Haj_Rezvan

Agram 2000 (Croatia)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این سلاح که در سال 2000 ساخته شد از نوع SMG است وکسانی که می خوان از سلاح p90 استفاده کنند چون هم کم وزن تر مدرن نیزه تره کوچکتر هم هست این سلاح در سلاح 2000 توسط کمپانی کرواسی اسمال ساخته شد والان هم دست یگان های ویژه کرواسی هست مشخصات کالیبر 9par طول سلاح :468 ملیمتر وزن 1.8 کیلوگرم نرخ اتش : 800 گلوله در دقیقه ودر دو نمونه خشاب 32 گلوله ای و 22 گلوله ای ساخته می شود اقا مارو عفو کنی ببخشید کم بود اما 2ساعت اینترنت حروم کردم تا تونستم اطلاعاتی از سایت های مختلف پیدا کنم راستی سعید جان هر چی می خوام ارسال کنم می گه خطا میدونی مشکل چیه ؟ نام مترجم :ali75 سایت دارای امتیاز ملیتاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

دوست من مطلب جالبی بود فقط عکسشو نداری همراه با منبع بزاری

اگر باشه ممنون میشم

با تشکر :!: :mrgreen: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ali75عزیز؛ ممنون از مطلبتون همین چند خط ترجمه و تحقیق کلی ارزش داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید چندتا عکس از این سلاح بجای شما میذارم: http://gallery.military.ir/albums/userpics/agram.jpg http://gallery.military.ir/albums/userpics/agram2000%7E0.jpg http://gallery.military.ir/albums/userpics/agram2000.jpg عكس ها به گالري سايت منتقل شد سامان777

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون با اين كه كم بود ولي جالب بود.بزرگ ترين خوبي اين سلاح وزن كم اونه كه واقعا براي عمليات هاي حفاظتي عاليه. البته SR-3 Vikhr ، بهتره. :mrgreen: با اين كه در يك كلاس نيستن ولي بازده ويخر بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از شما ممنونم. لطفا میشه ان رو با یوزی قیاس کنید؟ ممنون میشم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين دو سلاح در رده ساب ماشين گان قرار دارن.يوزي خيلي سنگين تر از اين سلاحه 3.5 كيلو گرمه (خالي) و تقريبا دو برابر وزن اين اسلحه رو داره.يني شما دو تا از اين اسلحه رو هر كدوم رو در يك دست بزاري و يوزي رو دو دستي بگيري فشار به يك اندازه به بازوهات مياد. خشاب يوزي امكان هاي ديگه اي رو به خاطر دارا بودن خشاب هاي 40 و 50 تايي به كاربر مي ده ولي طول يوزي بيشتر و اين مساويه با حمل سخت تر بودن اون.(البته فقط 2 ميليمتر!!) نرخ اتش يوزي 600 گلولست ولي نرخ اتش اين اسلحه 800 گلولست.طول يوزي 650 ميليمتر با قنداق بازه ولي با قنداق بسته 470 ميليمتره. در كل يوزي اسلحه ايه كه جا افتاده ولي اين اسلحه هنوز كار داره و ايراد هاش هم بايد رفع بشه.يوزي مال 1950 هست و كم كم بايد جاش رو به رقيباي جديدش بده.... رايش مارشال هم مي تونه تو اين زمينه بيشتر كمكمون كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله این اسلحه به نظر من جزو هم قطاران یوزی هست وکم کم باید جاشو بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از دوستان.پس اینطور که معلومه می تونه جای یوزی رو بگیره. فقط 2 سوال دیگه هم داشتم. دقتشون در مقایسه با هم چه جوری هست؟ علی وسامان عزیز ایرادهایی که که گفتی این اسلحه داره چی هست؟ ممنون از اطلاعات شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1-يوزي به خاطر وزن زيادش كمي براي افراد عادي نشانه گيريه دقيق باهاش سخته.طول لوله ي يوزي بيشتره و در نتيجه كمي دقيق تر.يوزي سيستم اتشش باعث مي شه كه تكون بيشتري از اين سلاح بخوره.در كل يوزي پير شده. 2-يكي از اشكالات مهم اين سلاح نداشتن پوشش پليمريه و بدنه فلزه.(البته دقيق نمي دونم چه چيزي به كار بردن ولي اگر پليمر بود وزنش مي شه 1.3 كيلو.) و ديگري نداشتن قنداقه كه قابل رفعه.مسپله ي بعدي راحتي سلاح در دست كاربره كه به نظرم يوزي خوش دست تر باشه.خشاب اين سلاح هم بايد عوض بشه. خواهش مي كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.