seginem

راداهای AESA چشمان تیز بین جنگنده های قرن بیست و یکم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

seginem, خیلی جالب بود و دستت درد نکند. البته بهتر نبود رو عکسها کپی رایت نمیزدی؟! این عکسها که عمومی تو اینترنت وجود دارن! icon_wink راستی عکسهای دو تاپیک قبلی رو به گالری سایت منتقل کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاملا حق با شماست ولی تمام عکسهای موجود در آرشیوم اسم خودمو دارن اصلاحشون میکنم انشا،ا.... تاپیک های بعدی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپيماها براي ديد پشت سر خودشون از چي استفاده ميكنن ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رادار عقب نگر که معمولا از رادار دید به جلو ضعیف تر است ولی کاملا کار آمد اتفاقا دارم یک مقاله دربارش تهیه میکنم.

زود پرسیدی دوست من

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای دید به عقب دو راه وجود دارد. یکی که seginem عزیز بهش اشاره کرد و مثلا در رادارهای روسی میشه به N012 اشاره کرد که در جنگنده های سوخو35 احتمالا نصب شده ولی مشخصاتی ازش موجود نیست. یه راه دیگر افزودن امکان نگاه به پشت به رادار جنگنده است مثل رادارهای غیرفعال ژوک که امواج راداری پشت جنگنده رو هم جمع آوری و پردازش میکنن. معمولا رادار عقب نگر بردی بین 40 الی 80 کیلومتر در جنگنده های مختلف و بسته به نوع رادار دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه. بسیار عالی بود. لطفا میشه فرق و توضیحی درباره ی رادارهای فعال با نیمه فعال یا غیر فعال بدی؟ فرق بین انتن کاوشگر مکانیکی با الکترونیکی چیه؟ شرمنده زیر دیپلمیم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دستت درد نکنه. بسیار عالی بود. لطفا میشه فرق و توضیحی درباره ی رادارهای فعال با نیمه فعال یا غیر فعال بدی؟
فرق بین انتن کاوشگر مکانیکی با الکترونیکی چیه؟
شرمنده زیر دیپلمیم icon_wink

hans دوست عزیز از اینکه مشتاق هستید در این مورد اطلاعات کسب کنید خیلی برای من باعث افتخاره که به سوالات شما جواب بدم در ضمن شما استاد هستی.

در مورد سوال اول شما فرق بین رادار های فعال و نیمه فعال و عیر فعال پیشنهاد میکنم مراجعه کنید به قسمت های گذشته این مقاله
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4860
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=posting

درباره سوال دوم شما هم فرق بین این دو در عملکرد آنهاست هر دو در یک کلاس هستند عملکرد و بسامد های مختلفی دارند به طور مثال مانند کنترل و عملکرد یک دستگاه تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است ویا از این دست مثالها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدوارم جواب سوالتونو گرفته باشید....

برای فهم این نوع رادارها باید کل قسمتها را با هم مطالعه کنید..
با تشکر از نظرات دلگرم کننده شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.