MKE

برده های جنسی ژاپن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام!
واي بحث به كجاها كشيد! ياد فيلماي كينه افتادم!!!! :evil:
يك نكته بسيار جالب در مورد تمدن ژاپن اينه كه در طول تاريخ اينا، هرگز نه ديده شده و نه شنيده شده كه روي جنس مونثشون احترام، تقيد و تعصب وجود داشته باشه!
[color=darkred]قبلا هم گفتم كه در هرجامعه اي كه بانوانش به بي قيد و بندي و آزادي جنسي و بدني سوق داده ميشن، نسلاي اون جامعه تباه و نابود ميشن!!![/color]
من از دوران آقاي كوروش خبر ندارم ولي حداقل از زمان پيامبر كه كتابت و تاريخ نويسي به علت رايج شدن سواد و احترام براي آموزش و خواندن و نوشتن بسيار اهميت گرفته و طبق متن صريح « قرآن كريم » الگوي بانوان خانم حضرت فاطمه زهرا سلام اله عليها معرفي شدن و احترام بسياري سفارش شده!« مثل بهشت زير پاي مادران و ....!»

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته ژاپني ها احترام به جنس مخالف نمي گذاشتن و نمي گذارند ولي همه جا بزرگ نمايي هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممكنه كه اين حرفا رو براي كمرنگ كردن حمله ي اتمي به ژاپن گفته باشن
چون بزرگترين فاجعه جنگ جهاني دوم همين دو بمب اتمي بودن..بخوان بگن همچين ملتي حقشون بوده كه ما با بمب اتم زديمشون

يه چيزايي مثل همون 6 ميليون يهودي كه المان سوزوند ...............ممكنه اين قضيه ژاپني ها هم مثل سوزوندن يهودي ها دچار اغراق شده باشه

خود امريكا تو جنگ با ويتنام سربازهاش رو براي همچين كارهايي به تايلند ميبرد.....خب اين جريانش 30 سال نزديك تر از سال 1945 هستش
يا مثلا الان تو اسراييل سربازان ارتش اسراييل با نشان دادن كارت عضويت ارتش از تخفيف ويژه اي در اين مكان ها برخوردار ميشن
:evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام!
ما كه مامور عذاب مردم نيستسم ببينيم حقشون بوده يا نبوده! ما كلا با جنايت در هر حد و اندازه و نسبت به هر كس مخالفيم!
اما ahvazWolf عزيز اينكار چه نيازي به بزرگنمايي داره؟
آمريكا خودش ژاپن رو بزرگ كرده و تا اينجا رسونده! و اصوولا چه نيازي به گفتن اين مسئله داره؟چرا ژاپن رو خراب كنه؟ اونم جلوي چين و كره شمالي؟!!! :evil:
بيشترين زنان آسيب ديده از اين كشورها بودن!!! نه فقط زناي ژاپني! زناي ژاپني حتي ميتونستن اين كارو به نوعي اداي وظيفه براي مملكتشون بدونن(البته استثنائات زياد هست!) اما بقيه زنان واقعا برده بودن!!!! خيلي حرف سنگينه! يعني در قرن بيستم، برده داري و برده گيري در اين سطح وسيع و گسترده داشتيم!!!! اصلا گسترده هم نه! شما بگو 1 نفر !!! باز هم چيزي از اين جنايت كم نميشه!!! آمريكا جنايت كرده! ‌ژاپن هم همينطور!!!
اسناد و مدارك و شاكيان (زنان بدبخت نجات يافته از اين فاجعه) هستن و كلا حرف شما( انداختن بمب و فاجعه انساني زنان در جبهه هاي ژاپن) قابل مقايسه با هم نيستن! اولي براي اهداف سياسي ، نظامي و اقتصادي امپرياليستي و دومي به جهت ساپورت سربازاي جبهه ها و حفظ مناطق اشغالي انجام شده!!!
حالا اينكه آمريكا براي سربازاش تور 2 روزه تايلند ميذاشته يا سربازاي اسراييلي با كارتاشون سهميه ميگيرن يه بحث ديگه ايه!!!!
بماند كه الانم در اسراييل و اروپاي شرقي تجارت زنان بسيار روي بورسه! فيلم taken88 رو اگر دستتون رسيد ببينيد! منظورم ازش قدرت باندهاي قاچاقه!!!
يه مستندي يادمه در مورد زنان روسي بود كه آرزو داشتن به آمريكا يا اروپا برن در زمان شوروي و مجبور بودن با باندهاي قاچاق انسان برن! و اين باندها هم با گرفتن پول كلان اونا رو از طريق صحراي سينا به اسراييل ميبردن و كلان به اسراييليها و مراكز دريافت سهميه (به قول دوست عزيزمونahvazWolf) ميفروختن! بعضي از اين زنا كه سعي ميكردن فراركنن به شدت شكنجه ميشدن يا يكي از اعضاي بدنشونو ميبريدن تا عبرت ساير زنان ديگه بشن!!!!
حالا با استدلال آمريكا، چندتا بمب اتمي براي اسراييل لازمه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينكه الان امريكا خودش پشت ژاپن و مامور حفاظت از خاك ژاپنه درسته

اما خب با دولت المان هم دوستي زيادي داره.............با تركيه هم همينطور...اينا هر دو عضو ناتويي هستن كه امريكا رهبرشه
ولي اين دليل نميشه كه از بحث كردن در مورد نسل كشي ارامنه و سوزوندن يهودي ها حرفي نزنه
بله جنايت هرطوري و در هر مقياسي باشه بازم جنايته....كسي در حمايت ازينا فتوايي نداده كه

تو اسراييل حتي ماموراي پليس زنان فراري از اين مركزها رو دوباره همونجا برميگردونن

در مورد اسراييل همه چيز فرق ميكنه..... جريان محاصره غزه يا همين جريان كشتي هاي ارسالي به غزه...اگه كشوري به جز اسراييل اون جنايات رو ميكرد امريكا طور ديگه اي برخورد ميكرد....حتي اگه انگليس مي بود

البته من گفتم كه ممكنه.......نگفتم صددر صد........و شايد نظرم اشتباه بوده باشه

با تاسف بايد بگم كه خوزستان زمان جنگ هم قرباني يه همچين چيزايي شده....... :evil: .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول اقا کوروش کتابهای زیادی در مورد این قوم وحشی که ژاپنی ها باشن هست که در طول تاریخ فقط در حال وحشی گری بودن و نمونه اخر اون هم در منچوری و در مورد این ماجرا هم باید بگم ممکنه اغراق شده باشه ولی این رو باید در نظر داشت که این کشور امپراطوری بود و دیکتاتوری و حتی بیشتر سربازها رو با روش سرباز گیری و اجباری به جنگ می بردن و بسیاری رو به صورت اجباری در عملیات انتحاری شرکت می دادن.

در مورد کوروش کبیر باید بگم ایشون رو برخی افراد ذولقرنین می دونن و من هم بنا بر شواهدی بر این نظر هستم و مثلا دانیال نبی در مورد ایشون می گن که کوروش خواهد امد و من را با خود خواهد برد و دانیال نبی توسط ایشون به ایران می اد و از بار ظلم بابل رهایی پیدا می کنه و قوم یهود رو ازاد می کنه کوروش و همچنین این شاه اینقدر در نزد جامعه چند مذهبی و نسلی اون زمان بسیار محترم بوده که حتی در مصر به حد خدایی برای اونها میرسه و یا در بابل اون رو شاهی با قدرت از طرف مردوک می دونن و مواردی بسیار دیگه که شکی باقی نخواهد گذاشت .

در مورد زمان این بزرگوار باید بگم که اصلا در اون زمان روشی به اسم رحم به مقلوب وجود نداشته و شاید در تاریخ تمدن اولین نمونه این روش باشه.

من بازم می گم بنا به نص قران کریم تمام این اتفاقات از طرف خداست و باعث اون هم خود انسان هست و حتما ژاپن هم مستحق این کار بوده که قران می فرماید ما توسط عده ای از شما عده ای دیگر را از بین می بریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]قران می فرماید ما توسط عده ای از شما عده ای دیگر را از بین می بریم.[/quote]

نوکرتم

جان ما اینجوری آیه قرآن را به کار نبرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده اقا سیداد ان شا الله دارم یه کارهایی برای این ذهن و حافظه ضعیفم می کنم درست میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تصمیم ندارند که دست از این تفکرات فانتزیشون بردارند و دنیا رو واقعی در نظر بگیرند و ببینند؟

تو کدوم جنگ از این کارها نشده؟ ها؟ یک جنگ رو نام ببرید که یکی از طرفین این کار رو انجام نداده باشه.
آلمان در فرانسه ، یوگوسلاوی ، روسیه ، و....
آمریکا در آلمان ، فرانسه ، کره جنوبی ، شمالی ، ژاپن ، ویتنام ، سومالی ، افغانستان ، عراق ، و . . .
انگلیس هم که سابقه اش روشنه!

حتی عراقی که مثلا خودشون رو مسلمون میدونستند در خرمشهر و سوسنگرد و ...

ژاپن استثنا نبوده که شما اینقدر بهش چسبیدین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با این حساب اون 2 تا بمب اتم که خورد تو سرشون اگه حقشون نبوده بدتر از کاری که خودشون با این زنهای بدبخت کردن نبوده . خدا گفته اگر قرار بود اجازه بدم که اتش بوجود آمده از فقط یک گناه روی زمین پخش بشه تمام کره زمین نابود می شد حالا شما فکرشو بکنید که این همه گناه روی کره زمین چه آتشی تو جهنم واسه عذاب کردن فراهم می شه غیر قابله تصوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون آتش جهنم فقط و فقط حاصل گناه های خود شخصه و از قبل آتشی در جهنم وجود نداشته .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان تصمیم ندارند که دست از این تفکرات فانتزیشون بردارند و دنیا رو واقعی در نظر بگیرند و ببینند؟

تو کدوم جنگ از این کارها نشده؟ ها؟ یک جنگ رو نام ببرید که یکی از طرفین این کار رو انجام نداده باشه.
آلمان در فرانسه ، یوگوسلاوی ، روسیه ، و....
آمریکا در آلمان ، فرانسه ، کره جنوبی ، شمالی ، ژاپن ، ویتنام ، سومالی ، افغانستان ، عراق ، و . . .
انگلیس هم که سابقه اش روشنه!

حتی عراقی که مثلا خودشون رو مسلمون میدونستند در خرمشهر و سوسنگرد و ...

ژاپن استثنا نبوده که شما اینقدر بهش چسبیدین.[/quote]

سلام

دوست عزیز حق با شما است

در تمام جنگ ها این اتفاقات افتاده، حتی در جنگ تحمیلی یکی از طرفین جنگ مرتکب جنایاتی نابخشودنی شد

شرح اتفاقات بستان گفتنی نیست، تنها گوشه ای از آن را می توان با زبان تصویر بیان کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یاد صحبت یکی از فرماندهان نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در آفریقا افتادم که میگفت:
(( در جنگ زن بودن از سرباز بودن خطرناک تر است ))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اما تا جایی که من بدونم در خیلی ازکشورهای دنیا تو پادگانهاشون مخصوصا اونایی که از مناطق شهری دورترن زنانی وظیفه ی سرویس دهی رو به عهده دارن در مورد کشوری مثل ایتالیا ان امر به قولی تابلو هست اما یادمه یه فیلم دوبله قبل از انقلاب دیدم که تو یکی از اردوگاههای ارتش یونان فکر کنم این مسائل رو به تصور میکشید البته نه به زور و البته در شرایط آماده باش و جنگی هم همونطور که مهمات کم میاد زن هم کم میاد و مجبور میشن زن های بیشتری رو استخدام کنن!!

راستی اگه کسی در مورد این جریان که در زمان صدر اسلام زنان هم به عنوان غنایم محسوب میشدن و تقربا به نحوی برده میشدن اگه کسی توضیح دقیقی داره مارو بی نصیب نزاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر چی وایسادیم این تاپیک به تاریخ بپیونده و آرشیو بشه ، نشد که نشد . مثل که دوستان علاقه یا تخصص خاصی در خصوص موضوع این تاپیک دارن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.