Electro_officer

توپ دریایی پیشرفته‌ی Goalkeeper CIWS

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سیستمهای مشابهی هم وجود داره که کارایی آنها 60% بهتر از Goalkeeper CIWS است که اگه در آینده فرصت شد خدمتتون معرفی میکنم . :lol:

زیاد تو بهره این Goalkeeper CIWS یا Phalanx نرید . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون طور كه آقا مهدي گفتند اين جور سيستمهاي اتوماتيك دو تا رادار دارند. يكي شون كه بالاي توپ نصب مي شه دور خودش مي چرخه و هواگردهاي اطراف توپ رو پيدا مي كنه. دومي رادار هدف گيري هستش كه اصطلاحا روي توپ قفل مي كنه و هر طرف كه موشك مسيرش رو تغيير بده موشك يا هواگردهاي ديگر رو دنبال مي كنه. اگه به عكسايي كه آقا مهدي لطف كرده و گذاشته دقت كني. رادار اولي مثه يه كپسول استوانه اي شكل هست و رادار دومي مثه يه ديش ماهواره يا يه مخروط كه برعكس كارگذاشته شده باشه. توپ سماوات كه شما اشاره كرديد هم همين سيستم راداري رو داره البته اسم سيستم راداريش اسكاي گارد هستش و هر يه رادار وظيفه تغذيه اطلاعات دو تا توپ رو بر عهده داره. وقتي كه فرمانده توپ اونو روي هدف قفل كرد ديگر احتياجي به كنترل دستي نيست و توپ از طريق رادار هدفگير و سيستم كنترل كامپيوتري كه داره خودش ترتيب هدف رو ميده. در ضمن برنا جان اين حقير استاد هيچي نيستم. يه علاقمند هستم مثه خود شما. بابك جان بي صبرانه منتظر اون تاپيكي جديد ي كه مي خواهي درست كني هستيم. رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال من دوست دارم كشورمون يدونه بوميشو بسازه چون واقعا اين ناوچه ها يا رزم ناو هايي كه داريم ميسازيم دفاعشون در مقابل موشك هاي دريايي چيه؟ داشتن يه سيستم پيشرفت اونم بدون كمك امريكا خودش كلي از نظر رواني اثر داره حالا ما كه توپ فجر رو ساختيم حالا بيايم يدونه از سيستم هام بسازيم ديگه مگه چقدر فرق هست بين فجر و يه همچين سيستمي . بابك خان اين تاپيك رو زود تر بزن كه بد جوري منتظريم 60٪ قوي تر از فالانكس اين ديگه چيه؟ لابد ساخت تايوان؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين موشك بيچاره رو ببينيد:
تصویر

:crying:
سيستم سوراخ سوراخش كرده!!!

شرمنده برادر . تا شب برات ثابت میشه که این موشک توسط این سیستم سوراخ سوراخ نشده !!!!! :lol:

این سیستم خفن را امشب معرفی میکنم . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش من سرچ كردم Goalkeeper CWIS این عکس رو آورد. فکر کردم شاید با همین توپ هدف قرار گرفته. لابد با یه توپ CWIS دیگه اینجوری شده! :lol:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.