از وطن دفاع خواهند كرد .ايراني ايران به غير ايراني نميفروشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.