STORM

مسابقه تسليحات نيروي هوايي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بابك تبريك ميگم.ميگم ديگه عمرا هيچكس نميتونه تو اين تاپيك جايزه بگيره. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
amirandamir جان با اینکه در مورد عکسهای ZAINI خیلی راهنمایی کردم ولی باز هم کسی نتونسته بود جواب بده . واسه همین همه جوابها را به تنهایی نوشتم .

STORM جان . چرا اسم تاپیک عوض شد ؟ قبلی که با محتوای تاپیک بیشتر ارتباط داشت . :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاپيك ( اسم اين 7 هواپيما چيست ) به ( مسابقه تسليحات نيروي هوايي ) تغيير عنوان داد.

از اين پس نه تنها هواپيما هاي نظامي بلكه كليه تسليحات نيروي هوايي مانند پدافند هاي هوايي - كاك پيت و خود هواپيماهاي نظامي - رادار ها - سيستم هاي الكترونيكي هوايي و كليه ادوات مربوط به تسلحات نيروي هوايي امكان قرار گيري در تاپيك و مسابقه را خواهند داشت.
مهم/قبل از اينكه عكس هاي خود را قرار دهيد بايد قبلا درخواست خود را داده باشيد و پس از پايان هر سري بسته به نوبت هر كاربر تصاوير مسابقه را قرار دهيد.
با تشكر از همكاري خوب كاربران سايت.
STORM

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
STORM عزیز

کاربران تو همین عکسهای ساده هواپیما موندن ( البته با عرض پوزش منظورم اکثریت است ) اونوقت عکس کاکپیت و تسلیحات هوایی قرار میدیم ؟

راستش یه تاپیک با عنوان "مسابقه اين تصوير چيست و چكار ميكند" در بخش الکترونیک هوایی داریم که بنا به دلایلی هنوز از اون بخش انتقال ندادم . تو اون تاپیک از همه مواردی که شما اعلام کردی ( پدافند هاي هوايي - كاك پيت و خود هواپيماهاي نظامي - رادار ها - سيستم هاي الكترونيكي هوايي و كليه ادوات مربوط به تسلحات نيروي هوايي ) عکس برای مسابقه مطرح میشود . پس به نظر بنده حقیر ، عنوان قبلی مناسبتر بود .

البته بنده ، به احترام شما که زحمت ایجاد تاپیک " اسم این 7 هواپیما چیه ؟ " کشیده بودی و از ابتدا سوالات عکس هواپیما مطرح بود ، از دوستان خواهش کرده بودم که عکس هواپیما قرار ندهند . ( باز دوباره توی اون تاپیک تذکر میدم )

امیدوارم باعث آزردگی خاطر شما نشده باشم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدانم ولی من ترجیح میدادم که مسابقه ی شناسایی کاکپیت و ... تو یه تاپیم دیگه باشند! :rose: بعلاوه به نظرم تازه این تاپیک گرم شده بود! :lol: در هر صورت اختیارش با شماست! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سابقه اين تاپيك از ساير تاپيك ها با همين محتوا بيشتر است در ضمن مي تونيد به ادامه تصاوير هواپيما هم بپردازيد. يك تاپيك كلي مورد نظرم هست. هم به صورت تصاوير و هم سوال جواب.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
STORM گرامی

زیبایی تاپیک شما به دلیل تخصصی بودن این تاپیک در مورد عکس هواپیما بود . 4000 بازدید آمار کمی نیست و نشان دهنده علاقه مندی کابران برای بازدید از این تاپیک است ، گر چه شاید چند کاربر در این تاپیک شرکت فعال داشته باشند ولی اکثر کاربران از آشنایی با هواپیماهای نظامی استفاده علمی میکنند .

خلاصه اینکه به نظرمیاد ایجاد دو تاپیک با یک محتوی ، صحیح نیست .

در مورد سابقه هم باید بگم که تاپیک " مسابقه اين تصوير چيست و چكار ميكند " قبل از این تاپیک دست به این اقدام زده و به زودی در گالری بخش نیروی هوایی قرار خواهم داد . ( یعنی دو تاپیک با یک عنوان ) :lol:

یه تعداد مسائل دیگه هم وجود دارد که فعلاً نمیگم .

بلاخره تاپیک متعلق به شماست .

هر کاری که صلاح بدونی انجام بده . فقط به عنوان مدیر بخش نیروی هوایی نظر شخصی خودم را اعلام کردم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابك جان در هر دوي اين تاپيك ها تعداد كاربراني كه همكاري ميكنند كم هست. البته استقبال بازديد زياد هست. در تاپيك (اين عكس چيست) نيز عكس هاي متفاوتي كه لزوما مربوط به بخش خاصي نيست قرار داده مي شوند كه خوب هست ولي با اين حال محدود شده به چند كاربر كه مناسب نيست. مدتي به اين صورت ادامه ميديم البته با طرح هاي جديد كه البته هدف ارتقاء مطالب و استفاده بيشتر هست. نخواستم تاپيك محدود بمونه. بعد از مدتي در صورت در خواست دوستان باز اسم تاپيك رو ميشه مثل سابق كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دو سؤال می کنم هر کی تونست جواب بده : icon_wink سیستم های LKDMFV-584KNVOER پروازی با مقیاس 4.5 چیست ؟؟؟ سیستم های نگاه به پایین جنگنده اف-18 هورنت از چه نوعی هستند ؟؟؟ اگر تونستی جواب بدی !!! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای سیستم نگاه به پایین توی اینجا همه چیز نوشته شده فقط نمیتونم پیداش کنم :lol:

{متن انگلیسی حذف شد}

شوخی کردم اف 18 ها به تازگی دارن قابلیت شلیک ونگاه به پایین رو پیدا میکنن!!!!
و موشکی که برای این منظور در نظر گرفته شده موشک اسپارو میباشد.!!!!
رادار جدید AN/APG-73 نیز برای این منظور تهیه گردیده است

worior عزیز
لطفاً از ارسال پست به هر زبان غیر از فارسی خودداری کنید . در صورت نیاز فقط لینک را وارد نمایید . با تشکر

Babakim1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ميگم موضوع اين تاپيك همون تشخيص خود هواپيما باقي بمونه بهتره.لذت بخش تره. كسي نميخواد هواپيما بذاره؟ icon_wink ما منتظريما! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
amirandamir دوست عزيز هدف كلي تر كردن تاپيك بود و استفاده بيشتر. تصاوير هواپيما هم ميتونيد بذاريد كه البته نوبت شماست. در اينجا نتنها تصاوير بلكه هر بحث و سوالي كه در زمينه تسليحات نيروي هوايي به ذهن ميرسه ميشه پرسيد و با استفاده از اطلاعات دوستان به جواب رسيد و البته سوالات تخصصي و معمولي هم به عنوان مسابقه مطرح ميشه. من خودم يه سوالي كه دارم اين هست كه هر جا صحبت از پدافند هوايي ميشه فوري بحث S-300 به عنوان برد بلند و TOR-M1 به عنوان كوتاه برد مطرح ميشه كه صد البته در توانايي هاي اين دو شكي نيست مخصوصا موشك هاي با مانور پذيري و سرعت بالا كه در S-300 استفاده ميشه كه اين سيستم نيز در مدل هاي مختلف( PMU-1 PMU-2 V1 V2 VM ( Antey 2500 هست. و در ميان برد صحبت از هاوك و غيره ميشه ولي كلا كسي به سيستم پدافندي BUK اشاره زيادي نميكنه كه (SA-11 (BUK-M1) - SA-17 (Buk-M2 دو مدل اين سيستم هستند. علاوه بر اينكه ميخوام بدونم سيستم BUK تا چه حد موثر هست و جايگاه اين سيستم كجاست اين رو هم بگين كه اگه شما يك تركيب پدافندي اعمال كنيد براي يك شهر با چه سيستم هايي عمل ميكنيد. با اين فرض كه آن شهر روي هواپيماهاي رهگير خودي حساب نميكنه و بمبهاي هوشمند مجهز به GPS از فاصله 120 كيلومتري شهر از طريق هواپيماهاي دشمن قابل پرتاب هستند. سرعت موشك هاي بالستيك دشمن رو هم در فاز نهايي مثلا 8 ماخ در نظر ميشه گرفت. البته مسايل زيادي مطرح هست كه حالا پيچيدش نكنيم . در ادامه سوالات جالب تري ميشه كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از وقتي سعيد رفته سايت خيلي كند شده. شب ها هم سايت مثله سابق نيست خيلي خلوت تره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.