hamid007

كپی هواپیماهای موجود

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر شما ما به فناوریهایی دست پیدا كردیم حالا كه نمیوتونیم هواپیمای به روز خرید كنیم هواپیماهایی مانند اف 4 و یا اف 14 را كپی كنیم. مثلا" موتور و رادار روسی روی بدنه طراحی مهندسی معكوس شده اف 14 بگذاریم و استفاده كنیم. قبول دارم كه طراحی بدنه هواپیما خیلی سخته و اقلا" با اینكار فاز طراحی حذف میشه. اگه مشكل فرایندهای تولید نباشه فكر كنم اقتصادی باشه آمریكا هم كه كپی رایت خاصی نداره و در واقع دلیل نداره بگیم كه اینها كپی هست. شاید كمی كودكانه به نظر برسه ولی خیلی اقتصادی هست. خداییش اف 14 تو همه چیز سره به این میگ 29 روسی و اگه نصف توانایی اون رو هم بسازیم به میگ 29 سره نظر شما چیه؟ icon_cool :lol: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در صنایع نظامی قانون کپی رایت و امثالهم نداریم و این فکر شما را 20 سال قبل مسئولین وقت نظامی اندیشیده و هم اکنون نیز مشغول الگوبرداری از تسلیحات غرب و شرق برای صرفه جویی در زمان و هزینه و دستیابی سریعتر به فناوریهای حساس هستیم. درباره اف14 هم کارهای زیادی انجام شده و نگران نباشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه نصف توانایی اون رو هم بسازیم

دوست عزیز f14 نیاز به تقویت داره تا بتون با هواپیماهای امروزی مثل f22 مقابله بکنه نه ضعیفترش بسازیم
به نظر من هزینه روی هواپیمای نسل پنجم ملی بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید و امین خان شاهنده، ما هنوز تو ساخت نسل سوم هواپیماها مشكل داریم. تازه خود آمریكا و روسیه رسما" هواپیماهای نسل پنجم رو به خدمت نگرفتن. حالا ما از چه طریقی به فناوری این هواپیماها دست پیدا كردیم؟ فكر كنم از هواپیماهای نسل 5 فقط اف 22 (به روایتی نسل 4.5) و اف 35 و میگ 1.44 وجود داره كه طرحش هم كنسل شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما عادت داريم ادعاي كاراي بزرگ بكنيم! اونم هواپيماي نسل پنجم ملي! ما نسل سوم رو هم اگر بتونيم توليد كنيم كار بزرگيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر هم ما ميتونستيم نسل پنجمي بسازيم به خاطر مسايل امنيتي نمي گفتيم اينها همش تبليغاته واقع بين باشيد ما هنوز تو تامين آب و برق خودكفا نشديم نسل 3 و 4 و 4.25 و 4.5 و 5 و 6.75 پيش كش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام عرض ميكنم در يك كليپ خاص ديدم در دانشگاهي بر روي ساخت بالها و بدنه يك جنگنده جديد كه هيچ شباهتي به جتهاي ساخت داخل ندارد كار ميكنند كه داراي دو موتور بود و شكل زيبايي داشت اميدوارم به زودي چيزهايي در اين رابطه بشنويم :evil: :lol: icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر هم ما ميتونستيم نسل پنجمي بسازيم به خاطر مسايل امنيتي نمي گفتيم

اينها همش تبليغاته

واقع بين باشيد ما هنوز تو تامين آب و برق خودكفا نشديم

نسل 3 و 4 و 4.25 و 4.5 و 5 و 6.75 پيش كش

عزيزم چطوري حساب كردي ما تو برق و اب خودكفا نيستيم؟؟؟ icon_cool
اصلا مگه ميشه تو اب خودكفا شد؟؟ :lol:
خوكفا ميدوني يعني چي؟ :evil: :x
ما از كجا برق و اب وارد ميكنيم كه خود كفا نيستيم :cry: :cry: :cry:
شما بجاي ايه ياس خوندن برو برا پيشرفته كشورت دعا و تلاش كن و ايمان داشته باش كه اگر ايراني بخواد كاري بكنه ميتونه حالا هرچقدرم سخت باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خوبم سلام.مسولين چندساله كه دارن روي پروژه هاي موشكي كار ميكنن وخداروشكرقدمهاي مثبتي برداشته شده.دررابطه با هواپيماهامون اين يه واقعيعت محضه كه پرنده هامون پيرن ورمقي واسه پريدن ندارن :lol: البته پرسنل فني مون واقعا زحمت ميكشن تااين تابوتهاي پرنده رو سرپا نگه دارن.كارديگه اي از دستمون بر نمياد :evil: چكاركنيم :x بمحض اينكه هواپيمايي استارت ميخوره سيستمها خبرازاشكال ميدن :cry: خوب اين اصلا جالب نيست!!!!شما فكركنيد خداي نكرده خبري بشه :cry: جنگنده اف5 اومد تيكاف كنه كاناپي روي سر خلبان كنده شد افتاد اون طرف باند :cry: من خودم شاهدبودم.اين حرفاگفتن نداره ودردي رو هم دوا نميكنه icon_eek شما چه توقعي از اين هواپيماها دارين؟؟؟؟؟؟؟عمرشون رو كردن وتمومن .حالا مثلا ما اومديم كپي هم كرديم icon_cool ديگه اف 5 كارايي نداره مگه ازاون استفاده انتحاري بشه :lol: هميناروهم كه داريم بايد مديون شاه فقيد باشيم : هيچكس منكرزحمات عزيزان مسول نيست ولي جنبه آفندي ما جالب نيست اونهم به هزارو يك دليل:خداكنه ما اشتباه فكر ميكنيم و نيروي هوايي الان بهترين جنگنده هارو دراختيارداشته باشه كه ما از اون بيخبريم...دست تك تك نگهبانان آسمان ايران عزيز رو ميبوسم.يا حق.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا سعید و امین خان شاهنده،
ما هنوز تو ساخت نسل سوم هواپیماها مشكل داریم. تازه خود آمریكا و روسیه رسما" هواپیماهای نسل پنجم رو به خدمت نگرفتن. حالا ما از چه طریقی به فناوری این هواپیماها دست پیدا كردیم؟
فكر كنم از هواپیماهای نسل 5 فقط اف 22 (به روایتی نسل 4.5) و اف 35 و میگ 1.44 وجود داره كه طرحش هم كنسل شده

من که حرفی از ساخت جنگنده نسل پنجم نزدم!

حالا طرحهایی که دارن از هر نسلی و با هر توانی باشه مهم اینه که به زودی یک جنگنده کاملا بومی خواهیم داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما هنوز تو ساخت نسل سوم هواپیماها مشكل داریم. تازه خود آمریكا و روسیه رسما" هواپیماهای نسل پنجم رو به خدمت نگرفتن. حالا ما از چه طریقی به فناوری این هواپیماها دست پیدا كردیم؟
فكر كنم از هواپیماهای نسل 5 فقط اف 22 (به روایتی نسل 4.5) و اف 35 و میگ 1.44 وجود داره كه طرحش هم كنسل شده

من که حرفی از ساخت جنگنده نسل پنجم نزدم!

حالا طرحهایی که دارن از هر نسلی و با هر توانی باشه مهم اینه که به زودی یک جنگنده کاملا بومی خواهیم داشت.

من منظورم نقل قول از شما نبود هدفم جلب كردن توجه شما به حرف این كاربر محترم و همچنین گفته های سرتیپ میقانی فرمانده نیروی هوایی بود

آخ جون پس باید روی یك جنگنده درست و حسابی فكر كنیم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد هواپیماهای موجود کارهای زیاد و خوبی کردند. میمونه ساخت یه هواپیمای خوب که ان شاالله انجام میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرمانده نیروی هوایی گفته ما ساختیم که تو خبر ها هم اومد تو میگی نساختیم icon_cheesygrin
پس این عملیات هایی که f22 انجام میده چیه؟
ببخشید اما اگه یکمی شما واقع بین باشی البته در مورد این موضوع ساخت هواپیما به دنبال ساخت f14 با نصف قدرت نبودی
طرف اگه به ما حمله کنه با هواپیمای ملخ دار که نمی آید خواهش میکنم به لیست هواپیماهای زیر نگاه کن
f22 f35 f16 f18 b1 b2 b52 a10 f15 f117 تازه اینا ساخت آمریکان
حالا به اینا نگاه کن
f4 f5 f14 البته f14 با نصف توانایی و احتمالا بدون فنیکس
این همه متخصص و دانشمند تو این کشور هست چه طور بلدن ناوچه بسازن اونوقت هواپیما نمی تونن icon_cheesygrin
به نظر من که می توانیم همان طور که اقدامات ارزنده ای انجام شده اگه این طوریه که شما می گی بهتر بریم با مشکلات خرید هواپیما کنار بیاییم
بعدش تبلیغات در شرایط فعلی ما به چه درد می خوره تبلیغاتی که خیلی زود رنگ می بازه بعد بیا درستش کن
و در پایان یک سوال از شما دارم تا حالا یک نگاه به تاریح ساخت f5 کردی که می گی بریم کپی کنیم دوست عزیز این هواپیما به درد موزه می خوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.